>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga BBL (Niemcy) 2016/2017

Status
Zamknięty.
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Wurzburg - Bonn under 163.5pkt 1.925 (Pinnacle) 2/10 ⛔

Czysta matematyka.
Średnia punktów w meczach gospodarzy to (ostatnie 6 meczy) 160pkt, u siebie (ostatnie 4) 151pkt. Analogicznie goście - 166pkt oraz 158pkt w meczach wyjazdowych.
 
Z 619,7K
Dyscyplina Koszykowka Niemcy
Godz: 19,00
Walter Tigers Tubingen - MHP Riesen Ludwigsburg
typ: Tigers Tubingen +4,5 punkta
Kurs 1,80
Buk: Forbet
Analiza.To spotkanie w lidze Niemieckiej powinno być bardzo zacięte i trudno powiedzieć która drużyna wyjdzie z niego zwycięsko.Gospodarze tego spotkania drużyna Walter Tigers Tubingen spisuje się bardzo słabo i zajmuje 15 miejsce w tabeli z tylko 6 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 3 zwycięstwa i 10 pojedynków przegrali.Zdecydowanie lepiej wiedzie się ich przeciwnikowi zespołowi MHP Riesen Ludwigsburg który teraz zajmuje 8 miejsce z 14 pounktami zdobytymiu.Na ten wynik składa się 7 wygranych pojedynków i również przegrali 7 meczy.W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi drużynami zwyciężyli goście.Jednak moim zdanie handicap w postaci +4,5 punkta jest wystarczający i zdecydowanie da wygraną gospodarzom tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 619,7K
Koszykowka Niemcy
30.12.201620,30
spotkanie MHP RIESEN Ludwigsburg - Science City Jena Handicap +8,5 punkta
typ: Science City Jena Handicap +8,5 punkta
Kurs 1,80
Buk: Forbet
Analiza.Jest to pojedynek koszykówki ligi BBL w Niemczech.Gospodarze tego spotkania zespół MHP RIESEN Ludwigsburg obecnie zajmują 7 miejsce w tabeli z 16 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranyvch pojedynkach
odnieśli 8 zwycięstw i 7 pojedynków przegrali.W ostatniej kolejce pokonali na wyjeżdzie Tubingen 88-76.Teraz ich rywalem jest drużyna beniaminka Science City Jena która w ostatnim pojedynku przegrała na swoim
parkiecie z Frankfurtem 71-78.Goście obecnie zajmują 11 miejsce w tabeli i mają 1o punktów zdobytych.Jednak w spotkaniach wyjazdowych spisują się całkiem dobrze i zanotowali 3 zwycięstwa i 3 mecze przegrali.
Osobiście myśle że dojdzie do niespodzianki i Science City Jena odniesie zwycięstwo w handicapee +8,5 punkta
2016-12-27 Walter Tigers Tübingen - MHP RIESEN Ludwigsburg 76-88
2016-12-18 FC Bayern München - MHP RIESEN Ludwigsburg 94-65
2016-12-10 Giessen 46ers - MHP RIESEN Ludwigsburg 62-68
2016-11-26 medi bayreuth - MHP RIESEN Ludwigsburg 87-70
2016-11-13 MHP RIESEN Ludwigsburg - Alba Berlin 73-79
Games won:2 Games draw:0 Games lost:3
Science City Jena Previous
2016-12-27 Science City Jena - Fraport Skyliners 71-78
2016-12-21 Science City Jena - FC Bayern München 54-98
2016-12-17 BG Göttingen - Science City Jena 76-82
2016-12-11 Science City Jena - Walter Tigers Tübingen 82-79 sd
2016-12-04 Brose Baskets - Science City Jena 79-54
✅
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Ruszam dość nietypowy temat. Być może w złym miejscu, ale proszę o radę. Czy źle przedstawiony zakład w ofercie STS jest anulowany? Postawiłem dzisiaj na mecz Bayern-Brose (-6,5) 2 przy kursie 1.3. Dla znawców tematu naturalne jest, że skoro na obie drużyny był kurs po ok 1.8-1.9, to 1,3 na Brose -6,5 powinno być z 2,5. Dla mnie ewidentny błąd buka.Sprawdzalem ich inne mecze w ofercie i w pozostałych przypadkach zawsze jest np (+6,5). Pytanie czy taki bukmacher jak STS anuluje zakłady? Poradźcie, bo nie gram na co dzień u tego buka, a zakład tak czy owak chciałem postawić na to, że Brose nie przegra więcej niż 6 punktami (przegrali 8).
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL
Godzina: 15:30
Spotkanie: Fraport Skyliners Frankfurt - Science City Jena (spread -6.5/+6.5)
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tabela:

Oba zespoły mają już tylko czysto teoretyczne szanse na pierwszą ósemkę i grę w fazie play off. Dla obu zespołów sezon się już praktycznie skończył i można powiedzieć, że to mecz o pietruszkę. Ja jednak tutaj typuję zwycięstwo gospodarzy a dodatkowo liczę, że wygrają minimum 7 punktami i stąd ten spread. Drużyna ze Frankfurtu jest w lepszej dyspozycji ostatnio niż goście, którzy przegrali 5 ostatnich meczy z rzędu. Jena straciła swoich najlepszych graczy, którzy znaleźli zatrudnienie w innych zespołach i stąd tak słabe wyniki w ostatnim czasie. Marcos Knight przeniósł się do Saragossy, Jenkins i McElroy do Trento i zespół ten gra teraz zdecydowanie słabiej. Frankfurt też wprawdzie się osłabił, bo z klubu odszedł Shavon Shields też do Trento ale kadrowo zespół ten wydaje się być mocniejszy i u siebie na parkiecie myślę, że zwycięży swego dzisiejszego rywala. Gospodarze u siebie dotychczas w kratkę 7 zwycięstw i 7 porażek a Jena na wyjazdach 6 zwycięstw 1 porażka po dogrywce i 7 porażek ale widać po ostatnich wynikach, że goście nie poradzili sobie z odejściem najlepszych graczy i od tej pory bardzo słabo to wygląda. Stawiam, że Frankfurt wygra i pokryje tego spread, którego proponuję.
✅ 69-61
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL (play offy)
Godzina: 18:30
Spotkanie: EWE Baskets Oldenburg - Medi Bayreuth (spread -2.5/+2.5)
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Drugie spotkanie pomiędzy obiema ekipami w play offach. W pierwszym pojedynku na parkiecie zespołu Bayreuth, górą była drużyna Oldenburg, która wygrała 85-83. Dzisiaj jak Oldenburg zwycięży to postawi bardzo solidny krok do awansu do półfinału. Ja stawiam, że gospodarze wygrają i, że uczynią to minimum 3 punktami pokrywając tego spreada. Oldenburg od kwietnia jest w wysokiej formie, gra bardzo pewnie i widać, że dobrze z formą trafili przed tymi play offami, gdzie kontynują bardzo dobrą grę z rozgrywek ligowych. Gospdoarze są dużo bardziej doświadczonym zespołem i nie daję tutaj w tym drugim spotkaniu zespołowi Bayreuth większych szans. W sezonie regularnym gospodarze u siebie odnieśli 11 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 3 porażki, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 8 zwycięstw i 8 porażek. Zwłaszcza od kwietnia Oldenburg zaczął bardzo dobrze grać i widać, że na fazę play off trafił w swoim najlepszym momencie. Kadrowo gospodarze są dla mnie zespołem mocniejszym, z większym doświadczeniem i myślę, że tutaj wygrają bardzo pewnie.
✅ 102-90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom