>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
M 101

mistrzgry

Użytkownik
WAWO proponuje abys zaczal szanowac zdanie innych i szczerze mowiac po twoich wypocinach bardzo kibicuje Halkbankowi jeszcze kilka tygodni temu Modena grala naprawde swietnie ale teraz ta druzyna do 50% tego co bylo tak slabo grajacego Bruno nie widzialem chyba nigdy gra obronna ktora byla domena Modeny teraz jest naprawde slabiutka tak naprawde niema tam zawodnika ktory trzyma swietny poziom.Nie przeklamuj informacji o meczu z Belogrodem bo oni przegrali 3-2 z Halkbankiem ktory gral wtedy slabo i tylko dzieki Hali wygral dzisiejszy Halkbank to zupelnie inna druzyna i z Sokolovem sa naprawde mocni wygrana w Ankarze to nie byl zadenv przypadek tylko roznica klas Osobiscie ide w +1,5 seta dla Ankary po 2,20 i uwazam ze naprawde warto a nie grac slaba obecnie i kontuzjowana modene z hendicapem po zalosnym kursie 1,6-1,7
Edit:jednak najwiekszym kretynizmem jaki napisales jest to ze Halkbank bedzie mial pelne gacie po 1 secie hahahah przypomniam ci ze to modena jest pod sciana bo musi wygrac mecz za 3 pkt i jeszcze wygrac zloty set przypomne ci tez ze to modena nigdy nigdzie w lidze mistrzow nie awansowala chyba nawet gra w niej pierwszy raz naprawde uwazasz ze tacy wojownicy jakich posiada Halkbank narobia w gacie przed modena ktora gra kompletna kupe i ktora osmieszyli doslownie przed chwila?podejrzewam ze poprostu zagrales all in na Modene i stad te glupie analizy.Modena przegrala u siebie z rezerwami trentino 2-3 tak jak Belgijski Aseik potem zostala u siebie pobita przed macerate i dostala lomot od Halkbanku nie powochajac nawet jednego seta bo w kazdym byli bici jak dzieci we mgle teraz jeszcze mozliwe ze niezagra Nikic ktory trzymam im troche gre a ty zachwalasz Modene bo gra u siebie zalosna analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
WAWO proponuje abys zaczal szanowac zdanie innych i szczerze mowiac po twoich wypocinach bardzo kibicuje Halkbankowi jeszcze kilka tygodni temu Modena grala naprawde swietnie ale teraz ta druzyna do 50% tego co bylo tak slabo grajacego Bruno nie widzialem chyba nigdy gra obronna ktora byla domena Modeny teraz jest naprawde slabiutka tak naprawde niema tam zawodnika ktory trzyma swietny poziom.Nie przeklamuj informacji o meczu z Belogrodem bo oni przegrali 3-2 z Halkbankiem ktory gral wtedy slabo i tylko dzieki Hali wygral dzisiejszy Halkbank to zupelnie inna druzyna i z Sokolovem sa naprawde mocni wygrana w Ankarze to nie byl zadenv przypadek tylko roznica klas Osobiscie ide w +1,5 seta dla Ankary po 2,20 i uwazam ze naprawde warto a nie grac slaba obecnie i kontuzjowana modene z hendicapem po zalosnym kursie 1,6-1,7

Edit:jednak najwiekszym kretynizmem jaki napisales jest to ze Halkbank bedzie mial pelne gacie po 1 secie hahahah przypomniam ci ze to modena jest pod sciana bo musi wygrac mecz za 3 pkt i jeszcze wygrac zloty set przypomne ci tez ze to modena nigdy nigdzie w lidze mistrzow nie awansowala chyba nawet gra w niej pierwszy raz naprawde uwazasz ze tacy wojownicy jakich posiada Halkbank narobia w gacie przed modena ktora gra kompletna kupe i ktora osmieszyli doslownie przed chwila?podejrzewam ze poprostu zagrales all in na Modene i stad te glupie analizy.
nie masz racji, bo rok temu Halkbank 3:2 to wygrał w kolejnej rundzie z Zenitem ale wtedy Kazaniowi starczały 2 sety do awansu. a z Belgorije wygrał pierwszy u siebie za 3 pkt jak pisał wawo, ale 3:1, w rewanżu w Rosji było 3:1 dla Bełogorje, ale złoty set wygrał Halkbank
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Pary II rundy fazy play-off Ligi Mistrzów 2015/2016:
Zenit Kazań (Rosja) - PGE Skra Bełchatów (Polska)
Trentino Volley (Włochy) - Biełogorie Biełgorod (Rosja)
Cucine Lube Banca Marche Civitanova (Włochy) - Halkbank Ankara (Turcja)
Pierwsze mecze: 15-17 marca 2016r.
Rewanże: 22-24 marca 2016r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pojawiły się kursy na fazę Final6 Ligi Mistrzów CEV


Na moje warto się zastanowić nad zakładami w stronę gości z Bełchatowa, Ankary i Biełgorodu.

Bełchatowianie i Trentino mocno skupieni na kampanii ligowej i z własnymi problemami. Natomiast para Lube Civitanova - Halkbank Ankara bardzo skoncentrowana na rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Z istotnych informacji na tę chwilę - oczywiście w składzie Trentino próżno szukać Mateya Kaziyskiego. Tyle w temacie - zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Jak dla mnie Zenit jest tutaj mega pewniakiem, Skra jeżeli cokolwiek coś powalczy o awans to tylko u siebie. Zenit ma za dużo pieniędzy, za wielkie gwiazdy, żeby pozwolić sobie na porażkę ze Skrą, tym bardziej u siebie, jak to kandydat numer 1 do wygrania LM, oligarchy.

Co to Civitanovy to tutaj jak najbardziej można pomyśleć nad zwycięstwem gości bo jest to realne, Lube ostatnio u siebie w play offach wymęczyło 3:2, choć na wyjeździe wygrało 0:3, to dla mnie Modena i tak jest kadrowo silniejsza niż Lube, a oni Halkbankowi bardzo silnemu i super zgranemu(trener na plus) nie sprostali.
W trzeciej parze ja bym bardziej szedł w Trentino, grają u siebie, kurs zachęca. Może już ten Kaziyski zagra? wie ktoś coś bliżej? Nie po to go teraz ściągali chyba jak by miał nie grać? To Trentino jednak gra u siebie. Ostatnio przegrali na wyjeździe w play offach we włoskiej ale to być może celowo bo przed nimi arcyważny mecz w LM, u siebie, ten który trzeba wygrać. Belgorod dla mnie troszke gorszy niż rok temu kiedy mieli w ataku Grozera, przyjęcie tam trzyma Tietiuhin i znany z gry w Resovii Ivović, środek to Muserski, ale bardziej bym szedł w stronę gospodarzy i to w tym meczu upatrywał bym największej perełki kursowej. a Belgorod nawet porażkę 3:2 pewnie by wziął w ciemno i wtedy będę zadowolony ja oraz goście meczu też ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na moje warto się zastanowić nad zakładami w stronę gości z Bełchatowa, Ankary i Biełgorodu.
Bełchatowianie i Trentino mocno skupieni na kampanii ligowej i z własnymi problemami. Natomiast para Lube Civitanova - Halkbank Ankara bardzo skoncentrowana na rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Skoro Bełchatów skupiony na kampanii ligowej to ma powalczyć z Zenitem? Wyczuwam jakiś dysonans poznawczy. Zero podjazdu do Kazania, 3-0 w ciągu godziny i powrót do domu. Skra nie ma żadnego argumentu by wygrać ten mecz, śmiem twierdzić że nie ma nawet argumentu by wygrać seta, Zenit straci ewentualnego seta w przypadku rozluźnienia inaczej zwanego kontuzją mózgu.
Dobry kurs na Biełgrod @1,80 Bet365 ⛔ 3-0 Trentino WTF :grin: warto pograć bo powinny być spadki. Trentino ma spore problemy jeśli chodzi o zdrowie swoich liderów. Nie spodziewałbym się tego że Djurić wróci do gry a Nelli to jednak inny poziom. Lanca też z problemami zdrowotnymi liderem nie będzie. A zawodnicy pokroju Antonowa czy Urnauta to nie są zawodnicy którzy mogą zrobić różnicę. Warto pograć na Ruskich, tym bardziej że przy wygranej we Włoszech będą mogli przyfixować u siebie przegraną 3-2 tak jak z Toursem i każdy będzie zadowolony $$$ ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co to Civitanovy to tutaj jak najbardziej można pomyśleć nad zwycięstwem gości bo jest to realne, Lube ostatnio u siebie w play offach wymęczyło 3:2, choć na wyjeździe wygrało 0:3, to dla mnie Modena i tak jest kadrowo silniejsza niż Lube, a oni Halkbankowi bardzo silnemu i super zgranemu(trener na plus) nie sprostali.
Modena silniejsza kadrowoodLube?No cozmozna by o tym esej napisać alewątipe czy tak jest ????
Lube jest jednak zbyt cwana ekipą i wątpie czy Halkbank wywiezie wiecej niz 1 set
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
W trzeciej parze ja bym bardziej szedł w Trentino, grają u siebie, kurs zachęca. Może już ten Kaziyski zagra? wie ktoś coś bliżej? Nie po to go teraz ściągali chyba jak by miał nie grać? To Trentino jednak gra u siebie. Ostatnio przegrali na wyjeździe w play offach we włoskiej ale to być może celowo bo przed nimi arcyważny mecz w LM, u siebie, ten który trzeba wygrać.
Celowo przegrali z nieobliczalną Molfettą, ciekawa teza.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dobry kurs na Biełgrod @1,80 Bet365 warto pograć bo powinny być spadki. Trentino ma spore problemy jeśli chodzi o zdrowie swoich liderów. Nie spodziewałbym się tego że Djurić wróci do gry a Nelli to jednak inny poziom. Lanca też z problemami zdrowotnymi liderem nie będzie. A zawodnicy pokroju Antonowa czy Urnauta to nie są zawodnicy którzy mogą zrobić różnicę. Warto pograć na Ruskich, tym bardziej że przy wygranej we Włoszech będą mogli przyfixować u siebie przegraną 3-2 tak jak z Toursem i każdy będzie zadowolony $$$ ;)
Gianelli - Nelli, Urnaut - Antonov, Sole - Van de Voorde, Colaci (L)​

Nie ma Mateya Kaziyskiego - bo nie można go zgłosić przez papiery od CEV. Mitar Djuric kłopoty z barkiem, Filippo Lanza kłopoty z kolanami. Także jak najbardziej grać na Biełgorod. W Trydencie mogą być trochę zestresowani bo prime-time sezonu a im się pali grunt pod stopami. W tym momencie chyba ważniejsze jest to aby nie zrobić sobie krzywdy np. w meczu z Biełgorodem i nie odpaść u siebie już w ćwierćfinale z Molfettą. Skład jaki widzimy wyżej to skład na średniaka europejskiego a nie drużyna, która ma zagrać w F4 Ligi Mistrzów CEV.

W Biełgorodzie są Antipkin, Daniłow, Muserski, Smoljar, Ivovic, Tietiukin i Bragin. Nie ma przede wszystkim braków w składzie - następny mecz w rosyjskiej Superlidze mają dopiero 26 marca - więc na spokojnie obrócą dwumecz z Włochami.

Tymczasem Skra gra sympatycznie - ale jednak brakuje im do Zenitu tego czegoś.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja kadrowa w mecz Trentino - Biełgorod ?
W dalszym ciągu warto grać na Rosjan ? Ze strony oficjalnej CEV można przeczytać, że Kaziyski nie zagra, co do reszty to jest tylko mowa o kontuzjach w drużynie , bez nazwisk konkretnych
 
O 0

oskartrefl

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja kadrowa w mecz Trentino - Biełgorod ?
W dalszym ciągu warto grać na Rosjan ? Ze strony oficjalnej CEV można przeczytać, że Kaziyski nie zagra, co do reszty to jest tylko mowa o kontuzjach w drużynie , bez nazwisk konkretnych
Na stronie CEV w artykule jest napisane o kontuzjach Djurisica i Lanzy. Myślę że można na Biełgorod grać.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Halkbank +1.5 seta (2.28) ✅
Trentino +6.5 pkt (1.78) ✅
marathonbet

Granie Halkbanku po tym co pokazali w dwumeczu z Modeną jest chyba sprawą oczywistą. Chwała Bernardiemu bo dawno nie widziałem tak dobrze grającej tureckiej drużyny a pomyśleć, że w fazie grupowej grali fatalnie (rzecz jasna bez Sokolova w większości spotkać co też jest istotne).
Mecz rewanżowy Modeny z Halkankiem jeden z najlepszych jakie widziałem od dłuższego czasu, poziom niektórych akcji niebotyczny, szczególnie kapitalnie wyglądali Turcy w pierwszym secie, potem zgasł Sokolov, jakby brakowało mu sił.
Skład jakim dysponuje drużyna z Ankary moim zdaniem kompletnie wyśmiewa kurs 1.30 na Macerate, bo nazwiska nazwiskami (zawsze są w Turcji) ale oni tutaj grają jak drużyna i to świetnie zgrana drużyna z bombowym wręcz serwisem. Nie ma tutaj słabych punktów, ja ich osobiście nie widzę, można ruszyć Kooya na przyjęciu, ale z wysokiej piłki będą sobie radzili i tak.
W Maceracie kilku słabszych punktów bym się dopatrzył. Cebulj cały czas nie jest pewnym zawodnikiem, Parodi już nie istnieje siatkarsko praktycznie, a Priddy emeryt wiadomo. Trójka na A1 wystarczająca w zupełności bo dochodzi Juantorena i ciężko z nimi grać i tak, ale Cebulj nie jest zawodnikiem na poziomie Kubiaka, czy Kooya. Drugi słaby punkt to niewątpliwie atakujący, Miljkovic i Fei nazwiska kosmiczne dla każdego fana siatkówki, za swoich lat zawodnicy mistrzostwo świata, ale teraz? co najmniej przeciętny poziom.
Tak czy siak nie widze Maceraty jako faworyta tego meczu, dla mnie 1.70 to maks co tutaj powinno być na Turków i to na wygranie meczu.

Co do Trentino to dla mnie ten mecz to lekka zagadka, ale jednak pójdę w stronę gospodarzy. Biełgorod potrafi grać naprawdę solidną siatkówkę, potrafi grać też padake. Ostatnio ciekawy mecz z Novosibirskiem w lidze, gdzie w pierwszym secie grali jak amatorzy, by potem w prawie 3 sety wejść na poziom kapitalny, by potem znowu w końcówce czwartego grać jak amatorzy nie potrafiący przyjąć piłki.
Obie drużyny cieniem dawnych ekip Biełgorodu i Trentino, obie z problemami. Trentino u siebie jest piekielnie mocne nawet bez Djurica i Lanzy, potrafią grać świetnie, mają naprawdę solidną zagrywkę, którą mogą ruszyć Biełgorod. U Ruskich zero rewelacji jak dla mnie, Muserski znajduje się w baaardzo średniej formie, atakujący co najmniej przeciętny, Ivovic i Tietiuchin poziomu w przyjęciu nie trzymają wielkiego. Dla mnie mecz 50/50, pójdę w handi dla Włochów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
F 51

fei14

Użytkownik
Na stronie CEV w artykule jest napisane o kontuzjach Djurisica i Lanzy. Myślę że można na Biełgorod grać.
Jest napisane o kontuzjach, ale nie napisano, że na pewno nie zagrają, tylko że ich znalezienie się w składzie na mecz z BB jest mało prawdopodobne. Tymczasem obaj jednak są w dwunastce! Oczywiście nie jest powiedziane, że zagrają, mogą całe spotkanie przestać w kwadracie, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Stojczew grał w swoim stylu, spuszczał zasłonę dymną, a jednak zamierzał skorzystać z obu (a przynajmniej z Lanzy, który chyba szybciej wrócił do treningu). Dla mnie mecz nie do grania, ewentualnie na live.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Halkbank +1.5 seta (2.28)
Trentino +6.5 pkt (1.78)
marathonbet


Mecz rewanżowy Modeny z Halkankiem jeden z najlepszych jakie widziałem od dłuższego czasu, poziom niektórych akcji niebotyczny, szczególnie kapitalnie wyglądali Turcy w pierwszym secie, potem zgasł Sokolov, jakby brakowało mu sił.
Kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd.. Gdzie Ty tam widziałeś kapitalny pierwszy set Halkbanku? No proszę Cie.. Przecież Modena tam oddała około 15 punktów, mieli ponad 10 zagrywek zepsutych, a Ty piszesz o kapitalnym secie, przecież to jest śmiech.
A co do typu, Modena wtedy była w mega dołku, który zresztą trwa do teraz, moim zdaniem Macerata wygra dzisiaj spokojnie za 3 punkty.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
W trzeciej parze ja bym bardziej szedł w Trentino, grają u siebie, kurs zachęca. Może już ten Kaziyski zagra? wie ktoś coś bliżej? Nie po to go teraz ściągali chyba jak by miał nie grać? To Trentino jednak gra u siebie. Ostatnio przegrali na wyjeździe w play offach we włoskiej ale to być może celowo bo przed nimi arcyważny mecz w LM, u siebie, ten który trzeba wygrać. Belgorod dla mnie troszke gorszy niż rok temu kiedy mieli w ataku Grozera, przyjęcie tam trzyma Tietiuhin i znany z gry w Resovii Ivović, środek to Muserski, ale bardziej bym szedł w stronę gospodarzy i to w tym meczu upatrywał bym największej perełki kursowej. a Belgorod nawet porażkę 3:2 pewnie by wziął w ciemno i wtedy będę zadowolony ja oraz goście meczu też ????
Co raz ciekawiej w dziale. Jakim prawem wypowiadają się tu osoby które nie maja podstawowej wiedzy na temat rozgrywek? Otóż:

Matej nie może zagrac bo przepisy zabraniaja zgłoszenia go w trakcie fazy playoff.

Uwazam ze Trentino mimo wszystko ze swoimi problemami nie maja podjazdu do Bielgo. Jeśli tylko Ci zagraja na swoim poziomie to powinno byc gładko. Choc napewno Trento stac na pozytywny wynik jakim bedzie wygrana u siebie.

Lube z Halkbankiem tylko do gry na Live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 101

mistrzgry

Użytkownik
Nie rozumiem niektorych z was dostajecie promocje 1,30 na Lube a szukacie czegos w strone Halkbanku ktory tu dzis dostanie lanie ta druzyna traci bardzo duzo na wyjazdach bzdury o jakims smietnym meczu W modenie ktora jest w katastrofalnej formie przeciez oni nawet z Padova w play off przegrali izi win Lube po 1,30
Lube-Halkbank 1@1,30

3-2++++
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Pojawiły się kursy na rewanżowe starcia w LM. Parę propozycji ciekawych do zagrania.

Mecz Halkbanku z Lube i to goście w roli faworyta? No nie wierze, u siebie już ledwo wycisneli zwycięstwo z 0-2 w setach. Halkbank dla mnie jest tutaj faworytem a takie kursy to po prostu skarb. Już z Modeną mieli odpaść, a tu u siebie 3-0 wygrali na wyjeździe przegrali 2-3 i awans. Tutaj również przegrali na wyjeździe 2-3 tyle, że położenie tych meczów jest o tyle inne, że to był pierwszy mecz i Halkbank prowadził już 2-0. Wygrana Halkbanku za 3pkt (3-0,3-1) zapewnia im awans. Wygrana 3-2 oznacza złotego seta. Pompują tam takie pieniądze, że zrobią wszystko aby awansować, tym bardziej ze rozumiem dlaczego Lube po raz kolejny stawia się w roli faworyta, jak już u siebie przegrywali 0-2 i ledwo uciekli spod przegranej, a halkbank u siebie jest bardzo mocny co wielokrotnie pokazywał. Tym bardziej, że według mnie to wcale nie ma gorszego składu niż włosi a może i lepszy. Sokołow na ataku, przyjęcie Kubiak i Koy, środek Leroux.

Halkbank awansuje 2.20 bet365 ⛔
Halkbank wygra mecz 1.83 bet365 ✅
Halkbank wygra 1 set 1.83 bet365 ⛔
Halkbank wygra 1set i cały mecz 2.50 bet365 ⛔
Halkbank -1.5 seta 2.75 bet365 ⛔
Halkbank 2:0 po dwóch setach 3.40 bet365 ⛔
Halkbank -2.5 seta 6.00 bet365 ⛔


Skra gra rewanż z Zenitem, przed tygodniem wygrała w Kazaniu 3:2 !!! Z gwiazdozbiorem, z najlepszą drużyną klubową na świecie, same gwiazdy w składzie! Myślę, że taki Michajłow, Anderson czy Leon dostają wiekszy kontrakt niż cała pierwsza szóstka w Skrze, takie pieniądze. Muszą wygrywać każdy kolejny mecz, a jednak przegrali, mimo prowadzenia 2:0, mimo piłek meczowych(które mieli w górze po swojej stronie!), pora na rewanż. Wiele tu zależy od formy Conte, to chyba gracz nr 1 w Skrze, może na równi z Mariuszem Wlazłym, argentyńczyk wielokrotnie powtarzał, że największa mobilizacja u niego przychodzi w tych największych meczach, z tymi największymi, pokazał to przed tygodniem będąc najlepszym na boisku, choć jednak to Zenit.. Ale nie wygrał u siebie czemu miałby wygrać na wyjeździe? Ew. jeżeli nie zwycięstwo Skry, rozpatruję również wynik 2:3 i złoty set. Skra stoi przed niebywałą szansą pokonania największej drużyny Europy z być może najlepszym obecnie trenerem. Nie rozumiem kursów czemu na Skre jest taki duży mimo, że wygrali na wyjeżdzie. Wiadomo może zdarzyć się wszystko lecz trochę nie adekwatne.

Skra awansuje 2.50 bet365 ⛔
Skra wygra mecz 3.25 bet365 ⛔
Skra +1.5 seta 2.10 bet365 ⛔
Skra wygra 1 set 2.50 bet365 ⛔
Skra wygra 1set i cały mecz 4.50 bet365 ⛔
Skra 2:0 po dwóch setach 6.00 bet365 ⛔
Skra pow. 87.5 pkt 1.83 bet365 ⛔

I trzeci mecz to Bełgorod - Trentino. Trenitno u siebie nie było faworytem, a wygrało 3:0. Stoją przed niebywałą szansą awansu, bo jeżeli nie powalczą skutecznie w 1 czy 2 secie, odpuszczą kompletnie pewnie trzeciego i skupią się na złotym secie aby go wygrać i awansować(nie wiem czy tak nie zrobią od początku?)

Trentino +1.5 seta 2.50 bet365 ✅
Trentino awansuje 1.57 (!!!) bet365 ✅


Oferta mega rozbudowana i mega ciekawa!!! Można sporo wyłapać i zarobić na rewanżach LM, powodzenia!!!

Edith: Przy większość zakładów w Halkbanku decydujący był niestety pierwszy set, choć całe szczęście ja najgrubiej dawałem samo zwycięstwo w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie rozumiem kursów czemu na Skre jest taki duży mimo, że wygrali na wyjeżdzie. Wiadomo może zdarzyć się wszystko lecz trochę nie adekwatne.
???? ???? ???? ????
To jaki według Ciebie miałby być kurs na Skre? 1.80? na wyjeździe prawie zostali złożeni przez Kazań grający chyba swój najgorszy mecz w sezonie, z Andersonem kończącym jedną piłkę na 5 (nie widzę szans na kolejny tak słaby mecz tego gracza).
Granie w tym meczu na Skre to dla mnie błazeństwo. Kazań miał czas, żeby przygotować się do tego rewanżu, żaden śmieszny Bełchatów nie ma szans na wyeliminowanie Zenita, nie w tym świecie. Jeden mecz wygrać może każdy (Gazprom też tego dokonał w tym roku) a już tym bardziej w tak kuriozalnych okolicznościach.
Alekna już tam swoje gwiazdy doszlifował na ten mecz, nie ma co się o to obawiać. Bełchatów to jak dla mnie cienka drużynka, dostająca od jakiś Bydgoszczy i innych paralityków po 0:3 u siebie, w pierwszym meczu Kazań za dużo dał im pograć środkiem, odrzucić ich delikatnie od siaty i będzie pozamiatane bo tam nie ma ludzi do kończenia wysokiej piłki.
Granie na Trentino też błazeństwo, oni na wyjazdach nie są nawet w połowie tą drużyną co u siebie (nawet mecze z Molfettą to pokazują), Biełgo ich zje, złoty set loteria jak to często bywa, więc awansu bym się nie podejmował typować, ale Ruscy pewne zwycięstwo pewnie bez straty seta.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Alekna już tam swoje gwiazdy doszlifował na ten mecz, nie ma co się o to obawiać. Bełchatów to jak dla mnie cienka drużynka, dostająca od jakiś Bydgoszczy i innych paralityków po 0:3 u siebie,
Gratuluje zdania. Skoro dla Ciebie SKRA jest cienka to Zenit nie jest najlepsza drużyną na świecie bo SKRA nawet w tych 2-óch pierwszych setach nie zagrała dużo gorzej od Zenitu ...
I skoro nie widzisz, żadnych szans dla SKRY w tym meczu to wchodz grubo w Awans Zenitu a po meczu sie bede z Ciebie śmiał, bo SKRA nie odpuści tego meczu i Awansuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom