>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Endesa (Hiszpania)

Status
Zamknięty.
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Od kilkunastu spotkań obserwuje Monbus i podoba mi sie ta ekipa.Triquero, Kleber, Waczyński, Pumprla, Nankvil to naprawdę solidne zestawienie.Oni w każdym meczu dają z siebie wszystko, ta pozycja w tabeli może mylić.Trzeba brać poprawke z kim oni ostatnio grali wyjazdy, kolejno Murcia-Zaragoza-Real-Bilbao-Unicaja-Laboral sick!! Bardzo ciężka seria wyjazdowa która w końcu może przynieść wygraną.Juro mecz ze słabą Manresą która śmiało może otworzyć dom spokojnej starości z tym szrotem jaki posiadają.Tam średnia wieku to 30lat, nawet taki Poetta sie znalazł :grin: Manresa męczy niemiłosiernie, coś tam potrafili wygrać w poprzendnim roku ale ostatnio zostali już brutalnie sprowadzeni do rzeczywistości.Widziałem jednych i drugich i jeśli mam być obiektywny to zdecydowanie wole grać na Monbus.Miejsce w jakim obecnie są nie oddaje tego jak grają a grają naprawdę dobrze.Ten mecz jest do wygrania, jeśli uwalą to będzie oznaczało niemoc na wyjazdach ale ja w to nie wierze.
Na początku października Monbus zrobił blowout - 88:64
Rio Natura Monbus(-1.5) 1.99 5/10 Pinnacle ⛔
Wtf, już po 1,5Q wiem, że nic z tego nie będzie.W tym sezonie tak tragicznie w mecz nie weszli a Manresa trafia wszystko.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Gipuzkoa Basket -vs- Estudiantes over 139 1.9 Pinnacle
Bardzo fajna linia, niska jak na warunki takiej ligi jak Liga Endesa,jednakże problem może polegać na tym, że obie ekipy często mają problem z kreowaniem akcji i oddają masę rzutów za trzy, z nie wygodnych pozycji, co przekłada się na słaby procent skuteczności. Gospodarze zajmują 13 miejsce a goście 14, mecz powinien być zacięty. Estudiantes wzmocnione Aradiodim, Włochem który przez parę sezonów był gwiazdą Cantu, do tego jest Slokar, Salgado, Martin, Rabseda, Simpson, Van Lacke, Fernandez, może to i zbieranina średniaków, jednak grać na pewno potrafią. Gospodarze natomiast są chyba najbardziej underową ekipą z ligii, u nich jak trójka nie siedzi to jest płacz i rozpacz, jednak trzeba przyznać że mają fajną skuteczność w rzutach za 3 ptk. Dean, Doblas, Hanley, Diez, Grimau, Iarochevitch. Mecz powinien być wyrównany, i uważam że te 139 ptk zostanie przekroczone. W pierwszym meczu padł wynik 91-74 dla Estudiantes, a więc padło aż 174 ptk. Powodzenia!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Estudiantes - Joventut over 151.5 1,90 1/10 bet365✅

Dwa zespoly bez glowy, jazda do przodu szybkie ataki masa rzutow, jak wpada to jest ok, gorzej jak kosz odmawia wspolpracy. Joventut gra troche rozwazniej, sklad jest emerytowany ale dziadki daja rade w tym sezonie. Bilans 14-4 i trzecie miejsce w lidze. Dla mnie jeden wielki szok. Mallet i Savane 37 lat, Kirksay 36 lat, Vidal 34 lata Miralles 33 lata... ale trzeba przyznac, ze praktycznie wszyscy fizycznie wygladaja niezle. Oporcz nich Suton i Hannah wiec trzeba przyznac, ze ma kto rzucac. Estudiantes gra w kratke, jesli mecz bylby w Badalonie to bym odpuscila ale Estu u siebie potrafi zaskoczyc. Ciezko generalnie ich rozgrysc, maja mecze z takimi wynikami jak: 65-60, 60-59, 64-63, 66-62, 58-55 ale maja i 89-84 (wygrana z Realem), 102-96 (wygrana z Barcelona), 82-76 (wygrana z Bilbao), 86-79 (wygrana z Fuenlabrada)... oczywiscie wszystko w domu poza Bilbao. Widac zatem,, ze jak idzie atak to potrafia wygrac z najlepszymi za to maja wiele meczow slabych jak nie wpada to nie ma planu b. Joventut to ofensywny zespol z czolowki wiec wydaje mi sie, ze bedzie podobnie jak w meczach tego typu.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Wydaje mi się, że już czas aby ta ekipa zaczęła wygrywać wyjazdy.To jest chore by tak mocny zespół wygrywał zdecydowanie tylko mecze na własnym parkiecie a wyjazdy grali jak pizdy bo inaczej tego nazwać nie można.
Pokonali w ostatniej kolejce Barce(oczywiście u siebie), zdecydowanie wygrali z Milano w EL więc czas zawalczyć z Malagą.Malagi to ja już kompletnie nie ogarniam w tym sezonie, w lidze lider, grają bardzo dobrze a w eurolidze przegrywają wszystko.Za dużo oglądam koszykówki by wierzyć w to, że Malaga utrzyma takie tempo.Nie wiem gdzie oni byli myślami w meczu z Ulkerem, grali o wszystko, uwalili ponownie a nie wiadomo czy już w głowach nie grali z Laboral.Moim zdaniem mecz z ulkerem odbije sie na nich, Laboral wygrali dwa bardzo ważne mecze i to oni są w lepszych nastrojach i podejdą do tego meczu na luzie.Nie ma co się rozpisywać kto lepszy, kto gorszy bo składy mają porównywalne.Jak Laboral zagra tak jak w meczu z barcą czy milano to ten mecz wygrają.Jednak zważywszy na ich gre na wyjazdach na czysty win sie nie odważe zagrać.Handi będzie najlepszym rozwiązaniem.To jest dla nich bardzo ważny mecz, są już blisko ósmej Zaragozy i czas gonić i wygrywać wyjazdy.
Laboral Kutxa(+5.5) 1.98 4/10 Marathonbet ✅
Kolejny mecz uwalony na wyjeźdżie, jak można nie wygrać od października meczu wyjazdowego ku******? bez komentarza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dokladnie tak, niewiele tu mozna dodac. Malaga ciagle gra padake i kolejny raz przegrali wczoraj w Eurolidze. Za to Laboral po zmianach gra niezle. Baskowie to JEDYNA druzyna w lidze, ktora nie wygrala na wyjezdzie a przeciez rywali mieli dosc marnych. Byly kontuzje, zawirowania, zmiany licze na to, ze wreszcie sie chlopaki pozbierali. Unicaja gra cholernie nerwowo, praktycznie kazdy tam indywidualnie bez formy, zdecydowanie warto gola dwojke bez handi na przelamanie tej druzyny. Moim zdaniem goscie sa minimalnym faworytem wiec nie da sie pogardzic kursem 2,94!
Laboral 2,94 3/10 maraton ⛔ ⛔ ⛔ PA-TO-LO-GIA!!!

jak ktos znajdzie wiekszych debili jak caji to stawiam litra
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Fuenlabrada(+7.5) 1.87 4/10 Marathonbet ⛔
Bardzo ciekawy pojedynek, Fuenlabrada gra ostatnio zdecydowanie lepiej a Murcia jest w ich zasięgu.Po przyjściu Burtta labrada ma ciekawy zespół i kwestia czasu jak opuszczą dół tabeli.Pierwsza piątka mocna, z ławką też nie jest źle.Biorąc pod uwage słabą dyspozycje Murcii która sie pogubiła wyraźnie handi 7.5 labrada winna na luzie pokryć.
Moim zdaniem kluczem w tym meczu będzie pojedynek wysokich, Labrada ma tutaj znaczną przewage.Cuda wyczynia Akindele który został ostatnio wybrany graczem miesiąca, Andy Panko robi 17.3ppg najlepiej w lidze, jest jeszcze Clark, Burtt, Miso, Diaz.To napewno nie jest ekipa na ogon ligi, Murcia nie ma nikogo na wysokich Labrady i gości winni wykorzystać przewage pod dziurą.Murcia cholernie niepewna ostatnio, coś w tym zespole pękło i napewno nie są zdecydowanym faworytem w tym meczu.
Gdzie oni k***a z taką grą, najpierw dają sobie zrobić runa, odrabiają a potem ponownie run.Szlag mnie trafia jak widze taką gównianą gre.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Analiza krótsza, bo mecz o 12. Polecam pograć overek w meczu Bilbao z River Andorrą. Tu licze na sporą zdobycz punktową gospodarzy przeciwko drużynie która pewnie będzie walczyć o utrzymanie. Bilbao ostatnio bardzo dobrze, na 6 ostatnich spotkań porażka jedynie z liderem, Unicają, jednak nakręcili niezle, 74 pkt. Ostatnio 91 pkt na wyjezdzie Fuenlabradą, 82 z coraz lepszą Valencją(dom). Do tego udało im się pokonać Barcelonę i Real, morale w zespole na pewno wysokie. Po drugiej stronie underowa Andorra, 5 porażek z rzędu, jednak ostatnie spotkanie to porażka po walce z liderem (74-77), co jest moim zdaniem sygnałem poprawy jakości gry. Myślę że drużyna River chcąc dotrzymać kroku będącej w gazie drużynie z Bilbao troche porzuca, tym bardziej że prawdopodobnie będą od początku musieli gonić wynik. Reasumując Bilbao dziś powinno zakręcić sie w okolicach 85pkt+. Ostatni argument to w moim odczuciu dosyć niska linia wystawiona na to spotkanie.
Bilbao - River Andorra over 149.5 ✅✅ 84-72
kurs - 1.90
bet365
godz. 12
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Wygląda na to, że over powyżej spokojnie siądzie, w takim razie podzielę się moim kolejnym spostrzeżeniem co do meczu rozgrywanego za kilkanaście minut . Real gra z Lagun Aro i tu szybka analiza, dlaczego uważam że zostanie pokryta niska linia wystawiona przez buków:
-Real poniżej pewnego poziomu pkt ostatnio nie schodzi nie schodzi(86,88,83,83),
-Dziś na przeciwko ligowy średniak, Real na pewno zakręci się w okolicach 85,90 pkt,
-Real gra za 4 dni szlagier w Eurolidze z Barceloną, na pewno ten mecz już im siedzi w głowch, co moim zdaniem może zaprocentować większym brakiem skupienia w obronie, Lagun te 65-70 pkt powinien ogarnąć,
-ostatni mecz tych drużyn(12.10.14) to zdobyte 90 pkt przez Real, myślę że u siebie nie powinni być gorsi,
-moim zdaniem za niska linia wystawiona przez buków.
Real - Lagun Aro over 154.5 ✅✅ 86-70
kurs - 1.85
bet365
godz. 13
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik

Jeszcze jeden dzień i rusza copa.Wiadomo, drabinka ustawiona pod finał Barca-Real i to mnie wkurza w tym pucharze ale co zrobić.Są już kursy, Marathon daje 4.5 handi na Canarie i ja to pobieram bez wahania.Kanarki grają u siebie i dobrze wiedzą co robić w takich meczach.Oni zrobią wszystko by u siebie zajść jak najdalej w tej edycji.Badalonie nie ufam, pokazali w weekend, że jak sie ich przyciśnie w obronie to nie wiedzą co robić.Ten bilans w lidze dziwny bo nic ciekawego nie grają.Dom spokojnej starości kontra grające u siebie kanarki, nie może być inaczej jak luźna wygrana tych drugich.

Z reszty podoba mi sie over 160.5 w mecz Real-Zaragoza.Tam nie będzie obrony tylko wymiana ciosów z obu stron i coś koło 170pkt.
9.5pkt na barca to też troche wysoko ale oni ostatnio potrafią męczyć bułe albo wygrywać po blowoucie.Jednak Valencia w copa del ray zawsze stawia twarde warunki, jeden mecz i każdy wynik możliwy.

Całoroczny daje 152.5 w meczu Malagi ???? Tam będzie strzelanina, dużo trójek i biegania.Tak musi zagrać bilbao bo u nich pod koszem bida.Biore to zamiast overka w meczu Real-Zaragozza

Handi na valencie na ✅
Over malagi na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 585,5K

jozzy22

Użytkownik
La Bruixa d`Or - Unicaja
Typ: 2(-12) Kurs: 1.90 Sportingbet
Miałem dziś nic nie grać ale przeglądając zestawy spotkań natknąłem się na to spotkanie. Mecz outsidera tabeli z liderem. Cóż powiedzieć, wydaje się że linia -12 to trochę nisko ustawiona. Gospodarze z najlepszymi zespołami ligii nie mają najlepszych stosunków punktowych. Malutkim plusem na ich korzyść jest własny parkiet ale mimo to sądze,że Unicaja zagra na serio i mecz zakończy się różnicą około +20 na korzyść faworyta!
Wynik: 80:76 (49:32) ⛔⛔⛔
e: o co kaman??
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Hmm a Kutxa po jeszcze boleśniejszym i niespodziewanym laniu. Porazka Valencii to raczej była w planach. Trzymałbym sie z daleka od druzyny baskijskiej...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Caja Laboral 1.74 3/10 maratonbet✅
Sevilla wyglada w tym sezonie fatalnie nabrali starego szrotu typu Urtasun, Byars, Woodside, Penney i Berni no i maja klopot. Wyroznic mozna jedynie mlodych Hernangomeza i Porzingisa. Cos tam jeszcze gra Byars reszta bez komentarza. 19.04 maja kluczowy mecz z La Bruixa i powinni sie na tym skupic. Caja jesli zagra swoje to wygra mimo klopotow poza wlasna hala i meczem w Eurolidze. Potencjal Laboral a Sevilli to przepasc. Kompletnie nie rozumiem takich meczow jak z Teneryfa gdzie oberwali 91-56. Widac, ze to jest puszczanie na Eurolige tylko czy jest sens skoro walcza o dobra pozycje na play off, ciezko to zrozumiec. Skoro z gry mieli 21-58 to mozna uznac, ze to po prostu fatalny dzien. Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze zespol gdzie jest San Emeterio, Causeur, James, Adams, Tillie, Iverson, Begic, Hansbrough i Shengelie wyglada lepiej niz ogorki z Andaluzji.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
siema ???? Dziś celuje w overek pkt w meczu Joventutu z Valencją. Sąsiedzi w tabeli (7 i 6 miejsce) powinni uraczyć nas spotkaniem ze sporą ilością punktów, licze tu przede wszystkim na Valencje, ostatnio chłopaki sobie szaleją (109-86 z Gipuzkoa(Z), 95-91 z Riverem(Z),94-88 z Laboral(P).Skrzydeł w ofensywie ostatnimi czasy zawodnikom Valencji nie pozwolili rozwinąć tylko zawodnicy Khimek, nawet Barcelona dostała solidne baty 93-73(Z).Gospodarze ostatnio w troche gorszej dyspozycji, ale swoje rzucają (83,82,77). Valencji ostatnio overowe mecze przynoszą zamierzony efekt, walczą o jak najlepsze miejsce w &quot;8&quot;, ciągle mogą dogonić Laboral czy Bilbao, dziś nie powinno być inaczej i moim zdaniem zobaczymy spotkanie obfitujące w szybkie akcje, sporo rzutów osobistych.

Joventut - Valencja over 163.5✅✅✅ 91-95

kurs - 1.95

unibet

godz. 12 30
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Na dzisiaj taki dubelek
Cajasol Sevilla - Unicaja Malaga ⛔ TRAGEDIA
Unicaja Malaga zw 1,4@ 3/10

Ekipa z Andaluzji jeśli chce przed czwartkowym spotkaniem zaległym z Realem w Madrycie pozostać na 1 miejscu to dzisiejsze spotkanie musi wygrać. Malaga w tym sezonie notuje bardzo dobre wyniki o czym świadczy bilans 24-4. W słabym wykonaniu były wyniki Euroligowe Malagi ale widać,że skupili się na rozgrywkach krajowych. Drużyna z Sevilli słabiutko się spisuje w tym sezonie zajmuje dopiero 16 pozycje w tabeli. Graczy obu ekip nie ma nawet co porównywać ponieważ gracze Malagi na każdej pozycji przewyższają swoich dzisiejszych rywali. Liczę tutaj na zwycięstwo Malagi i komfort psychiczny przed arcyważnym spotkaniem z Królewskimi :)
Fuenlabrada - Caja Laboral ⛔ TRAGEDIA Przegrać z ostatnią ekipą w tabeli to jest sztuka
Caja Laboral zw 1,4@ 3/10

Aż trudno uwierzyć w to,że Caja ma taki tragiczny bilans meczy wyjazdowych w tym sezonie 3-11 !!! ale to prawda dlatego uważam,że jedną z najsłabszych ekip w tym sezonie powinni spokojnie dzisiaj ograć. Caja ma jeszcze o co walczyć w tym sezonie obecnie zajmują 5 miejsce ale nadal mają szansę nawet na 3 miejsce a to oznacza potem przed fazą PLAY OFF lepsze rozstawienie. Kalendarz Caja ma bardzo dobry ponieważ z takich cięższych spotkań ma tylko Real u siebie a tak to same ekipy niżej notowane także szanse są spore na podciągnięcie bilansu w sezonie zasadniczym. W zeszłym tygodniu ekipa dzisiejszych gospodarzy mnie zaskoczyła ponieważ wygrała po dogrywce na ciężkim terenie w San Sebastian. Najlepszym zawodnikiem ekipy Fuenlabrady jest niewątpliwie Andy Panko. Obie drużyny jeśli chodzi o potencjał dzieli wręcz przepaść. Liczę tutaj na zwycięstwo ekipy Basków którzy są lepsi pod każdym względem:)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Real Madryt - Bilbao
over 159,5 1,65@ 3/10
⛔ patologia rzutowa zwłaszcza w IV kwarcie :-(
Real Madryt powinnien dzisiaj wykorzystać wczorajsze potknięcie Malagi w Sevilli i pokonać dziś Bilbao i wskoczyć na fotel lidera ACB. Szansa ku temu jest bardzo duża ponieważ ekipa Królewskich jest u siebie nadal niepokonana 13-0 bilans mówi sam siebie za to Bilbao w ostatnich tygodniach gra wręcz tragicznie. W ubiegłym tygodniu dali sobie u siebie w domu rzucić 101 w meczu z Laguna Canarias czyli ekipie ze środka tabeli. Bilbao notuje obecnie 3 porażki z rzędu. Real w zeszłym tygodniu nie grał wogóle ponieważ toczył bój z Efesem o awans do Final Four z tej rywalizacji wyszedł zwycięsko 3-1. Ostatnie spotkania między obiema drużynami kończyły się wynikami 160+ liczę w dzisiejszym spotkaniu na to,że dzisiaj obie ekipy również sobie trochę porzucają. Bilbao ostatnio defensywę ma bardzo dziurawą za to Real jest po 4 spotkaniach w Eurolidze i też liczę na jakieś przestoje w ich grze oraz nie przykładanie się aż tak bardzo do gry obronnej:)
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Real Madryt - Unicaja Malaga
Malaga +10⛔⛔⛔ &amp; over 161,5✅✅✅ obydwa po kursie 1.9 w bet365

Real ostatnio nie zachwyca, strasznie szarpane mecze z Anadolu Efes, ktory powinien byc wbity przez nich w ziemie. Malaga ostatnio zaliczyla wpadke, z Sevilla, a tak poza tym graja na bardzo wysokim poziomie. Handicap wysoki, ale ja ide w strone gosci, jezeli wytrzymaja wymiany na rzuty 3pkt, a jest to ich mocna strona to bedzie swietne overowe widowisko. Ostatnie 4 mecze pomiedzy tymi druzynami to 3-1 dla MALAGI (padaly 2 dogrywki w tych spotkaniach), czyli pokazuje to jak roznie ten mecz moze sie potoczyc. Ja za drobne jeszcze gram Unicaja win, ale 2 powyzsze typy POLECAM. Pozdro
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Już o godzinie 21 w lidze ACB zespół River Andorry podejmie Seville. Powinno to być niezwykle ciekawe spotkanie, sąsiedzi w tabeli będą walczyć o ligowy byt, gospodarzom zwycięstwo powinno zapewnić utrzymanie, natomiast Sevilla w przypadku porażki będzie do końca się bić się o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywek. Obie drużyny ostatnio niezle, serie 2W, wrażenie robią ostatnie spotkania i zwycięstwa z wymagającymi drużynami (Murcia - River 73-77, Sevilla - Unicaja 75-70). Liczę tutaj na mecz walki , w przypadku kilku punktowego odjazdu jednej z drużyn mecz będzie szybszy, sporo zawodnicy powinni porzucać z linii rzutów osobistych. Gospodarze potrafią grać otwartą koszykówke, ostatnio 95-91 z Valencją (P), 91-85 z Feunlabradą (Z), goście potrafili zaaplikować 83 pkt Barcelonie, tyle samo Laboral, 86 Obradoiro.

River Andorra - Sevilla over 154.5⛔⛔⛔ 89-65, 19-10 IV KW... Sevilla DNO

kurs - 1.81

pinnacle

godz. 21
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Głowa boli po majówce, więc analiza krótka, wczoraj pech i 1 pkt, dziś licze że nie zawiodą mnie gracze Canarii i Valencji. Obie drużyny walczą o jak najlepsze miejsce przed play-off,o Valencji pisałem kilka postów wyżej , Gran Canaria forma bardzo dobra, 2 miejsce w Eurocup, pozniej zadyszka z Murcią (80-92 P), dziś licze na ich dobre spotkanie✅ i overowy mecz. W grudniu 101-92 dla Valencji, dziś też sporo piłek trafi do kosza.

Gran Canaria - Valencja over 160.5✅✅✅ 90-76

kurs - 1.81

pinnacle

godz. 13 45
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Real Madrid - River Andorra
Cska rozgromilo Astane w play off 3:0 i w kazdym meczu róznica ponad 30 pkt. Wczoraj Olimpiakos wygrywa prawie 50 pkt. A Fene na wyjezdzie z besiktasem 20 pkt róznicy. Widac ze Cska, Oli i Fene są przygotowane na Eurolige. Pierwszy mecz juz 15 maja. Przypomne final bedzie odbywal się w Madrycie. Czy real jest dzis gotowy? i rozbije dzis Andore? goscie sa juz bez motywacji, szans na play off nie ma a utrzymanie zapewnione
Zaryzukuje w strone gospodarzy Handi Real -17.5 za 8/10
Masakra!! Ale ten real ma przestoje w grze...z fene to oni nie maja czego szukac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom