>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Brazylijska 2007/2008

Status
Zamknięty.
komarr 4

komarr

Forum VIP
Vasco - Fluminense
typ 1
kurs +/- 1,90

Vasco dzisiaj gra w bardzo duzej przewadze poniewaz beda podejmowac na neutralnym boisku druzyne Fluminense ktore w dzisiejszym spotkaniu wystapi w skladzie rezerwowym. Kursy szybko leca w dol wiec warto brac &quot;1&quot;. Vasco poki co ma dobry bilans 2-1-0 czyli jeszcze nie przegrali. Goscie natomiast graja przecietnie i maja bilans 1-1-1. Fluminense wystapi dzisiaj w rezerwowych skladach poniewaz w tygodniu graja bardzo wazny mecz w Copa Brasil i to jest ich priorytetowy mecz wiec dzisiaj moga &quot;odpuscic&quot;.


1-1 ⛔
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
⚽ Botafago - Vasco (4-0) easy :jezora:
propozycja: Win Botafago 2.30
✅

Dzis w nocy dojdzie do pojedynku druzyn które po 5 kolejkach zajmuja 2 Botafago i 1 Vasco miejsca w tabeli. oba kluby maja po 11pkt ale Vasco ma lepszy bilans bramkowy. Gospodarze na wlasnym stadionie rozegrali do tej pory 2 mecze i oba wygrali bilans bramek to 5-1. Najpierw 2-1 wygrali z druzyna Atletico, która może nie jest najsilniejszym zespolem ale puzniej pokonali już zespol Gremio który gral w pelnym skladzie a jak wiadomo jest to tegoroczny finalista Copoa Libertadores. Na wyjezdzie 1-2-0 tagrze bardzo doby wynik jeśli wezmiemy pod uwage zespoly z jakimi grali. Najpierw pokonali International 3-2 zeszlorocznego mistrza Copa Libertadores!, puzniej 2 remisy z Flamenco i Palmeiras które tagrze sa silnymi zespołami. W druzynie nie ma kontuzji i dzis wystapia w podstawowym skladzie. Vasco mialo duzo łatwiejszych przeciwnikow America,Nautico i Recife sa beniaminkami w Serie A Fluminense z która zremisowali 1-1 jest co prawda już silniejsz druzyna ale grala wtedy w bardzo rezerwowym skladzie a Vasco i tak męczyło się przez 60min żeby strzelic bramke. Wysoka wygrana w ostatniej kolejce z Gremio mnie nie dziwi bo przecierz goscie grali w rezerwowym skladzie aby ci najlepsi mogli przygotowac się do wczorajszego meczu z Boca Juniors w ramach Copa Libertadores. Tak naprawde to dzisiaj Vasco dopiero po raz pierwszy zmierzy się z silna druzyna. Mecz odbedzie się na stadionie Maracana na którym obie ekipy bardzo często garaja swoje mecze wiec o roli gospodarza czy goscia możemy zapomniec. Wygra na pewno druzyna lepsza a w moich oczach jest nia teraz Botafago, kurs duzy i mysle ze wart ryzyka.

Przewidywane składy:
BOTAFOGO: Júlio César, Joílson (Renato Silva), Juninho, Alex, Luciano Almeida; Leandro Guerreiro, Túlio, Lucio Flavio, Zé Roberto; Jorge Henrique, Dodô
VASCO : Sílvio Luiz, Thiago Maciel, Emiliano Dudar, Jorge Luiz, Guilherme; Thiaguinho, Roberto Lopes, Renato, Abedi; André Dias, Romário
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie majestic wybrałes bardzo trudne do wytypowania spotkanie... Sam napisałeś że teoretycznie nie ma tu zespołu który jest gospodarzem czy gościem można powiedziec oba zespoły zagrają na neutralnym terenie ;) Mi coś nie widzi sie zwycięstwo Botofago bardziej skłanialbym sie ku remisowi w ostatnich 5 konfrontacjach tych zespołów dwa razy górą było Botofago i trzykrotnie padały remisy.Mecze na szczycie tabeli często kończą się wynikami remisowymi i moim zdanim w tym meczu może być podobnie
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
dokladnie sutek jest to bardzo trudne spotkanie ale kurs jest wysoki moim zdaniem rownomierny do ryzyka a forma Vasco mnie nie przekonuje zato Botafago wrecz imponuje. jesli ktos to bedzie gral to ze stawka radze nie przesadzac.

Edit: kurs na Botafago spadl juz o 15 groszy teraz na unibecie jest 2.15 wiec buki chyba podzielaja moje zdanie i zaczynaja rozumiec ze w tym meczu to wlasnie ta ekipa jest faworytem
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
⚽ Gremio v Cruzeiro (0-2)
propozycja: Win Cruzeiro 2.60
✅

Gremio 14 druzyna w brazylijskiej Serie A po 5 kolejkach i tegoroczny finalista Copa Libertadores będzie dzis podejmowal na swoim stadionie Cruzeiro czyli ligowego średniaka który na koniec sezonu zawsze plasuje się w srodowej czesci tabeli. Gremio za sprawa udzialu w Copa Libertadores odpuszcza mecze ligowe. W 2 ostatnich spotkaniach kiedy grali rezerwami ponieśli wysokie porazki z Botafago 3 – 0 Gremio i Vasco 4 – 0 Gremio. Dzis również wystapia w rezerwowym skladzie, z podstawowego zagra tylko 2 lub 3 zawodnikow. Będą to bramkarz Saja, obronca Lucio i prawdopodobnie pomocnik Sandro. Cruzeiro sezon zaczęło nie najlepiej na wlasnym stadionie ponieśli już 3 porazki, ale za to na stadionach przeciwnika wiedzie im się lepiej zwycięstwo i remis osiągnięte z takimi zespołami jak Palmeiras i Fluminense na pewno można zaliczyc do udanych występów. Trener zdecydowal się dzis dokonac 2 zmian w skladzie, obronce Luizao zastapi Léo Fortunato a z prawej strony pomocy będzie dzis gral Renan który zastepuje Paulinho Diasa. Mysle ze druzyna Gremio mimo iż gra u siebie nie będzie miala w tym spotkaniu większych szans a kurs na gosci jest bardzo zachęcający wiec dlugo się nie zastanawiam i gram na Cruzeiro.

Przewidywany skład Gremio:
Saja
Jucemar, Schiavi, Pereira, Lúcio
Nunes, Edmilson, Sandro, Ramón
Amoroso, Douglas

Przewidywany skład Cruzeiro:
Gatti;
Mariano, Léo Fortunato, Thiago Heleno, Jonathan;
Renan, Ramires, Charles, Leandro Domingues;
Roni, Araújo
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
⚽ Goias-GO - Palmeiras-SP (3-1)
propozycja: Win Gaias 1.95
✅

Gaias taki ligowy średniak będzie podejmowal dzis na wlasnym stadionie bardziej utytuowana i znana drużynę Palmeiras, która jednak w ostatnich latach nie spisuje się najlepiej. Forma w ostatnich spotkaniach także nie zachwycala. 2 remisy i porazka w ostatnich 3 meczach to na pewno nie jest dobry wynik dla tej druzyny, chociaż trzeba przyznac ze przeciwnikow mieli dobrych. Ogólnie zespol swoja gra nie zachwyca a do tego będzie dzis bardzo osłabiony. Z roznych powodow nie wystapia: Edmundo, Michael, Valdivia, David, Amaral, Dininho, William. Wszyscy wymienieni sa graczami z podstawowego składu. Goias gra dzis w kompletnym skladzie a forma druzyny wyraznie zwyzkuje, świadczy o tym wygrana 3-1 na wlasnym stadionie z Juventude i 3-0 z Atletico Paranaense na wyjezdzie. Nie sa to może najlepsze druzyny w lidze, ale tez na pewno nie najgorsze i na pewno można je w obecnej chwili poruwnwac do Palmeiras. Wlasny stadion, pelny sklad i duze braki w druzynie gosci skłaniają mnie do postawienia w tym meczu na drużynę Gaias.
 
tebe 0

tebe

Użytkownik
Ha! Moja pierwsza analiza ;-)

⚽ Botafogo RJ-Nautico
typ: .........1(handi -1)
kurs:...................1,80


W dzisiejszym meczu spotka się lider w tabeli ligi brazylijskiej z typowym średniakiem, drużyną z miejsca 15stego. Bilans Botafogo to 4-2-0, a Nautico 1-2-2. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy, która jeszcze nie przegrała meczu, Nautico spisuje się nie najlepiej i ma już dwie porażki na koncie. Ostatni mecz Botafogo wygrało wysoko z Vasco 4:0, co pokazuje, że zawodnicy są w formie. Drużyna gości nie wygrała meczu od 3 spotkań i pewnie tak zostanie ;-) Można stawiać spokojnie handi-1, drużyna gospodarzy rozszarpie Nautico ! :twisted:
 
masa 0

masa

Użytkownik
America-RN - Fluminense ✅ (0-1) ????
Typ: 2
Kurs: 2.20

Wybrałem to spotkanie ligi brazylijskiej ponieważ wydaje mi się najbardziej pewne mimo że faworyt gra na wyjeździe. Fluminense zajmujące jak dotąd 8 miejsce w tabeli prezentuje się bardzo ładnie w tym sezonie przy ostatnim miejscu America. Może goście najlepszego bilansu spotkań na wyjeździe nie mają ale jest to uznana marka i jak trzeba to drużyna daje z siebie wszystko. Drużyny te na stadionie gości spotkały się dotychczas tylko raz (puchar brazyli) gdzie górą było Fluminense wygrywając tamto spotkanie 1:2. Drużyna gospodarzy u siebie w tym sezonie prezentuje się fatalnie ponieważ ostatnie 4 mecze to porażki a ostatnie spotkanie u siebie wygrali w lutym.


I drugie spotkanie też bardzo ciekawe moim zdaniem

Spotkanie: Náutico - Goiás ✅ (0-2) :jupi:
Typ: 2
Kurs: 3.00

Wszystkie buki poprzez kurs faworyzują drużynę Nautico a moim zdaniem większe szanse a wygraną mają piłkarze Goias. Widać że Goias zrobiło bardzo duży postęp i w przeciągu dwóch meczy skoczyło wysoko w tabeli. Wiem że to dopiero początek rozgrywek w Brazylii ale że mieli bardzo dobre dwa ostatnie mecze to o czymś świadczy. Goście wygrali ostatnie 2 spotkania i to z średnimi drużynami bo ze środka tabeli odpowiednio (0-3 i 3-1). Tak więc widać że goście są w formie a te zwycięstwa podbudowują ich psychikę. Natomiast drużyna gospodarzy do najlepszych nie należy gdyż zajmują dopiero 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów i według mnie nie najlepszym stosunkiem bramek 9:13. Drużyna ta nie wygrała żadnego z ostatnich 4 meczy a mianowicie 2 zremisowała i 2 przegrała także moim zdaniem wygrają goście. Wydaje mi się że w tym meczu padanie ponad 2.5 gola ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Goias - Botafogo-RJ
Typ:więcej niż 2.5 bramek
1,65 bwin


W meczu 9 kolejki Campeonato Brasilero Serie A zmierzą sie zespoły wicelidera tabeli czyli Goias z liderem tabeli Botofago.Botofago w dotychczasowych 8 meczach nie zanało jeszcze smaku porażki ponieważ sześciokrotnie zwycięzali i dwukrotnie dzilelił się z rywalami punktami zgroadzili więc 20 punktów zaś zespoł Goias 5 razy wygrywał z rywalami i trzy razy przegrywał ma na swoim koncie 15 punktów.Oba zespoły strzelają mnóstwo bramek,Goias na 8 meczów strzelilo 16 bramek(średnia dwie na mecz) zaś Botofago ustrzlilo aż 20 bramek(śr.2,5 na mecz),Goias straciło 9 bramek(śr.1,12 na mecz) a Botofago 8-1 bramka na mecz.Botofago na osiem meczów zanotowało aż 7 overów i tylko jeden under,a gospodarze 6 overów i 2 undery warto tutaj zaznaczyć że na własnym boisku Goias na 3 mecze zanotował 3 overy.Trzy ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami:remis 2:2 zwycięstwo Botofago 3:1 wygrana Goias 4:1 we wszystkich tych spotkaniach można zauważyć overy.Myślę że w nocnym meczu będzie podobnie.
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Goias - Botafogo
typ. 1X
kurs. 1,30 wzbmilenium

W tym meczu dałem na zwycięstwo gospodarzy podparte remisem. Myślę, że własny teren będzie atutem dla tej drużyny, ale ostatnie dwa mecze tych drużyn pokazują, że remis jest bardzo prawdopodobny (dwa mecze po 2:2) i stąd własnie typ 1X.
 
D 0

dymek369

Użytkownik
Goias - Botafogo
typ. 1X
kurs. 1,30 wzbmilenium
✅ 1-1

W tym meczu dałem na zwycięstwo gospodarzy podparte remisem. Myślę, że własny teren będzie atutem dla tej drużyny, ale ostatnie dwa mecze tych drużyn pokazują, że remis jest bardzo prawdopodobny (dwa mecze po 2:2) i stąd własnie typ 1X.
Bardzo dobrze obstawiles wynik 1-1 i kurs do przodu ???? Choc gratulacje dla Goias w 5 min strzelona bramka na 1-0 a w 20 min grali w 10 natomiast Botafago w 40 min gralo w 10 a bramke strzelili w 74 min. ????
 
D 0

dymek369

Użytkownik
Sport - Corinthians
typ : 2
kurs : 2,65
Bukmacher : Expekt


Analiza : No coz staatystyki same mowia za siebie ze Corithians o wiele lepiej gra na wajyzadach niz u siebie nie wiem czym to jest spowodowane ale jezeli to ich atutu to powinni wygrac lecz to nie bedzie takie proste :/ Sport jeszcze nie przegral u siebie na stadionie w tej rundzie bilans u siebie w domu 2 zwyciestwa 2 remiy o porazek dlatego sadze ze bedzie to pierwsza porazka Sport na swoim stadionie i kurs zachecajacy ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Corinthians - Fluminense
Typ: ponizej 2.5 goli
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym meczu Corinthians będzie podejmować na własnym terenie Fluminense. Są to dwie typowo defensywne drużyny, o czym możemy się przekonać oglądając ich spotkania bądź przeglądając statystyki. A one nie kłamią, ukazując wszystkie undery we wszystkich spotkaniach Corinthians na własnym obiekcie. Nie inaczej jest z Flumienense, które na wyjazdach także nie zachwyca liczbą strzelonych bramek. Goście dzisiejszego spotkania także mają wszystkie undery na wszystkie tym razem &#39;wyjazdowe&#39; spotkania. Jest to jeden z większych powodów dlaczego powinniśmy postawić under. W meczach pomiędzy tymi drużynami także nie padało dużo bramek. Wyniki często kończyły się remisem 1:1, bądź wygraną 1:0 lub 2:0. Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1, tak więc nie miałbym nic na przeciwko aby dziś powtórzyć ten wynik. Tak czy inaczej, stawiam na ponizej 2.5 goli.

Wynik: 1:1 ???? ✅
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Sao Paulo - Flamengo

Typ: 1

Kurs : 1.50


Analiza : Dnia 7 lipca 2007r. odbedzie sie niesamowity pojedynek na stadionie &quot;Estadio Cícero Pompeu de Toledo&quot;. No coz druga druzyna ligi brazylijskiej podejmuje walczaco o pozostanie w lidze czwarta druzyne od konca czyli Flamengo. Za Sao Paulo przemawia wszystko dlatego sadze ze mecz powinni wygrac przewaga conajmniej 2 bramek. Napewno pomoze im wlasny stadion jak i ich kibice ktorzy bardzo licznie przychodza na kazdy mecz (stadion moze pomiescic 80 tys widzow)co moze wyzwolic niesamowity doping. Z tego co przeczytalem na stronie klubu nie ma wiekszych kontuzji dlatego sadzez emozna spokojnie stawiac na gospodarzy natomiast w druzynie Flamengo jedynie czego mozna sie obawiac to kuzyna slynnego gracz FC Barcelony Lionele Messiego Maximiliano Biancucchi.Ma 22 lat i jest srodkowym napastnikiem ???? Trzeba jeszcze dodac ze pilkarze Sao sa podbudowani wygrana we wczesniejszej kolejce z Santos 2-0 ????
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Sao Paulo - Flamengo

Typ: 1 ⛔ 0-0

Kurs : 1.50

Analiza : Dnia 7 lipca 2007r. odbedzie sie niesamowity pojedynek na stadionie &quot;Estadio Cícero Pompeu de Toledo&quot;. No coz druga druzyna ligi brazylijskiej podejmuje walczaco o pozostanie w lidze czwarta druzyne od konca czyli Flamengo. Za Sao Paulo przemawia wszystko dlatego sadze ze mecz powinni wygrac przewaga conajmniej 2 bramek. Napewno pomoze im wlasny stadion jak i ich kibice ktorzy bardzo licznie przychodza na kazdy mecz (stadion moze pomiescic 80 tys widzow)co moze wyzwolic niesamowity doping. Z tego co przeczytalem na stronie klubu nie ma wiekszych kontuzji dlatego sadzez emozna spokojnie stawiac na gospodarzy natomiast w druzynie Flamengo jedynie czego mozna sie obawiac to kuzyna slynnego gracz FC Barcelony Lionele Messiego Maximiliano Biancucchi.Ma 22 lat i jest srodkowym napastnikiem ???? Trzeba jeszcze dodac ze pilkarze Sao sa podbudowani wygrana we wczesniejszej kolejce z Santos 2-0 ????
Nie wiem co sie stalo z nimi ale jestem bardzo zdziwione ze zremisowali z zespolem z koncowki ? Przeciez sao wygralo wszystkie mecze u siebie : (nie liczac tego)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom