>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów: Grupa F

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Grupy F ;)

Grupa F
Manchester United
AS Roma
Sporting Lizbona
Dynamo Kijów



Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Bwin ;)

AS Roma - Dynamo Kijów 1,40 - 4,00 - 7,25
Sporting Lizbona - Manchester United 3,75 - 3,25 - 1,90


W pierwszych meczach nowego sezonu Roma prezentowała się naprawdę bardzo dobrze, za to ich rywale z Kijowa borykali się z wieloma problemami. Czy Liga Mistrzów ich odmieni? Czy może zbiorą tęgie lanie od Rzymian ?

Sporting sprzedał przed sezonem kilku znaczących zawodników, m.in Naniego do Manchesteru United. Jak bardzo odbije się to na grze w Lidze Mistrzów ?

A co Wy sądzicie o tych spotkaniach? Zapraszam do dyskusji ;)
 
lfc_1892 0

lfc_1892

Użytkownik
Liga Mistrzów Grupa F
W pierwszym meczu typuję faworyta tego meczu, AS Roma, która bardzo dobrze wystartowała w lidze, i twierdzę że zwycięstwo przyjdzie im łatwo, szczególnie że przeciwnik nie jest zbyt groźny, choć nieprzewidywalny, lecz atut własnego boiska powinien dać 3pkt Romie. ????

Drugi mecz wydaje mi się równie jednostronny, ManUtd powinien pewnie wygrać te spotkanie, mimo że w lidze zaczeli sezon niezbyt udanie, ale to dopiero początek i mistrzostwem anglii w poprzednim sezonie udowodnili że są jedną z najlepszych drużyn na świecie, chociaż w pucharach szczęście im nie sprzyjało. Sądzę że wygrają ten mecz.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
AS Roma - Dynamo Kijów
Roma fenomelanie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki w Serie A. Komplet zwycięstw i dodatkowo bez straty bramki! Tak więc faworyt w meczu Romy z Dynamem Kijów może być tylko jeden. Rzymianie dowodzeni przez Francesco Tottiego, który w tym sezonie może poprowadzić Romę do sukcesów. Piłkarze Dynama Kijów źle rozpoczęli sezon w ukraińskiej Wyższej Lidze, ale z każdym meczem powoli zaczęli się rozkręcać. Jednakże uważam iż w meczu na Stadio Olimpico w Rzymie gospodarze tego meczu udowodnią swoją świetną dyspozycję i pewnie pokonają Ukraińców.
Mój typ: AS Roma - 1,45 w Expekt
Stawka: 9/10
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Roma po porażce z Man Utd w poprzedniej edycji LM napewno będzie chciała od początku bardzo dobrze się zaprezentować a przeciwnik do najmocniejszych nie należy.Roma - D.Kijów (+1,5) obstawiam 1 ,powinno przejść ;]

Sporting jak do tej pory w lidze zaliczył tylko porażkę z Porto ale myślę że Manchester to przeciwnik zbyt trudny dla nich. Za Sportingiem przemawia fakt gry na własnym boisku ale i tak mysle że Man Utd nie powinien mieć większych problemów, m.in. przez wzmocnienia poczynione w letnim oknie transferowym. Mój typ to 2 ????
 
wojciech_vojas 0

wojciech_vojas

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem oba mecze wygrają faworyci
jednak Roma wygra bardzo pewnie, a manchester bedzie sie przez jakis czas meczył
co do tego kto wygra grupe to jestem pewien ze to bedzie roma
po takim laniu na OT w tamtym sezonie bogaci w doświadczenie Rzymianie nie pozwola
sobie drugi raz na zniewage, tym bardziej że roma w ostatnim mercato dokonala naprawde powaznych transferow.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
[center:8023b61035] AS Roma - Dynamo Kijów
[/center:8023b61035]

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów AS Roma na własnym stadionie podejmować będzie Dynamo Kijów. Bez wątpienia wytypować faworyta do tego meczu jest bardzo łatwo. Jest nie oczywiście drużyna gospodarzy. W lidze jak na razie Włosi radzą sobie znakomicie. w dotychczasowych trzech spotkaniach wygrali wszystkie strzelając 7 bramek, przy czym nie tracąc ani jednej !!! Trzeba również przypomnieć o wygranym spotkaniu tuz przed ligowymi meczami ( dokładnie miesiąc temu). Drużyna z Romy na Stadionie Interu wygrała 1:0 w Super Pucharze. Tak więc od 4 spotkań drużyna gospodarzy nie przegrała żadnego spotkania, baa nie straciła żadnej bramki. Co do zespołu gości. Dynamo także dość dobrze radzi sobie w lidze jednak, nie ma co porównywać poziomu ligi włoskiej do ligi ukraińskiej. Drużyna z Kijowa, jak dla mnie nigdy nic nie osiągnie na arenie międzynarodowej. W lidze może zdobywać mistrzostwa, puchary, ale to nie jest ten poziom. To jest tak samo jak z Polskimi klubami. W lidze... nikt ich nie pokona, wygrywają ze wszystkimi. Przychodzi ten ważny meczy i nic nie potrafią grac. Myślę, że ukraiński zespół nie ma co szukać na stadionie włoskiej Romy. Doping dziesiątek tysięcy fanatycznych kibiców na pewno pomoże swoim pupilką. Jak dla mnie jednostronny pojedynek.


Moje typy:
Over 2,5 kurs: 1,70
AS Roma kurs: 1,40
AS Roma (handicap 0:1) kurs:1,95
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora surowo wzbronione
 
beau 1

beau

Forum VIP
Spotkanie Sportingu z Manchesterem będzie bardzo ważne dla dwóch piłkarzy Czerwonych Diabłów.Chodzi o Cristiano Ronaldo i Naniego, których Ferguson pozyskał właśnie ze Sportingu Lizbona.Manchester zaczął sezon bardzo słabo.Mają ogromne problemy ze strzelaniem bramek, wynika to z braku napastników.Tevez jak na razie niewypał, Saha powrócił ale nie jest gotowy na pełne 90 minut.Dziś prawdopodobnie wraca Rooney ale bo tak długiej absencji nie zagra na 100% tego co potrafi.To spotkanie będzie podobne do wczorajszej potyczki Porto z Liverpoolem.To piłkarze Paulo Bento będą dyktować warunki ,Czerwone Diabły będą szukać swojej szansy w strzałach z dystansu rajdach Ronaldo.Najpewniejszym wynikiem jest under 2,5 gola.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
AS Roma - Dynamo Kijów
Typ : over 2.5
Kurs : 1.80
BAH

Analiza :
Dzis na ponad 80 tys. stadionie &quot;Stadio Olimpico&quot; dojdzie do jednego z ciekawszych pojedynku a mianowcicie mowie , o tzm ze Roma moze bardzo ucieszyc swich fanow wygrywajac ten mecz choc nie daje temu meczowi ogromnzch szans poniewaz kazdy dobrze wie ze w pierwszych grupowych meczach zdarzaja sie niespodzianki a nawet ogromne , czego przykladem jest Chelsea ale oczywiscie to mozna bylo troszke przewidziec . POdopieczni Luciano Spalletti wystapia dzis w ustawieniu 4-2-3-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami i Tottim samotnym na ataku , natomiast Dynamo tez bardz oofensywnie taktyka 4-4-2 z Bangoura i Rebrovem na napadzie . Warto jeszcze wspomnieć, że Dynamo podobnie jak i Roma obchodziło swoje 80-lecie w tym roku. Obecny mistrz Ukrainy zajmuje po 9 kolejkach trzecią lokatę, natomiast Roma po 3 kolejkach samotnie lideruje we włoskim campionato. Napewno ten mecz pamieta wielu kibicow obydwu druzyn kiedy sedzia Frisk zostal uderzony moneta z trybun i zszedl z krawiacy mczolem . Do składu nie powróci jeszcze Panucci, nie wiadomo jeszcze co z Donim, lecz mysle ze juz wystapi w tym meczu . Napewno licze na duzo goli i jeden honorowy Dynama .
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Wszystko na to wskazuje, że do gry po przerwie spowodowanej kontuzją powróci Wayne Rooney, napastnik Manchesteru United. &quot;Czerwone Diabły&quot; w inauguracyjnym meczu tegorocznego sezonu Ligi Mistrzów zmierzą się w Lizbonie z tamtejszym Sportingiem.
- Szczerze mówiąc juz od kilku tygodni czuję się świetnie i jestem trochę zawiedziony, że nie grałem. Teraz jestem już mocno zdesperowany, by wreszcie wybiec na boisko - powiedział Rooney.

Dla trenera Carlosa Queiroza, asystenta sir Alexa Fergusona, a także dla Naniego i Cristiano Ronaldo, będzie to szczególne spotkanie. Każdy z nich bowiem swego czasu był związany ze Sportingiem.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje krótkie przemyślenia na temat spotkania AS Roma - Dynamo Kijów można znaleźć kilka postów wyżej ;)

Sporting Lizbona - Manchester United
Tutaj podobnie jak Beau ;) upatruję małej liczby bramek. Sporting przed sezonem osłabił się najbardziej spośród wielkiego portugalskiego trio i w tegoroczej edycji Champions League raczej niewiele zwojuje. Jednakże na Jose Alvalade zawsze był groźny i także tym razem może pokusić się o sprawianie niespodzianek. W każdym bądź razie wydaje mi się, że dzisiejsze spotkanie bądź to zakończy się remisem bądź skromną wygraną Red Devils.
Mój typ: mniej niż 2,5 bramek - 1,63 w Expekt
Stawka: 6/10
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Manchester United - AS Roma
Typ : ManU ✅
Kurs : 1.65
BAH

Wynik 1:0 (0:0)
A
naliza :Wreszcie jakis akcent Polski . Chyba juz wszyscy wiedza ze na spotkanie z Romoa w bramce czerwonych diablow stanie Tomasz Kuszczak i bardzo sie z tego ciesze tomek zagral naprawde dobra koncowke w meczu z Birmingham wygranym przez ManU 1:0 po golu C.Ronaldo. Choc w tmy sezonie ManU gra bardzo underowo pilke to mysle ze w tym meczu sie przelamia i zagraja naprawde ladne spotkanie gdzie padnie wiele goli , a Roma takze moze cos ustrzlic . Do kadry powraca natomiast Owen Hargreaves, który wznowił treningi. Była gwiazda Bayernu Monachium najprawdopodobniej zadebiutuje w Lidze Mistrzów jako zawodnik Czerwonych Diablow . NIe pewny jest wystep obroncow Vidicia i Browna. ManU w tabeli znajduje sie na 2 pozycji z 17 pkt . 5 meczy wygrali 2 zremisowali i jeden przegrali choc ich bilasn goli to tylko 7:2 . Napewno ManU uskrzydlony sobotnim zwwyciestwem w Premier Leagu oraz po wygranej na wyjezdzie z Sportingiem Lizbona.Mysle ze u siebie powinni pokazac na co ich naprawde stac i strzlic kilka golow .Choc roma na wyjazdach gra dobrze poniewaz na 3 mecze wygrala 2 i jeden zremisowala to moim zdaniem bedzie to za malo jak na Manchester . A na dodatek nie wystapi w tym meczu Panucci, Cassetti, Taddei, w składzie natomiast znalazł się Super Simo - Perrotta oraz Aquilani, który jeszcze zasiądzie na ławie. Pamietajac ubiegloroczno porazke Romy 7:1 z ManU bedo chcieli udowodnic ze to wypadek przy pracy .. lecz mysle ze nie wygraja tego spotkania .
 
S 0

sonic

Użytkownik
spotkanie: Manchester Utd. - AS ROMA (ŻK 4,5)
data: 2.10.&#39;07
typ: 2 (powyżej 4 żółtych kartek)
kurs: 2,00 w toto-mix

analiza: Ten mecz ma być rewanżem za ubiegłoroczną porażkę Rzymian z Czerwonymi diabłami (Roma przegrała wtedy 1:7). Zawodnicy są w bojowych nastrojach, o czym świadczy wypowiedź Tottiego, dla którego ten mecz jest ważniejszy niż spotkanie z Interem (które zresztą zakończyło się porażką 1:4). Dodatkowo wyjątkowo napiętą atmosferę podsyca jeszcze pan C. Ronaldo, który odniósł się do ostatniego spotkania tamtych drużyn i oświadczył, że zawodnicy Romy wręcz prosili go o jak najmniejszy możliwy &quot;wymiar kary&quot;. Poza tym Roma jest już po naprawdę ciężkich meczach, a w takich sytuacjach cwaniactwo wygrywa z chociażby kondycją i bardzo możliwe jest, że zawodnicy obu drużyn NIE BĘDĄ unikali fauli. Wszystkim znany włoski temperament powinien i w tym przypadku być widoczny na boisku. Nie mówię, że tylko Roma nałapie żółtych kartoników. Z całym szacunkiem dla kibiców Man U., ale bardziej cwaniackich i nie grzeszących urodą gębusiek niż w Manchesterze, nie widziałem w żadnym innym klubie. Mówię tu o Ferdinandzie, Scholes&#39;ie i Rooney&#39;u. Nie mam nic do ich talentu, ale oni potrafią być i często są brutalni, co zresztą mają wypisane na twarzy ???? . To będzie, oczywiście moim zdaniem, krwawa vendetta a nie spektakl marzeń (a może uda się pogodzić obie rzeczy?). Wg mnie wielce prawdopodobne jest, że w tym meczu będzie bardzo kolorowo - żółto i czerwono. Może i jest pewne ryzyko, bo przecież może zdarzyć się tak, że sędzia pokaże 4:zoltakartka: i np. 2????, ale kurs 2,00 jest bardzo zachęcający. Pozdrawiam
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
wszyscy skupili się na spotkaniu Manchester-u, a nikt nie analizuje spotkania Dynamo Kiev - Sporting CP, które wydaje się również interesujące.. Jakie są Wasze typy na to spotkanie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czy Red Devils sięgną po kolejne zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów? Wiele na to wskazuje i wydaje mi się również, że będzie to skromne zwyciestwo typu 1:0, 2:0. Chciałbym widzieć trochę wyższy kurs na ManU ale tak czy siak chyba na nich postawie ;)

W drugim meczu Rzymianie pokonując Sporting mogą sobie wyklarować w pewnym sensie sytuacje odnośnie kwestii awansu. Jeśli nie wygrają to zacznie ona im się komplikować... Ostatnio w lidze zawiedli remisując z Napoli, ale tym razem chyba nie zawiodą i ograją Sporting ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie :Sporting - Roma
Typ : over 2.5
Kurs : 2.15

Analiza
: Tak wiec w srode dojdzie do ciekawego spotkania ktore TVP wybralo jako najciekawsze i pokaze w TV . Nie watpliwie Sporting bedziechcial zrewanzowac sie na pilkarzach Romy za porazke w poprzednim meczu na stadionie romy .2:1 . Tam padl over i mysle ze i tu padnie ... bo niewatpliwie Sporting juz na terenie przeciwnika p[okazal ze moze powalczyc nawet z najlepszymi tak wiec napewno wspierany przes swoich kibicow powinien strzelic przynajmniej jedno bramke w tym spoktaniu choc niewatpliwie licze ze powinno pasc ich wieccej ;] Obydwie drużyny zajmują w swoich ligach trzecia lokate. Roma ostatni mecz pechowo zremisowała z Empoli natomiast Sporting nie dał szans drużynie Naval wygrywając 4:1. Jednak straty do drużyn liderujacych sa znaczace, Roma trzy punkty, Sporting aż siedem. W znakomitej formie jest napastnik Liedson na którego trener oraz piłkarze Giallorossich powinni zwrócić największą uwage.W ekipie Sportingu sytuacja wyglada klarownie, gdyż piłkarze &quot;Lwów&quot; zagrają w najmocniejszym składzie. Do bramki powraca Stojkovic, skład w pełni optymalny.Tak wiec napewno w obu obazoach nastroje bardzo dobrze tylk ozastanawia mnie czy Vucinic znowu pokaze cos ciekawego w tym meczu . .. mysle ze stac go na to tak jak i Manciniego ;] Martwi mnie troche brak Tottiego w druzynie poniewaz on tam umial przytrzymac pilke rozegrac itp .. ale jest jeszcze wielu gracz ..
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
W tej edycji Ligi Mistrzów dwukrotnie drużyny angielskie gromiły swoich przeciwników. W środę chyba szykuję się kolejny pogrom, ale tym razem w wykonaniu MU. W pierwszym meczu w Kijowie, Manchester strzelił aż cztery bramki, więc dlaczego nie mieliby strzelić co najmniej tylu u siebie na Old Trafford? ???? Jednak nie chodzi mi o over 2,5 (choć to jest bardzo prawdopodobne), tylko o strzelca bramki. Otóż idealnym kandydatem wydaje się być Cristiano Ronaldo. Obecnie jest w świetnej formie, dostaje dużo podać, a co za tym idzie ma szanse na zdobycie gola. Zresztą chyba każdy zna styl gry Portugalczyka i wie, że jest on w stanie strzelić bramkę. ???? Kurs na takie zdarzenie w Bwin wynosi 1.90.✅
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sporting Lizbona v Roma /Typ:2 Kurs:2,40/

Wynik tego spotkanie będzie kluczowy dla zespołu z Portugali,Sporting traci do drugiego miejsca z którego mogli by awansować do kolejnej rundy trzy punkty,to miejsce właśnie nalezy do druzyny ze stolicy Italii.Sporting nie będzie miał innego wyjścia jak zagrać offensywnie od początku spotkania,raczej odpada opcja murowania bramki i czekanie na okazje,czas będzie działał na niekorzyśc gospodarzy.Roma prawdopodobnie brała by remis w ciemno poniewarz dwie kolejki przed koncem dalej mieli by trzy punkty przewagi nad trzecim zespołem,dlatego uwarzam ze zagrają raczej z kontry oszczędzając siły zadając w pewnym momencie zabójczy cios.Sądze ze Roma jest o wiele bardziej doświadczonym i lepszym zespołem od Sportingu i juz dwie kolejki przed koncem zapewni sobie awans,myśle ze Rzymianie zagrają mądrze i w momencie gdy zdobędą prowadzenie plany Sportingu na ten mecz się rozsypią,co spowoduje ze Roma będzie kontrolowała przebieg gry i zdobędzie kolejną bramke.

Kolejne mecze tych zespołów:
Man.Utd-Sporting
Dynamo-Roma
Roma-Man Utd
Sporting-Dynamo

Z tego co widać to Roma ma bardziej korzystny układ kolejnych meczy.Myśle że Sporting dzisiaj położy wszystko na jedną szale i remisu na pewno nie będzie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kibice w Anglii liczą dziś na powtórkę z rozrywki . Liverpool 8-0 , Arsenal 7-0 - teraz czas na Manchester United . Okazję do tego mają już dziś , bo zagrają z bądź co bądź ale co najwyżej przeciętnym Dynamem Kijów . MU zagra w niemal najsilniejszym zestawieniu :
Van der Sar - Brown, Ferdinand, Vidic, Evra - Ronaldo, Hargreaves, Anderson, Giggs - Tevez, Rooney
i można chyba liczyć na efektowną wygraną Czerwonych Diabłów . Sam obstawiam jakieś 4/5-0 :p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Manchester United - Dynamo Kijów (Łączna liczba goli)
Typ: 4 lub więcej
Kurs: 2,25

W teatrze marzeń jakim nazywany jest stadion Old Trafford piłkarze Manchesteru United podejmą Dynamo Kijow. Ewentualne zwycięstwo Red Devils w dzisiejszym spotkaniu zapewni już im awans do kolejnej fazy rozgrywek i chyba mało kto z nas przewiduje dzis inne rozstrzygniecie jak wygrana Manchesteru z Dynamem, które w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów jakos nie moze się odnaleźć. Osobiście uwazam, ze w dzisiejszym spotkaniu mozemy byc swiadkami kolejnego pogromu z udzialem angielskiego teamu. Swietnie dysponowani Rooney, Tevez, Ronaldo i społka pewnie dzis pokonają Dynamo i w meczu padną conajmniej 4 bramki. Wynik? Typuję 6-0 dla Manchesteru :wink:

Typ: dokładny wynik 6:0
Kurs: 29,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom