>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers (0-3) 1 1,90 Sportingbet ✅
Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers 1 1,61 Sportingbet ✅
Dzisiaj o godzinie 20:30 w Wolverhampton miejscowe „Wilki” podejmą drużyną Lakeside Hammers. Drużyna gospodarzy to bardzo wyrównana drużyna, w jej szeregach dzisiaj zabraknie bardzo skutecznego w tym sezonie czyli Taia Woffindena. Za niego będzie stosowane zastępstwo zawodnika czyli liderzy „Wilków” tzn „Fredka” i „PK” mają dodatkowo start więcej, do tego nie obliczalny Proctor, brat „Fredki” Ludvig również swoje punkty powinien przywieść. Natomiast goście przyjadą do Wolverhampton na czele z Lee Richardsonem, ciekawe jak zaprezentuje się Shields oraz Ljung no i nasz Piotrek Świderski ;) Jeśli chodzi o rezerwy obydwu drużyn myślę, że wyglądają podobnie. Stawiam dzisiaj na zwycięstwo gospodarzy i to minimalnie czterema punktami ;)


Swindon Robins – Eastbourne Eagles (0-6) 2 1,92 Sportingbet ⛔

Drugie spotkanie na wyspach odbędzie się o 21 w Swindon, w którym miejscowe „Rudziki” podejmą bardzo mocną drużynę na każdym terenie, drużynę „Orłów”. Drużyna gospodarzy jest bardzo wyrównana każdego stać na dobry wynik. Najjasniejszą postacią jest chyba „Hot Scott” czyli Scott Nicholls, bardzo dobrze spisuje się również Klindt, „Janoś” i Monberg. Dzisiaj w szeregach gospodarzy zabraknie Steada, za którego będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Natomiast goście to głównie Bjarne Pedersen, ale jest również bardzo dobry na owalach w Anglii, Lewis Bridger, trochę jeżdżący w kratkę syn Henki Gustafssona, Simon. Nie można zapominać o Kylmakorpim oraz Lukasie Drymlu. Rezerwowi to chyba dzisiaj będzie handicap gospodarzy, chociaż po Woodwardzie można się spodziewać wszystkiego.. Stawiam dzisiaj na wyrównany mecz w Swindon ;) Spotkanie do obejrzenia na antenie Polsatu Sport od godziny 21:00.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel Elite League mecz Poole - Lakeside
Spotkanie: Renat Gafurov - Peter Ljung (+1)
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.15
Buk: Bet365
Analiza:

Według mnie kursy powinny być odwrotne w tym zdarzeniu. Tak jednak nie jest i korzystam z, wydaje mi się, dobrej okazji. Renat Gafurov fatalnie wszedł w sezon, jego forma i sprzęt odstają od tych, do których nas przyzwyczaił. W lidze polskiej trener Chomski przed tygodniem ominął go przy ustalaniu składów na mecz w Rybniku. Sytuacja powtarza się i w awizowanym składzie przeciw Lechmie Poznań też go nie widzimy. Nic dziwnego - Rosjanin zawalił kompletnie mecz z Gnieznem, kiedy nie zdobył punktu, a na najsłabszym zespole - Łodzi wywalczył zaledwie 5 punktów. Nie lepiej Renatce wiedzie się na wyspach, gdzie w siedmiu dotychczasowych meczach uzbierał zaledwie 25 punktów (aż 10 w jednym meczu, ale był on już dość dawno i nie jest prognostykiem na zwyżkę formy Rosjanina), co daje mu marną średnią meczową - 3,57 punkt/mecz. Znacznie lepiej wiedzie się liderowi (przynajmniej takim miał być) Lakeside - Szwedowi Peterowi Ljungowi. Legitymuje się on średnią meczową w wysokości 6,67, która uzyskał zdobywając 60 punktów w 9 meczach. Szwed jest w znacznie lepszej formie od Gafurova. W dodatku Ljung ma stosunkowo łatwiej zdobywać punkty, w ten sposób iż często przyjeżdża przed swoimi kolegami z drużyny. W Poole jest znacznie większy poziom i tym najsłabszym zazwyczaj jest Renatka. cut Jak widzicie analiza skierowana jest na korzyść Ljunga, a buk jeszcze dodaje mu punkcik. Według mnie należy skorzystać.
e/ Analiza troszeczkę naciągana, bo do TD, ale typ uważam za bardzo dobry i pomyślałem, że powinien być i tutaj. ????
@down taaa, zapomniałem :\ zły fragment wycięty
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Dodatkową możliwością jest to, iż Poole mimo dziury w składzie jaką jest Rosjanin może w tym meczu wygrywać ponad sześcioma punktami. To może spowodować zastosowanie rezerwy taktycznej ze strony gości, a w konsekwencji dodatkowy start dla Szweda
?? :cool:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 11 punktów 1,95 Bet365 ⛔
Filigranowy Duńczyk powinien być w dzisiejszym meczu po raz kolejny motorem napędowym „Gwiazdek” do pokonania na własnym owalu bardzo mocnej drużyny „Orłów”z Eastbourne. Nie pamiętam już spotkania od początku sezony które było rozgrywane w King&#39;s Lynn w którym „Kenio” pojechał nie na miarę oczekiwań miejscowych kibiców, może poza tym występem w Mistrzostwach Par, no ale wtedy miał ogromne problemy sprzętowe i bodajże dwa lub trzy defekty. Myślę, że dzisiaj będzie mocnym punktem gospodarzy, tym bardziej, że parze po raz kolejny jedzie z Topinką. Zaufam Kennethowi i powierzę mu dzisiaj swoje $$ ;)
Niels K. Iversen – Joonas Kylmakorpi (0-2,5) 2 1,85 Sportingbet ✅

„Puk” pokazuje kapitalną formę od początku sezonu w Polsce i „na wyspach”, ale czy zdobędzie aż 3 punkty więcej od Joonasa? Wątpię. Kylmakorpi nie jest dużo słabszy w tym sezonie od Iversena. Szczególnie ostatnio w Swindon moim zdaniem był najjaśniejszą postacią drużyny „Orłów”. Ogólnie te 10-11 punktów regularnie Joonas przywozi, na podobnym poziomie pewnie dzisiaj będzie Iversen. Przed Jonasem i Iversen dwa ciężkie biegi czyli 13 i pewnie obaj również wystąpią w 15 biegu. I właśnie liczę, że Iversen zgubi punkty nawet tylko na swoim koledze z drużyny(np. Bjerre). Sądzę, że linia ustawiona chociaż o ten jeden punkt za wysoko.. ;)

Myślę, jeszcze nad handicapami... szczególnie nad +12,5 na Orły ;)

edit // Nie no.. Już widziałem +95, i tu nagle taki pech :/

 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Birmingham Brummies – King&#39;s Lynn Stars (0-9) 2 1,90 Bet365 ⛔

Dzisiaj na torze w Birmingham miejscowi Brummies podejmą gości z King&#39;s Lynn. Wczoraj goście ulegli u siebie drużynie z Eastbourne. Dość pechowo zakończy się bieg 15 w którym Bjerre jechał na pierwszej pozycji i to już przekreśliło szanse na zwycięstwo w tym meczu. W trakcie spotkania pogubił się chyba „Puk” ponieważ po dwóch zwycięstwach dwa następne biegi zakończył na ostatniej pozycji.. Dzisiaj gospodarze po raz kolejny wystąpią bez „Kaspera” za niego w Birmingham zjawi się po raz kolejny Darcy Ward. Za Daniela King znowu będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Goście na czele z Kennethem Bjerre oraz „Pukiem” Iversenem na pewno podrażnieni wczorajszą porażką dzisiaj będą chcieli powalczyć. Nie wiadomo co z Allen, który wczoraj zaliczył podobno nie złego dzwona.. Ja stawiam dzisiaj na dość wyrównane spotkanie, ciekawe który z liderów dzisiaj będzie lepszy Bjerre czy Ward? ;)

edit // Prowadzić 4 punktami, i przegrać na koniec 14 nie no geniusze na tych wysypach się ścigają.. Verti mi pewnie racje przyzna :?;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Birmingham Brummies - King&#39;s Lynn StarsTyp: King&#39;s Lynn +9 @ 1.83 ▶ bet365 ⛔
Na szybciocha, bo zaraz zacznie się meczyk.
Gospodarze zupełnie mnie nie przekonują. Wypadła im de facto dwójka liderów Kasprzak i King. Pierwszy dostał banicję na starty w Anglii, drugi narzeka na uraz kręgów szyjnych. Ponadto niepewny jest występ Nermarka, który nabawił się lekkiej kontuzji w minioną niedzielę w Zielonej Górze. Występ Szweda stoi pod znakiem zapytania, z tego co wyczytałem na forum &quot;Miśków&quot; możliwy jest występ Wrighta lub Screena. Skład mocno przetrzebiony. Nie wiadomo jak spisze się Vissing, który powraca po kontuzji na tor. Niby rezerwy powinny być mocniejszą stroną gospodarzy, bo jest starszy Dryml i właśnie Vissing, ale &quot;Gwiazdy&quot; mają świetnych liderów. Duński tercet Bjerre, Korneliussen i Iversen powinien dzisiaj &quot;ciągnąć&quot; im wynik. Co prawda zabraknie kontuzjowanego Allena (R/R za niego), ale myślę, że mimo tego powinno to wystarczyć do &quot;ogarnięcia&quot; handicapu. Od czegoś w końcu są &quot;dżokery&quot;, a zespół z King&#39;s Lynn może je dobrze wykorzystać (Bjerre czy Iversen). Na początku sezonu obie drużyny mierzyły się na Perry Bar Stadium, wtedy minimalnie górą byli gospodarze (46-43), teraz uważam, że mecz może zakończyć się podobnym rezultatem lub nawet minimalnie na korzyść przyjezdnych.
&quot;Gwiazdy&quot; na pewno muszą być podrażnione wczorajszą porażką u siebie z &quot;Orłami&quot; i dzisiaj spróbują zmazać plamę po nieudanym występie.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Coventry - Wolverhampton
Fredrik Lindgren under 14 pkt bet365 2.00
Strasznie wysoka ta linia punktowa na Fredke... Nawet jesli Szwed pojechalby dzisiaj 6 razy to nie bedzie musial zdobyc 14 pkt. W Coventry Harris, czy Pawlicki to nie sa jacys typowi dostarczyciele punktow i powalczyc z Lindgrenem sa w stanie.
Za niezbyt wysoka stawke chyba mozna sprobowac undera, bo kurs dosc dobry, linia wysoka i pomimo dobrej formy Lindgrena w Anglii to nie jest powiedziane, ze musi wszystko wygrywac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lakeside Hammers - Poole Pirates +4,5 2 @ 2,10 Unibet
Według mnie kurs na Poole przeszacowany. Młoty nie są aż tak mocne, Poole może spokojnie powalczyć dzisiaj o zwycięstwo. Są w znakomitej formie i ostatnie mecze tylko to potwierdzają. W Schields, Świderski i Ljung od początku sezonu nie jeżdżą tak jak by to od nich się spodziewano. Pozycja rezerwowych zdecydowanie po stronie Poole. A Australijski duet Ward i Holder w Anglii robią ostatnio furorę. Trochę zawodzi Renata ale i on musi dzisiaj spiąć zad. Doyle i Watt to niezłe walczaki więc powinno być dobrze. Zespoły spotkały się kilka dni temu w Poole i wtedy Piraci wygrali różnicą 22 punktów. Mam nadzieję że dzisiaj nie zawiodą i mecz będzie na styku.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Chris Harris over 10 @1.72 bet365 ✅

Harris wraca na swój tor. Były zawodnik Coventry wystąpi dziś w barwach tego zespołu jako gość. W zeszłym sezonie na tym torze wielokrotnie udowadniał swoją klasę, zdobywając dwucyfrówki i prowadząc swój zespół do zwycięstw, a ostatecznie do mistrzostwa Anglii. Teraz, w składzie jaki manager Coventry wystawił na mecz z Wolverhampton też wydaje się być liderem. Liczę na pokaźną zdobycz punktową Anglika też ze względu na niezbyt wymagających przeciwników. Na skutek kontuzji nie wystąpi Peter Karlsson więc jeźdźcem, który może sprawić problemy Harrisowi wydaje się być tylko Fredrik Lindgren. Harris jedzie na swoim torze i myślę, że nawet Fredka może tu oglądać jego plecy. 11 oczek jest jak najbardziej w zasięgu jedynego Anglika w GP.
Lee Richardsson (+1,5) - Chris Holder 1 @1.85 Sportingbet / Lee (+0,5) - Chris 1 @2.10 Tobet ⛔
Lee w dwóch ostatnich domowych meczach Lakeside udowodnił, że jest prawdziwym liderem tej drużyny. W meczu z Birmingham zdobył komplet 12 punktów w czterech startach, natomiast z Eastbourne po czterech biegach miał na koncie 11 punktów i zaliczył upadek w ostatniej gonitwie. Holder przedwczoraj, w poprzednim meczu tych drużyn nie oddał ani jednego punktu rywalom, ale teraz nie będzie jechał na swoim torze. Australijczyk w dwóch ostatnich wyjazdach Piratów udowodnił, że w delegacji nie czuje się już tak dobrze. W Swindon zdobył 12 punktów (10 nie licząc jokerowych), natomiast z King&#39;s Lynn ujechał dyszkę. Myślę, że Lee na swoim torze sprowadzi trochę Crispy&#39;ego na ziemię i pokaże mu plecy. Oby w końcowym rozrachunku również okazał się lepszy.
Lee 6 punktów to powinieneś w dwóch biegach robić ! :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj widzę, że nie tylko ja mam taki pomysł na typy dawid.400 i Lancev ????.
&quot;Piraci&quot; powinni napsuć dzisiaj sporo krwi &quot;Młotom&quot;. Lakeside zwykło mi się kojarzyć z piekielnie silną drużyną szczególnie na owalu w Thurocku. Potrafili tam zgotować przyjezdnym prawdziwy kocioł czarownic. No właśnie nie bez przyczyny używam tutaj czasu przeszłego, bo w tym sezonie magia najkrótszego owalu w lidze jakby przestała działać. Co prawda przed własną publicznością ulegli tylko raz liderowi z Eastbourne. To jednak również tylko jedną victorią za trzy punkty skończyły się mecze w Thurocku (ze słabiutkim Birmingham), w pozostałych przypadkach klub z hrabstwa Essex miał sporo problemów z przyjezdnymi. Dzisiaj trudno też spodziewać się łatwej przeprawy. Przyjeżdżają bowiem &quot;Piraci&quot;, jeden z głównych faworytów do mistrzowskiego tytułu. Watt, Holder, Ward to nazwiska których przedstawiać nie trzeba, a jeżeli dodamy do tego imponująco spisującego się szwedzkiego rezerwowego Anderssona oraz pokazującego dobrą formę Doyle&#39;a i rozkręcającego się Gafurowa, to mamy ekipę iście kompletną. Bez zbędnej kurtuazji tak komplementuję ekipę Matta Forda. To naprawdę mocna drużyna. &quot;Młotom&quot; nie wiedzie się tak dobrze. Po 10 spotkaniach mają dość mierny bilans (4 wygrane, 6 porażek), to obrazuje, że w niezbyt dobrze spisują się jeźdźcy z Thurrocku. Wystarczy powiedzieć, że żaden z &quot;Młotów&quot; nie znajduje się w czołówce 20 najlepszych zawodników BEL. Więcej wymaga się od Richardsona, Shieldsa, Ljunga i Świderskiego. Póki co nie mogą jakoś zaskoczyć. Nie wydaję mi się, żeby dzisiaj coś się w tej materii zmieniło.

Lakeside Hammers - Poole Pirates Typ: Poole +4.5 @ 2.10 ▶ Unibet
Co do drugiego meczu, to jak już wspomniałem podoba mi się typ na over punktowy Harrisa i nie zamierzam powtarzać argumentów Lanceva.
Natomiast swoją drogą inny typ. Myślę, że do łyknięcia jest handicap na Coventry. Niby linia -16 jest dość pokaźna, ale myślę, że do złamania dla &quot;Pszczół&quot; z Brandon. &quot;Wilki&quot; totalnie rozbite. Kontuzjowani Karlsson i Woffiden, czyli obok Lindgrena głównodowodzący watahą &quot;Wilków&quot;. Korneliussen, który gościnnie pojedzie za doświadczonego &quot;Okularnika&quot; to na pewno nie ta sama jakość co PK. Niby aktualny mistrz z Coventry nie imponuje składem, to jednak powinno to wystarczyć na Wolverhampton. Pit Adams liczyć może na pewno na Lindgrena i Korneliussena. Pytanie co z resztą? Proctor na wyjazdach to zupełnie inny jeździec. Młody Lindgren jeszcze się uczy, podobnie zresztą jak zachwalany przez Sama Ermolenkę Burmeister (ten to dopiero niewypał IMO). Auty i Sweetman też powinni radzić sobie z Wellsem. Druga linia i rezerwy dla mnie znacznie na stronę gospodarzy. Zresztą przy liderach postawiłbym znak równości. O ile można się spierać, kto jest bardziej wartościowym zawodnikiem czy Lindgren czy Harris. Natomiast nie mam wątpliwości, że Kennett na Brandon poradzi sobie lepiej niż gościnnie jadący Korneliussen. Reasumując Mads i Fredka to za mało by pokusić się o nawiązanie walki z miejscowymi, no chyba, że zaskoczy któryś z niedocenianych zawodników.

Coventry Bees - Wolverhampton Wolves Typ: Coventry -16 @ 1.90 ▶ StanJames
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Eastbourne Eagles – King&#39;s Lynn Stars (0-11) 1 1,90 Bet365 ⛔

Dzisiaj w Eastbourne miejscowe „Orły” podejmą „Gwiazdy” z King&#39;s Lynn. W obu drużynach sporo braków, w każdej z drużyn po jednym zastępstwie zawodnika oraz wielu gości. W drużynie gospodarzy zabraknie Joonasa Kylmakorpiego za niego zobaczymy dzisiaj „Eda” Kennetta, natomiast w drużynie gości zabraknie „Puka” Iversena i za niego w Eastborune zjawi się Rory Schlein na co dzień reprezentujący barwy „asów” z Belle Vue. Zastępstwa zawodnika będą stosowane za Gustafssona oraz Korneliussena. Gospodarze na własnym torze są bardzo mocną ekipą ciekawe jak dziś spisze się gość Ty Proctor, który zastąpi Drymla. Liczę dzisiaj na Bridgera i Woodwarda. Myslę, że Kennett i Bjarne pojadą swoje. W drużynie gości grożni będą na pewno „Kenio” i Rory, ale poza nimi trudno mi znależć zawodnika który dzisiaj stawi czoła jakiemu kolwiek z Orłów.. GL !
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ty Proctor - Krzysztof Buczkowski (+3) 2 @2.10 bet365

Kapitalna forma Buczka, porównywalne występy obu panów na wyspach, dobry układ biegów Krzyśka i 3 dodatkowe punkty w jego stronę sprawiają, iż wierzę w słuszność tego typu. Jedyny mankament to możliwość dodatkowego startu dla Tyrona z ZZ. Wierzę jednak, że nie odskoczy aż tak Krzyśkowi. Polecam się przyjrzeć.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja tylko tak sobie napiszę :p
Odpalam SF żeby zerknąć na wyniki jak tam dziś chłopaki jechali w Anglii a tutaj przy 15 biegu w meczu Poole - Coventry notatka: Mecz został zakończony po czternastym wyścigu z powodu ciszy nocnej.

Takie coś jest możliwe chyba tylko w Anglii...
Fajny kraj dziwactw... zaczynając od ruchu lewostronnego, funta (wśród starych krajów UE na wymarciu), picie herbaty z mlekiem poprzez sprzedaż alkoholu w wyznaczonych godzinach 11:00 23:00, sporą część pubów zamykanych ok. 24:00 właśnie z powodów ciszy nocnej i braku pozwoleń na czynny lokal do rana teraz można dodać ciszę nocną co nie pozwala rozegrać jednego biegu bo jest już cisza nocna ????
Może i dlatego też rzadko gram tę ligę :]
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Nie może. Pawlicki aż tak średniej nie podbił ????
Mogą jechać wszyscy poza Harrisem właśnie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie było mnie jakiś czas, forgive me ;p!
mamy dziś jedno spotkanie EL - Peterborough Panthers z Lakeside Hammers.
Krótko o spotkaniu, bo mało czasu. Ekipa, która potencjalnie walczy o top3 EL (gospodarze) mierzą się z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Prawdopodobnie pełny skład Panter (prawdopodobnie, bo w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii jest awizowany Dakota North, ale podobnież rezygnuje ze startu) mocno przemawia za nimi. Młoty osłabione brakiem Petera Ljunga (r/r za niego, czwarta średnia w drużynie sprawia, że wg moich informacji nie pojadą za niego Lee i Adam co mocno komplikuje sprawę gościom). Ciężko wg mnie będzie im nawiązać walkę, Richardson poobijany po poniedziałkowym wypadku, Nieminen kiepski na wyjazdach, Świder jeżdżący w kratkę, Shields nieobliczalny i w miarę pewny rezerwowy Robson. Nie wygląda to na papierze ciekawie zatem skłaniam się zagrać handi na Peterborough. Pantery wg mnie wygrają wszystkie spotkania u siebie, a dzisiejsze będzie tylko formalnością. Czy wymiary zwycięstwa będą aż tak duże (H 0-13)? 52:38? WG MNIE TAK, ZDECYDOWANIE W ZASIĘGU!!
Peterborough Panthers vs Lakeside Hammers (H 0-13) 1 @ 1.8 Tobet
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Młoty osłabione brakiem Petera Ljunga (r/r za niego, czwarta średnia w drużynie sprawia, że wg moich informacji nie pojadą za niego Lee i Adam co mocno komplikuje sprawę gościom)
Mógłbyś podać źródło dla tego info ? Bo ja nigdzie nie widzę, żeby miało być ZZ za Ljunga...
Pytam bo ciekawą parę wystawił sportingbet a mianowicie: N.Pedersen v A.Shields, gdzie handicap dla Kangura wynosi aż... 5,5 pkt :wowsdf:
A ewentualne zz wiele by zmieniało.
@down
Popieram typ na Kościucha. Ostatnio już nieźle pojechał na tym torze, w końcu to już 2 rok startów na tym owalu. Lee formą nie zachwyca, w dodatku ten palec ????
No i Norbert ma 2 biegi luźniej obsadzone gdzie może kilka oczek złapać.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Shields błysnął ostatnio w Szwecji, jednak jego wyjazdowe mecze na wyspach nie przekonują mnie do tego typu. Z drugiej jednak strony Pedersen też czasami w lidze brytyjskiej zawodzi. No nie wiem, nie wiem. ???? Już bardziej skłaniałbym się na Kościuch (+3,5) - Richardson. Anglik kompletnie bez formy. Zawodzi na całej linii. Tor po stronie Polaka.
e/ kurs 1.85 Sportingbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom