>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Angielska

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Rozgrywki o Tarczę Petera Cravena (uczestniczą w nich zespoły z Elite League) w 2008 roku rozpoczną się przed inauguracją rozgrywek ligowych, a nie jak to miało miejsce w poprzednich sezonach - po zakończeniu zmagań ligowych. 9 drużyn Elite League zostało podzielonych na trzy grupy.
Zmieniona została formuła spotkań TPC. Trójmecze zastąpiono systemem mecz - rewanż. Zwycięzcy grup awansują do finału. Inauguracja rozgrywek już 15 marca w Eastbourne, gdzie miejscowe &quot;Orły&quot; zmierzą się ze Swindon Robins.
Terminarz rozgrywek:
Grupa I
15.03 - Eastbourne Swindon
20.03 - Swindon - Eastbourne
21.03 - Eastbourne - Poole
21.03 - Poole - Eastbourne
26.03 - Poole - Swindon
27.03 - Swindon - Poole
Grupa II
20.03 - Peterborough - The Lakeside
21.03 - The Lakeside - Ipswich
21.03 - Ipswich - The Lakeside
24.03 - Peterborough - Ipswich
27.03 - Ipswich - Peterborough
28.03 - The Lakeside - Peterborough
Grupa III
17.03 - Wolverhampton - Coventry
21.03 - Belle Vue - Wolverhampton
21.03 - Coventry - Wolverhampton
24.03 - Wolverhampton - Belle Vue
28.03 - Coventry - Belle Vue
14.04 - Belle Vue - Coventry
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wolverhampton v Coventry CS 17th March
1. Freddie Lindgren
2. Ales Dryml
3. Niels K Iversen
4. Kenneth Hansen
5. David Howe
6. Nicolai Klindt
7. Christian Hefenbrock
1. Rory Schlein
2. Billy Janniro
3. Chris Harris
4. Oliver Allen
5. Simon Stead
6. Andreas Messing
7. Stanislaw Burza​
Uwielbiam początek sezonu żużlowego. Bukmacherzy często rozdają prezenty nie znając siły poszczególnych ekip. Dziś ewidentny błąd popełnił bwin dając bardzo dziwne kursy na spotkanie Wolves z Bees (dla porównania Sportingbet daje 1.60). Goście to wiadomo potentat ligi brytyjskiej ale przed sezonem doszło do wielu zmian. Ich tegoroczny skład nie imponuje. Schlein, Stead czy Harris to całkiem nieźli liderzy ale druga linia wygląda bardzo słabo. A nawet ta trójka w konfrontacji z gospodarzami nie imponują. Wolves mają bardzo silną trójkę liderów : Iversen i Lindgren to klasa sama w sobie a dodatkowo Dawid Howe - bardzo dobrze czujący się na tym torze. Klindt i Hefenbrock to zdecydowanie lepsi rezerwowi a na dodatek jest jeszcze Dryml, który napewno jest solidniejszy od Janirro czy Allena. Gdy dodamy jeszcze do tego fakt, że tor w Wolverhampton jest bardzo specyficzny i gościom jeździ się tam bardzo ciężko to nie wiem czemu BWIN faworyzuje gości. Na dodatek póki co nie imponuje formą Harris, który w zeszłym sezonie też dość późno wszedł w sezon i wcale nie jestem przekonany że będzie bił liderów gospodarzy. Moim zdaniem to prezent od buka. No ale początek sezonu więc nie szaleję ze stawką .
Wolverhampton Wolves @ 2.20 7/10 ✅ iziiiiii
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Ja bym się tam mocno zastanowił czy te kursy są przesadzone. Sportingbet daje na Coventry 1,925 i ja skłaniałbym się właśnie ku temu typowi. Dlaczego?
To wszystko prawda, że bardzo trudny śliski tor w Wolverhampton daje gospodarzom spory handicap. Tyle tylko, że pierwsza piątka &quot;Pszczół&quot; doskonale zna każdy obiekt w Anglii.
W zespole Wilków do tej pory w turniejach, bądź sparingach ścigało sie tylko 3 zawodników. Iversen, Howe, Klindt. Howe wygrał wczoraj słabo obsadzony turniej w Birmingham z kompletem punktów. O niego gospodarze mogą być spokojni, bo na swoim torze jest bardzo szybki. Nie zaimponował za to Iversen w sobotę w Newport, gdzie przegrywał z zawodnikami Coventry, Janniro i Harrisem. Dodatkowo goście są już po dwóch sparingach. W tym przypadku stawiam na większe rozjeżdżenie zawodników Bees.
Dodatkowo spróbuję za mniejszą stawkę typ z bwin: Fredrik Lindgren poniżej 10,5 po kursie 2,3, oraz Która drużyna wygra wyścig 3? Coventry Bees 1,85
Eastbourne Eagles- Swindon Robins
Tu koncentruje się tylko na 3 wyścigu.
Richardsson - Woodward, para Eastbourne
Batchelor - Wright, para Swindon.
Wicemistrzowie Anglii musieli sporo się osłabić ze względu na zaniżenie KSM w Elite League. Richardsson wydaję się najmocniejszy z całej tej stawki. Woodwardo na swoim torze powinien poradzić sobie przynajmniej z jednym zawodnikiem gości.
Która drużyna wygra 3. wyścig?
Eastbourne Eagles 1,45
Podsumujmy:
Wolverhampton - Coventry Typ: Coventry kurs 1,9 ⛔
Fredrik Lindgren poniżej 10,5 kurs 2,3 ✅
Która drużyna wygra wyścig 3? Coventry Bees kurs 1,85 ⛔
Która drużyna wygra 3. wyścig? Eastbourne Eagles 1,45 ✅
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Dziś rewanżowe spotkanie w Tarczy Petera Cravena.
Swindon Robins - Eastbourne Eagles
Typ: Leigh Adams Więcej niż 12,5 kurs 1,85 bwin
Australijczyk w pierwszym spotkaniu zaprezentował się bardzo dobrze. Przegrał tylko ze Scottem Nichollsem. Ujmy mu to nie przynosi bo Anglik ma być liderem w swoim nowym klubie i na początku sezonu pojechał ładnie w turnieju Diamond Jubilee w Poole. Tym razem Adams ma handicap swojego toru i szybkie starty w zanadrzu. W zapasie mamy jego dwa drugie miejsca. Co może przeszkodzić mu w osiągnięciu wymaganego limitu? Chyba tylko defekt albo jakieś wykluczenie, bądź altruistyczne zachowanie wobec partnera z pary, którym będzie Mads Korneliussen. Duńczyk zaczął fajnie sezon i wygląda na całkiem szybkiego. Być może będzie w stanie trzymać koło Adamsowi i ten poprowadzi go przed sobą w jakimś wyścigu.
Typ: Która drużyna wygra wyścig drugi? Swindon Robins kurs 1,4 bwin
Pojadą Sebastian Alden i Theo Pijper ze Swindon oraz Simon Gustafsson i James Brundle z Eastbourne.
Brundle jest najsłabszy z tego towarzystwa i jemu w Elite League wszędzie będzie bardzo trudno o jakiekolwiek punkty. Seba Alden całkiem dobrze pojechał w Eastbourne. Na swoim torze powinien wygrać z młodym Gustafssonem, który co prawda talent ma spory ale brakuje mu jeszcze doświadczenia. Być może do walki o wygraną włączy się też doświadczony na angielskich torach Holender Pijper.
Podsumowanie:
Typ: Leigh Adams Więcej niż 12,5 kurs 1,85 bwin✅
Wszystko zgodnie z planem nawet ten punkcik oddał właśnie Korneliussenowi
Typ: Która drużyna wygra wyścig drugi? Swindon Robins kurs 1,4 bwin⛔
Spora wtopa bo wyścig wygrał Brundle, który potem nie zdobył już nawet jednego &quot;oczka&quot;.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trudny mecz dziś typowania i ja chyba odpuszczę obstawianie tego spotkania ale pewien typ mam. skłaniałbym się tutaj jednak na typ na gospodarzy. Dlaczego ? 2 linia Eastbourne zrobiła bowiem w 1 meczu 31 punktów !
2. Lewis Bridger 2 2&#39; 3 0 =7+1
4. Cameron Woodward 2&#39; 2 2&#39; 3 = 9+2
5. Edward Kennett 3 3 1 2 =9
6. Simon Gustafsson 3 2&#39; 0 1 =6+1
Dziś tak nie pojadą. Tor w Swindon jest dość prosty, więc toteż głównie będzie decydowało spasowanie i konsekwentna jazda najlepszą ścieżką. Gospodarze powinni ten atut wykorzystać. Korneliussen zawsze swoje na tym torze robił , Batchelor&amp;McGowan&amp;Wright też powinni. No i Alden z Pijperem powinni niemal do zera ograć swoich odpowiedników w Eagles.
Swindon Robins @ 1.53 ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ #003# Ipswich Witches - Lakeside Hammers + 8.5 @ 1.90 ✅
Dwa mecze południowe sobie odpuszczam, bo według mnie kursy nie są adekwatne do ryzyka. Rozważałem zagranie na Belle Vue ale niewiedzieć czemu Wolves są strasznie niedoceniani przez bukmacherów. Kurs 1.40 jest jakiś dziwny. Zwłaszcza, że w drużynie z Manchesteru jest wiele niewiadomych. Od razu jednak spodobał mi się inny zakład - chyba kolejny prezent od buka. Ja rozumiem, że Ipswich pozyskało Jarka Hampla, mają doświadczonych Louisa oraz Johnstona. Miśkowiak też coś punktuje ale Lakeside to mój faworyt do zwycięstwa w całej lidze a napewno do PO. Wyrównany, bardzo wyrównany skład + AJ jako lider. Spodziewam się zaciętego meczu toteż handicap + 8 traktuję jako wielki bonus od bukmacherów. 7/10
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ #004# Jason Crump over/under 12.5 @ 1.50 ✅
Skusiłem się jeszcze na jeden typ na dzisiejsze poranne mecze. W Manchesterze Crump jest kimś takim jak Tomek Gollob w Bydgoszczy. Po prostu nie ma na niego mocnych. Wolves nie mają też lidera, który mógłby z Crumpym rywalizować : Iversen, Lindgren, Howe to jednak nie ta sama półka. Sądzę, że Australijczyk zarzuci dziś kompletem. 8/10
 
rocky-balboa 0

rocky-balboa

Użytkownik
Dzisiaj na Boxall Stadion miejscowi Witches podejmować
będą głównego faworyta do zdobycia tytułu mistrza Anglii
Lakeside Hammers,którzy prowadzeni do walki przez
Andreasa Jonssona mają na celu zdominować rozgrywki
ligowe i pucharowe na wyspach w sezonie 2008.

Gospodarze po powrocie do tej drużyny Jarosława Hampela
już nie są takimi outsiderami jak w ubiegłym sezonie i
prawdopodobnie dzisiaj zainaugurują sezon zwycięstwem
ale mając na uwadze możliwość zastosowania jokera przez
Hammers uważam że handicap + 8,5 wydaje się być
całkiem rozsądna propozycją na ten właśnie mecz.
 
rocky-balboa 0

rocky-balboa

Użytkownik
Mistrzowie Anglii Coventry Bees podejmować będa dzisiaj
na swoim torze przybyszów z Wolverhampton.
Gospodarze w tym sezonie nie prezentują optymalnej formy
czego efektem jest wysoka szesnastopunktowa porażka
w Wolverhampton,ale dzisiaj na pewno zawodnicy Bees
uczynią wszystko żeby zrewanżować się wilkom za porażke
w pierwszym meczu.Jednak mając na uwadze możliwość
zastosowania jokera handicap nie powinien zostać pokryty.

Teraz można zagrać już tylko +10 na gości i po mniejszym
kursie,ja zagrałem +13 i myśle że goście nie przegrają
tego meczu więcej niż dwunastoma punktami.
Co prawda Fredrik Lindgren na razie prezentuje się słabo
ale najwyższa pora aby mieszkaniec Orebro dogadał się ze
sprzętem , po za tym rezerwy zdecydowanie dla Wolves,
właściwe jedynym słabym punktem jest młody Duńczyk
Kenneth Hansen,który dopiero uczy się angielskiego żużla
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wieczorne mecze o wiele mniej mi przypadają do gustu i gram je jako jeden tripelek a nie singiel i to jeszcze za małą stawkę bo nie ma co grać na siłę . &quot;Większe&quot; typy już dziś były :p
Po pierwsze mecz w Eastbourne. Obie ekipy spotkały się dziś w południe i wygrali Piraci z Poole 51-43. Według mnie zaskakująco nisko. Spodziewałem się lepszej po nich jazdy. Widać jednak, że lider Poole Bjarne Pedersen nie jest delikatnie mówiąc w najwyższej formie ( równiez słabo jeździł w poprzednich meczach ). Całkiem nieźle za to jeździ duet Australijczyków Watt - Holder. Ten pierwszy może powtórzyć swój wynik z 1 meczu, bo tor Eagles zna doskonale. Jeździł przecież tutaj w zeszłym roku i to z sukcesami. Spodziewam się, że dziś zdobędzie około 12-13 punktów i przegra tylko z Nichollsem. Obawiam się jednak o drugą linię. Za Ząbika zastosowane zostanie RR i nie jest to według mnie najlepsze rozwiązanie dla Piratów. Suchecki, Eriksson czy nawet Skórnicki raczej nie gwarantują tyle punktów co Zomber. Z drugiej strony w 1 meczu bardzo słabo pojechała 2 linia Eastbourne. Jednak Woodward oraz rezerwowi na swoim torze powinni zdobyć zdecydowanie więcej punktów niż 4 jak to miało miejsce w porannym meczu. 10-13 punktów są w stanie ugrać. Sądzę też że Richardson też powinien te 3-4 punkty więcej dorzucić . Scotty i Kennett natomiast 27 punktów nie przywiozą. Dlaczego ? Bo to niemożliwe ;-) Obaj jechali jako rezerwa taktyczna + Ed jechał 6 razy, a zakładając, że mecz będzie na styku to teraz takiej konieczności nie będzie. Reasumując odejmując podwajane punkty wychodzi mi na to, że Eagles powinni zdobyć przynajmniej te 10 punktów w meczu więcej co powinno dać im zwycięstwo, choć niewysokie toteż handicap + 8.5 wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem.
Mecz Lakeside - Ipswich pod względem ML pomijam, bo nie widzę tam żadnych wartych zagrania typów. Handicap spory ale zarazem mały a kurs 1.05 na gospodarzy nie nadaje się do gry. Poszukałem sobie innych zakładów i spodobał mi się over 9.5 na Jarosława Hampela. Ipswich zastosują RR za Miśkowiaka, więc Hampel pojedzie 6 razy ale nawet jadąc 5 wyścigów powinien zrobić przynajmniej te 10 punktów. Rozkład biegów ma dość ciężki, bo pojedzie dwa razy z Kylmakorpim, Shieldsem i pewnie 3 razy z Jonssonem ale wystarczy że zrobi 2,2,2,2,2 a myślę, że stać go nawet na 11-12 punktów. W pierwszym meczu miał 3,2,1,3,3 więc w miarę solidną formę ma.
No i na koniec Coventry. Pszczółki na swoim torze nie zwykły przegrywać i nie sądzę, by ulegli Wilkom którzy jadą już drugi mecz dzisiaj. Coś w kratkę jeździ Lindgren czy Howe. Podobnie druga linia. Iversen z kolei bardzo solidnie ale to trochę mało. Schlein w Coventry nie schodzi poniżej 11-12 punktów. Podobnie Harris. Stead, Janirro, Wright z nimi może być różnie ale napewno też przynajmniej jeden solidnie zapunktuje. No i rezerwowi. Messing i Burza to wielka niewiadoma ale podobnie jest z Klindtem i Hefenbrockiem. Sądzę, że Bees 1 mecz u siebie wygrają choć wcale nie musi być łatwo.
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Eastbourne Eagles- Poole Pirates⛔
Goście bez Ząbika co według mnie może im wyjść tylko na lepsze. To byłaby pierwsza wizyta Karola na agrafce w Arlington i jak to zwykle bywa dla debiutujących tam zawodników ciężka szkoła i nauka. Jako RR pojedzie choćby Skórnicki i kto wie czy w jednym biegu nie zrobi tego co Karol przywiózłby w czterech. Też jestem zaskoczony porannym meczem. Wydawało mi się, że Poole wygra bardziej zdecydowanie. Na początku meczu indywidualne zwycięstwa liderów Orłów pozwoliły utrzymywać dystans do gospodarzy. Koncówka to taktyki i nie było tak strasznie. Rewanż powinien być wyrównany. Zgadzam się z typem Jacquesa. W przypadku zagrożenia handi +8,5 Poole zastosuje jockera prawdopodobnie w osobie znającego tor Watta.
Coventry Bees - Wolverhampton Wolves✅
W zespole Wilków zawodzi Fredrik Lindgren. Nieźle Ales Dryml, Niels Iversen i David Howe. Do tego dobra rezerwa. W pierwszym meczu Coventry przegrało ze względu na słabą jazdę numerów 6 i 7. Dziś Burza i Messing będą u siebie dlatego liczę, że podejmą już walkę ze swoimi vis a vis z Wolves. W handicapy się nie pcham głownie ze względu właśnie na niepewną rezerwe gospodarzy. Kurs 1,35 na Coventry mnie przynajmniej satysfakcjonuje. Grając w duecie z pierwszą propozycją AKO wyjdzie 2,5.⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
#005# Wolverhampton - Belle Vue + 11.5 @ 1.90 ⛔
Wilki z Wolverhampton to moja ulubiona do typowania drużyna w całej Elite League. Na swoim torze nigdy nie zawodzą. Dziś podejmują Asów z Manchesteru i są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Goście mają co prawda w składzie rewelacyjnego na brytyjskich torach Jasona Crumpa ale poza tym dość przeciętny skład. Podstarzały Screen i przeciętny Gjedde to dobrzy zawodnicy ale na drugą linię a nie na liderów. Swoje zrobią ale nie spodziewam sie, by zdobyli więcej niż 15-16 punktów. Do tego niesprawdzony do tej pory w Anglii Forsberg, Jankowski oraz bardzo przeciętna para rezerwowych Boxall, Rajkowski. Ci ostatni powinni się cieszyć z jakichkolwiek zdobytych na rywalach punktów. Ba nawet Crump nie gwarantuje więcej niż 12-13 punktów, bo na tym torze od kilku lat jeździ przeciętnie. Chyba najsłabiej ze wszystkich torów. Gospodarze z kolei to rewelacyjna trójka liderów : Lindgren, Iversen, Howe oraz bardzo mocna na tym torze para rezerwowych. Do tego Aleś Dryml i Kenneth Hansen, którzy gwarantują jakieś zdobycze punktowe. Zwłaszcza ten pierwszy może zrobić z 7-8 kluczowych dla handicapu punktów. Wilki pokonały ostatnio na swoim torze Coventry Bees różnicą 16 punktów. Dziś powinno być podobnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Coventry z Orlami dzis w Poslacie Sport, mnie sie podobnie jedynie -10.5 na Cov 1/10 i powyzej 11.5 Scott Nicholls. Scott jezdzil w Coventry kilka lat, zna tor nie powinno byc problemow z przeskoczeniem linii, tylko 1.60 wygrana Cov chyba tez bez dyskusji ogolnie male stawki bo handicap na za wysoki aby sporo ryzykowac. Splidniejszy sklad ma Coventry, duzo zalezy od Steada, Allena, Janniro i Messinga bo licze, ze Szwed cos dorzuci.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ #006# Scott Nicholls - 1 - Chris Harris 1 @ 1.83
Co tutaj dużo pisać. Scott przez lata był liderem Coventry i na tym torze czuje się wyśmienicie. Teraz jeździ jako lider Eagles ale swoje pojedzie. Harris z kolei prezentuje póki co przeciętną formę. Ma duże wahania formy. Scotty powinien bez problemu zdobyć przynajmniej dwa punkty więcej od Bombera. 6/10
▶ #007# Fredrik Lindgren - Davey Watt 2 @ 1.86
Tutaj sytuacja podobna. Freddy póki co prezentuje się bardzo słabo. I to w każdych zawodach w jakich jeździ. Ostatnio co prawda zdobył 11 punktów ale było to przeciwko słabym Asom z Manchesteru. Dziś rywal trudniejszy i nie spodziewam się dwucyfrówki po nim. Zwłaszcza, że jeździł turniej towarzyski w Polsce i może czuć lekkie zmęczenie podróżą. No a na dodatek jeździ w parze z silnym Alesem Drymlem i może potracić punkty na bonusach. No i wcale nie musi pojechać 5 biegów , bo Howe,Dryml, Iversen póki co lepiej prezentują się na tym torze. 6/10
▶ #008# Belle Vue Aces + 2.5 - Lakeside Hammers 1 @ 2.00
Tutaj stawiam na gospodarzy. Wbrew pozorom skład mają całkiem solidny. Crump na tym torze zrobi pewnie komplet. Gjedde i zwłaszcza Screen nie są słabsi od odpowiedników gości. Dużo będzie zależało od drugiej linii ale na swoim torze gospodarze powinni pojechać troszkę lepiej. 5/10
Jeśli ktoś ma kasę w Unibecie to bardzo fajnie przedstawia się dubel :
Coventry Bees - Eastbourne Eagles
Nicholls, S
How many points will the rider score?
B
I
Over 10.5 1.45
Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
Crump, J
How many points will the rider score?
B
I
Over 12.5 1.55
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Jacques a co myślisz o handicapie +10,5 bo taki wystawił expekt na Eastbourne? Wielu moich znajomych gra przeciwnie, a ja zaryzykowałbym na gości. Innym typem może być handicap +8,5 pkt dla Lee Richardsona. Ja mam jakieś dziwne przeczucie że w tym meczu może być niespodzianka. Nicholls, Richardson, Kennett prezentują się naprawdę dobrze na początku sezonu. Swoje powinien dorzucić Bridger i Woodward i powinno być ok. A i pewnie sam Nicholls podpowie jak jeździć na torze w Cowentry. Jak to widzisz?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli miałbym typować to raczej skłaniałbym się Orły ale ogólnie to jest no bet. Nie jestem przekonany do siły gości na wyjazdach . Z drugiej strony Harris, Schlein nie są jeszcze w optymalnej formie. Moim zdaniem no bet.
Jeśli ktoś gra w innym buku i ma jakieś wątpliwości to zapraszam na PW :)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś w sumie nie jestem do końca przekonany ale posłałem Poole - 11.5 @ 1.85 w bwinie. Gospodarze bardzo chcą zdobyć bonusa w tym meczu a pierwsze spotkanie przegrali 16 punktami, więc te 12 punktów powinni spokojnie nadrobić. Martwi brak Skórnickiego oraz słaba jazda Pedersena i Ząbika ale na swoim torze powinni oni pojechać przynajmniej przyzwoicie. Goście na wyjazdach z kolei słabiutko także - 11 jest moim zdaniem realne ...
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
w lidze angielskiej w tym sezonie nie ma bonusów. Jest 3 punkty za zwyciestwo na wyjeździe
Edit by Jacques
Tak masz rację ;-) źle zrozumiałem to zdanie ze strony Poole ;-)

Pirates welcome Wolves to Wimborne Road tonight (7.30pm) for their first home Elite League clash of the season, with Ford admitting the lack of the bonus point this campaign could be a blessing for Castle Cover Pirates after their Monday Monmore mauling.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ T.Batchelor +1 - Charlie Gjedde 2 @ 1.90
Troy Batchelor przeciętnie wystartował w sezon. Na swoim torze robił 8(5), 7(4) oraz 7(4). Na wyjazdach 7(5) 4(5). Widać, więc że forma w miare ustabilizowana ale na przeciętnym poziomie. Na torze w Swindon punkty robią również Korneliussen oraz McGowan i wcale nie jest powiedziane, że pojedzie 5 razy. Do tego może potracić punkty na bonusach. Charlie z kolei w zeszłym sezonie bronił barw Robins ( w sumie 5 lat w Swindon ) i ten tor zna doskonale. Forma w nowym sezonie też w miarę ustabilizowana ale na trochę wyższym poziomie . Nie mniej na wyjazdach przeciętnie : 9+1(5) i 8(5). Zauważalne jednak jest to, że w parze ma &quot;ogórka&quot; i na bonusach punktów nie traci . Nie widać też kogoś kto odebrałby mu piętnasty bieg. Zwłaszcza na wyjazdach, gdzie Joe Maszyna Screen radzi sobie słabo. Myślę, że Charlie te 10-11 punktów powinien dzisiaj przywieźć i wygrać ten pojedynek z młodym Australijczykiem
▶ Peterbourgh Panthers - Lakeside Hammers 1 @ 1.50
Goście bez Jonssona. Niby jest Watt ale w tym sezonie ten zawodnik mnie nie przekonuje. Do tego Lanham poobijany po wypadku. Davidsson sobie ligę angielską lekko &quot;olewa&quot; i to moim zdaniem Pantery są faworytem tego spotkania. Co prawda póki co jeżdżą fatalnie. Nie ma praktycznie w ogóle drugiej linii ale na swoim torze nie wierzę, by Pantery mogły przegrać. Jest Andersen, Bjerre, King. Ta trójka gwarantuje około 35 punktów. Reszta też swoje powinna dołożyć.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
▶ Ipswich Witches Wolverhampton Wolves + 17 @ 2.00
Tutaj gram na Wilki. Z 3 powodów. Po pierwsze z tego co czytałem różne fora ( w tym brytyjskie ) to niemal wszyscy typują tutaj bardzo wysokie gospodarzy. No cóż, Ipswich w tym sezonie imponują. Rozgromili Panthers u siebie różnicą 30 punktów czy wygrali na wyjeździe z Lakeside 12 punktami. Jest to jednak ekipa bardzo nierówna. W tym sezonie przegrali już 2 mecze. Z ... Lakeside u siebie 4 puntkami oraz z Panthers na wyjeździe ... Wszystkiego po tym zespole można się spodziewać ale cóż się dziwić skoro w ekipie liderem jest nierówny Hampel a na dodatek dziadek Louis oraz duet Polaków który stać na wszystko i nic zarazem Świderski-Miśkowiak. Wilki póki co na wyjeździe pojechali 3 mecze. Przegrali 5 punktami z Belle Vue Aces oraz dwa mecze kończyły się ich pogromami : w Coventry 33-59 oraz w wczoraj w Poole 31-62 ... Dziś jednak nie spodziewam się takiego pogromu. W Ipswich zawsze dobrze się czuł Dawid Howe do tego Iversen i Dryml powinni coś dorzucić. No i Lindgren . Tutaj są pewne obawy ale jednak w końcu musi on zacząć jeździć. W końcu to zawodnik GP. No i Wiedźmy nie mają takiej siły rażenia jak Piraci i Pszczoły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom