>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Hougaard dzisiaj nie jedzie ? Bedzie z/z ? Kto może za niego jechać z dwójki - Schlein i Harris ?
Zgadza się, za Duńczyka jest ZZ. Pojechać za niego mogą wszyscy oprócz Bombera.
Dzisiaj oddsmakerzy bet365 odwalili kawał dobrej roboty, bo ciężko wybrać coś bardzo pewno po dobrym kursie. Dlatego postanowiłem mocno zaryzykować i zagrać na naszego Dawida Stachyrę w pojedynku z Samem Mastersem. Davidoff w Anglii na razie nie błyszczy, bo najczęściej woził ogony. Fakt, ze jeździ chyba z najtrudniejszej pozycji nie ułatwia mu zadania i niestety punktuje jak punktuje. Masters też bez szału poza jednym wyskokiem w meczu w Eastbourne. Podobnie jak Dawid jeździ spod 2, w parze z bardzo dobrze dysponowanym Bjerre, więc można rzecz, że o punkty ma równie trudno. Niedawno w meczu na torze w King&#39;s Lynn przeciwko Coventry zapisał na swoim koncie zaledwie 2 &quot;oczka&quot; w 4 startach i m.in. dlatego widzę szansę na wejście hc na Dawida. Jest możliwość, żeby do obrony tego hc wystarczyło przywiezienie przez Stachyrę 2-3 pkt, co na pewno jest w jego zasięgu, szczególnie, ze pojedzie jako ZZ. Polak w niedzielę przełamał się w końcu w I lidze i mam wielką nadzieję, że także na wyspach pokaże, że umie jeździć.
Sam Masters (-2) - Dawid Stachyra (+2) # 2,1 bet365 ⛔ (5-2)
Tragedia! Dawid zdaj motory do klubu i daj sobie spokój z tą Anglią, szkoda czasu i pieniędzy, masakra.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tak sobie czytam wasze komentarze, spostrzeżenia i wertując ofertę natrafiłem na taki typ:
M.Korneliussen v R.Schlein (-1.5) @1,65 sportingbet ✅
Zanosi się bowiem na aż 6 startów Australijczyka, wiadomo ten ostatni w biegu 15 jeśli Schlein będzie dziś mocnym ogniwem Asów z Manchesteru. Mads u siebie bardzo dobrze się spisuje lecz jego szanse na 5 startów niezbyt duże przy takich asach jak Kenio i Puk w ekipie. Czyli zakładam na wstępie 4 starty Duńczyka przy możliwych 6 Kangura. To już spory handicap, co prawda w zakładzie mamy -1.5 pkt odjęte od dorobku Rory&#39;ego lecz wobec powyższych rozważań byłbym skłonny zaryzykować tutaj dwójeczkę.
Co na ten temat sądzicie ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tak sobie czytam wasze komentarze, spostrzeżenia i wertując ofertę natrafiłem na taki typ:
M.Korneliussen v R.Schlein (-1.5) @1,65 sportingbet
Zanosi się bowiem na aż 6 startów Australijczyka, wiadomo ten ostatni w biegu 15 jeśli Schlein będzie dziś mocnym ogniwem Asów z Manchesteru. Mads u siebie bardzo dobrze się spisuje lecz jego szanse na 5 startów niezbyt duże przy takich asach jak Kenio i Puk w ekipie. Czyli zakładam na wstępie 4 starty Duńczyka przy możliwych 6 Kangura. To już spory handicap, co prawda w zakładzie mamy -1.5 pkt odjęte od dorobku Rory&#39;ego lecz wobec powyższych rozważań byłbym skłonny zaryzykować tutaj dwójeczkę.
Co na ten temat sądzicie ?
Typ ciekawy, ilość występów trafnie rozpracowana. Ciekaw jestem tylko czy powtórzy się scenariusz z Wolverhampton gdzie Rory jako pierwszy pojechał za Paddy&#39;ego z z/z. Jeśli tak to typ zdecydowanie nabiera na wartości! Uniknie bezpośredniego spotkania z Keniem i Pukiem (na którego nie liczyłbym dziś szczególnie). Mads wg mnie szanse ograniczone co do startu w 15 wyścigu, gdyż w parze z mocnym ostatnio Oli Allenem może mu dać kilka bonusów. Za Duńczykiem na pewno przemawia udział w 14 biegu, gdzie trójka niemalże pewna.. A Rory? 3 potyczki z Bjerre i Pukiem... Dyspozycja dnia zadecyduje! Powodzenia!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Niesamowicie osłabione Coventry przyjedzie dziś na spotkanie do Rudzików.
Brak Emila Sajfutdinowa, Hansa Andersena, Josha Autiego, Nicka Morrisa, Richarda Sweetmana = olbrzymie problemy!!
pod jedynką za Rosjanina zobaczymy Todda Kurtz&#39;a - nie muszę mówić jaki poziom prezentuje ten zawodnik. Na rezerwie zobaczymy Nelsona oraz McGowana - bezbarwni jeźdźcy. Naprzeciwko nim kto? Kolektyw Swindon, brak słabych punktów, nawet rezerwy na własnym torze potrafią pojechać niesamowicie skutecznie (Gathercole i Sedgmen). Wrócił Steady, Janowski w dobrej dyspozycji, Klindt i Monberg z reguły bardzo równi i Hot Scott, który wygrał turniej w Wolverhampton.
Szykuje się srogie lanie..
Na bet365 jest handi 14, na Tobet 15.5 - warto grać!!!! To tylko 4 biegi wygrane podwójnie i już linia jest pokryta.. Pawlicki, Kennett są w stanie uratować spotkanie? Wg mnie nie, minimum 20toma punktami dostaną po tyłku, jeśli nie będzie żadnej kalkulacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Jak najbardziej popieram tym na &quot;Rudziki&quot;. Ekipa Gary&#39;ego Patchetta i Terry&#39;ego Russela nie może pozwolić sobie na straty punktów, tym bardziej z tak osłabionymi &quot;Pszczołami&quot;. Obawiam się trochę postawy na rezerwie McGowana, który może siać spustoszenie w szeregach rezerwowych &quot;Rudzików&quot;. Australijczyk jako były jeździec ekipy Swindon, tor przy Abbey zna bardzo dobrze. Ponadto Kennett, Pawlicki, Fisher, Larsen. O ile o postawę pierwszych dwóch można być w miarę spokojnym, to Fisher i Larsen poza Brandon nie prezentują się już tak solidnie, więc wyrównany team &quot;Rudzików&quot; powinien wystarczyć na pokrycie handicapu. Nowo kreowany mistrz Wielkiej Brytanii Nicholls i jego kompani, powinni sobie poradzić. Choć McGowan na rezerwie przyprawia mnie o lekki stres ;)

Ja próbuję pobrać inne spotkanie. Pierwszy mecz w ramach Knockout Cup na Perry Bar Stadium. Skłaniam się ku gospodarzom, a handicap na poziomie -6.5 wygląda całkiem przyjemnie.
&quot;Młoty&quot; mnie w tym sezonie rozczarowują. Znacznie więcej wymaga się od takich jeźdźców jak Richardson, Shields, Ljung czy Nieminen. Na próżno szukać ich nazwisk na czołowych miejscach w ligowych statystykach. Nominalnym liderem jest &quot;Rico&quot;, który ma średnią punktową gorszą od chociażby Korneliussena czy Pawlickiego. Teoretycznie nie lepiej w statystykach prezentują się miejscowi. Ale statystyki to nie wszystko. &quot;Młoty&quot; na wyjazdach prezentują się fatalnie. W ośmiu meczach zanotowały tylko jedno zwycięstwo. W tym roku obie ekipy pojedynkowały się na Perry Bar Stadium odnotowano wówczas rezultat 52-40 na korzyść gospodarzy. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby dzisiaj zanotowano podobny rezultat. A myślę, że jest to bardzo możliwe. &quot;Młoty&quot; z Essex na wyjazdach to zupełnie inna drużyna niż na własnym, najkrótszym torze w całej BEL.
Wystarczy popatrzeć: Robson (1.750/1.235), Świderski (1.783/1.111), Nieminen (1.633/0.750), Mear (1.615/0.857) *(w nawiasach podano odpowiednio średnią biego-punktową u siebie i na wyjeździe). W tym przypadku statystyki są dość jednoznaczne. Nie kieruję się tutaj jednak samymi statystykami. Kasprzak, King i Nermark powinni zrobić swoje i zakręcić się w granicach &quot;dyszki&quot;. Szczególnie liczę na rezerwowych Vissinga i Wrighta, którzy powinni bez najmniejszych problemów radzić sobie z swoimi vis-a-vis z Lakeside. Szczególnie James na tych pozycjach potrafi zrobić różnicę ;)
Wyjazdowe &quot;Młoty&quot; mnie nie przekonują. Ljung, Świderski i Nieminen ostatnio prezentują wyjątkową mizerię. Richardson także bez błysku. Sądzę, więc, że gospodarze nie powinni mieć problemów z odniesieniem dość pewnego zwycięstwa i zagwarantowaniem sobie solidnej zaliczki przed rewanżowym spotkaniem.
Typ: Birmingham Brummies -6.5 @ 1.75 ▶ Tobet ⛔
James Wright - Piotr Świderski Typ: Wright -0.5 @ 1.85 ▶ SB ⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
O meczach już sporo powiedziano ja absolutnie zgadzam się z poprzednikami i gram ujemne handi na Swindon. Goście bardzo mocno osłabieni. Pawlicki wraz z Kennettem nie uciągną wyniku pszczółek. Gospodarze bez szczególnych osłabień, rezerwowi zdecydowanie po stronie rudzików i to szczególnie przesądzi o wysokiej wygranej miejscowych.
Swindon -14 - Coventry 1 @ 1,60 bet365 ⛔ 50-40
Drugi bet który mi się rzucił w oczy to pojedynek między dwoma zawodnikami. A mianowicie Nermark - Świderski. Świder coś ostatnio słabo się spisuje czy to w Anglii czy choćby w Szwecji. Widać jest jakiś problem z motorami. Albo i z samym sobą. Natomiast Nermark ma chyba najlepszy sezon w karierze. Znakomite wyniki w Polsce, Szwecji i Anglii. Gdzie nie jedzie jest liderem zespołu i na to również liczę w dzisiejszej potyczce z Młotami.
Nermark - Świderski 1 @ 1,35 betsafe ⛔ 7-10
Nermark - 2 - Świderski 1 @ 1,66 bet365 ⛔ 7-10
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Verti co do tego Birmingham to nie byłbym tak przekonany. Dlaczego? Nie ma Bena Barkera - co by nie mówić lidera BB w ostatnim czasie. Za niego jest z/z, ale kto może jechać? Wszyscy poza Kingiem i Kasperem także napewno to jest na minus dla gospodarzy. Ostergaard? Nie wiadomo czego można się spodziewać, zawodnik mało znany, ale i nieobliczalny.. Pierwszy mecz dla Brummies może być niewypałem. Krzysiek zdecydowanie pod formą na Wyspach - nie mam przekonania czy w 3 starciach z Rico wygra z Anglikiem choć raz! Vissing/Wright mogą zdominować Robsona? też mi się nie wydaje! Stuart bardzo dobrze prezentuje się od ostatniego czasu i nawet atut własnego toru szczególnie Vissingowi nie powinna dać takiej przewagi. Co po drugiej stronie? z/z za Shieldsa to akurat może być plus - dodatkowy start Rico, Ljunga, Świdra i Robsona (nie wierzę w Kauko, że może pokaźnie zapunktować dziś). Jeśli tylko Piotrek potraktuje mecz poważnie to miejscowi mogą mieć spore problemy z wygraniem spotkania, a co dopiero pokryciem handi?:&gt;
jak zwykle dodam, że życzę wygranej. Staram się tylko wejść w jakąś konkretną dyskusję, aby inni userzy mogli zobaczyć inny punkt widzenia sprawy. Wstrzymałem się z typowaniem tego spotkania gdyż ani Lakeside, ani Birmingham wybitnie mi nie leży.. ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
@ Feekus, jak najbardziej wskazane jest podyskutować, od dzisiaj będę miał więcej okazji by właśnie podywagować, bo ostatnio czasu brakowało i typów, przemyśleń było niezbyt wiele z mojej strony ????
Ostergaard jeśli chodzi o BEL, to już niejednokrotnie pokazywał, że potrafi pojechać na najwyższym poziomie (szczególnie na początku przygody z &quot;Asami&quot; z Manchesteru), później zaczął traktować starty w Anglii po macoszemu, sam przyznawał, że niezbyt go to interesuje i zaczął jeździć bardzo mizernie. Ale skoro wraca w zastępstwie za Drymla, to może jednak chce pokazać się brytyjskim kibicom, promotorom. Jeżeli tylko będzie &quot;chciał&quot; i miał odpowiednie maszyny, to myślę, że ekipa z Perry Bar może tylko i wyłącznie na tym skorzystać (Dryml jak jeździ, każdy wie).
Ok. Kasprzak może nie jeździ najlepiej ostatnio na Wyspach, ale &quot;Rico&quot; miałby go trzy razy objechać na &quot;własnym&quot; torze? Bądźmy uczciwi. Jeśli Kasprzak nie prezentuje się najlepiej, to o Richardsonie nie można powiedzieć nic lepszego. Trzy pojedynki na korzyść Brytyjczyka? Nie sądzę.
R/R za Shieldsa, myślę, że można było zakontraktować jakiegoś solidnego gościa w jego miejsce, niżli stosować manewr z &quot;zet zetką&quot;. Świder, Ljung, Nieminen raczej nie będą w stanie &quot;godnie&quot; zastąpić &quot;Kangura&quot;.
No chyba, że zaskoczą tak jak z &quot;Asami&quot; w Manchesterze, ale wówczas &quot;asy&quot; miały niewiele wspólnego ze swoim przydomkiem, a raczej z waletami ;) Jak mawiali starożytni Rosjanie &quot;pożywiom uwidim&quot;.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Garść informacji z Wielkiej Brytanii ;)
W biegu 10. pojedynku Poole Pirates - Wolverhampton Wolves (56:36) na tor groźnie upadł Ludvig Lindgren. Młodzieżowy reprezentant Szwecji został odwieziony do szpitala na szczegółowe badania. U 20-latka wykryto m.in. wstrząs mózgu. W czwartek rano Ludvig Lindgren opuścił szpital w Poole i pojechał do Szwecji na kolejne badania. - Ludvig ma wstrząs mózgu, istnieją obawy, że nasz zawodnik doznał także kontuzji ramienia. Ludvig wrócił do Szwecji gdzie obecnie przechodzi kolejne badania - powiedział Chris Van Straaten - promotor Wolverhampton Wolves.
Źródło: wolverhamptonwolves.co
W połowie kwietnia Dawid Stachyra uzupełnił skład zespołu Elite League - Belle Vue Aces. 25-letni zawodnik w barwach Asów jechał poniżej oczekiwań i zdecydował się ostatecznie opuścić angielski klub. Dawid Stachyra po raz kolejny zawiódł oczekiwania włodarzy Belle Vue Aces w minioną środę, kiedy to w meczu King&#39;s Lynn Stars - Belle Vue Aces (48:42) w trzech startach nie zdobył żadnego punktu. - Z Dawidem przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną na temat jego słabej formy. Zawodnik powiedział nam, że z powodów finansowych, jak i słabej postawy na torze, postanawia zrezygnować ze startów w naszej drużynie - powiedział promotor Asów - Jim Lynch. - Rezultaty Dawida nie były takie, jakich od niego oczekiwaliśmy, gdy podpisywaliśmy z nim kontrakt. Po prostu w tym sezonie w Anglii nic mu nie szło. Jest to bardzo smutne, bo jako osoba, bardzo dobrze się z nim współpracowało. Życzymy mu wszystkiego dobrego w przyszłości - dodał na koniec Lynch.
Źródło: speedwaygb.co
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dziś 2 spotkania rewanżowe na Wyspach.
Coventry podejmie u siebie Swindon, a Młoty ugoszczą Niedźwiadki w ramach KOC.
Pierwszy mecz po raz kolejny szczególnie ciekawy..
COVENTRY: Rory Schlein, Kenni Larsen R/R, Ryan Fisher, Przemek Pawlicki, Edward Kennett, Jerran Hart, Richard Sweetman.
SWINDON: Scott Nicholls, Jesper B Monberg, Maciej Janowski, Simon Stead, Nicolai Klindt, Richard Lawson, Cory Gathercole.
Hart w miejsce Morrisa/Autiego, Schlein za Emila pod jedynką i r/r za Larsena. U gości pojawia się tylko Lawson w miejsce Sedgmena.
Drugie spotkanie nie przynosi żadnych zmian w składach w porównaniu z wczorajszymi potyczkami...
LAKESIDE: Lee Richardson, Adam Shields R/R, Kauko Nieminen, Peter Ljung, Piotr Swiderski, Robert Mear, Stuart Robson.
BIRMINGHAM: Krzysztof Kasprzak, Ulrich Ostergaard, Joe Screen R/R, Danny King, Daniel Nermark, James Wright, Claus Vissing.
Ewentualne typy koło godziny 19.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dzisiaj bet365 z jednej strony zaskoczył pozytywnie, bo ofertę wystawił już po 15, ale z drugiej strony ciężko wybrać z niej coś sensownego, bo kursy są strasznie wyśrubowane. Jedyny typ po niezłym kursie jaki zagrałem to under 10 Kaspera. Krzysiu powrót na wyspy po kilkutygodniowej banicji nie może zaliczyć do udanych. W trzech meczach uzbierał łącznie ledwie 15 punktów, więc zastanawiam się czy włodarze Brummies nadal cieszą się z jego powrotu, bo lepiej punktowali zawodnicy jeżdżący jako gość w miejsce Polaka. Czy dzisiaj nastąpi jakieś przebudzenie? Nie wydaje mi się, bo gospodarze dysponują nad wyraz wyrównanym składem. Może słabiej wyglądają Nieminen i Ljung, ale i oni na własnym torze są groźni dla każdego. Spora siła tkwi w rezerwach, bo i Mear, a przede wszystkim Robson to nie są ogórki w typie Burmeistera czy Sitery i ograć ich na torze w Lakeside łatwo też nie będzie.
Poza tym wczoraj niezłą jazdą zaskoczył mnie kolega z pary Kaspera, czyli Ulrich Ostergaard, który w przeciwieństwie do naszego reprezentanta zaliczył udany powrót do EL. Liczę, że tak jak wczoraj będzie skutecznie &quot;zabierał&quot; punkty partnerowi.
Krzysztof Kasprzak poniżej 10 pkt # 1,9 bet365 ✅ (3pkt)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Powielam typ:
Ljung (+0,5) - Kasprzak 1 @1.85 Sportingbet ✅
Ljung jeśli tylko będzie lepszy od Kauko/Świdra to pojedzie 5 razy (ZZ za Shieldsa). Dodatkowy start powinien przesądzić sprawę na jego korzyść, bo Kasprzak jest totalnie bez formy. Wczoraj ujechał zaledwie 2 punkty. Szwed natomiast pokazał się z całkiem dobrej strony, bo w 4 startach nazbierał 8 punktów. W dodatku dzisiaj to Ljung będzie gospodarzem. Stawiam na Szweda.
@down Również o tym myślałem. Swindon ostatni wyjazd jechało... 22 kwietnia. Taka przerwa może działać na ich niekorzyść. 2 razy się zdarzyło, że Rudziki dostały po prostu baty, ale reszta delegacji to już wyniki na styku. Jednak handi -2,5 zawsze był pokryty przez rywala. Dziś Pszczółki dysponują świetnym składem, bo swoje przywiozą Przemek, Rory i Kennett, a szczególnie u siebie silny jest Fisher. Również na juniorce lekka przewaga gospodarzy, bo Lawsona powinni spokojnie objeżdżać. Niechaj więc będzie:
Coventry (-2,5) - Swindon 1 @1.85 Unibet
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dziwnie wysoki kurs na Coventry, wczoraj skazywani byli na porażkę ale mimo to Pawlicki i Kennett wynik jakoś wyciągnęli. Obaj u siebie za pewne będą równie mocni. Ale trzeba dodać, że dziś za Todd Kurtz jako gość pojedzie Rory Schlein, którego stać na ok. 10 pkt, a już na pewno nie zdobędzie 0 pkt jak Kurtz. Podobnie dziś Ryan Fisher powinien u siebie zrobić więcej niż 1 pkt jak wczoraj bo u siebie jeździ ze średnią 2,000 na bieg. I jeszcze Z/Z za Larsena to z jednej strony strata bo u siebie potrafił sporo przywozić z drugiej strony lepiej Z/Z niż jakiś słaby żużlowiec.
Wczoraj Swindon punktowało bardzo równo, bo najgorszy żużlowiec zdobył 5 pkt, a najlepszy 9. Ale dziś nie sądzę by swoje wyniki powtórzyli np. Simon Stead czy Nicolai Klindt.
Coventry u siebie jeszcze nie przegrało, odprawiając m.in Wilków czy The Lakeside ( jechał wtedy Schlein jako gość i zrobił 12 pkt ), ogólnie ich wygrane bardzo przekonywujące.
W Sportingbet kurs 1.444 na Coventry, a handicap tylko -5 (-5,5). Co myślicie ?
Unibet 1.60 kurs i -2,5 handicap przy kursie 1.85.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Coolmen - dokładnie! widziałem w bet365 handi -4 i wg mnie zdecydowanie warto zagrać! jest też Sweetman na rezerwie.. na z/z mogą jechać prawdopodobnie wszyscy poza Edziem i Schleinem także nie jest to aż takie wzmocnienie... Kluczem jest postawa Przemka, jeśli powtórzy dyspozycję z wczoraj to na 100% handi wchodzi. O Kennetta można być pewnym, że te 10-12 zrobi, Schlein też zera nie przywiezie, bo jest niesamowicie równy w tym sezonie. Sweetman trzyma rezerwę co daje przewagę nad Gathercolem i Lawsonem..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Coventry Bees - Swindon Robins 1 @ 1,60 Unibet ⛔ 42-48
Jeden typ na dzisiaj. Wczoraj mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wygraną Swindon 50-40 dzisiaj czas na rewanż. Coventry wzmocnione Schleinem który jedzie jako gość i pewnie ponad 10 punktów przywiezie. W znakomitej formie jest Pawlicki i Kennett. Fisher u siebie punktów powinien trochę zrobić. Z/Z za Larsena dobre rozwiązanie. Sweetmen u siebie też nie zawodzi. Swindon w pozycjach 1-5 bardzo wyrównany, jednak rezerwowi sporo stracą. Moim zdaniem to tylko Scott Nicholls może wygrywać z liderami pszczół więc marzenia o zwycięstwie trzeba odłożyć do następnych spotkań.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Richardson (-2,5) - Kasprzak 1 @1.40 Tobet ✅
Po tym co pokazali wczoraj obaj panowie jest to dla mnie duży pewniak. Rico ma dodatkowy start z Z/Z, bo Shields ma drugą średnią w zespole, natomiast Kasper z Z/Z jechać nie może, bo ma najwyższą, a Screen nie jest w trójce. Z tego wnioskuję, że Rico będzie miał przynajmniej 1 start więcej. Przynajmniej, bo jeśli Kasprzak znów pojedzie taką padakę to nie spodziewam się go w ostatnim wyścigu wieczoru. Z resztą Rico jeśli pojedzie swoje to poradzi sobie nawet bez dodatkowych biegów.
V/ W Betsafe masz 1.30 na &quot;Rico&quot; bez handicapu.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bookman - 2 eventów z jednego spotkania nie możesz puścić na jednym kuponie.
Co do dziś to mam 2 typy i to oba dosyć pewne..
Pierwszy to identyczny jak dawid.400 - handi może być niepokryte natomiast Pszczółki to spotkanie MUSZĄ wygrać. Nie ma co pisać więcej na ten temat bo już było napisane.
Drugi to handi na Birmingham +17.5 wg Tobet. Nie wierzę w taki pogrom, po prostu nie wierzę! Kasper musi zacząć wreszcie jeździć i nawiązywać walkę, bo za to mu płacą. Jeśli Ulrich pojedzie na poziomie, punkty dorzuci King i Nermark - nie ma szans, że przegrają tyloma punktami!! Ma kto jechać na jokera, Nermark, King, ew. Kasprzak!!
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Witam;
Wczoraj pechowo te 50:40 defekty gospodarzy itd. - powinno być wyżej. Dziś gram Swindon +5.5 - mecz powinien byc na styku Scott, Klindt i Stead powinni trzymać wynik
kurs 1,95 w Expekcie biorę✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 108

kefir70

Użytkownik
Uważam , że wręcz na odwrót - to Coventry zgubiło dużo punktów wczoraj : Fisher - chyba najgorszy mecz w sezonie - 2 upadki; dziś R.Schlein daje solidne wsparcie Kennet&#39;owi i Pawlickiemu - którego wczoraj nie było.
Jak dla mnie 1.60 w Unibet to maga value i sam tez to gram.
Coventry - Swindon 1 1.60 8/10 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom