>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów: Grupa E

Status
Zamknięty.
nowak 0

nowak

Użytkownik
Frank Rijkaard powołał osiemnastu zawodników na jutrzejsze spotkanie Ligi Mistrzów z VfB Stuttgart. Największą niespodzianką jest brak Lionela Messiego, ale Argentyńczyk dostał wolne gdyż, Barcelona już ma zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek. Dobrą wiadomością jest natomiast powrót Yaya Toure i Erica Abidala, którzy nie zagrali w ostatnim spotkaniu przeciwko Deportivo.
Pełna lista powołanych:
Valdés, Jorquera; Puyol, Thuram, Sylvinho, Abidal, Milito, Márquez; Iniesta, Crosas, Xavi, Deco, Touré, Gudjhonsen; Ronaldinho, Eto&#39;o, Bojan, Giovani Dos Santos.


Źródło: FCBarcelona.cat
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Ja sądzę, że Lyon jutro wygra swój mecz ale nie jest zdecydowany bo chce dać czysto na nich. Co wy o tym sądzicie, można dać czystą 2 ??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: FC Barcelona - VFB Stuttgart
Typ: FC Barcelona
Kurs: 1,44
Stawka: 10/10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co prawda spotkanie pomiędzy Barcą a Stuttgartem jest zapowiadane jako &quot;mecz o pietruszkę&quot; to uważam, że w dzisiejszym spotkaniu choćby rezerwowi gracze Blaugrany będa starali się pokazać z jak najlepszej strony swojemu trenerowi, aby to na nich stawiał w kolejnych ważnych meczach z Valencią i Realem jakie juz niebawem przed Barcą. Blaugrana zagra dziś bez Messiego i Henry&#39;ego, ale szanse gry zapewne otrzymają powracający po kontuzji Deco i Eto&#39;o, a oprócz nich Ronaldinho lub któryś z młodych Krkic - Giovanni Dos Santos. Uważam, że mimo braku dwoch wymienionych wczesniej graczy siła ofensywna gospodarzy będzie bardzo duża. Barca w tym sezonie wygrała wszystkie ligowe mecze na własnym stadionie i wydaje mi się, że dziś będzie podobnie w meczu Ligi Mistrzów z osłabionym brakiem kilku podstawowych graczy Stuttgartem. Niemcy zagrają przede wszystkim bez napastników Cacau i Gomeza. W zamian za nich na szpicy ujrzymy zapewne młodego Rumuna Maricę, który w mojej opinii w pojedynkach z obroncami Barcy raczej nie będzie miał wielkich szans na strzelenie bramki. Liczę dziś na grę pełną polotu i fantazji (zwłaszcza u młodych napastników), bo wkońcu Barca może dziś grać na luzie, bez presji wyniku. Powracając do zdobywania bramek to szansy Stuttgartu na gola w tym meczu upartywałbym w stałych fragmentach gry i w sumie zastanawiałem się nad zagraniem overa w tym meczu bo uwazam, ze jesli Niemcy zdobędą bramkę to Barca odpowie co najmniej dwoma... ale.. w razie jakby nie padła ta bramka dla Stuttgartu to może też paść wynik 2:0. Stąd też typuję w tym meczu zwykłą jedynkę na Barcę po zadowalającym mnie kursie 1,44 w Unibet :wink:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgadazm sie z toba TBM ????


Spotkanie:
FC Barcelona vs. VfB Stuttgart
Typ : FC Barcelona || FC Barcelona -1
Kurs: 1.45 ||1.75
BET365

Analiza:
Dzis Barcelona bez swoje gwiazdora Lionela Messiego ale jzu z Deco i Eto ktorzy wrocili po kontuzjach , szczegolnie licze na tego pierwszego , choc moze po kontuzji jestr ciezko ale bardzo chcial bym zeby ustrzelil dzis swojego gola i wrocil do skladu , poniewaz jego gra naprawde jest spoko ,i lubie ogladac go w akcji , do pomocy Eto w aataku Frank Rijkard wyslal mlodziutkiego Bojana Krticia ktory jezeli dzis cos strzeli to zostanie najmlodszym strzelcem w huistori i Dos Sansota , znowu nie zagra Ronaldinho ktory najprawdopodobniej wejdzie w polowie meczu , lecz to pewneio kara za zbyt male zaangazowanie w zycie klubu , bo wwiadomo Brazylijczyk chce sie wyrwac z Barcy a media mowia ze chodzi o Chelsea . .Mozna powiedziec ze mecz o pietruszke dla obu druzyn , Barca wychodzi z pierwszego miejsca a Stuttgart na ostatnim miejscu odpada z Europejskich Pucharow . A wiadom ogoscie z niemiec naprawde na wyjazdach graja taka padake ze szkoda gadac czego przykladem jest LM i Bundesliga , a to kilka przykaldow : przegrana z Rengers 1-2 czy z Lyonem 2-4 lub Bundesliga :przegrana z Werderem 1-4 z Herto 1-3 czy tez z Hamburgerem 1-4 , oto samo mowi za siebei w pierwszym meczu obu druzyn w tej fazie grupowej Barcelona wygrala na wyjezdzie 2-0 , dzis licze na taki wynik lub nawet wiekszy , poniewaz te mlodziaki zadni grty moga naprawd epokazac cos ciekawego bo wiadomo takie mecze w LM to malo spotykana sprawda kiedy trener daje szanse mlodym . Nie pewny jest wystep Zambroty, jezeli dzis wystapia Ciprian Marica i Ewerthon to naprawde obrona Barcy bedzie musiala uwazac na tych dwoch swietnych snajperow. Kontuzjowani sa napastnicy Mario Gomez i Jeronimo Cacau, pomocnicy Sami Khedira, Roberto Hilbert i Pavel Pardo, jednak jego występ jest prawdopodobny. Zabraknie rowniez obroncy Andreasa Becka.Mysle ze mlode wilczki pokaza na co ich stac i wygraja ten mecz .​
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - VfB Stuttgart
Pierwszy gol
Typ:
FC Barcelona Kurs: 1.40
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 20:45 odbędzie sie szóste ligi mistrzów w grupie E. Mecz pomiędzy
FC Barcelona - VfB Stuttgart jest tak jak już powiedział TBM &quot; o pietruszkę&quot;. Barcelona po pięciu meczach ma zapewniony awans z pierwszego miejsca (11 punków). Stutgart natomiast po pięciu spotkaniach ma 3 punkty i nie ma nawet szans na puchar uefa. Tak wiec patrząc na statystyki można powiedzieć ze zapowiada się nam bardzo &quot;towarzyskie&quot; spotkanie. Według mnie mimo małej wagi tego spotkania Barcelona wygra to spotkanie choćby dla swoich kibiców. Wygrać a przede wszystkim nie stracić bramki. To z pewnością jest dziś zadanie Barcelony. Ja osobiście typuje 2:0 ale wiadomo że wszystko okaże sie na boisku.
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - Olympique Lyon
Ile goli padnie w 1. połowie?

Typ:
Więcej niż 0,5 Kurs: 1.46
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 20:45 na tvp2 odbędzie sie z pewnością najciekawsze spotkanie ostatniej kolejki ligi mistrzów.
Glasgow Rangers - Olympique Lyon obie druzyna po pięciu meczach mają 7 punktów i walczą o awans do 1/16 rozgrywej ligi mistrzów. W trzeciej kolejce odbyło sie podobne spotkanie tylko ze gospodarzem był Olympique Lyon. Mecz niespodziewanie wygrali Rengersi 0:3, oznacza to ze jeżeli dziś podnie remis to do dalszych rozgrywek ligi mistrzów awansuje Glasgow Rangers. Tak wiec aby awansował dziśOlympique Lyon muszą wygrać to jakże trudne spotkanie. Według mnie mecz będzie bardzo wyrównany, w którym padnie wiele bramek. Mimo ze faworytem u bukmacherów jest Olympique Lyon ja typuje remis. 1:1 według mnie ten wynik jest bardzo prawdopodobny. A już na pewno padnie bramka w pierwszej połowie! To jest oczywiście moje zdanie co do tego meczu, ale wiadomo że wszystko okaże sie na boisku.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
FC Barcelona - VfB Stuttgart

Tak więc dzisiaj spotkanie które odbędzie się o godzinie 20:45 na stadionie w Barcelonie. W roli faworyta bukmacherzy stawiają na gospodarzy i ja również się z nimi zgadzam. Barcelona na swoim stadionie bez problemów powinna uporać się z dzisiejszym rywale. Przegrać dla Barcy mecz w Lidze Mistrzów, to niewątpliwie wielka plama na honorze i nawet mało ważnego meczu nie oddadzą łatwo. To o czym się dużo mówi przed tym meczem to sytuacja kadrowa w drużynie z Katalonii. W podstawowym składnie na dzisiejszy mecz zabraknie argentyńskiej gwiazdy - Lionela Messiego, jednak powracają na ten mecz dwaj bardzo wartościowi piłkarze, którymi są : Eto i Deco. Patrząc na to kto zagra u ich boku widzimy: Ronaldinho - tutaj już nie trzeba komentarzy, jednak jego występ nie jest do końca pewny, ponieważ &quot; musi on być ukarany za klubowe wybryki &quot;, młody talent, odkrycie sezonu ?...może - Bojan Krtici. Niby znowu mecz o pietruszkę, jednak jak już wcześniej wspomniałem w Lidze Mistrzów nie ma odpuszczania i nie sadze, aby któryś z tych klubów to dzisiaj zapoczątkował. Barcelona w Lidze Hiszpańskiej cały czas goni pierwszy Real i traci do niego tylko ( albo aż ) cztery punkty. Stuttgart natomiast po typowy niewypał w tym sezonie. W lidze ostatnio słabo, LM również nie zbyt udane i pożegnanie sie z nim w tym meczy. Nie wywalcza oni nawet gry w Pucharze UEFA. Jestem zdania, że dzisiaj sobie nie poradzą i przegrają wysoko. Pewnie stawiam na gospodarzy.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
Glasgow Rangers - Olympique Lyon

Ja osobiście wstrzymuję się od typowania tego meczu, ale jeśli już miałbym obstawiać to wybrałbym Rangersów. Obie drużyny mają po 7 punktów w grupie i w tym meczu rozstrzygać się będzie awans do dalszej fazy Champions League. Stawiam na Rangers, gdyż grają oni na własnym stadionie i powinna pomóc im publiczność. Nie twierdzę tutaj, że Rangersi są zespołem słabym, po prostu kibice są ich &quot;12&quot; zawodnikiem ????
Piłkarze z Glasgow u siebie wygrali z VFB Stuttgart 2:1 oraz potrafili zremisować 0:0 z wielką Barceloną. Właśnie tutaj upatruję największych szans na ich zwycięstwo.
 
sanoc 0

sanoc

Użytkownik
Witajcie ,wczorajsze zakłady weszły mi bardzo dobrze,natomiast dziś chcę postawić w następujący sposób:
Fenerbahce - CSKA Moscow
Typ - Typ: 1
FC Barcelona - VFB Stuttgart
Typ - Typ: 1
Arsenal FC - Steaua Bucuresti
Typ - Typ: 1

Jak myślicie ,czy to ma szanse na powodzenie ?.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co prawda to nie jest temat na dyskusję o wszystkich meczach Ligi Mistrzów... ale, że jesteś nowy to zostawię tego posta i odpowiem ;P

Szanse powodzenia oczywiście są. Arsenal chyba Steauy nie zlekcewazy bo walczy o pierwsze miejsce w grupie i musi ten mecz wygrać. O Barceloneie pisałem kilka postów wyżej, zresztą nie tylko ja.. i wiele na to wskazuje, że ogra dziś Stuttgart. Co do meczu Fenerbahce - CSKA to osobiscie uwazam, ze kursy na to spotkanie są mocno zaniżone i przynajmniej ja na pewno w tym meczu niczego nie zagram, a jesli juz to rekreacyjnie grałbym x2 na CSKA w przeciwienstwie do wielu innych typerów ;P


Co do drugiego spotkania w tej grupie, a więc Rangers - Lyon to transmisja tego spotkania dziś w TVP2. Tak więc będzie co pooglądać wieczorem ;) Często jest tak, że lubię coś postawić dla emocji przed TV, ale w tym meczu uznałem, że najlepszym typem jest po prostu odpuszczenie jego ;P A więc w meczu Rangersów z Lyonem liczę na ciekawe spotkanie ;) Jednak.. jesli juz byłbym zmuszony do typowania to delikatne x2 na Lyon ;P Ale.. jak to będzie.. zobaczymy. Priorytetem na dzis jest Barca ;)
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Jak chyba wszyscy tutaj:

Barcelona HC(-1,0) - VfB Stuttgart 1 2,15

Dzisiaj o 20:45 Barcelona będzie podejmować na Camp Nou drużyne VfB Stuggart, jak wiadomo jest to mecz o przysłowiową pietruche, jednak według mnie w tym meczu będą mieli szanse wykazać się powracający do składu Deco i Samuel Eto&#39;o. Szczególnie ten drugi chce się pokazać z dobrej strony i walczyć o miejsce w składzie z Henrym, który w dzisiejszym spotkaniu nie zagra z powodu kontuzji. Blaugrana gra bardzo dobrze u siebie i często czy to w lidze mistrzów czy primera division wygrywa różnicą 2 goli, dokładniej to na ostatnie 10 spotkań ekipy gospodarzy u siebie wszystko wygrali i tylko 2 razy nie wygrali różnicą 2 bramek (sevilla, deportivo). Vfb już nie ma nawet szans na gre w pucharze UEFA, więc będzie walczyć co najwyżej o honor, a to dosyć słaba mobilizacja, chociaż różnie bywa. Kontuzje: Barca Yaya Toure, Thierry Henry i Oleguer Presas, Vfb Serdara Tasci, Sami Khediry, Ricardo Osorio i Yildiraya Baştürka, jak widać troche ich jest jednak Barca ma szerszą ławke niż zespół gości i dzisiaj powinna wygrać to spotkanie.


Pozdrawiam
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
VS

FC Barcelona vs. VfB Stuttgart
Typ: Giovanni Dos Santos strzeli gola
Kurs: 4.50
Bukmacher: BWin
Dziś o 20:45 na Camp Nou Barca będzie podejmowała ostatni zespół w grupie VfB Stuttgart. Jak pewnie każdy wie mecz ten jest &#39;meczem towarzystkim&#39;. Duma katalonii ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie a goście z Niemiec mają zapewnione ostatnie miejsce. Barca ma u siebie komplet zwycięstw z 5 bramkami na koncie i 0 straconymi. Zapewne Frank Rijkaard będzie chciał skończyć fazę grupową z kompletem zwycięstw na Camp Nou i czystym stanem konta. Zostały ogłoszone już pierwsze &#39;11&#39; tego meczu:
FC Barcelona:
Jorquera; Puyol, Thuram, Milito, Sylvinho; Márquez, Gudjohnsen, Deco; Giovani, Eto&#39;o, Ronaldinho
Jak widać Rijkaard dał szanse młodym zawodnikom. W bramce nie ma VV a w ataku od pierwszych minut zagra młodziutki Gio Dos Santos. Trener dał mu szansę. On nie powinien tej szansy zmarnować i zaprezentować się w 110%. Napastników Franklinowi nie brakuje a jeżeli już któryś dostanie szanse na granie od 1 minut powinien udowodnić, że w następnym meczu to też mu się należy. A strzelając bramkę potwierdzi to doskonale.
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!

✅✅✅✅ pięknie 36 minuta GOOOOL GIOOOVANIII ✅✅✅✅✅✅✅
kursik 4.50 siadł :spokodfhgfh: ✅

 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - VfB Stuttgart
Pierwszy gol
Typ:
FC Barcelona Kurs: 1.40
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 20:45 odbędzie sie szóste ligi mistrzów w grupie E. Mecz pomiędzy
FC Barcelona - VfB Stuttgart jest tak jak już powiedział TBM &quot; o pietruszkę&quot;. Barcelona po pięciu meczach ma zapewniony awans z pierwszego miejsca (11 punków). Stutgart natomiast po pięciu spotkaniach ma 3 punkty i nie ma nawet szans na puchar uefa. Tak wiec patrząc na statystyki można powiedzieć ze zapowiada się nam bardzo &quot;towarzyskie&quot; spotkanie. Według mnie mimo małej wagi tego spotkania Barcelona wygra to spotkanie choćby dla swoich kibiców. Wygrać a przede wszystkim nie stracić bramki. To z pewnością jest dziś zadanie Barcelony. Ja osobiście typuje 2:0 ale wiadomo że wszystko okaże sie na boisku.
pierwsza bramka dla VfB Stuttgart ! ???? szkoda bo mialem dawac na zwycięstwo Barcy ! :-D
⛔
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Spotkanie: Glasgow Rangers - Olympique Lyon
Ile goli padnie w 1. połowie?

Typ:
Więcej niż 0,5 Kurs: 1.46
Bukmacher: Bwin
Dziś o godzinie 20:45 na tvp2 odbędzie sie z pewnością najciekawsze spotkanie ostatniej kolejki ligi mistrzów.
Glasgow Rangers - Olympique Lyon obie druzyna po pięciu meczach mają 7 punktów i walczą o awans do 1/16 rozgrywej ligi mistrzów. W trzeciej kolejce odbyło sie podobne spotkanie tylko ze gospodarzem był Olympique Lyon. Mecz niespodziewanie wygrali Rengersi 0:3, oznacza to ze jeżeli dziś podnie remis to do dalszych rozgrywek ligi mistrzów awansuje Glasgow Rangers. Tak wiec aby awansował dziśOlympique Lyon muszą wygrać to jakże trudne spotkanie. Według mnie mecz będzie bardzo wyrównany, w którym padnie wiele bramek. Mimo ze faworytem u bukmacherów jest Olympique Lyon ja typuje remis. 1:1 według mnie ten wynik jest bardzo prawdopodobny. A już na pewno padnie bramka w pierwszej połowie! To jest oczywiście moje zdanie co do tego meczu, ale wiadomo że wszystko okaże sie na boisku.
Pierwsza polowa 0:1 :-D:-D:-D weszlo !
✅
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Jak chyba wszyscy tutaj:

Barcelona HC(-1,0) - VfB Stuttgart 1 2,15 ✅

Dzisiaj o 20:45 Barcelona będzie podejmować na Camp Nou drużyne VfB Stuggart, jak wiadomo jest to mecz o przysłowiową pietruche, jednak według mnie w tym meczu będą mieli szanse wykazać się powracający do składu Deco i Samuel Eto&#39;o. Szczególnie ten drugi chce się pokazać z dobrej strony i walczyć o miejsce w składzie z Henrym, który w dzisiejszym spotkaniu nie zagra z powodu kontuzji. Blaugrana gra bardzo dobrze u siebie i często czy to w lidze mistrzów czy primera division wygrywa różnicą 2 goli, dokładniej to na ostatnie 10 spotkań ekipy gospodarzy u siebie wszystko wygrali i tylko 2 razy nie wygrali różnicą 2 bramek (sevilla, deportivo). Vfb już nie ma nawet szans na gre w pucharze UEFA, więc będzie walczyć co najwyżej o honor, a to dosyć słaba mobilizacja, chociaż różnie bywa. Kontuzje: Barca Yaya Toure, Thierry Henry i Oleguer Presas, Vfb Serdara Tasci, Sami Khediry, Ricardo Osorio i Yildiraya Baştürka, jak widać troche ich jest jednak Barca ma szerszą ławke niż zespół gości i dzisiaj powinna wygrać to spotkanie.


Pozdrawiam
:spokodfhgfh:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgadazm sie z toba TBM ????


Spotkanie:
FC Barcelona vs. VfB Stuttgart
Typ : FC Barcelona✅ || FC Barcelona -1✅
Kurs: 1.45 ||1.75
BET365

Analiza:
Dzis Barcelona bez swoje gwiazdora Lionela Messiego ale jzu z Deco i Eto ktorzy wrocili po kontuzjach , szczegolnie licze na tego pierwszego , choc moze po kontuzji jestr ciezko ale bardzo chcial bym zeby ustrzelil dzis swojego gola i wrocil do skladu , poniewaz jego gra naprawde jest spoko ,i lubie ogladac go w akcji , do pomocy Eto w aataku Frank Rijkard wyslal mlodziutkiego Bojana Krticia ktory jezeli dzis cos strzeli to zostanie najmlodszym strzelcem w huistori i Dos Sansota , znowu nie zagra Ronaldinho ktory najprawdopodobniej wejdzie w polowie meczu , lecz to pewneio kara za zbyt male zaangazowanie w zycie klubu , bo wwiadomo Brazylijczyk chce sie wyrwac z Barcy a media mowia ze chodzi o Chelsea . .Mozna powiedziec ze mecz o pietruszke dla obu druzyn , Barca wychodzi z pierwszego miejsca a Stuttgart na ostatnim miejscu odpada z Europejskich Pucharow . A wiadom ogoscie z niemiec naprawde na wyjazdach graja taka padake ze szkoda gadac czego przykladem jest LM i Bundesliga , a to kilka przykaldow : przegrana z Rengers 1-2 czy z Lyonem 2-4 lub Bundesliga :przegrana z Werderem 1-4 z Herto 1-3 czy tez z Hamburgerem 1-4 , oto samo mowi za siebei w pierwszym meczu obu druzyn w tej fazie grupowej Barcelona wygrala na wyjezdzie 2-0 , dzis licze na taki wynik lub nawet wiekszy , poniewaz te mlodziaki zadni grty moga naprawd epokazac cos ciekawego bo wiadomo takie mecze w LM to malo spotykana sprawda kiedy trener daje szanse mlodym . Nie pewny jest wystep Zambroty, jezeli dzis wystapia Ciprian Marica i Ewerthon to naprawde obrona Barcy bedzie musiala uwazac na tych dwoch swietnych snajperow. Kontuzjowani sa napastnicy Mario Gomez i Jeronimo Cacau, pomocnicy Sami Khedira, Roberto Hilbert i Pavel Pardo, jednak jego występ jest prawdopodobny. Zabraknie rowniez obroncy Andreasa Becka.Mysle ze mlode wilczki pokaza na co ich stac i wygraja ten mecz .​
Jak w amslo tylko szkoda straconego gola ,ale i tak wynik mnie satysfakcjonuje.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: FC Barcelona - VFB Stuttgart
Typ: FC Barcelona ✅
Kurs: 1,44
Stawka: 10/10
Bukmacher: Unibet
Ta ostatnia seria Ligi Mistrzów przynajmniej jak dla mnie była bardzo dobra ;) Skuteczność typów niemal 100% i dwa najważniejsze na wygrane Realu i Barcy też trafione. Oby tak częściej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom