>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2012/2013

Status
Zamknięty.
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Tak z ciekawości bo nie jestem w 100 procentach pewny do play offów z 2 miejsca wychodzą 2 drużyny? Jeśli tak to nikłe szanse że zobaczymy tak którąś z Polskich drużyn... Berlin jest już prawie pewien play offów a o ostatnie miejsce będzie bardzo ciężko bo polują na nie co najmniej 4 drużyny, a największe szanse ma Bled.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Z drugiego miejsca wychodzi 5 najlepszych drużyn. Do tego mamy 7 zwycięzców grup i masz całą dwunastkę. ;)
Tylko potem pewnie będzie wybierany gospodarz Final Four, więc wtedy bierze się kolejną ekipę z 2 miejsca.

Tak mi się wydaje.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Z drugiego miejsca wychodzi 5 najlepszych drużyn. Do tego mamy 7 zwycięzców grup i masz całą dwunastkę. ;)
Na moje 7 zwycięzców grup + 6/7 drużyn z drugich miejsc co daje razem 13 drużyn.

1 z 13 drużyn zostaje gospodarzem F4 i w play-off zostaje 12 drużyn.

12:2 = 6 po pierwszej fazie play-off.

6:2 = 3 po drugiej fazie play-off czyli awans do F4. 3 drużyny plus gospodarz F4 co daje razem 4 drużyny jak sama nazwa wskazuje.

Więc Zaksa i Resovia muszą wyprzedzić tylko jedną drużynę po ostatniej kolejce grupowej. Ale z tego co widzę może być ciężko i ktoś może spaść do CEV Cup.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dzięki panowie :p Wygłupiłem się trochę z tym postem ;p. Przechodzi 12 nie 10 zespołów, coś mi się pomieszało.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Nareszcie pojawiło się to na co czekałem cały weekend, czyli kursy na środowe mecze LM siatkarzy, na moje nieszczęście spóźniłem się o godzinę i np.:
Buk: Marathonbet
Knack Roeselare - Zenit z kursu 4,2 na gospodarzy spadło już na 1,28
Co wg mnie można zagrać do zakładów kombinacyjnych:
Budziejowice-Berlin typ 2 1,5
Niemcy walczą o 1 pierwsze miejsce w grupie do Nowosybirska tracą tylko 1 pkt, lecz wygrana w tym meczu da im 100% awans z 2 miejsca, Czesi walczą już tylko o honor.
Fenerbahce-Skra typ 1 2,14
Bełchatowianie mają już zapewniony awans z 1 miejsca i zapewne pojadą do dalekiego Stambułu rezerwami, nie ma co dodatkowo przemęczać pierwszej szóstki, według mnie grać szybko póki jeszcze kurs jest w miarę wysoki
Tours-ZAKSA typ 1 2,35
Sam trener Castellani przyznał, że jego gracze grają gołą 7-8 zawodników i są już lekko przemęczeni, a tutaj czeka ich trudny wyjazd do Francji, typ w sam raz do kombinatorki za kilkanaście zł
Generali Haching- Bled typ 2 2,64
Słoweńcy aktualnie 2 miejsce z 10 punktami, Niemcy z Haching 3 z 8 punktami, obie ekipy walczą o awans z 2 miejsca, 1 jest zarezerwowane dla Maceraty, również uważam dobry typ do kombinatorki.
Teruel - Noliko typ 1 1,94
Gracze z Masseik pewny awans z 1 miejsca, Hiszpanie tylko o honor sytuacja podobna jak ze Skrą.
Crvena Zvezda Belgrad- Trentino typ 1 15,0 lub +19,5 1,94
Cuneo-Remat Zalau typ 2 13,0
Obie włoskie ekipy pewne 1 miejsce, motywacji do tych meczów nie mają, prawdopodobnie zagrają rezerwami, fakt ich rywale to zespoły słabe, ale o jakąś niespodziankę mogą się pokusić dla kilku złotych można spokojnie pograć
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 224

dboniem

Użytkownik
Mljkovic, Bjelica, Marshall to zawodnicy z czołówki światowej siatkówki, powinni sobie poradzić z rezerwami Skry, na Marathonie już tylko 2,04 na Fenerbahce grać póki jeszcze jest powyżej 2, bo z pewnością będzie spadać.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,124022,13023657,PGE_Skra_Belchatow_w_rezerwowym_skladzie_w_Lidze_Mistrzow_.html

Tu jest info,że PGE zagra bez kilku podstawowych zawodników. Słabo się znam na siatce ale w składzie Turków jest Miljkovic,Bjelica,Marshall.
I teraz faworytem chyba są gospodarze?? Co o tym myślicie bo póki co można fajne kursy na nich złapać w Marathonie
Nie wiadomo jeśli u Turków rozgrywać będzie Cem Koy to nic nie jest tutaj oczywiste. Chociaż przy takim składzie Skry wychodzi na to, że na przyjęciu grać będzie Bąkiewicz być może z Cupkowiczem który gdy przychodził do Skry był przyjmującym. A na ataku zagrał by Atansjevic. Z drugiej strony jednak po co męczyć Atana teoretycznie lepiej dać Cupkowicza a na przyjęcie do Bakiewicza dać jakiegoś młodzieniaszka żeby sobie pograł. Podobnie na środku można dać Kłosa i jakiegoś młodzieniaszka. Z rozegraniem identycznie lepiej aby Woicki sobie posiedział a rozgrywał Zugaj. Bo po ma grać Woicki, Atan i Pliński. Skoro ten mecz dla Skry jest taki że nawet lepiej gdyby go w ogóle nie było.

No ale co wymyślą trenerzy ciężko przewidzieć. Jeżeli myślą logicznie to powinni dać pograć tym co szansy w tym sezonie nie dostawali praktycznie ani razu. A czy dadzą to się dopiero okaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
W Turcji na pewno nie zagra Atanasijević, który dziś miał dostać zastrzyk,
po którym odpoczywać będzie co najmniej tydzień.
Turcy są beznadziejni, ale biorąc pod uwagę braki w Skrze,
należy się spodziewać zwycięstwa gospodarzy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mljkovic, Bjelica, Marshall to zawodnicy z czołówki światowej siatkówki, powinni sobie poradzić z rezerwami Skry, na Marathonie już tylko 2,04 na Fenerbahce grać póki jeszcze jest powyżej 2, bo z pewnością będzie spadać.
???? . Kolego coś takiego to byś mógł napisać 6 lat temu, bo teraz to są żywe skamieliny o czym pisałem już w tym temacie z 50 razy. Skamieliny dostały w dwumeczu z Tomisem i udało im się uciułać ledwo dwa punkty w dwóch spotkaniach z Rumunami. Radzisz grać coś o czym dobrze nie masz pojęcia. Ja nie widzę tutaj żadnego super typu na Turasów. Zobaczymy jakim składem przyjedzie Skra, ale jeśli wystawią w podstawowym Bąkiewicza, Dante i Cupkovica to już jest to lepszy zespół od staruchów z Fener. Dla łatwego porównania Skra w mocno eksperymentalnym składzie zabawiła się w trzech setach z Tomisem. Fenerbahce z tym samym Tomisem zagrało w podstawowym składzie, na własnym terenie wymęczyli 3:2 a na wyjeździe dostali wciry 0:3. Jedyne co warto to poczekać na wzrosty kursów na zespół z Bełchatowa, a potem na nich zagrać. Sytuacja wydaje się być podobna do ostatnio Cuneo. Drużyna klase lepsza przyjeżdża do zespołu klase gorszego, który teoretycznie powinien grać podstawowym składem. Tylko co z tego skoro ten podstawowy skład jest na poziomie niżej niż dennym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
O 4,4K

oth

Użytkownik
Co do Marshalla i Bjelicy się nie wypowiem, ale jeśli mówisz o Mljkovicu to pozdro dla Ciebie...bo ja jestem dalej pod wrażeniem, gdy oglądam go w akcji. Jest to dla mnie dalej klasowy zawodnik.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
No to powiem wam szczerze ze zaczekalbym na to az kursy pozadnie spadna na Fenerke, punkty spadną wraz z nimi i grałbym overek pkt bo Skra nawet 2 składem moze tam łyknąć seta.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
???? . Kolego coś takiego to byś mógł napisać 6 lat temu, bo teraz to są żywe skamieliny o czym pisałem już w tym temacie z 50 razy. Skamieliny dostały w dwumeczu z Tomisem i udało im się uciułać ledwo dwa punkty w dwóch spotkaniach z Rumunami. Radzisz grać coś o czym dobrze nie masz pojęcia. Ja nie widzę tutaj żadnego super typu na Turasów. Zobaczymy jakim składem przyjedzie Skra, ale jeśli wystawią w podstawowym Bąkiewicza, Dante i Cupkovica to już jest to lepszy zespół od staruchów z Fener. Dla łatwego porównania Skra w mocno eksperymentalnym składzie zabawiła się w trzech setach z Tomisem. Fenerbahce z tym samym Tomisem zagrało w podstawowym składzie, na własnym terenie wymęczyli 3:2 a na wyjeździe dostali wciry 0:3. Jedyne co warto to poczekać na wzrosty kursów na zespół z Bełchatowa, a potem na nich zagrać. Sytuacja wydaje się być podobna do ostatnio Cuneo. Drużyna klase lepsza przyjeżdża do zespołu klase gorszego, który teoretycznie powinien grać podstawowym składem. Tylko co z tego skoro ten podstawowy skład jest na poziomie niżej niż dennym?
Nie oglądam na co dzień ligi tureckiej, wypowiadałem się wyłącznie na podstawie gry w reprezentacji Serbii, gdzie Miljković zawsze trzymał wysoki poziom, Bjelica również na środku sobie dobrze radził.
Możliwe, że nawet w rezerwowym składzie Skra powalczy, ale póki co kursy będą wędrowały w dół, więc na Skrę w dniu meczu około 4-5 powinno być i wtedy można zakontrować na Bełchatów.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Jeżeli mam być uczciwy to powiem, że MIlijkovicowi to obecnie siły wystarcza na ogół na półtora seta. Fenerbahce to tylko zlepek podstarzałych gwiazd. Potencjał w tej drużynie jest najwyżej bardzo mały. A turecki sypacz to istna tragedia. Oglądam czasem na Laoli mecze Fener w LM i chłopak ewidentnie nie ogarnia.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
DBoniem Milikovic to była klasa światowa, najlepszy atakujący ostatniej dekady. Ale lat mu nie ubędzie. Gre w reprze zakończył przed kwalifikacjami do Igrzysk. Ostatni raz błyszczał na ME które na dobrą sprawę wygrał Serbom, no może z niewielką pomocą reszty zawodników. Potem rok 2011 w którym Milikovic jeszcze trzymał formę, a napewno miał przebłyski (choćby mecz z Novosybirskiem u siebie w LM). Ale już wtedy było widać jego lata. 2012 rok to już klapa. Przebłyski są ale bardzo niewielkie. Jego gra jest coraz słabsza. Niestety według mnie popełnił błąd. Zamiast skończyć karierę w sławie woli ją zakończyć jako średniak... Trudno.... Bo nie wierzę by po tylu latach gry we Włoszech narzekał na brak pieniędzy (choć nie wiem jak jest z emeryturami sportowymi w Serbii i może faktycznie musi sobie dorobić. W końcu siatkarzom stosunkowo do innych sportów w mojej opinii płacą za mało)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
???? . Kolego coś takiego to byś mógł napisać 6 lat temu, bo teraz to są żywe skamieliny o czym pisałem już w tym temacie z 50 razy. Skamieliny dostały w dwumeczu z Tomisem i udało im się uciułać ledwo dwa punkty w dwóch spotkaniach z Rumunami. Radzisz grać coś o czym dobrze nie masz pojęcia. Ja nie widzę tutaj żadnego super typu na Turasów. Zobaczymy jakim składem przyjedzie Skra, ale jeśli wystawią w podstawowym Bąkiewicza, Dante i Cupkovica to już jest to lepszy zespół od staruchów z Fener. Dla łatwego porównania Skra w mocno eksperymentalnym składzie zabawiła się w trzech setach z Tomisem. Fenerbahce z tym samym Tomisem zagrało w podstawowym składzie, na własnym terenie wymęczyli 3:2 a na wyjeździe dostali wciry 0:3. Jedyne co warto to poczekać na wzrosty kursów na zespół z Bełchatowa, a potem na nich zagrać. Sytuacja wydaje się być podobna do ostatnio Cuneo. Drużyna klase lepsza przyjeżdża do zespołu klase gorszego, który teoretycznie powinien grać podstawowym składem. Tylko co z tego skoro ten podstawowy skład jest na poziomie niżej niż dennym?
Nie przesadzaj z tą krytyką. Dante w podstawowym nie wyjdzie bo nie pojechał. Jak wyjdzie w podstawowym składzie tylko Bąkiewicz i Cupokowicz to i tak Turasy ich ograją. Cupkowicz zagrał dobrze z Tomisem podobnie Bąkiewicz ale u siebie gra się łatwiej. Skra wygrała bo grała u siebie gdyby taka szóstka grała na wyjedzie to wątpię w to aby Skra zdobyła 3 punkty. Marshall, Milikovic, Bjelica a po drugiej stronie Bąkiewicz i Cupkowicz. Jak dla mnie to obaj w ogóle nie wyglądają przy Serbie i Kubańczyku mimo, że są to skamieliny ale Cupkowicz to może co najwyżej nadal Ivanowi pucować buty a Bąkiewicz pseudonim wieczny rezerwowy może zapomnieć o grze na poziomie Marshala. W przyjęciu jest bezsprzecznie lepszy ale w ataku brakuje mu do niego bardzo dużo. Grubo przesadzasz z tym co piszesz. Milikovic to nadal klasa światowa ale ma problem bo piłki sypie mu jakiś pażdzioch. Ale mimo wszystko to na takie piłki jak dostaje to potrafi zrobić bardzo dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom