>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga mistrzów 2022/23 mężczyzn i kobiet

C 230K

czary-mary

Użytkownik
Wracając do Pucharów dzisiaj gra JEDEN poważny mecz czyli Zawiercie z Zaksą i moim zdaniem jest to 50/50, hala w Zawierciu jest specyficzna, trenujący na niej gracze czują jak można bronić, jak tam w ogóle grać (z racji tego, że nie można sobie w obronie wywalić piłki do góry na 30 metrów tak jak się broni w normalnych ligach, tylko trzeba bronić delikatnie bo piłka uderzy po prostu w sufit :LOL: )
Nie mam pojęcie co z Urosem, nie mam pojęcie co z Bednorzem - kto ma pojęcie?

[/B]
Spotkania LM Zawiercie rozgrywa w roli gospodarza na hali w Dąbrowie Górniczej, ponieważ ich hala nie spełnia wymogów CEV

Bednorz nie grał w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu wysokiej gorączki.
Do Dąbrowy Górniczej pojechał i uczestniczy w treningach. Czy zagra dowiemy się wieczorem.

Uros nie grał, ponieważ narzekał na ból pleców. Dzisiaj szykowany jest do gry w wyjściowym składzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Spotkania LM Zawiercie rozgrywa w roli gospodarza na hali w Dąbrowie Górniczej, ponieważ ich hala nie spełnia wymogów CEV

Bednorz nie grał w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu wysokiej gorączki.
Do Dąbrowy Górniczej pojechał i uczestniczy w treningach. Czy zagra dowiemy się wieczorem.

Uros nie grał, ponieważ narzekał na ból pleców. Dzisiaj szykowany jest do gry w wyjściowym składzie
No właśnie o tym mówiłem, dlatego zwracałem wielokrotnie uwagę na tą hale. Nie spełnia wymogów również PlusLigi, bo to jest naprawdę aż nieprzyjmne dla oka oglądać na tak wysokim poziomie jaki prezentuje jednak nasza rodzima liga, hale gdzie piłka odbija się jak na szkolnym wfie. Ich meczów w Lm u siebie nie oglądałem, jedynie ostatnie spotkanie gdzie zostali rozbici przez Berlin, ale nie dziwie się akurat włodarzom LM, że nie dopuścili tej hali do rozgrywek - żadnej z "domowych" potyczek Zawiercian w grupie jednak nie oglądałem a dzisiejszy mecz traktuje jako nie do gry po prostu, albo do gry z nudów aby sobie lepiej obejrzeć mecz i poszukać małego value na Zawiercie które na pewno jest ;) więc tak dokładnie nie sprawdzałem tego czy ta hala jest dopuszczona jak przez naszych Plusligowych szefów ;)

tak jak mówiłem ja bym widział te dwa typy do gry, bo nie ma na pewno aż takiej różnicy żeby wystawiać na Zawiercie kurs w okolicach 3 w meczu no jednak "u siebie" - kibice na pewno nie zawiodą i pustych miejsc na trybunach nie przewiduje, bo jak wiadomo akurat zawiercianie pochwalić się swoją żywiołową publicznością mogą i to akurat pasuje Kovacevicowi, oglądałem ich pierwszy mecz w nowym składzie gdzie wyszedł jeszcze Conte z Kovacevicem i już tam Serba nosiło jak na dobrej przedtreningówce :LOL: także Urosowi przypadli go gustu po prostu kibibice Zawiercia i dobrze czuje się w tym miejscu na ziemii, skoro podpisał już kolejny kontrakt i na pewno zobaczymy go w tym i najprawdopodobniej jeszcze w kolejnym sezonie w naszej lidze
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Na dziś dużo lepsza oferta niż wczoraj, chociaż z powodu trzęsienia ziemii nie wystąpią zawodniczki i zawodnicy z klubów Tureckich, które miały grać na swoim parkiecie, może to i lepiej bo mi ta liga zupełnie nie siedzi a takie coś zaproponuje na dziś :

Skra Bełchatów -9.5 (1.91) fortuna coś tam jakaś iskierka nadziei jest, na dwa sety się obudzili, w tb jednak baty i cóż lipa, nawet set 25:13 nie pomógł, ale jakiś tam zwiastun lepszej gry się pokazał - u siebie ich pewnie pokonają i przejdą do kolejnej fazy

Nie wiem czemu, ale jestem pewny tego typu. Przyszedł Andrea Gardini, potrzebuje on troche czasu aby poukładać to co spier.... ten łysy sabotarzysta Bengs czy jak mu tam było, bo gość ewidentnie do takiego klubu się nie nadawał i wsadzanie go na ławke było kompletnym nieporozumieniem. Skra gra jeszcze na dwóch frontach i moim zdaniem Gardini to uratuje, patrząc na to, że ma do dyspozycji już Kooya i przede wszystkim Atanasijevica. W pierwszym meczu ligowym nie wyszło, ale w Cev cupie, Skra idzie jak burza i po prostu wygrywa swoje mecze i to z drużynami wyższej jednak klasy niż drużyna z czeskiej, słabiutkiej ligi, gdzie nie są nawet liderem a w ostatnich meczach na krajowym podwórku zaliczyli dwie porażki w kilku spotkaniach co żadnej chwały i obaw przed dzisiejszym meczem ze Skrą mi nie przynosi. Przede wszystkim Atanasijevic musi to pociągnąć, razem z Bieńkiem bo obaj mają kapitalny serwis i obaj potrafią zaliczyć mecze na poziomie co najmniej 2 półki wyżej niż drużyny z czech, ja to gram i uważam że nie będzie tutaj problemów i Gardinii zrobi pierwszy krok w celu ratowania tego sezonu dla Bełchatowa.

Rzeszów +19.5 (1.66) fortuna

Okej, Conegliano jest mega mocne, ale czy Rzeszowianki nie? pokazują w tym sezonie, że tak i handicap 19.5 pkt to jakieś nieporozumienie, powinny tutaj powalczyć z Conegliano które nie musi jakoś tam się wybitnie spinać na ten mecz bo jeszcze mają puchar włoch i włoską lige na barkach i nie wierze że Haak z Wołosz odprawią nasze Rzeszowianki aż taką różnicą punktów, mecz pewnie wygrają ale może być zacięte starcie

Plovdiv +22.5 (1.71) fortuna 25:18 25:10 26:24... do 10ciu! ręce opadają :LOL: tak to równo grały naprawdę a idź Pan gadanie o value sobie odpuszcze...

Podobnie jak na górze, faworytkami są gospodynie, ale to nie jest żadna wielka marka żeby kogokolwiek rozbijać 23punktami, mecz może być zacięty w którymś z setów, Martisa pokazała w tym sezonie że nie są to żadne dziewczynki do bicia i coś tam potrafią powalczyć, wiele meczów nie wygrały, ale to podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Mecz nie o jakąś wielką stawkę i stawiam tutaj spokojnie na dodatnie handi, które jest po prostu za duże, osobiście dałbym jakieś 16.5 coś w tym stylu, 22.5 to już przepaść między zespołami a tutaj takiej nie widze, nie po takim kursie.

Stuttgart - La Laguna @ over 125.5 (1.72) fortuna

OMG, co one grają z kamerunem albo Kenią, żeby taki over wystawiać? :LOL: La Laguna takie coś pokrywała bez problemu nawet w meczach z Fenerbahce, które jest druzyną duuuużo silniejszą od Stuttgartu, któremu się fajnie ułożyła tegoroczna Liga Mistrzów, ale to dalej reprezentantki przeciętnej ligi niemieckiej, której ja w żadnym stopniu nie cenie i takich kursów bym tutaj nie wystawiał 125.5 to kompletne rozjechanie bez żadnej walki, a Hiszpanki pokazały, że tą walke potrafią pokazać i to w meczach z Fenerbahce. Jak dla mnie promocyjny kurs.

do tego
SC Prometey +18.5 (1.67) fortuna luźno przez większość meczu równiutki mecz i jeden set dla gości też wpadł
Zadziwiają mnie te handicapy Prometey potrafił powalczyć nawet z mega mocną jak na warunki tej grupy Monzą, mającą swoje problemy ale to w lidze z Conegliano a nie w meczach z takimi drużynami, pokazały tam że potrafią grać w siatkówkę i wygrały nawet seta z Monzą, dziś grają z dużo niżej notowanymi rywalkami i ja tutaj żadnych rozjazdów nie widzę naprawdę.

Do tego takie coś : Modena -1.5 (1.28) + sc podstam (1.08) + Scandicci (1.19) + Monza -1.5 seta (1.13) = 1.86 - i naprawdę nie widzę tutaj większych szans na zwalenie któregoś z tych kursów, drużyny z włoch niby leją na ten cev cup, ale mają rywalki klase gorsze a Monza walczy jeszcze o miejsca w grupie i o punkty i też tutaj dwóch setów na swoim parkiecie nie puści. Ngapeth i spółka to nie Ziraat bankasi żeby z Lublaną tracić punkty :LOL: Jak ktoś celuje w mniejsze kursy wygląda to całkiem obiecująco.

pozdrawiam i życzę samych wygranych ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ma ktoś jakaś informacje nt. meczu Chemika z Eczecibasi? Skąd aż takie spadki na gospodynie? Ja wiem, ze graha w zasadzie o nic, ale jak wyjdą I składem to Hm… rozumiem, ze w związku z tragedią w Turcji głowy zawodniczek mogą być gdzie indziej, ale jak wyjdzie I skład to ja tu widzę value.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ma ktoś jakaś informacje nt. meczu Chemika z Eczecibasi? Skąd aż takie spadki na gospodynie? Ja wiem, ze graha w zasadzie o nic, ale jak wyjdą I składem to Hm… rozumiem, ze w związku z tragedią w Turcji głowy zawodniczek mogą być gdzie indziej, ale jak wyjdzie I skład to ja tu widzę value.
ja odpuściłem to spotkanie, Chemik gra u siebie. Trener Eczacibasi daje odpocząć Boskovic, czy Woronkowej nawet w meczach ligowych a co dopiero w meczu o kompletnie nic, bo w tej grupie sie już nie stanie. Tragedia w Turcji, ewentualnie to na Chemik bym próbował, ale jakby mi ktoś zapewnił, że Eczacibasi zagra na 100% w podstawowym składzie to 1.50 to grać i nie czekać. Tylko, że ten mecz to jedna wielka nie wiadoma, ewentualnie na live sobie coś próbuj bo tak to nie widze sensu. Chemik też może dać odpocząć swojej serbskiej gwieździe z ataku - trudno coś tu powiedzieć o tym meczu. Ja po prostu odpuszczam
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
ja odpuściłem to spotkanie, Chemik gra u siebie. Trener Eczacibasi daje odpocząć Boskovic, czy Woronkowej nawet w meczach ligowych a co dopiero w meczu o kompletnie nic, bo w tej grupie sie już nie stanie. Tragedia w Turcji, ewentualnie to na Chemik bym próbował, ale jakby mi ktoś zapewnił, że Eczacibasi zagra na 100% w podstawowym składzie to 1.50 to grać i nie czekać. Tylko, że ten mecz to jedna wielka nie wiadoma, ewentualnie na live sobie coś próbuj bo tak to nie widze sensu. Chemik też może dać odpocząć swojej serbskiej gwieździe z ataku - trudno coś tu powiedzieć o tym meczu. Ja po prostu odpuszczam
Tez mam podobne zdanie, poczekam na live, ale Boskovic w I składzie pewnie sprawi, ze się skuszę na Eczacibasi.
 
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
LM: Tours - Friedrichshafen
Powyżej 3,5 seta TAK 1,50 Forbet
Kontuzja na rozgrzewce 1 rozgrywajacego i kapitana Tours...

Uważam, że to spotkanie będzie wyrównane. Francuzi w tym roku grają prawie co 3,4 dni więc ostatni mecz ligowy odpuścili. Zespół Tours to mieszanka fracuskich i brazylijskich zawodników z liderem Aboubakarem Drame. Z kolei goście prowadzeni są przez znanego z Plusligi Marka Lebiedewa i ten sezon mają całkiem przyzwoity, bardzo dobrze zaprezentowali się na tle JW, mimo porażki 3:0 sety kończyły się praktycznie na przewagi.

Puchar CEV: Ljubljana - Modena
HCS - 1,5 Modena 1,32 Forbet
Wynik 1:3 Modena +
Zdecydowanym faworytem jest Modena, choć napewno atmosfera w hali w Ljubljanie może być gorąca. Stawiam na bardziej ograny zespół z Włoch.

Roeselare - Maaseik
Hcs - 1,5 Roeselare 1,50 Forbet
Pojedynek z rodzimej ligi, ostatnie mecze bezpośrednie wygrywali gospodarze. W LM do ostatniej chwili walczyli o awans jednakże prowadząc 2:1, przegrali ostatecznie we Włoszech z Lube. Maaseik wymęczył awans do następnej rundy po złotym secie z drużyną Czeskie Budziejowice.

Karlovarsko - Skra
Powyżej 3,5 Seta TAK 1,55 Forbet

Czeska drużyna u siebie potrafiła się postawić Zaksie a i Trentino straciło tam seta. Skrze wcale nie bd łatwo tam wygrać tym bardziej że kibice niezły kocioł tam robią, co do wygranej Skry mam obawy, ale w 3 setach ten mecz się raczej nie skończy.

Dodatkowo:
LM Kobiet: Chemik - Eczacibasi
Powyżej 3,5 Seta TAK 1,45 Forbet
Chemik wygra 2,85 Forbet

Mecz rozgrywany w Szczecinie. Obie drużyny już mają zapewniona dalszą grę w LM więc mecz bardziej o prestiż. Znamy doskonale sytuacje z Turcji, więc może być ciężko o mobilizację do tego meczu. Dla Chemika to duża szansa na dobry wynik.

Conegliano - Developres
Powyżej 3,5 seta TAK 2.55 Forbet

Również mecz o prestiż, obie drużyny również mają zapewniony awans do dalszej rundy LM. W 1 meczu tych drużyn Rzeszów zaskoczył drużynę z Włoch, później ekipa Wołosz pewnie wygrała kolejne sety.
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Karlovarsko - Bełchatów

2,5 hcs - 1, STS, 1,33
hcp 10,5 - 1, STS, 1,62

Karlovarsko to zespół, którzy potrafi u siebie walczyć z najlepszymi, vide Trentino i ZAKSA. Nie wierzę, że nowa miotła w Bełchatowie aż tak pozamiata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Alba Blaj - SC Prometey 3:1

Mecz, który tak naprawdę nic nie daje obu drużynom, w pierwszym meczy padł wynik 3:0 dla Alba Blaj i wygrały One tamto spotkanie 17 punktami. Prometey potrafiło wygrać 3:2 z Le Cannet a więc coś tam grać potrafią. Idę w dodatnie handi w stronę gości.

Prometey +20,5 1,78

SC Potsdam - Crvena Zvezda Belgrad 3:1

Mecz również o nic. W pierwszym meczu padł wynik 3:2 dla Prometey więc mecz dość wyrównany. Potsdam prócz tego zwycięstwa ma na swoim koncie jeszcze wygraną z Vakifbank. Liczę również w tym meczu, że faworyt mimo wygranej nie będzie to zwycięstwo jakieś mega wysokie.

Crvena Zvezda Belgrad +18,5 1,72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +661
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Br volleys 1.85 lv bet
1. Wszyscy wiemy co działo się ostatnio w Turcji . Mentalnie mogą być gdzie indziej bo w drużynie większości Turcy
2. Nawet nie biorąc pod uwagę 1 argumentu dla mnie silniejsza drużyną jest volleys . Pokazali już to w fazie grupowej pokonując 2x Zawiercie .Zirat za to bardzo szczęśliwie pokonał 2x ljublane po tie breaku . W lidze zdarzają się volleys wpadki ale myślę że na tym etapie sezonu stawiają głównie na lm .
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Data: 15/02/2023 18:00
Spotkanie: Zaksa - Zawiercie
Zakład: +3,5 seta
Bukmacher: forbet
Kurs: 1,55

Drugi mecz w LM między tymi zespołami, gdzie w pierwszym spotkaniu rozegranym w Dąbrowie Górniczej było 3:0 dla Zaksy. A dwa sety zakończyły się 25:23 i tak naprawdę jedna akcja wygrana przez ZAKSe zrobiła różnice w każdym z tych dwóch setów. Po kontuzji wrócił lider Zawiercia Uros Kovacevic, gdzie zdobył tylko 10 pkt, a po meczu trener Winiarski powiedział że Uros wrócił po przerwie i trenerował tylko 3 dni. W ligowym meczu 5 dni później wyglądał już lepiej i zagrał na 65% skuteczności. Serb ma charakter jak mało kto i myślę że tak tanio skóry nie sprzeda w rewanżu. A w meczu ligowym, który rozdzielał oba pojedynki w LM, było widać że ta porażka nie podłamała Jurajskich Rycerzy, a wręcz przeciwnie zmotywowała do lepszej gry i wygrali w świetnym stylu z Stalą Nysą 3:0 i 24 małymi punktami. W tym sezonie grali jeszcze dwukrotnie i skoczyło się raz 3:1 dla ZAKSy, a raz 3:1 dla Aluronu Warty Zawiercie. Uważam mimo to że ekipa z Kędzierzyna-Koźle wygrała na wyjeździe 3:0 to drugi mecz tak szybko nie musi skończy się. Mają słabe punkty jak Bednorz na przyjęciu i myślę że właśnie w niego Zawiercie będą celować zagrywką. Do tego Zawiercianie nie mogą pozwolić sobie na przegranie dwóch setów bo to sprawi że odpadaną z LM. Dlatego liczę na pełną motywację od początku Jurajskich Rycerzy i że ten pojedynek będzie zaciętym w każdym secie. W rezultacie nie powinien skończy się w 3 setach, kurs 1,55 w forbecie uważam za akceptowalny do gry. Good luck.
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ktoś wie jaki jest regulamin ? W pierwszym meczu 3-0 dla friedrischafen. Jeżeli w drugim wygra tours 3-1 lub 3-2 to mamy złoty set czy awans friedri ? Bo jeżeli awans to kursy w okolicach 2.20 na tours do gry.
Edit: 3-2 dla tours daje awans friedri więc liczę że po ugraniu awansu zagrają rezerwy . Generalnie kurs wystawiony dobrze gdyby nie brać tego pod uwage
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ktoś wie jaki jest regulamin ? W pierwszym meczu 3-0 dla friedrischafen. Jeżeli w drugim wygra tours 3-1 lub 3-2 to mamy złoty set czy awans friedri ? Bo jeżeli awans to kursy w okolicach 2.20 na tours do gry.
Edit: 3-2 dla tours daje awans friedri więc liczę że po ugraniu awansu zagrają rezerwy . Generalnie kurs wystawiony dobrze gdyby nie brać tego pod uwage
VfB do awansu potrzebuje 2 setów LUB wygranej po złotym secie.

VfB 3-0/3-1/3-2/2-3 = AWANS
1-3/0-3 = złoty set do 15
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
W Lidze Mistrzyń jest dość ciekawa sytuacja, z racji na fakt, że zostały do rozegrania tylko 2 mecze i bilanse innych ekip w grupach są jasne.
Do 1/4 finału awansują BEZPOŚREDNIO wszyscy zwycięzcy grup (5 drużyn). Wszystkie drużyny z miejsc II + najlepsza z III miejsca zagrają w 1/8 finału o prawo występu w 1/4 (3 miejsca). Dalej idąc - znamy już drabinkę kto z kim zagra, więc można co nieco "kalkulować".

Co już wiemy? Miejsca "pewne" na chwilę obecną:

Zwycięzcy grup:
1. Eczacibasi
2. Conegliano
3. Monza (?) / Vakifbank (?)
4. Monza (?) / Vakifbank (?) / Novara (?)
5. Stuttgart

II miejsca:
1-2. Novara (?) / Vakif (?) / Fener (?) / ŁKS (?)
3. Rzeszów
4. Le Cannet
5. Chemik

Najlepsze III:
1. ŁKS (?) / Fenerbahce (?)

Na potrzeby kalkulacji grupowej interesują nas drużyny:
drużyna / bilans wygranych / punkty duże / sety
walka o I miejsce
Monza / 5-1 / 16p / 17-6
Vakif / 4-1 / 13p / 14-4
Novara / 4-1 / 12p / 12-5

walka o II miejsca
Vakif / 4-1 / 13p / 14-4
Novara / 4-1 / 12p / 12-5
Fenerbahce / 3-2 / 10p / 12-7
ŁKS / 3-2 / 10p / 11-7

Przypomnę, że o pozycji w grupie decyduje:
1. liczba zwycięstw
2. duże punkty
3. ratio setowe
4. ratio małych pkt

Układ w 1/8:
A. (zwycięzca zagra z 3 z I miejsca - Monza/Vakif)
1 III ŁKS/Fener
1 II ŁKS/Fener/Vakif/Novara

B. (zwycięzca zagra z 2 z I miejsca - Conegliano)
5 II Chemik
2 II ŁKS/Fener/Vakif/Novara

C. (tylko 1/4, mecz pomiędzy 4 i 5 drużyna z I miejsca, a więc na pewno Stuttgart vs. Monza/Novara/Vakif)

D. (zwycięzca zagra z 1 z I miejsca - Eczacibasi)
4 II Le Cannet
3 II Rzeszów

Tu dodam, że NIE JESTEM PEWIEN, jak interpretowana jest sytuacja gdy w jednej parze mają zagrać drużyny z tego samego kraju LUB z tej samej grupy.

Pierwszy dzisiaj mecz jest Fenerbahce - ŁKS, rozgrywany na NEUTRALNYM terenie, w Berlinie o godzinie 15.00 bez publiczności. Obie ekipy walczą o zajęcie miejsca II lub III w grupie. Sytuacja jest o tyle klarowna, że nawet przegrany tego meczu i tak awansuje do 1/8 jako najlepsza drużyna z pozycji nr III. Wszystko rozgrywa się jednakże o to, z kim się zagra. Najlepsze III miejsce zagra z najlepszą drużyną z miejsca II, na chwilę obecną zapowiada się, że będzie to Novara lub Vakifbank (grają dzisiaj wieczorem).
Gdyby nie fakt, że mecz przeniesiony został z Turcji + aspekt psychologiczny po katakliźmie w Turcji to mocno proponowałbym Turczynki i to z takim srogim handicapem pkt (mamy linię "zaledwie" -11,5), jednakże w obecnej sytuacji sporo wątpliwości się pojawia. ŁKS grał 2 dni temu mecz wyjazdowy w lidze (szybka wygrana 3-0, ale w zasadzie tylko Diouf cały mecz odpoczywała, pozostałe podstawowe 1-2 sety zagrały). Przed trzęsieniem ziemi Fener weszło na kosmiczny poziom, odprawiły w ostatnim meczu ligowym mocny Vakifbank 3-0.

W drugim meczu też udział bierze turecka drużyna i również przeniesiono miejsce rozgrywania meczu i to nawet na gorsze, bo mecz odbędzie się w Włoszech w hali Novary. Jest to o tyle dziwne, że obie ekipy przecież konkurują ze sobą o I miejsce w grupie, a w takiej sytuacji Vakifbank jest ewidentnym poszkodowanym. O działaniach CEV można by książkę napisać, ale to nie pora i miejsce na takie tematy. Tak, czy tak - bukmacherzy ewidentnie nie odrobili zadania domowego wystawiając początkowo nawet @1,20 na Vakifbank. Przypomnę, że grały już te ekipy ze sobą w I rundzie fazy grupowej i właśnie we Włoszech Vakifbank wygrał, ale po kursie @1,30. Obecnie kursy się korygują i przyjmijmy, że te @1,35-1,4 to jest już "fair value" na Turczynki. Tu sytuacja grupowa jest łatwiejsza, drużyny grają o I miejsce w grupie i ominięcie konieczności grania fazy 1/8. Vakifbank ma obecnie przewagę punktową nad Włoszkami, ale że rankig grupowy promuje zwycięstwa = wygrany tego meczu zajmie I miejsce w grupie. Novara w przypadku wygranej zajmie miejsce 4-te spośród ekip, które wygrały grupę. Vakifbank zaś wygrywając 3-0/3-1 może jeszcze przeskoczyć Monzę i wskoczyć na miejsce 3-cie spośród zwycięzców grup, ale czy to się będzie "opłacać" będzie wiadomo po meczu Fenerbahce. Zakładam, że bardziej woleć będą Stuttgart niż takie Fenerbahce, a więc w tej sytuacji należy wygrać z Novarą, ale już tylko 3-2. Zwycięstwo jest bezwględnie konieczne, bo I miejsce daje awans od razu do 1/4.

Reasumując tę przydługą i nieco chaotyczną treść - nastawiam się dzisiaj na wygranie duetu tureckiego. Jednakże z racji na fakt, że drużyny te zostały pokrzywdzone przez żywioł oraz CEV (odebranie praw gospodarza) nie jestem tego aż tak pewien, jak byłbym jeszcze ten tydzień temu.

PS. Mam nadzieję, że nic nie poje*ałem :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +416
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
LM: Zaksa - Zawiercie
Hcs - 1,5 ZAKSA 1,55 Forbet
Wynik 2:3
Mecz rewanżowy w Kędzierzynie, nadal idę w doświadczenie zawodników Mistrza Polski. Kluczowy będzie 1 set, jeśli Zawiercie go nie wygra to raczej Zaksa nie będzie mieć problemów żeby wygrać to spotkanie. Analizując późniejsze scenariusze w razie awansu KK po 2 wygranych setach, uważam że Zaksa ma lepszych rezerwowych od Zawiercia szczególnie na przyjeciu i środku.

Berlin - Ziraat
Powyżej 4,5 seta TAK 3,10 Forbet
Wynik 3:2
Jeden mecz decydujący o awansie rozgrywany w Berlinie. Napewno ciekawy pojedynek atakujących Sotola - Ter Maat, którzy mają wysokie skuteczności w tym sezonie LM(prawie 60%). Języczkiem uwagi może być postawa Juantoreny i jego doświadczenie. Berlin grał w tym sezonie z tureckim Halkbankiem i oba mecze przegrał. Moim zdaniem wszystko rozstrzygnie się w tie-breaku.

Friedrichshafen - Tours
Friedrichshafen 1,62 Forbet
Wynik 3:2
Stawiam na gospodarzy w rewanżu. W weekend odpuścili mecz ligowy więc nastawiają się na LM. W 1 meczu pokonali Francuzów na wyjeździe 3:0. Patrząc na całokształt w tegorocznej LM są lepszym zespołem od Tours.

Typy dodatkowe:
Fenerbache - ŁKS
Powyżej 3,5 seta TAK 1,70 Forbet
1 set przy 21:21 kontuzja Alagierskiej, ŁKS przestaje grać i do 22, w 3 secie mają setową 3 razy w górze i Diouf nie kończy, Fenerbache wygrywa do 26 🙃

Mecz na neutralnym terenie w Berlinie bez publiczności w sumie o rozstawienie w repasażach. W 1 meczu 3:1 dla Łksu.

Vakifibank - Novara
Powyżej 3,5 seta 1,55 Forbet
Wynik 1:3
Mecz w Novarze :) Fajny pojedynek patrząc na składy obu drużyn oraz na fakt że zwycięzca meczu zajmie 1 miejsce w grupie. Dużo będzie zależeć od Karakurt, atakującej Novary.

Panathinaikos - Olympiakos
Typ na Panathinaikos 1,93 Forbet
W hali były zamieszki, policja użyła gazu łzawiącego, siatkarze dostali gazem ogólnie słaba sytuacja...mecz opóźniony albo odwołany

W 1 meczu w Pireusie wygrana Panathinaikosu 3:1, uważam że w rewanżu gospodarze przypieczetuja awans. Mają korzystny bilans z drużyną z Pireusu.

Thy - Busto Arsizo
Hcs - 1,5 Busto typ na Thy 1,40 Forbet
Wynik 3:0
1 mecz rozgrywany w Busto Turczynki wygrały 3:0. Rewanż również rozgrywany we Włoszech, do awansu potrzeba 2 wygrane sety więc duża szansa na ugranie tych setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron CMC Zawiercie 2:3

Zawiercie +10,5
1,73

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla ZAKSy i są bardzo blisko awansu, wystarczy im zaledwie 2 sety. W poprzednim meczu 2 sety były bardzo wyrównane 25:23 i 25:23 jeden tylko ZAKSA wygrała dość wyraźnie do 19. W tym sezonie w Plus Lidze zagrali już ze sobą 2krotnie i Zawiercie u siebie wygrało 3:1 a ZAKSA u siebie również wygrała 3:1.
Mimo wszystko liczę, że Zawiercie powalczy jeszcze o awans tak naprawdę wystarczy w sumie wygrać 3:0 lub 3:1 i mieć złoty set nie jest to niemożliwe. Z drugiej strony jeśli ZAKSA wygra dwa pierwsze sety mogą już wystawić rezerwy na resztę spotkania. Po 3 ten mecz może być również bardzo wyrównany a ZAKSA może wygrać go ponownie 3:0 jednak małymi punktami nie aż tak dużą przewagą.

Vakifbank - Novara 1:3

Novara +10,5
1,71

Drugim typem na dziś jest również liga mistrzów tyle, że u Pań. Z tego co mi wiadomo to mecz odbędzie się We Włoszech i to Novara będzie gospodarzem tego meczu. Co prawda w 1 meczu Novara u siebie uległa 0:3 z drużyną Vakifbank 13 małymi punktami to jednak uważam, że w tym momencie to Novara jest w lepszej "sytuacji" wiemy co dzieje się w Turcji i nie będę mówił, że to może mieć wpływ bo może mieć wpływ ale nie musi...
Obie drużyny mają w swoich szeregach zawodniczki klasy światowej i myślę, że może to być dużo bardziej wyrównany mecz niż tamten poprzedni.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
U 37,5K

undertaker87

Użytkownik
Skra -9,5@ 1,8 STS

Jedni się z tego zaśmieją a drudzy nie :) O Skrze już napisano tutaj powieść także nie na sensu tutaj się rozpisywać. Definitywnie ostatnia szansa na uratowanie honoru i możliwość gry że slawną Modeną w półfinale. Reszta jest milczeniem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +472
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Skra vs karlovarsko over 177.5 1.87
Karlovarsko dwa razy z ZAKSA bez problemu wypełniło ten limit i tydzień temu ze Skra również bez problemu . Oglądałem ich pierwszy mecz i ja nie widzę żeby tu Skra rozniosła Czechów .bukmacherzy wogole nieporuszeni poprzednim meczem i kolejna wpadka z Lubinem
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Do góry Bottom