>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa D

Status
Zamknięty.
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
tak mysle nad tym meczem Milan- Celtic i nie mam pojecia czy stawiac ten remis o którym myslałem. Mam sporo wątpliwosci bo moze sie obronie Celticu przydarzyc kolejna wpadka i bedzie po remisie.

O tym ze Celtic zagra dzisiaj defensywnie to chyba kazdy wie- dlatego przyszedł mi do głowy typ na ten mecz:
-Celtic-- nie strzeli kurs:2,00 toto-mix

under równiez jest dobry ale za 1,45 to dajcie spokoj
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
tak mysle nad tym meczem Milan- Celtic i nie mam pojecia czy stawiac ten remis o którym myslałem. Mam sporo wątpliwosci bo moze sie obronie Celticu przydarzyc kolejna wpadka i bedzie po remisie.

O tym ze Celtic zagra dzisiaj defensywnie to chyba kazdy wie- dlatego przyszedł mi do głowy typ na ten mecz:
-Celtic-- nie strzeli kurs:2,00 toto-mix

under równiez jest dobry ale za 1,45 to dajcie spokoj
No typek na to, że Celtic nie strzeli też wydaję się dobry, ale gorzej jeżeli Milan strzeli gola w pierwszych minutach. Wtedy może być nerwówka, ale po tym chaosie jaki grali w meczu z Szachtarem wątpie żeby strzelili bramkę.
Jeżeli masz taką możliwość zaryzykuj takto zagranie UNDER 1,5 ???? Kurs o niebo lepszy ????
 
skillzero 0

skillzero

Użytkownik
ja proponowalbym postawic na over 2,5 w meczu shakhtar - benfika. obie druzyny nadal maja o co walczyc. jesli gospodarze wygraja ten mecz a celtic przegra w milanem wowczas to donieck zagra w 1/8 finalu LM. benfika lizbona ma zaledwie 2 pkt straty do shakhtara i jesli uda sie jej wygrac w doniecku beda grali w pucharze UEFA.

co wy na to ??


Szachtar Donieck v Benfica
Powyżej 2.5 Goli
1.95

sportingbet
 
S 0

slepy16ns

Użytkownik
Szachtar Donieck – Benfica Lizbona
Spotkanie: Szachtar Donieck – Benfica Lizbona
Typ: 1
kurs: 1.75
Buk: STS

Analiza:
W drugim meczu grupy D tegorocznej Ligi mistrzów zmierzy sie dwie drożyny plasujące się kolejno na 3 i 4 miejscu tej grupy.Slabo spisująca sie ostatnio Benfica Lizbona zmierzy sie z Drużyna Ukrainska na stadionie centralnym w Doniecku,goście znajdują sie na miejscu które daje im możliwość gry w Pucharze Uefa .I z tego względu uważam ze w tym meczu nie padnie inny wynik niż zwycięstwo Szachtara.Szachtar już raz w tej edycji ligi mistrzów wygrał z Benfica na ich terenie.
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Szachtar - Benfica

Dużo o tym meczu dzisiaj myślałem. Wg mnie, Szachtar wygra dzisiejsze spotkanie. Jestem nawet skłonny powiedzieć, że strzeli bramkę na początku, żeby, w razie gola Celticu, nie mieć tzw. nerwówki. Ten gola da im dużo spokoju i rozwagi. Uważam, że można się nawet pokusić o HC na Szachtar. Dlaczego? Po 1 piłkarze z Doniecka grają u siebie, po 2 Benfica nie jest przyzwyczajona do takich temperatur jakie panują na Ukrainie i będzie im się po prostu ciężko grało, po 3 Szachtar ma przewage mentalną, ponieważ wygrał w Lizbonie 0-1, po 4 Benfica jest napewno podłamana ostatnią ligową porażką u siebie z Porto. Biorę również dwa aspekty pod uwagę, a mianowicie:
Szachtar ostatnio zremisował u siebie z ostatnią drużyną tabeli co jest dla mnie żywym przkładem istniejącej tam korupcji. Dla potwierdzenia dodam, że niewiele wcześniej Dynamo Kijów przegrało z tą samą drużyną 0-1 również na własnym obiekcie. Znakomita forma czerwonej latarni rozgrywek? Wątpie.
A druga sprawa, nie korzystna dla ukrainców, Benfica wciąż ma szansę na Puchar UEFA, ale osobiście wątpie w to, że uda im się wogólę coś zdziałać w Doniecku.
TYP 1: 1 1.80
TYP 2: 1 HC 3.30

Pozdrawiam
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Spotkanie: Shaktar - Benfica (handi +1)
Typ: 1
Kurs: 3.05
Buk: Expekt
Analiza:
Ostatnia kolejka w grupie D Ligi Mistrzów. Jak wiadomo pewny awansu jest Milan, który zmierzy sie na San Siro z Celtami. Sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa. Najbliżej drugiej pozycji są podopieczni Gordona Strachana, bowiem brakuje im 1 pkt. Jeśli jednak piłkarze z Mediolanu pokonają szkotów, to Shaktar inkasując 3 pkt wyjdzie z grupy na drugiej pozycji. Jeśli jednak Celtowie zdołają zremisować, to ukraińcy grają bezpośredni mecz o trzecie miejsce premiowane awansem do P.UEFA. Tak więc szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Shaktar po bardzo dobrym spotkaniu przegrał 2-1 na Celtic Park w ostatnich minutach. Dodatkową motywacją dla piłkarzy będą tragiczne wydarzenia w donieckiej kopalni. Nie widzę tu innego wyniku jak pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
VS
( Która drużyna strzeli pierwszego gola? )
Typ: Szachtar Donieck
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś o godzinie w Doniecku odbędzie się spotkanie kończące ostatnią kolejkę w grupie D. Przeciwko sobie staną/ gospodarze:
Szachtar Donieck / goście: Benfica Lizbona. Jest to spotkanie ważne dla obu drużyn. Benfica walczy o puchar uefa a Szachtar o obydwa puchary czyli o dalszą grę w lidze mistrzów i o puchar uefa. Co do dalszej gry w lidze mistrzów to jest to mało możliwe. Celtowie musieliby dziś przegrać na San Siro. A Szachtar Donieck musiał by wygrać z Benficą. Oba te typy są bardzo prawdopodobne. Jak by tak sie stało to Celtic i Szachtar mieli by po tyle samo punktów. Wtedy decydowałaby różnica bramek. Jak na razie po pięciu spotkaniach to Celtic ma 3 punkty przewagi nad Szachtarem i bilans bramek +4 a Szachtar 0. Tak wiec awans Szachtaru do dalszej fazy rozgrywek ligi mistrzów jest mało prawdopodobny ale możliwy. Oto tabela grupy D po pięciu spotkaniach. Myślę ze wszystko wyjaśni.

Tak wiec krótkie podsumowanie do dzisiejszego spotkania w Doniecku. Drużyna gospodarzy wysoko wygrywając ma szanse na dalsza grę w lidze mistrzów. Z pewnością będą im pomagać w tym kibice. Szachtar ma atut własnego boiska. Jeżeli nie uda sie awans do ligi mistrzów to puchar uefa maja w garści wystarczy tylko remis. Ale nie można zapomnieć ze drożyna gości Benfica Lizbona nie przyjechała przegrać i będą sie z pewnością starać w dzisiejszym spotkaniu zdobyć bramkę. Tak wiec myślę ze w tym spotkaniu zobaczymy dużo walki i wiele bramek. Wynik typuje nieco wysoki i mało prawdopodobny ale to jest moje zdanie co do tego meczu 3:2 to mój typ na dokładny wynik. Jednak wszystko okaże sie na boisku.
⛔⛔⛔ Nie spodziewałem sie takiego rozwoju sytuacji ! 1:2 i Szachtar Donieck kończy rozgrywki na ostatnim miejscu ! Szkoda ukraińskiej drożyny. ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie mam żadnego konkretnego argumentu jednak myśle że Benfica dziś sprawi niespodzianke.Między zespołami nie istnieje żadna wielka przepaść, jedynie może dotychczasowa dyspozycja wskazuje na faworyta.Ten sezon dla B.w LM nie nalezy do najlepszych, wspominam jednak ubiegłe edycje gdzie gra ekipy z Lizbony zachwycała sporo osób,może dzisiaj wezmą się w garść aby powalczyć chociaz w pucharze UEFA??
Jak będzie dzisiaj ? Zobaczymy.
Szachtar-Benfica
typ:2 / kurs:4.33
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Szachtar wcale nie musi wygrywać wysoko, ponieważ w fazie grupowej lm nie liczą się bramki tylko bezpośrednie spotkania między ekipami, ate są na korzsyść Szachtara( wygrana u siebie 2-0 i porażka na wyjeźdźie 1-2). Jednak dalej muszą wygrać ten mecz więc popieram typ na Szachtar:spokodfhgfh:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom