>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów: Grupa A

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy A ;)

Grupa A
Liverpool FC
FC Porto
Olympique Marsylia
Besiktas Stambuł



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

FC Porto - Liverpool FC 3,15 - 3,05 - 2,20
Olympique Marsylia - Besiktas Stambuł 1,80 - 3,20 - 4,25


Liverpool i Porto dobrze rozpoczęły krajowe rozgrywki, a jak będzie w Lidze Mistrzów? Faworytem wydają się być The Reds, ale Lucho Gonzalez i Ricardo Quaresma na pewno zrobią wszystko aby trzy punkty zostały w Porto.

Marsylia zawodzi w lidze, zwłaszcza w spotkaniach na własnym stadionie gdzie nie potrafi poradzić sobie z presją kibiców, ale może w Champions League zagra lepiej?

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa A
Liverpool bardzo dobrze spisuje się w lidze, zapowiadają że w tym roku osiągną mistrzostwo Premier League wiec myślę że tym razem bardziej będą przykładać się raczej do meczy ligowych niż pucharów europejskich, co jednak nie znaczy że będą oddawać mecze za darmo, a wręcz przeciwnie trener Liverpoolu zapowiada że jego celem jest 12pkt w grupie i to da im pierwsze miejsce i pewny awans, co oznacza że potrzebują komplet wygranych na własnym boisku i remisy na wyjeździe, wierze w Beniteza i jego taktyka nie raz się sprawdzała, nie raz udowodnił że jest bardzo dobrym strategiem. Porto tak łatwo nie odpuści tego meczu, jest to pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek i do tego Porto gra na własnym boisku, do tej pory dobrze spisują się również w lidze, komplet punktów. Choć za faworyta w tym meczu uznawany jest Liverpool mój typ to remis.

Co do drugiego meczu w tej grupie, marsylia gra dość słabo w lidze, piłkarze zawodzą, słaba pozycja na starcie w tabeli. Wyraźnie słabo grają na własnym boisku. Wręcz przeciwnie Besiktas, który ma drugą pozycje w tabeli we własnej lidze i żadnego meczu jeszcze nie przegrali, myślę że w tym meczu pokażą na co ich stać i spokojnie go wygrają, zdecydowanie dobrze grają na spotkaniach wyjazdowych i wynoszą 3pkt nawet z ciężkich meczy. Myślę że pokażą się tutaj z jak najlepszej strony. Mój typ to wygrana Besiktasu.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Co do pierwszego meczu moim zdaniem faworytem jest Liverpool.Ostatnie spotkanie ligowe to bez wątpienia wypadek przy pracy. Porto chociaż na fotelu lidera ligi portugalskiej(która zdecydowanie jest słabsza od angielskiej) i bez porażki w aktualnym sezonie może nie sprostać The Reds, ale zwycięstwa ligowe nad Sportingiem Lizbona i Sportingiem Braga skłaniają mnie do obstawienia zwycięstwa The Reds z podpórką.Także mój typ na to spotkanie to X2

Drugie spotkanie.Marsylia zmagań ligowych nie może zaliczyć do udanych, Beskitas w lidze radzi sobie znacznie lepiej, jak dla mnie jednak wytypowanie tego spotkania jest bardzo trudne gdyż francuzi lubią zaskakiwać, jednak jeśli musiał bym obstawiać, stawiał bym na Marsylie z podpórką , czyli 1X jednak nie uwzględnie tego spotkania w moim kuponie :]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Rotacja składu którą stosuje Benitez nie pozwala nam dokładnie analizować ich spotkania.Benitez mówił, że gwarancja awansu będzie dobra gra u siebie i powalczenie na wyjazdach.Mimo szerokiej kadry i geniuszu Beniteza dziś The Reds mogą się strasznie męczyć.Nie widziałem stylu gry Porto ale na pewno jest to szybka gra skrzydłami z wieloma pojedynkami jeden na jeden.Liverpool nie szarżuje od 1 do 90 minuty ale zawsze potrafi strzelić gola.Bez wątpienia piłkarze z miasta Beatlesów są lepsi ale nie o 2 bramki.Bukmacherzy wystawili śmieszny kurs na FC Porto z handi(1,14) więc podzielają moją opinie.

Drugie spotkanie podchodzi mi underem.Marssylia gra z jednym napastnikiem Cisse i w Lique 1 nie zachwyca.Besiktas ma fajny skład i dziś może wygrać ale najlepiej postawić under.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
FC Porto-Liverpool FC&gt;under 2.5 goals&gt;1.56

Mecz bedzie wyrównany,zaciety bo obydwa zespoły beda walczyc tu o 3 pkt.Porto nie jest nowicjuszem w LM i wie jak sie gra .W lidze idą jak burza.Mają świetnie zorganizowaną defensywe,w czterech meczach stacili 1 gola.W składzie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego bramkarza Heltona, a także napastnika Heldera Postigi i prawdopodobnie także pomocnika Jose Bosingwy. Liverpool zagra bez Mohameda Sissoko, Johna Arne Riise i Harry&#39;ego Kewella. Osłabienia są z obydwu stron ,w Porto niegra bramkarz i to może być ewentualna szansa dla anglików ,głównie strzałami z dystansu.The Redds na wyjazdach graja solidnie ale bez przebłysków.Warto dodać że FC Porto jeszcze nigdy nie przegrało z angielską drużyną na własnym stadionie. Rafa Benitez jako trener Liverpoolu przegrał tylko trzy mecze na wyjeździe.Dziennikarze pytają Beniteza czy bedzie remis ,nic nie odpowiada.Jak dla mnie remis jest najbardziej prawdopodobny i stawiam 0-0
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Marsylia vs Besiktas
18.09./20:45
Liga Mistrzów
typ: X
3,15

Analiza:
Dzisiaj spotykają się dwa słabo grające zespoły, które w historii LM spotykają się po raz pierwszy. nic nie wskazuje na to, by spotkanie to zakończyło się wygraną jednej ze stron. Drużyny muszą się poznać, zobaczyć kogo na ile stać. Poza tym Olympic w swojej lidze nie radzi sobie najlepiej. Ostatnia kolejka to przegrana na własnym boisku z Toulouse (1-2). Jeśli chodzi o gości spotkania, to forma ich również pozostawia wiele do życzenia, nie potrafili sprostać takim zespołom jak chociażby Kayserispor i Ankaraspor. Sam prezydent klubu z Marseilie wypowiada się nieciekawie o swoich graczach, mówi zdecydowanie o wielkim marazmie jaki ogarnął drużynę. Mimo wzmocnień jakie poczyniono w przerwie letniej klub nie może się pozbierać i zacząć grać na wysokim pozimie, jaki przecież niewątpliwie powinien prezentować. Stambuł natomiast osłabiony przez brak obrońcy Gokhana Zana.

Marsylia: Mandanda - Taiwo, Givet, Rodriguez, Bonnart - Ziang, Cheyrou - Niang, Nasri, Moussilou - Cisse

Besiktas: Hakan - Kurtulus, Toraman, Diatta, Uzulmez; Cisse - Ozkan, Ricardinho, Tello - Bobo, Nobre
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
FC Porto - Liverpool FC
Typ : Liverpool FC
Kurs : 2.20
BAH

Analiza :
WIele mowi sie ze Liveprool potrafi grac tylko u siebie ,szybko sie mecza itp. lecz tym skladem ktorym dysponuje wlasnie Rafa Benitez naprawde mozna podbic Europe , tylko jeszcze Rafa musi wystawiac odpowiednich pilkarzy na odpowiedni mecz . W ostatnich 2 meczach Liveprool wygral u siebie 2:0 a na tadionie w Porto padl bezbramkowy remis , lecz czy tak teraz bedzie ? Mysle ze nie .. Liverpool jest teraz na gazie i mysle ze napewno takie zwyciestwa na wyjezdzie bardzo podbudowuja atmosfere pilkarzy i stawiaja w lepszej sytyuacji trenera przed rewanzem , a to ze szansa na wygrana jest to raczej kazdy wie . napewno FC Porto nie przestraszy sie i beda atakowac a maja kim : Lucho Gonzalez i Ricardo Quaresma to nie bylie jacy zawodnicy ale Liverpool ma Torresa Xabiego Voronina i wielu innych a trzeba przyznac ze tego ostatniego to pilka sama szuka . W ostatnich trzech meaczh Liverpool zgromadzil 7 pk wygrywajac z 6:0Derby County i 2:0 z Sunderlandme oraz remisujac 0:0 z Portsmouth FCP natomiast wygralo zaledwie 1:0 z Maritimo Funchal i na wyjezdzie 3:0 z Uniao Leiria oraz znowu u siebie 1:0 ze Sportingiem czyli widac ze Porto u siebie nie gra za bardzo overowo wiec under mile widziany lecz ja wierze w The Reds ze wygraja .
 
snajp 512,7K

snajp

Użytkownik
PORTO nie gra u siebie za dobrze i lubi przegrywać myślę że LIVERPOOL sobie poradzi,dobra forma jest choć dopiero 3-cie miejsce w lidze(jeden mecz mniej od MAN.C.)

TYP 2
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
PORTO nie gra u siebie za dobrze i lubi przegrywać myślę że LIVERPOOL sobie poradzi,dobra forma jest choć dopiero 3-cie miejsce w lidze(jeden mecz mniej od MAN.C.)

TYP 2
Interesujące... :jezora: Porto nie gra u siebie dobrze? Przecież na Estadio Dragao (w LM) nie przegrali z u siebie z takimi zespołami jak Chelsea, Arsenal czy Manchester United. Myślę, że teraz czas na Liverpool. ;-) Liczę na dobrą postawę Portugalczyków, a szczególnie dobrą grę Ricardo Quaresmy. 8)
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Re: Liga Mistrzów Grupa A
Liverpool bardzo dobrze spisuje się w lidze, zapowiadają że w tym roku osiągną mistrzostwo Premier League wiec myślę że tym razem bardziej będą przykładać się raczej do meczy ligowych niż pucharów europejskich, co jednak nie znaczy że będą oddawać mecze za darmo, a wręcz przeciwnie trener Liverpoolu zapowiada że jego celem jest 12pkt w grupie i to da im pierwsze miejsce i pewny awans, co oznacza że potrzebują komplet wygranych na własnym boisku i remisy na wyjeździe, wierze w Beniteza i jego taktyka nie raz się sprawdzała, nie raz udowodnił że jest bardzo dobrym strategiem. Porto tak łatwo nie odpuści tego meczu, jest to pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek i do tego Porto gra na własnym boisku, do tej pory dobrze spisują się również w lidze, komplet punktów. Choć za faworyta w tym meczu uznawany jest Liverpool mój typ to remis.
No pierwszy remis Liverpoolu na wyjedzie osiagniety.
Brawo !!! Przewidziałes dobry wynik !!! ???? ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Liverpool FC - Olympique Marseille
Typ Liverpool FC (-1) /
Olympique Marseille nie strzeli gola.
Kurs: 1.80 / .. ?
BAH

Analiza :
Jeden z ciekawszych pojedynkow fazy grupowej LM w niedziele . The Reds. Marsylia jest w kryzysie, zajmuje dopiero 16 miejsce w ligowej tabeli Ligue 1. Mówi się o zwolnieniu Alberta Emona ze stanowiska trenera klubu i zatrudnieniu Bruno Metsu.Natomiast Liverpool po ostatnim wygranym meczu na wyjezdzie z Wigan 1-0 po golu super rezerwoweg Y ossiego Benayoun zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli z 12 pkt. (3 zwyciestwa,3 remisy) strzelajac 12 goli a tracac tylko 2 gole , rowniez ciekawym typem jest postawienie ze pilkarze Olympique nie strzelo gola w co bardzo wierze. Dodatkowym argumentem przemawiajacym za tym typem jest bark w kadrze playmakera Samira Nasriego ktory cierpi na wirusa. Francuz ma pozostać w szpitalu na kolejne 10 dni. Poinformowała Marsylia na oficjalnej stronie klubowej.Dosc niespodziewanie Marsylia gladko pokonalo Besiktas na wlasnym stadionie 2-0 lecz teraz bedzie o wiele trudniej z moim zdaniem faworytem do awansu do nastepnej rundy. Napewno ten mecz bedzie mily dla Djibrila Cisse oraz Bolo Zendena ktorzy w ubieglych latach goscili na Anfield.Nie wiadomo kto wystapi w ataku poniewaz roszady jakie szykuje trener Rafa Benitez juznie raz zaszokowaly wielu kibicow. Lecz moim zdaniem powinien zagrac Toress ktory juz ustrzelil hat-tricka oraz Voronin.
 
caro 0

caro

Użytkownik
Myślę że w tym spotkanie nie może paść inny wynik prócz wygranej Liverpoolu, (obstawiałbym 2:0). Liverpool już nie raz udowadniał ze na Anfield bardzo trudno wywieźć choćby remis, a Ol. Marsylia w obecnej formie nie jest drużyną która może to zmienić. Mój Typ 2:0 dla Liverpoolu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Liverpool - Olympique Marsylia
Faworyt tego meczu jest jeden, a mianowicie Liverpool. I choć The Reds w ostatnich meczach może i nie zachwycają swoich fanów to czas na pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów nad rywalem, który póki co ma o 2 punkty więcej. Marsylczycy przyjeżdzają na Anfield już z nowym trenerem, który w mojej opinii od razu wszystkiego nie zmieni tj. Marsylia nie zagra niczego wielkiego, a bez rozgrywajacego Nasriego, który świetnie dogrywa piłki swoim partnerom, napastnicy (przede wszystkim Cisse) nie będą zdobywali bramek. Dzisiejszego wieczoru Liverpool zagra lepiej niż w poprzednich spotkaniach i pewnie ogra OM.
Mój typ: Liverpool - 1,33 w Unibet
Stawka: 8/10
 
knilbori 0

knilbori

Użytkownik
Olympique Marseille - FC Porto
typ - X2
kurs- 1.58
buk - bet-at-home


Ogólnie mecz cieszący się małym zainteresowaniem ze strony graczy na zagranicznych forach co mnie dziwi jak cholera bo to spotkanie to okazja do zgarnięcia łatwej kasy. Marseille to obecnie klub nieprzewidywalny jak ma przegrać to wygrywa a jak wygrać to przegrywa...Porto w formie. Jak na mój nos to typ wchodzi na 70 %.
 
C 0

chaina

Użytkownik
Moim zdaniem trzeba stawiać Marsylie po dobrym kursie ok. 2;30 zł wczoraj nikt nie wierzył w Lyon który odniósł zwycięstwo (miałem w kuponie) a teraz Cisse do spółki z Zendenem pokażą że wcale nie są skazani na odpadnięcie z pucharów. Ostatni ligowy mecz wygrany 1-0 (Zenden strzelcem) i właśnie na jego dobry występ licze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom