>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Dziwne, że jeszcze nie ma nic o Skrze, a grają już za kilkadziesiąt minut. Skra pewnie wygra to spotkanie, jest faworytem, ale moim zdaniem Fenerbahce jest mocno niedoceniane. Turcy skleili fajną ekipę, głownie z myślą o Lidze Mistrzów, do drużyny przed sezonem dołączył znakomity trener Daniele Bagnoli, bardzo dobry środkowy Novica Bjelica (w miejsce Emre Batura) i nieco już podstarzały Matej Cernić (za Rodrigo Quiroge). O sile drużyny stanowi oczywiście Ivan Milijković oraz Leonel Marshall.
Skrę wszyscy widzieliśmy w Katarze, nie wygląda to źle, ale szału też nie ma. Atanasijević powoli pokazuje nam swój talent, ale jak dzisiaj zagra mając na przeciwko siebie, chyba najlepszego atakującego w historii serbskiej siatkówki, którego ma zastąpić w kadrze? Dla mnie to wielka niewiadoma. Ciągle przeciętnie wygląda przyjęcie Skry, wobec tego uważam, że dzisiaj Fenerbahce jest w stanie powalczyć i proponuję
Fenerbahce (+9,5) 1,85 Betsafe⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
a Emre Batur to nie czasem skrzydłowy? ;)


Redwitz // W reprezentacji występuje na pozycji atakującego, ale w Halkbanku Ankara (gdzie gra w tym sezonie) jest z tego co wiem środkowym. W Fenerbahce chyba też grał na środku siatki.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Sete - Resovia

Resovia powinna to wygrać, ale granie po kursie 1.36 na wyjeździe jakoś mnie nie przekonuje... Sete u siebie na pewno będzie groźne i tak jak Redwitz napisał będzie to za pewne ciekawe i zacięte spotkanie. Dużo pewniejsze niż wygrana Resovii wydaje mi się over 160,5 po kursie 1,40. Kurs delikatnie większy, ale moim zdaniem dużo pewniejszy bo Resovia nie wygra tego 3-0 na terenie Sete bo gospodarze na pewno powalczą. Widzę w tym meczu nawet T-B a tutaj już loteria może być, więc ciekawsza wydaje się opcja na over 160,5. Wystarczą 4 sety i pokryte spokojnie

over 160,5 1.40 Betsafe


Dziś jeszcze ciekawie wyglada wygrana Niemców
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sete - Resovia


Nie wydaje mi sie, aby były wyraźne przesłanki ku temu aby grać coś w stronę Francuzów. Liga Polska jest lata świetlne przed Francuzami, co zresztą pokazała ostatnio ZAKSA w pojedynku z Tours. Nie wydaje mi się również, aby kolega wyżej wiedział o czym pisze i wiedział jakim potencjałem dysponuje Sete, bo ten jest akurat bardzo niski i wynik 3:0 dla Resovii jest bardzo prawdopodobny.

Sete ma bardzo średnią kadrę, nie ma tutaj nazwisk które w jakikolwiek sposób mogłyby zrobić wrażenie na Resovii. W dodatku drużyna z Sete ma spory problem z halą, ich obiekt jest za mały aby rozgrywać w nim mecze w ramach Ligi Mistrzów. Więc dziś Sete zagra w Montpellier, w obcej dla siebie hali. Dlatego dawanie im większych szans w tym meczu dlatego, że grają u siebie jest w tym wypadku bez sensu.

Francuska liga jak wcześniej wspomniałem jest po prostu marna, poza kilkoma znanymi twarzami z występów w narodowej reprezentacji nie przyjeżdża tutaj nikt ciekawy. Najlepszymi zawodnikami są ci którzy wracają na emeryture po fantastycznej karierze, tak jak zrobił to Exiga wracając do Tours.

Najbardziej znanym zawodnikiem drużyny Sete jest rozgrywający Toniutti który pełni rolę kapitana tej drużyny. Zawodnik kilka razy ciekawie zaprezentował się w barwach Trójkolorowych w rozgrywkach Ligi Światowej. Ma bardzo mocny serwis, należy na to uważać. Do tego jest jeszcze środkowy Trefle i grający na tej samej pozycji Sol. Z zagranicznych siatkarzy mamy w pierwszej drużynie Niemca Ferdinanda Tille który gra na Libero. Jednym słowem nie jest to mocny zespół, jest słaby, słabszy od Tours. Resovia powinna ich łyknąć maks w czterech setach, trzy partie również bardzo prawdopodobne. Różnica między tymi drużynami jest kolosalna. W poprzednim sezonie drużynę ciągnął atakujący Moreau, który jednak odszedł z zespołu i gra obecnie w lidze Portorykańskiej. Więc w chwili jego odejścia potencjał tej drużyny na pewno wyraźnie się zmniejszył.

Typ:
Resovia -1.5 seta @ 1.75 WillHill
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Berlin Recycling Volleys - Jihostroj Ceske Budejovice​


Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Mistrz Niemiec przed sezonem dokonał jednego, bardzo ważnego wzmocnienia. Przyszedł Robert Kromm, który jest bardzo mocnym punktem w ofensywie. Spory zasięg i świetny atak do skosu (większość piłek z lewego skrzydła bije do skosu). Zdecydowanie słabszym punktem Kromma jest przyjęcie. Oprócz Kromma jest jeszcze kilku ciekawych zawodników. Niezły atakujący Paul Caroll. Z tego co pamiętam jest leworęczny. Solidny środkowy Kmet, libero Krystof czy przyjmujący Touzinsky. Nie są to nazwiska ze światowej czołówki, ale przyzwoici zawodnicy.

W zespole z Budejovic również kilka znanych, ciekawych twarzy. Przede wszystkim Petr Platenik. Podobno ma trudny charakter (wysoko się również ceni) i może dlatego nie zagrzał dłużej miejsca w jakimś dobrym klubie. Spore możliwości, dobra technika, nie ma zbyt dużych problemów w przyjęciu. Bardzo ciekawy zawodnik, oczywiście jak jest w formie. Oprócz Platenika są doświadczeni: rozgrywający Zapletal i atakujący Novotny, których mieliśmy okazję oglądać na parkietach PlusLigi. Jest jeszcze reprezentant Czech, środkowy Radek Mach i dynamiczny Andy Agustin Rojas Guevara.

Lepiej na papierze wyglądają Niemcy. Dosyć ciężko gra się w Niemczech, ale Budejovice mają kilku ciekawych zawodników i na pewno nie stoją na straconej pozycji. Stawka minimalna.

Kurs na zwycięstwo Berlina trochę zbyt niski według mnie.

Typ:
Jihostroj Ceske Budejovice (+1.5 seta) @ 2.40 Unibet ⛔

EDIT: Zaważyła frajerska porażka w pierwszym secie. Żałosna postawa Zapletala, który rozgrywa tak jak wygląda (czyt. źle).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jihostroj Ceske Budejovice - Budvanska Rivijera Budva​


W pierwszej kolejce obie drużyny przegrały 0:3. Budva na własnym parkiecie nie dała rady rezerwom Lokomotivu Novosybirsk. Budejovice na wyjeździe trochę frajersko przegrały z Berlinem.

Jeżeli chodzi o Budvę to ich gra w większości opiera się na Oliverze Venno. Świetne warunki fizyczne, mocne uderzenie. W ostatnim spotkaniu zdobył 12 punktów atakiem, ale aż 10 punktów rywale zdobyli po jego błędach w ataku (bloki i zepsute ataki). W dzisiejszym meczu zabraknie doświadczonego, podstawowego środkowego Milana Markovica (nie ma go w składzie na cev.lu)

Budejovice mają w swoim składzie Petra Platenika, a to jest cały czas bardzo dobry zawodnik. Mocny w ataku i nieźle przyjmuje. Drugim przyjmującym jest Andy Agustin Rojas Guevara, ale on niczym się nie wyróżnia. Dynamiczny, ale chyba najlepsze lata ma za sobą. Atakujący Kuba Novotny nie błyszczy tak jak kiedyś w PlusLidze, ale dalej potrafi zrobić użytek ze swojej lewej ręki.

Zapowiada się ciekawy pojedynek dwóch słabych rozgrywających. Veljko Petkovic momentami naprawdę mnie załamuje, ale Petr Zapletal w pierwszej kolejce wyraźnie chcial mu dotrzymać kroku.

Zdecydowanym faworytem są Budejovice. Kurs już marny, ale nie wyobrażam sobie, żeby Budva wygrała to spotkanie. Sam Venno chyba nie da rady.

Typ:
Jihostroj Ceske Budejovice @ 1.30 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dani222 144

dani222

Użytkownik
CZ Belgrad - Zaksa
Warto dziś pograć coś w stronę Serbów, Zaksa czuje zmęczenie po spotkaniach z Resovią, Tours i tb z Bełchatowem a jej szkoleniowcy nie ukrywają w zamiarze dużej rotacji składu i daniu odpoczynku niektórym zawodnikom. O miejscu w tabeli decyduje: liczba punktów, liczba zwycięstw, stosunek setów, stosunek punktów meczowych- to w kontekście ewentualnej walki z Trentino. Zaksa chce wygrać oszczędzając siły.
Wiadomo nawet w rotacji i tak są dużo lepsi, ale wyjazd, gorąca hala, to może nie być z górki.

Proponuję zatem: over 135.5 pkt 1.46 przy założeniu że wygra 0-3 też możliwe,
inna opcja CZ hc+14.5 pkt ale uważałbym gdyż co z tego że np. Serbowie urwą jakiegoś seta (+3 pkt) gdy Zaksa pociśnie ich w jednym (-5, -5)np. -8 więcej i po typie-ale to symulacja. Czy warto szukać tu value na Serbów? Myślę że tak bo buki już wstawili ten mecz do ,,zabawy&quot; na superoferte czy live...⛔
CZ Belgrad na wyjeździe z najlepszym zespołem w Europie Trentino przegrał w setach -20, niestety z Zaksą na luzie jeszcze gorzej -23. Nie było szans dla Serbów nawet jeśli wyszli na +4 pkt, bardzo młody zespół, kto oglądał widział ich bezradność, poziom co najwyżej teraz Częstochowy
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Taka moja luźna propozycja na jutro

Cuneo-Sete FT 3:0
Cuneo (-2,5) 1,68 Pinnacle 3/10 ✅:spokodfhgfh:

Liczę na to, że Cuneo wyjdzie na to spotkanie z zamiarem rehabilitacji po porażce z Latiną. Nie ma sensu rozpisywać się o ich kadrze, wystarczy rzucić okiem na skład, żeby wiedzieć, że w Cuneo grają siatkarze najwyższego formatu.
A co do Sete, to tutaj jest ciekawie. Drużyna wygląda na prawdę fajnie, ale w lidze francuskiej. W meczu z Resovią także wyglądali przyzwoicie, ale grali u siebie, a jutro czeka ich nieco inny świat. Sete podoba mi się na początku tego sezonu, ale sprawa jest prosta, ich solidna gra, którą do tej pory prezentują, może jutro nie wystarczyć na wygranie seta.
Kursy niestety nie rozpieszczają i ciągle lecą w dół. Nie znalazłem żadnych informacji o osłabieniach, ale gdyby ktoś coś wiedział to chętnie poczytam.


I takie pytanie. Co myślicie o graniu na Zenit (-1,5)? Wygląda na to, że powoli łapią meczowy rytm, spokojne zwycięstwa z Roeselare i Kemerovem, dobra gra Siwożelca, Vermiglio i Abrosimowa. Tylko nie wiem co myśleć o Friedrichshafen, kadrowo wygląda to według mnie nieco lepiej niż w poprzednim sezonie, ale z formą tak sobie, mam tu na myśli głównie męki z Tirolem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
CZ Belgrad - Zaksa
Warto dziś pograć coś w stronę Serbów, Zaksa czuje zmęczenie po spotkaniach z Resovią, Tours i tb z Bełchatowem a jej szkoleniowcy nie ukrywają w zamiarze dużej rotacji składu i daniu odpoczynku niektórym zawodnikom. O miejscu w tabeli decyduje: liczba punktów, liczba zwycięstw, stosunek setów, stosunek punktów meczowych- to w kontekście ewentualnej walki z Trentino. Zaksa chce wygrać oszczędzając siły.
Wiadomo nawet w rotacji i tak są dużo lepsi, ale wyjazd, gorąca hala, to może nie być z górki.

Proponuję zatem: over 135.5 pkt 1.46 przy założeniu że wygra 0-3 też możliwe,
inna opcja CZ hc+14.5 pkt ale uważałbym gdyż co z tego że np. Serbowie urwą jakiegoś seta (+3 pkt) gdy Zaksa pociśnie ich w jednym (-5, -5)np. -8 więcej i po typie-ale to symulacja. Czy warto szukać tu value na Serbów? Myślę że tak bo buki już wstawili ten mecz do ,,zabawy&quot; na superoferte czy live...
wiesz jak ta hala wygląda? Nie wiem jak z frekwencją u panów z Czerwonej Gwiazdy,ale u pań tam na trybunach pustki..
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Cuneo-Sete
Cuneo (-2,5) 1,68 Pinnacle 3/10
Kursy niestety nie rozpieszczają i ciągle lecą w dół. Nie znalazłem żadnych informacji o osłabieniach, ale gdyby ktoś coś wiedział to chętnie poczytam.
Osłabień nie ma, ale kurs raczej mało atrakcyjny - przynajmniej dla mnie. Oglądałem prawie cały mecz Cuneo z Latiną i chłopaki z Piemontu grali katastrofalnie. Szybko wykluczony (z powodu słabej gry) kapitan zespołu - Wout Wijsmans, N&#39;Gapeth w co drugim ustawieniu zasypywany flotami, bezbarwni środkowi. Jedyne co próbował walczyc i grac na poziomie wyższym od reszty to Cwetan Sokołow, ale to też nie ta forma gdzie w pojedynke sam wygrywał spotkania. - Nie było w tym spotkaniu komu wziąc ciężaru gry na swoje barki i Cuneo po drugim secie było mocno rozbite - nie mające zbytniej ochoty do walki o każdy punkt.
Z drugiej strony oglądałem też mecz Arago de Sete -Asseco Resovia Rzeszów i cóż mogę powiedziec o tym zespole? - Lider moim zdaniem - Baptiste Geiler. - Mocny w każdym elemencie, dobrze spisali się środkowi Jean-Philippe Sol i Jose Trefle. Fajnie z szybkich piłek wyglądał też znający siatkówkę we Włoszech Milan Bencz (były atakujący M Roma Volley). Dobrze sypał Toniutti i niesamowite piłki wyciągał Tille. - Ale mankamentem każdego zespołu przy optymalnej dyspozycji Cuneo jest... przyjęcie zagrywki. Sokołow, N&#39;Gapeth, Mastrangelo, Wijsmans czy urozmaicona zagrywka Grbica, Kohuta potrawi szybko niwelowac straty albo osiągac kilkupuntową przewagę w jednym ustawieniu.
Po krótkim zastanowieniu myślę, że siatkarze Cuneo (stawiający sobie za cel w tym sezonie awans do Final Four Ligi Mistrzów) powinni zrehabilitowac się za klęskę w Latinie (przegrali też tam w zeszłym sezonie - fatum?). Jeżeli dobrze wejdą w mecz i zagrywka nie będzie szwankowac to wygrają 3:0.
Aczkolwiek trzeba zwrócic uwagę na fakt, że Francuzi nie przegrali na wyjeździe jeszcze seta w tym sezonie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dani222 144

dani222

Użytkownik
Ładna uwaga...nie pisałem o kobitkach, ta hala ma trybuny z jednej strony...może to widziałeś, jak lubisz się czepiać niemerytorycznych rzeczy;)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Sete w Pro A grało do tej pory z drużynami słabymi, faktem jest, że zagrali te mecze na dobrym poziomie, ale to tylko liga francuska. Mecz z Resovią nie jest miarodajny moim zdaniem. Z tak słabą Resovią powinni ugrać nieco więcej, a wygrali tylko seta, sprawa jest prosta, Liga Mistrzów to inny poziom.
Dużo będzie zależeć od nastawienia Cuneo, jeśli faktycznie będą chcieli zmazać plamę to będzie szybkie 3:0, jeśli zagrają na pół gwizdka, bo w niedzielę mecz z Maceratą, to może być różnie. Ja mimo wszystko zaryzykuję ????
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Nie wiecie czy Kurek wystąpi już jutro normalnie w składzie Dynamo Moskwa? Jeśli nie to zastanawiałbym się mocno nad grą w stronę Fenerbache bo u siebie z tego co pamiętam są piekielnie mocni... Jak myślicie Fenerbache może pokusić sie o niespodziankę?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie wiecie czy Kurek wystąpi już jutro normalnie w składzie Dynamo Moskwa? Jeśli nie to zastanawiałbym się mocno nad grą w stronę Fenerbache bo u siebie z tego co pamiętam są piekielnie mocni... Jak myślicie Fenerbache może pokusić sie o niespodziankę?
Jak najbardziej, ogólnie to Dynamo nie gra najlepiej w tym sezonie. A kebaby u siebie mając żywiołową publiczność mogą zrobić wszystko. Ale jak przypomnę sobie co grali w przedsezonowych sparingach to jestem lekko zniechęcony do stawiania na nich. Co do Kurka to nie wiem ale ostatnio w lidze chyba nie grał więc wątpię że teraz zagra, ale mogę się mylić.
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Nie wiecie czy Kurek wystąpi już jutro normalnie w składzie Dynamo Moskwa? Jeśli nie to zastanawiałbym się mocno nad grą w stronę Fenerbache bo u siebie z tego co pamiętam są piekielnie mocni... Jak myślicie Fenerbache może pokusić sie o niespodziankę?
Niech odpowie sam zawodnik ;)
Z moją nogą jest już dużo lepiej. Wprawdzie nie lecę z zespołem do Stambułu na mecz Ligi Mistrzów z Fenerbahce, ale, wbrew pozorom, to dobra informacja. W tym czasie przejdę ostatnie badania, a przede wszystkim rozpocznę treningi z pełnym obciążeniem. Od razu grać może nie będę, ale w najbliższych meczach ligowych przynajmniej powinienem być w składzie
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tours VB - Itas Diatec Trentino​


Francuzi wyglądają w tym sezonie naprawdę przeciętnie. W lidzem po 4 kolejkach z kompletem zwycięstw, ale te wcali im tak łatwo nie przychodzą. Grę w ataku ciągnie David Konecny, ale wyraźnie brakuje mu wsparcia. Popp coś tam potrafi, ale do Ragondet czy Baranka jakoś przekonany nie jestem. Fajny środek siatki: Smith i Hardy-Dessources. Pinheiro źle nie rozgrywa, ale do Redwitza mu jednak trochę brakuje.

Trentino nie trzeba nikomu przedstawiać. Prawda jest taka, że jak się zepną i są w dobrej dyspozycji to nikt im nie podskoczy. Skład wygląda imponująco i jeżeli podopieczni trenera Stoytcheva podejdą do spotkania w 100% skoncentrowani to powinno się dosyć szybko skończyć.

Typ:
Under 184.5 pkt @ 1.50 Bwin ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiecie czy Kurek wystąpi już jutro normalnie w składzie Dynamo Moskwa? Jeśli nie to zastanawiałbym się mocno nad grą w stronę Fenerbache bo u siebie z tego co pamiętam są piekielnie mocni... Jak myślicie Fenerbache może pokusić sie o niespodziankę?
What? To są cieniasy obecnie, podstarzałe dziadki które zamiast o grze myślą o tym ile wpakują zielonych do kieszeni. Przyjęcie w tym zespole nie istnieje, Cernic chyba jednej zagrywki dobrze nie przyjął ze Skrą, to samo Mashall. Libero w tym zespole praktycznie nie ma, ostatnio w jednym meczu prezentowało się nam aż trzech i każdy po kolei nie miał pojęcia jak dokładnie przyjąć serw. O rozegraniu i grze środkiem nie mówię bo jej też nie ma. Kim mają wygrać? jednym Miljkovicem któremu siwieją już baki i wytrzymuje maks jeden set gry za wysokim poziomie?. Patrząc czysto statystycznie nie widzę podstawy aby mówić, że są u siebie piekielnie mocni. Oprócz klepania ogórtasów w lidze Tureckiej nie mają oni żadnych poważnych przeciwników. Skra ich zmasakrowała, czy sam parkiet sprawi, że zagrają lepiej i wygrają z Dynamo?. Kurs na Dynamo piękny, można bez wahania ich próbować.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Nie wiecie czy Kurek wystąpi już jutro normalnie w składzie Dynamo Moskwa? Jeśli nie to zastanawiałbym się mocno nad grą w stronę Fenerbache bo u siebie z tego co pamiętam są piekielnie mocni... Jak myślicie Fenerbache może pokusić sie o niespodziankę?
Coz ja sie podpisuje pod tym co napisal DawidBarca, wg mnie Fene to tez zlepek indywidualnosci ktorzy przyszli sobie do Fene zarobic na emeryture... Na dodatek gra sypacza Eksi`ego jest momentami katastrofalna, gwiazdy tez kompletnie nie blyszcza, wg mnie koncepcja budowy takiej a nie innej druzyny i wykladanie na nią kupe kasy jest nieporozumieniem. Z koeli Dinamo Moscow z fatalnym przyjeciem, ktore tez potrafi wygrane sety przegrac w imponujacym stylu, jednak wydaje sie ze ponizej poziomu Fene zejsc nie powinno, jednakze gra Dinamo przeciwko Constancie byla slaba i gdyby nie Gonzalez to tam nawet i TB mogloby byc. Wg mnie mecz nei warty uwagi. Choc jesli juz grac to w strone Ruskich.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rzadko (tak mi się wydaje) zgadzam się z DawidBarca, ale tym razem uważam podobnie.

Fenerbahce Grundig Stambuł - Dynamo Moskwa​


Fenerbahce to bardzo mocny zespół na papierze. Na papierze. Ivan Miljkovic to cały czas świetny zawodnik, ale czy jest w stanie cały czas ciągnąć grę w ataku ? Wątpię. Pomaga mu Leonel Marshall, który ma ogromny potencjał, ale nie zawsze potrafi to wykorzystać. Słaby w przyjęciu. Matej Cernic najlepsze lata ma za sobą. Jeżeli chodzi o przyjęcie to na pewno w tym elemencie jest najlepszym zawodnikiem w Fenerbahce. Ze Skrą szło mu jednak średnio. Na pewno jest dziurą w ataku. Zespół słaby w przyjęciu i z bardzo słabym rozgrywającym.

Dynamo cały czas bez Kurka. Trener w ostatnim spotkaniu w Superlidze po raz kolejny postawił na Poltavskiego na przyjęciu i ten radzi sobie jak na razie dobrze. Jak na razie średnio w sezon wszedł Peter Veres, ale jest to klasowy zawodnik i zawsze potrafi coś dać zespołowi. Słaby w przyjęciu, ale potrafi nadrobić w ataku. Bardzo mocny srodek z Krivtsem i Shcherbininem. Fanem atakującego Kruglova nie jestem, ale ma potężne uderzenie. Bragin na pozycji libero to bardzo przeciętny zawodnik. Rozgrywa Grankin i na tej pozycji spora różnica na korzyśc Rosjan.

Oba zespoły nie błyszczą w przyjęciu, ale Turcy naprawdę w tym elemencie są słabiutcy. Fener ma niezłą zagrywkę, ale Dynamo w polu serwisowym jest bardzo, bardzo groźne. Fenerbahce ma jeden problem. Rozgrywający Arslan Eksi jest tragiczny. Na takim poziomie bez sypacza grać się nie da.

Fenerbahce na własnym parkiecie. Pewnie to będzie jakiś atut, ale trzeba też coś dołożyć od siebie. Podstarzałe gwiazdy według mnie nie dadzą rady. Kurs na Dynamo bardzo fajny.

Typ:
Dynamo Moskwa @ 1.80 Bwin ✅


EDIT: W składzie na mecz na cev.lu nie ma Petera Veresa, ale na stronie Dynama jest komunikat tylko o nieobecności Bartka Kurka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom