>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Liga Mistrzów, Liga Europejska oraz Puchar Europejski Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2023/2024

lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Wisła Płock- Veszprem
Typ: under 58,5
Kurs: 1,80
Vulkanbet


Spotykają się jedna z najbardziej defensywnych i najbardziej ofensywna drużyna Ligi Mistrzów. Wierzę w magię Orlen Areny i siłę Nafciarzy, którzy potrafią twardą defensywą uprzykrzyć życie najlepszym zespołom na świecie. Veszprem oczywiście potęga i głębia składu, lecz tej drużynie czasem brakuje charakteru, czyli tego z czego słynie Wisła. Zespół z Płocka jeśli myśli o dobry wyniku musi grać swój najlepszy handball z żelazną defensywą. Otwarta gra z Veszprem nie ma sensu, potrafili rzucić Barcelonie na ich terenie bodajże 41 bramek, także świadczy to bezdyskusyjnie o ich możliwościach ofensywnych. Ja dziś próbuję undera po Wisła dobrze broni i wolno gra swoje akcje, także nie spodziewam się tutaj goleady. Co do wyniku to delikatnie próbuję gry handi na Płock, który lubi grac z Węgrami, przed rokiem również spotkani się w fazie grupowej, co prawda przegrali -4 ale jeszcze kwadrans przed końcem prowadzili 2-3 bramkami. Wcześniejsze 3 mecze z Węgrami w Płocku to dwa remisy i zwycięstwo. Veszprem na wyjeździe poległ z GOG, więc czemu Wisła nie może przed własną publicznością powalczyć z himerycznymi Węgrami?
Wisła (+4AH) @ 1,75 Marathonbet

Myślałem pograć Barcę na over ale mega wysoka linia więc nie ma co ryzykować bo nie wiadomo na ile Barcelonie będzie się chciało napędzać tempo. Magdeburga też bo handi wysokawe i raczej jestem bardziej za grą na Porto przy +4,5 niż Magdeburg, Porto ostatnio słabo ale czuję że może w końcu zagrać dobry mecz i powalczyć z Niemcami,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin - Rapid Bucuresti
Zagłębie Lubin Handicap +5.5 bramek @ 1.80
Zagłębie Lubin @ 8.25
Lvbet

podobny scenariusz jak w pierwszym spotkaniu, długie prowadzenie w meczu, ale ostatecznie porażka

Zagłębie dotychczasowej przygody w Lidze Mistrzów nie może zaliczyć do zbyt udanych, co prawda trafiła im się bardzo trudna grupa, ale bilans spotkań 0-0-12 wygląda bardzo boleśnie, podobnie jak bilans bramkowy 287:410. Dzisiaj przed nimi przedostatnie spotkanie w tych rozgrywkach, bo oczywiście nie ma mowy o jakichkolwiek szansach awansu dalej, mecz z Rapidem Bucuresti, być może ostatnie spotkanie z szansami na jakiś lepszy wynik, bo ostatni mecz grają z Ljubljaną, z którymi już u siebie przegrały 18 bramkami. Rapid to drużyna, z którą Zagłębie miało największe szanse, w Rumunii co prawda przegrały, ale różnicą tylko 1 bramki, prowadząc przez większość spotkania, zabrakło jednak sił na całe spotkanie. Teraz Lubinianki u siebie zrobią wszystko, żeby nie zakończyć tych prestiżowych rozgrywek z kompletem porażek. Łatwo jednak nie będzie, bo Rapid ma jeszcze matematyczne szanse na awans do 1/8 rozgrywek, jednak musiałyby liczyć na korzystne wyniki spotkań swoich rywalek, oraz same powinny wygrać dwa ostatnie mecze. Lubinianki w styczniu mimo porażek pokazały się z dobrej strony z bardzo silnymi Metz, oraz z Kristiansand, które w ostatnich 3 edycjach LM triumfowały. Pytanie brzmi jak nie dzisiaj, to kiedy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1097
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Szeged - Kolstad
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,65

Fortuna

Trzeba łapać bo moim zdaniem mocno poleci do meczu. Szczerze mówiąc nie podziewałem się tutaj że buki wystawią aż tak nierówne kursy. Szeged owszem u siebie zawsze jest mocny ale 1,30 w spotkaniu z Kolstadem? Przypomnę że w pierwszym meczu Norwegowie wygrali 37-24 na własnym terenie. Kolstad ma w składzie Bergeruda, Sagossena, Gudjonssona czy Lyse. Norwegowie w Kiloni przegrali jedną bramką, z Aalborgiem dwiema i ugrali remis z PSG. Szeged u siebie + 2 z Kielcami, męczarnie z Zagrzebiem +1, zdecydowana wygrana z Aalborgiem który nie dojechał mentalnie na mecz czy porażka -2 z PSG. Reasumując jestem tutaj w stanie zainwestować złotówki w wygrana gości a handicapy biorę w ciemno. Spodziewam się zaciętej gry więc under bramkowy przy linii 60,5 równieć jak najbardziej do gry.

Kolstad + 3,5 @ 1,90
Kolstad wygra połowę lub mecz @ 2,90
under 60,5 @ 1,83
Kolstad win @ 4,90
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
T 1,9K

telich

Użytkownik
Szeged - Kolstad
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,65
Fortuna


Trzeba łapać bo moim zdaniem mocno poleci do meczu. Szczerze mówiąc nie podziewałem się tutaj że buki wystawią aż tak nierówne kursy. Szeged owszem u siebie zawsze jest mocny ale 1,30 w spotkaniu z Kolstadem? Przypomnę że w pierwszym meczu Norwegowie wygrali 37-24 na własnym terenie. Kolstad ma w składzie Bergeruda, Sagossena, Gudjonssona czy Lyse. Norwegowie w Kiloni przegrali jedną bramką, z Aalborgiem dwiema i ugrali remis z PSG. Szeged u siebie + 2 z Kielcami, męczarnie z Zagrzebiem +1, zdecydowana wygrana z Aalborgiem który nie dojechał mentalnie na mecz czy porażka -2 z PSG. Reasumując jestem tutaj w stanie zainwestować złotówki w wygrana gości a handicapy biorę w ciemno. Spodziewam się zaciętej gry więc under bramkowy przy linii 60,5 równieć jak najbardziej do gry.

Kolstad + 3,5 @ 1,90
Kolstad wygra połowę lub mecz @ 2,90
under 60,5 @ 1,83
Kolstad win @ 4,90
Fortuna
Pytanie, co nie gra w kursie na to spotkanie, bo kursy lecą z nawet początkowych @1.6 w STS do już @1.3 na Szeged, może jakieś poważne osłabienia w szeregach Kolstad.
 
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Eurofarm Pelister - PSG
Under 58.5 bramek @ 1.87
Under 55.5 bramek @ 2.90
Fortuna

Bardzo wyrównane rozgrywki mamy w grupie A, bo o ile Kiel delikatnie odstaje na pierwszym miejscu z przewagą 3 punktów nad drugim miejscem, jak i również Eurofarm znajduje się na drugim biegunie z 0 dorobkiem punktowym, tak już między miejscem 2 i 7 jest różnica raptem 3 punktów. Każde spotkanie jest więc przysłowiowym meczem o 4 punkty, bo do końca fazy grupowej już tylko 4 kolejki. Dzisiaj spotkanie outsidera grupy, wspomnianego Eurofarmu z PSG, zdecydowanymi faworytami oczywiście goście, ja tu zaproponuje pograć undery. Gospodarze z Macedonii Północnej posiadają najgorszą ofensywę w całych rozgrywkach, 230 bramek co daje średnią tylko 23 bramek na mecz, nie imponują również w defensywie, bo tracą aż 29.4 bramki na mecz. Wysokie linie na dzisiejsze spotkanie, a w meczach domowych Eurofarmu wcale tych bramek jakoś dużo nie pada, 53 bramki z Kolstad, 43 bramki z Kiel, 45 bramek z Kielcami, 55 bramek z Szeged i 45 bramek z Zagrzebiem, jak widać mecze z bardzo ofensywnymi drużynami, a wyniki niskie. Mecze PSG bardziej ofensywne, wyjazdy to dość wysoka średnia na spotkanie, ale sami nie rzucają jakiejś niebotycznej liczby bramek, 31 bramek Szeged, 29 bramek Kielcom, 31 bramek Kolstad, 24 bramki Kiel i 32 bramki Aalborgowi. W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 31:26 dla PSG, a więc niska linia, w meczu wyjazdowym spodziewałbym się, że tych bramek będzie nawet mniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1583
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kielce - Kiel
Over 61.5 bramek @ 1.70 Superbet
Over 65.5 bramek @ 2.85 Fortuna

Chyba najciekawsze dzisiejsze spotkanie, lider grupy Kiel przyjeżdza do Kielc, które aktualnie zajmują 3 miejsce w tabeli, choć mają taką samą ilość punktów jak 2 Aalborg, strata do liderów to raptem 3 punkty, także dzisiaj wielka okazja do zmniejszenia przewagi do tylko 1 punktu. Jest więc o co grać, faworytami według buków Kielce, które mimo sporych problemów z kontuzjami od początku sezonu, oraz wahaniem formy, zbudowali całkiem dobry fundament z dużymi szansami na top 2 w grupie, jednak bezpośredni mecz z Kiel w październiku przegrali 35:31 i dzisiaj też łatwo nie będzie, ale to nie znaczy, że jest to misja niemożliwa, bo w Kiel wcale dobrych nastrojów nie ma. Niemiecka drużyna już dawno odpadła z Pucharu Niemiec, w 1/16 finału z HSG Wetzlar, o mistrzostwo Niemiec, czy nawet top 2, dające grę w Lidze Mistrzów też może być bardzo ciężko, bo strata do tych miejsc wynosi już aż 8 punktów, jedyna szansa na jakiekolwiek trofeum w tym roku może być chyba tylko Liga Mistrzów. Nie ośmieliłbym się jednak pograć tu zwycięstwa Kielc, trochę niski kurs, przeciwko też nie zagram, według mnie ciekawą opcją wydaje się gra na bramki. Już w pierwszym spotkaniu oglądaliśmy aż 66 bramek, Kielce mają również swoje problemy, bo o ile brak Kaddaha to nic nowego, ale nie zagrają również Gębala i Karaliok, a to duże straty, przez nie na środku obrony musieliśmy ostatnio oglądać Olejniczaka, a na kole Nahiego. W prawach obowiązków zawodnika wciąż zawieszony za to Kounkoud. Kielce silne w ofensywie, ale braki w obronie są, Kiel również posiada duże strzelby w swoim zespole, dlatego mimo dość wysokich linii, według mnie warto pograć overy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2036
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Eurofarm- PSG
Typ: under 59,5
Kurs: 1,77

Pinnacle

PSG dosyć overowa ekipa z Steinsem, Syprzakiem czy Prandhim na czele ale Macedończycy to typowi "murarze" nie mają zbytnio potencjału w ofensywie to starają się nadrobić twardą defensywą. Swoje akcje w ataku również rozgrywają dosyć mozolnie przez co ich spotkania nie obfitują w zbyt wiele bramek. PSG co prawda na pewno będzie grał szybkimi wznowieniami co jest specjalnością Luca Steinsa ale myślę że Macedończycy się do tego odpowiednio przygotują. Z zespołem z Macedonii niesamowicie namęczyli się czy to Kielczanie czy zespół THW z wynikami grubo poniżej 50 bramek więc dzisiejsza linia wydaje się promocyjna, chyba że to jakiś bukowy kruczek na walentynki :)
Alterantywnie:
under 29,5 ht@ 1,73 1xbet
Eurofarm + 7,5 @ 1,69
Fortuna


GOG - Barcelona

Typ 1: Barca (-4,5)
Kurs: 1,78
Bet 365

Typ 2: under 67,5
Kurs: 1,78

Bet 365

Ciekawe spotkanie czeka nas dziś w Danii, GOG podejmuje Barcelonę. Zacznę od tego że linia bardzo wysoko ustawiona, lecz są ku temu podstawy bo obie drużyny mocno overowe (sostatnie 3 mecze między zespołami to 68,67,67 bramek, jednak uważam że dziś nie zobaczymy aż tylu trafień. GOG u siebie potrafi mocniej zagrać w defensywie, zaś po stronie gości liczę na bramkarzy w końcu jest PdV oraz Nielsen, który wg mnie obok Landina i Wolfa to absolutny Top 3 na świecie. Co do wyniku to Barca jest jednak poziom lepszym zespołem od GOG, mimo że Duńczycy z roku na rok robią postępy to do Barcy jeszcze trochę brakuje, uważam że różnica -5 jak najbardziej do osiągnięcia przez Mema i spółkę.​
Post automatycznie złączony:

Industria Kielce- THW
Typ: under 63
Kurs: 1,82
Vulkan bet

lub
THW +1,5 @ 1,87
Fortuna


Tutaj nie zgodzę się z kolegą chamberlain chamberlain i pójdę w under. Kielczanie owszem z problemami na środku defensywy bo nie ma Karaleka i Gębali ale myślę że Talant dziś ustawi Daniela na środku z Olejniczakiem który mimo nie za bogatego wzrostu jest silnym zawodnikiem. Idę tutaj w under bo pierwszy mecz to początek sezonu i ten mecz nie miał takiego ciężaru gatunkowego jak mecz dzisiejszy. Spodziewam się bardzo twardej gry w obronie z obu stron, trzeba miec na uwadze że THW z Wienckiem na czele potrafią bardzo solidnie grać w obronie. Kielczanie mimo braków też swoje wygryzą pod własną bramka + mamy Wolfa, najlepszego bramkarza ostatnich ME, po drugiej stronie nie można zapominać o zawodniku Bellahcene, który już miał w tym sezonie kosmiczne mecze.

Kurs na Vive śmieszny i przy tej klasie zespołów wobec braków w Kielcach proponuję takie zakłady:
THW wygra połowę lub mecz @ 2,01
under 58,5 @ 3,35
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2519
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Aalborg - RK Zagrzeb
Under 58.5 bramek @ 1.94
Under 56.5 bramek @ 2.58
Fortuna

Kolejne ciekawe spotkanie w grupie A, wygrana Aalborga da im 2 miejsce w tabeli ze stratą tylko 2 punktów do liderów, wygrana Zagrzebia może dać im 4 miejsce w tabeli ze stratą tylko 1 punktu do drugich Kielc i trzecich PSG. Stawka spotkania bardzo wysoka, zdecydowanymi faworytami Aalborg, ale nie bez przyczyny Zagrzeb w tym sezonie ma już na swoim punkcie 10 punktów, potrafią zaskoczyć, zresztą co pokazali w pierwszym meczu z duńską drużyną, kiedy zremisowali 30:30, a pod koniec prowadzili nawet 29:27. Nie spodziewałbym się więc tu za dużej liczby bramek, Aalborg niby usposobiony mocno ofensywnie, ale w tym sezonie rzucają raptem 29.9 bramek na mecz, więc pod tym względem mały regres w porównaniu do poprzednich sezonów, dobrze radzą sobie za to w defensywie, bo tracą raptem 27.1 bramek na mecz. Jeszcze mniej goli oglądamy w spotkaniach Zagrzebia, którzy rzucają średnio 26.7 bramek, tracąc średnio 25.7 goli. Aalborg przed własną publicznością rozegrał do tej pory 4 spotkania, a w nich padało 61 bramek z Eurofarmem Pelister (świetny mecz w ofensywie, aż 38 bramek trafionych), 52 bramki z Kolstad, 54 bramki z Kiel i 62 bramki z PSG. RK na wyjazdach też ma aktualnie 4 występy, a w ich spotkaniach padało 66 bramek z PSG, 53 bramki z Szeged, 52 bramki z Kielcami i 45 bramki z Eurofarmem Pelister, a więc oprócz meczu z PSG, gdzie de facto potrafili się postawić, bo przegrali tylko 4 bramkami, pozostałe spotkania mocno underowe i również wyrównane, bo wśród nich 1 bramkowa porażka z Szeged, 4 bramkowa porażka z Kielcami i 1 bramkowe zwycięstwo z Eurofarmem. Goście potrafią zagrać w defensywie, a jak już pisałem na początku, Aalborg w tym sezonie nie aż tak overowy, mecz z bardzo wysoką stawką, oraz w niedalekiej historii spotkań obu drużyn nie oglądaliśmy aż tak overowych spotkań, wszystkie mecze w Danii padły łupem Aalborga, a w meczach tych oglądaliśmy 50 bramek, 67 bramek i 56 bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +881
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Szeged - Kolstad
Typ: 2 (+4,5)
Kurs: 1,65
Fortuna


Trzeba łapać bo moim zdaniem mocno poleci do meczu. Szczerze mówiąc nie podziewałem się tutaj że buki wystawią aż tak nierówne kursy. Szeged owszem u siebie zawsze jest mocny ale 1,30 w spotkaniu z Kolstadem? Przypomnę że w pierwszym meczu Norwegowie wygrali 37-24 na własnym terenie. Kolstad ma w składzie Bergeruda, Sagossena, Gudjonssona czy Lyse. Norwegowie w Kiloni przegrali jedną bramką, z Aalborgiem dwiema i ugrali remis z PSG. Szeged u siebie + 2 z Kielcami, męczarnie z Zagrzebiem +1, zdecydowana wygrana z Aalborgiem który nie dojechał mentalnie na mecz czy porażka -2 z PSG. Reasumując jestem tutaj w stanie zainwestować złotówki w wygrana gości a handicapy biorę w ciemno. Spodziewam się zaciętej gry więc under bramkowy przy linii 60,5 równieć jak najbardziej do gry.

Kolstad + 3,5 @ 1,90
Kolstad wygra połowę lub mecz @ 2,90
under 60,5 @ 1,83
Kolstad win @ 4,90
Fortuna
Poniżej link do składów. W zespole gości brakuje tylko Roda, bez którego dosyć często sobie muszą radzić. Jak dla mnie kursy nieporozumienie.
 
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- Zagrzeb
Typ 1: Zagrzeb (+2,5 HT)
Kurs: 1,80

Typ 2: Aalborg + under 58,5

Kurs: 2,11
Fortuna

Ciekaw spotkanie czeka Nas dziś w Aalborgu, gdzie miejscowi podejmują zespół z Zagrzebia. Wiele o tym meczu napisał już kolega chamberlain chamberlain ja jednak dołożę swoje 3 grosze, co do typów na under to bardzo słuszne, spodziewam się meczu podobnego do wczorajszego z udziałem PSG i Eurofarmu. Na papierze zdecydowanym faworytem sa gospodarze ale Chorwaci ręczniaka mają we krwi i potrafią powalczyć z teoretycznie silniejszymi rywalami. Na wstępie proponuję dwa typy, handicap do przerwy w kierunku gości, którzy na pewno wyjdą twardo w defensywie na ten mecz, maja jeszcze kosmitę w bramce czyli Mandicia przed którym wielka kariera się szykuje. Dlatego też nie sądze aby Aalborg był wstanie jakoś znacząco odjechać tym bardziej na początku spotkania. Drugki typ to combo zwycięstwa gospodarzy i wspominanego undera. Nie za bardzo chce mi się wierzyć że zespół z Landinem, Hansenem, Haldem, Bartholdam czy Hoxerem nie wygra na własnym terenie z Zagrzebiem a druga kwestia to under dyktuję szczególnie twardą defensywą gości, ich monotonnym rozgrywaniem akcji oraz bramkarskimi kozakami po obu stronach boiska bo o Mandiciu już przy okazji tej edycji LM wielokrotnie pisałem a nawet handballowemu laikowi Landina przedstawiać nie trzeba.
Poza tym do gry:
Aalborg under 15,5 HT @ 1,81

Porto- Veszprem

Typ: Veszprem (-4 AH)
Kurs: 1,72

Vulkanbet

Oba zespoły do dla mnie jak zwykle zagadka, nie lubię grać Veszprem jak grywam to zazwyczaj przeciw a nie za, tym razem zrobię wyjątek bo Porto w mojej ocenie w tym sezonie wyjątkowo słabe. Veszprem od lat ma pakę na wygraną w LM, ale jak na razie bez efektów. Bardzo nierówna drużyna miewające komiczne wręcz przestoje. Portugalczycy zajmują przedostatnią lokatę w grupie z 6 punktami, natomiast Veszprem na 3 miejscu z szansami na bezpośredni awans do 1/4. Dziś spodziewam się ostrego ataku gości od początku, mają ku temu możliwości bo skład kompletny. Zastanawia mnie jeszcze under bramkowy bo linia 65,5 dosyć wysoka, Porto u siebie postawi twarde warunki i nie sądzę że zobaczymy tyle bramek co w pierwszym spotkaniu gdzie była ostra wymiana ciosów.
Zatem under 65,5 @ 1,80 Fortuna.:mad:

Magdeburg- Wisła Płock
Typ: over 56,5
Kurs: 1,80
Fortuna


To jest chyba ten raz w roku, kiedy zagram over Nafciarzy, zespół z Płocka to mega underowa ekipa ale mierzą się z bardzo overowym zespołem w dodatku będącym w wysokiej dyspozycji. Nie sądzę że Magdeburg dopuści do sytuacji jaka miała miejsce w Płocku, gdzie do ostatnich minut ważyły się losy wyniku. Po mistrzostwa Europy, Magdeburg rozegrał 3 spotkania i rzucał odpowiednio 34 bramki RNL, 33 z THW na wyjeździe, 39 z Melsungen. Uważam że jest dzisiaj potencjał na wynik w okolicy 60 bramek, natomiast zależy to od wielu czynników, okaże się w praniu dziś wieczorem.
Proponuję również handicap na Wisłę +5,5 gola@ 1,81 Fortuna bo Magdeburg jakoś wybitnie "leży" zespołowi z Płocka i na 6 ostatnich spotkań tylko raz przegrali różnicą 6 bramek, a pozostałe mecze na styku.

o meczu Szeged- Kolstad pisałem powyżej....​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SC Magdeburg - Wisla Plock
Wisla Plock over 24.5 bramek @ 1.50
Wisla Plock over 25.5 bramek @ 1.79
Fortuna

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow, ale sprzet z ktorego w tej chwili korzystam ich po prostu nie ma. Nie bede powielal typu na over w meczu Magdeburga z Wisla, bo sam rowniez mialem zaproponowac ten typ, aczkolwiek sam zagralem linie nizej, ja zaproponuje w tym meczu zagrac na sam over Wisly. Linie naprawde niskie, bo i Wisla dosc underowa druzyna, a i przeciwnik mocny, tyle, ze juz na starcie w tym momencie Wisla trafia srednio 27.1 bramek na mecz, zas Magdeburg traci srednio 27.9 bramek. W pierwszym meczu ogladalismy zwyciestwo Magdeburga 26:28, linie zostalyby wiec dzisiaj pokryte, ale to w Niemczech pada tych bramek zazwyczaj wiecej, a tak sie sklada, ze Wisle bylo dane grac z Magdeburgiem w 2023, w 2022 i 2021 roku, dwa razy w ramach Ligi Mistrzow, raz w ramach Ligi EHF, a Wisla zdobywala w tych meczach 28, 27 i 29 bramek. Zespol z Plocka w ostatniej kolejce LM sprawil ogromna niespodzianke, bo ogral u siebie Veszprem, bylo to dosc wyrazne zwyciestwo, na dodatek rzucili w tym meczu az 37 bramek. Wisla nie lezy Magdeburgowi, w ubieglym sezonie w Plocku padl remis, w rewanzu niemiecka druzyna ledwo wyciagnela spotkanie dwoma bramkami. Niskie linie, wiec warto sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
SC Magdeburg - Wisła Płock
Magdeburg i powyżej 56,5 bramek @2,00
Superbet


Koledzy wyżej trochę mnie ubiegli w typach na to spotkanie, od początku jak byłem myślami przy tym meczu, chodził mi po głowie over ogólny bądź over Wisły Płock. Obie ekipy w ostatnich latach dość często grają miedzy sobą. Spotkania rozgrywane w Płocku są underowe i zazwyczaj kręcą się w okolicach 50 bramek. Zaś te rozgrywane na niemieckiej ziemi toczą się już pod dyktando gospodarzy i to oni dyktują tempo gry, a potrafią grać szybko i skutecznie. Faworytem potkania oczywiście jest Magdeburg, który jest mega mocny u siebie, w Bundeslidze komplet 11 zwycięstw a w LM jedynie porażka z Veszprem. Myślę, że Wiśle nie wyjdzie drugi taki mecz jak z Veszprem i przegrają dziś po walce. Ostatnie wyniki Nafciarzy w Magdeburgu to porażki 30:28 i 33:27. Magdeburg powinien to spotkanie wygrać kilkoma bramkami, jednak gości stać na rzucenie 26-27 bramek. Dlatego typuję zwycięstwo gospodarzy połączone z ogólnym overem bramkowym.

Dodatkowo:
Wisła Płock powyżej 26,5 bramek @2,35
Wisła Płocka handicap +6,5 bramek @1,67
 
Ostatnia edycja:
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
RNL- Hannover
Typ: 2 (+2 AH)
Kurs: 1,72

1xBet

RNL masakryczne wyniki ostatnio, jedna wygrana i jeden remis w 10 ostatnich spotkaniach. Porażka z mocno przeciętnym Górnikiem też chwały nie przynosi. Jutro podejmują bardzo solidny zespół z Bundesligi, który sprawił niemałą niespodziankę w weekend pokonując Magdeburg. Uważam że to będzie wyrównany mecz, w mojej ocenie ze wskazaniem na gości, więc skromne handi jest dodatkowym zabezpieczeniem. Poza tym to spotkanie o wysokim ciężarze gatunkowym bo raz że gra o ważny punkty, dwa że takie Niemieckie derby także będzie walka, przez co myślę że można pograć under przy wysokawej linii 62, RNL w ostatnich 10 meczach tylko 3 -krtonie przekroczyło 30 bramek, zazwyczaj zatrzymują się w okolicy 24-26 trafień. Hannover ma w bramce Quensteda, natomiast RNL Apelgrena, także wsparcie między słupkami powinno być solidne.
under 62 @ 1,75 1xBet

Nieco ostrożniej można zagrać:
Hannover wygra połowę lub mecz @ 1,96

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dinamo Bukareszt- Constanta
Typ: over 58,5
Kurs: 1,91
Pinnacle


Dinamo gra mega szybki handball, u siebie rzucają często w okolicy 40 bramek, co prawda to Rumuńskie derby w LE, ale Constanta też potrafi mocno narzucać chociażby 29 bramek w Głogowie czy 28 w Lizbonie, oraz 29 na ciężkim terenie na Węgrzech. Dinamo najniższy wynik w tej edycji to 28 rzuconych bramek, reszta to 30+. W zeszłym roku drużyny mierzyły się ze sobą 4 krotnie, tylko raz był over, ale w tym sezonie oba zespoły w lepszej dyspozycji rzutowej więc nieco na przekór statystykom idę w over.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Gorenje- Nexe
Typ: 1 (+2,5)
Kurs: 1,88

Fortuna

Tutaj nie za bardzo ogarniam skąd te kursy. Gorenje bardzo solidny zespół, szczególnie u siebie gdzie pokonali w 1 fazie grożnych Szwajcarów, Cuencę oraz remis z Savehofem. Nexe również bardzo silny zespół z Chorwacji, ale spodziewałem się tutaj kursów w okolicy 50/50, natomiast buki zdecydowanie faworyzują gości, z czym nie do końca się zgadzam więc delikatnie próbuję gospodarzy.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Vojvodina- Flensburg
Typ: 1 (+7,5) do przerwy -1, na koniec -10 :mad:
Kurs: 1,8
Bet 365


Tutaj faworyt jest jeden i każdy inny wynik będzie sensacją, natomiast czy aż tak wysoko wygra zespół niemiecki? Nie sądzę. Flensburg na wyjeździe przegrał jedną bramką z Kadetami, którzy potęgą nie są, jedną bramką wygrali z Elverum więc wyniki niezbyt oszałamiające, wyniku z Lovcen nie biorę pod uwagę bo to ogórki.
Serbowie u sibie też bez jakiegoś szału bo porażka -1 z La Rioja, Wygrana +1 z Silkebogkiem i + 5 z Macedończykami. Ostatnio w 2 fazie, porażka -3 z Kadetami z którymi Flensburg przegrał -1.
Poza tym Flensburg ma w niedzielę mega ważny mecz w Bundeslidze z Fusche Berlin i nie sądzę by forsowali jakoś specjalnie tempo by wygrać + 10.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Savehof- Skjern
Typ: 1
Kurs: 1,96
Fortuna


Typ czysto statystyczny, nie wiem zbyt wiele o obu zespołach.
Natomiast Savehof u siebie bardzo przekonujące wygrane do tej pory:
- 36-34 z bardzo solidnym Gorenje
- 41-20 z Winterthurem
- 40-27 z Cuencą

Skjern wyjazdy średnie:
39-25 z Nexe
25-32 z Bragą
31-27 ze słabymi Słowakami, co prawda był to mecz o pietruszkę i odpuścili

W pierwszej kolejce drugiej fazy, Savehof przegrał na wyjeździe z Nexe (-1) gdzie Skjern dostał bęcki (-14). Skjern co prawda wysoko ograł Gorenje ale jak spojrzymy na wyniki domowe i wyjazdowe obu klubów to gospodarze wygrali 14/17 meczów o stawkę w tym sezonie we własnej hali a goście przegrali aż 8 z 15 spotkań.
Czysto statystycznie idę w kierunku gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Vojvodina - Flensburg-H.
Flensburg-H. over 32.5 bramek @ 1.95
Flensburg-H. over 34.5 bramek @ 3.05
Fortuna

Handicapów ruszać nie będę, ale szkoda nie spróbować pograć bramek w stronę gości. Flensburg w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej obok Dinamo Bukareszt może poszczycić się najlepszą ofensywą w rozgrywkach, nie jest to przypadek, bo i w lidze znajdują się w top 4 najlepiej rzucających, notując na wyjazdach średnio 31.7 bramek na mecz. W LE jak na razie linię 32.5 bramek przekraczali 6 razy na 7 spotkań, a tą wyższą 34.5 bramek udało im się przekroczyć też aż 5 razy. Do tej pory w tych rozgrywkach tylko jedna wpadka, wyjazd z Kadetten, który sensacyjnie przegrali 25:24, a przecież przed własną publicznością wygrali aż 46:32. Dzisiaj wyjazd do Vojvodiny, gdzie według mnie obejrzymy trochę rotacji, bo trzeba też walczyć w lidze, a następne spotkanie za 5 dni z Fuesche Berlin, aktualnymi liderami tabeli, z którymi nie tak dawno przegrali na wyjeździe 32:31, ale do tego meczu jeszcze daleko, więc nie spodziewałbym się aż tak mocnego oszczędzania się. Vojvodina do tej pory nie traciła tak dużej liczby bramek, ale nie dość, że w fazie grupowej mieli dość przeciętnych rywali pokroju Alkaloid, trochę mocniejszą La Rioję, oraz Bjerringbro/Silkeborg, to na początku fazy głównej na otwarcie grali z Kadetten, których mecze są dość defensywne. Z takim przeciwnikiem jak Flensburg do tej pory nie przyszło im się mierzyć i jeśli gościom się zechce, to może być prawdziwe zderzenie ze ścianą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1818
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Aalborg - Szeged
Bence Banhidi under 4.5 bramek @ 1.75 Fortuna

Dzisiaj sporo ciekawych spotkań, zacznę od jednego z pierwszych meczy Aalborga z Szeged, gdzie stawiam na under Banhidiego. Linia trochę za wysoka moim zdaniem, Bence ma przebłyski, ale raczej nie aż takie, żeby spodziewać się po nim aż 5 bramek przeciwko Aalborgowi, który mu de facto nie leży, ale o tym później. Banhidi do tej pory zgromadził na swoim koncie 27 bramek, co nie daje mu nawet miejsca w top 30 tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, linię tą przekroczył 2 razy na 10 spotkań, omijając jeden mecz, było to przeciwko Kiel, gdzie zdobył 7 bramek, oraz w ostatniej kolejce z Kolstad, gdzie zdobył aż 8 bramek, ale w pozostałych spotkaniach już tak kolorowo nie było, raz nie zdobył w meczu żadnej bramki, trzykrotnie kończył spotkania z 1 bramką na koncie i po razie rzucał 2, 3 i 4 bramki. Wyjazdy też przeciętne, bo oprócz pierwszego wspomnianego z Kiel, gdzie rzucił 7 bramek, następnie było 0 z Kolstad, 1 z Kielcami i 1 z Zagrzebiem. Przeciwko Aalborgowi był w stanie rzucić 3 bramki przed własną publicznością na 6 rzutów, a był blisko wypadnięcia z boiska, bo dostał również 2 kary 2-minutowe. Traf tak chciał, że Szeged w poprzednim sezonie też grał z Aalborgiem, zresztą prawie co sezon zdarza się taka sytuacja i w poprzednim roku Banhidi też zdobył 3 bramki u siebie i 4 na wyjeździe. Aalborg pierwsze spotkanie z Szeged przegrał na wyjeździe i to dość wysoko, dzisiaj na pewno będą chcieli się zrewanżować, raczej ta sztuka się uda, bo Węgrzy słabo radzą sobie na wyjazdach, ja gram na to, że postawić się nie pomoże Banhidi, STS wystawił nawet linię niżej i tu miałbym obawę grać under, jednak linia 4.5 już mnie bardziej przekonuje.

Kolstad - RK Zagrzeb
Under 56.5 bramek @ 1.85 Superbet

Toczy się walka o miejsce w 1/8 Ligi Mistrzów, w Grupie A Eurofarm Pelister nie bierze już udziału w wyścigu, jednak dzisiejsze dwa zespoły tak, mało tego, z dużym prawdopodobieństwem obejrzymy tylko jedną drużynę w dalszym etapie rozgrywek. Ten mecz już przez samą stawkę zapowiada się dosyć underowo, a przecież w meczach obu drużyn i tak nie pada zbyt duża liczba bramek, w meczach Kolstad średnio 56.4, zaś w meczach Zagrzebia średnio tylko 52.5 bramki. Underowy był też mecz bezpośredni, który Zagrzeb wygrał aż 31:20 u siebie, sprawiając nie małą niespodziankę. Jedyna obawa to fakt, że w Norwegii padają wysokie wyniki, a z jednym wyjątkiem, jaki był mecz z Aalborgiem, który goście wygrali 18:29, jednak Zagrzeb potrafi zagrać w defensywie, raz już zatrzymali Kolstad i większe ciśnienie na wynik jest powiedziałbym w drużynie gospodarzy. Jak już wspomniałem jedna obawa co do underu jest, ale mam nadzieję, że Zagrzeb zabije ten mecz i nie da się rozkręcić Kolstad.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Montpellier
Montpellier under 27.5 bramek @ 1.85 Superbet

Idę w under, bardzo ważny mecz dla Wisły, w tej chwili nie mają miejsca w top 6, a już tylko 3 kolejki do końca, Montpellier już spokojniejsze, choć i tak będą chcieli zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. W każdym razie Wisła potrafi zagrać w defensywie, u siebie tracili 30 bramek z bardzo ofensywnym GOG, 28 bramek z SC Magdeburgiem, 25 bramek z Celje, 28 bramek z Barceloną i 30 bramek z Veszprem, gdzie mecz ten nie był ewidentnie w ich "stylu". Montpellier na wyjazdach to za to 31 bramek z Veszprem, 31 bramek z Celje, 27 bramek z GOG, 29 bramek z Porto i 24 bramki z SC Magdeburgiem. W pierwszym spotkaniu oglądaliśmy triumf Montpellier 30:28, chociaż kto wie jak potoczyłoby się to spotkanie, gdyby swojego dnia nie miał Ahmed Hesham, który rzucił aż 9 bramek z 90% skutecznością i był to dla niego najlepszy występ w historii rozgrywek Ligi Mistrzów. W tym meczu Wisła na pewno nie będzie podkręcać tempa, cały mecz powinno być blisko, a kluczem do zwycięstwa jest defensywa, kusiło mnie nawet pograć na ich zwycięstwo, jednak nie spodziewałem się, że w tym meczu będą faworytami, a taki kurs mnie nie przekonuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1193
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- Szeged
Typ: Aalborg + over 59,5
Kurs: 2,09
Fortuna


Aalborg podejdzie do tego spotkania mocno zmotywowany bo pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się blamażem Duńczyków, którzy dostali na Węgrzech łomot 34-27. Dziś przed własną publicznością uważam że zdecydowanie wygrają, i że zobaczymy trochę bramek. Uważam że będzie to otwarte spotkanie bez jakichś szachów, Duńczycy mają bardzo silną i kreatywną ofensywę, także liczę na przynajmniej 60 goli.

Kolstad- Zagrzeb
Typ: Kolstad (-3,5)
Kurs: 1,75
Fortuna


Norwegowie u siebie bardzo mocni, ograli THW czy PSG, osttanio nie pykło im z Aalborgiem ale jest to drużyna poziom wyżej do Chorwatów. Zespół z Zagrzebia zawdzięcza swoje wyniki niesamowitemu Mandiciowi i dobrej grze w defensywie. Jednak Kolstad ma bardzo różnorodny atak i uważam że nie powinni mieć problemów z bałkańskim zespołem. Poza tym Zagrzeb bez swojego lidera na rozegraniu Klaricy.

Celje- Magdeburg
Typ: over 62,5
Kurs: 1,80

Fortuna

Magdeburg podrażniony porażką w wygranym (mieli + 6 w 40 minucie) meczu z Hannoverem w lidze niemieckiej. Celje u siebie gra bez kompleksów, szybki, ciekawy handball, szczególnie pierwsze połowy mają dobre, a później w drugich 30 minutach puchną. Magdeburg zazwyczaj też gra szybka piłką, mają indywidualności, które nie boją się wziąc odpowiedzialności w grze 1 an 1 czy w rzutach z 9 metra.
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 39-23, dziś liczę że gospodarze będą w stanie dorzucić 5-7 bramek do dorobku z pierwszego meczu (potrafili rzucić ponad 30 bramek Barcelonie czy Veszprem). Magdeburg na wyjazdach tez potrafi rzucać: 40 bramek z Porto, 32 z silnym GOG.
over 30,5 @ 1,76

Mecz Wisły dla mnie wielka niewiadoma, jednak po tym jak zachowują się kursy przez ostatnie dni to szedłbym w Montpellier wygra połowę lub mecz @ 1,77 w Fortunie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
PSG - Kielce
Dylan Nahi over 3.5 bramek @ 1.95
Arkadiusz Moryto over 4.5 bramek @ 1.80
Igor Karacic over 2.5 bramek @ 1.90
Szymon Sićko over 4.5 bramek @ 1.60
Superbet
PSG Handicap -3.5 bramek @ 2.60
STS

Zacznę dzisiaj od spotkania, które zostanie rozegrane później, mecz PSG z Kielcami, gdzie niestety sam osobiście nie daję za dużych szans naszej drużynie, Talant w Paryżu jeszcze nie wygrał, ostatnie nasze wyjazdy kończyły się boleśnie 32:27 w 2021 roku, 37:26 również w tym samym roku, oraz 35:26 w 2019 roku. Choć nie lubię grać przeciwko Kielcom, tak dzisiaj się na to skuszę, bo kursy na PSG wyglądają bardzo ciekawie, do tego goście z dużymi problemami. O Kaddahu dalej nie ma co wspominać, ale do Gębali i Karaleka dołączył niestety Tournat, który może pauzować aż półtora miesiąca. Nasza sytuacja na środku wygląda bardzo nieciekawie, bo opcji w ataku na kole za bardzo nie ma, za to Gębala mocno odpowiadał za defensywę na środku, stąd dzisiaj PSG może mieć trochę łatwiej.

Warto moim zdaniem poszukać też bramek zawodników Kielc, bo odchodzą spore opcje w ataku. Linia na Nahiego to tylko 3.5 bramek, piszę tylko, bo dla tego zawodnika to kolejny powrót do Paryża, z którego przywędrował do Kielc, do tej pory przeciwko swojej byłej drużynie zdobył 6, 5, 0 i 4 bramki, dzisiaj okazji rzutowych też powinien mieć sporo. Tylko jedna bramkę wyżej mamy linię na Morytę, który po kontuzji jeszcze aż tak się wstrzelić nie może, ale w Lidze Mistrzów zazwyczaj jest bardzo skuteczny, dodatkowo dzisiaj spoczywa na nim duży obowiązek. Taka sama linia na Szymona ku mojemu lekkiemu zdziwieniu, jest to pierwszy strzelec swojej drużyny, ostatnio też nie zawodził, dla porównania Fortuna ma linię wyżej. Na koniec Karacic, nie jest to może pierwsza opcja w ataku, ale 35 bramek na swoim koncie już uzbierał, mało tego linii 2.5 bramek w LM nie pokrył tylko 3 razy na 10 spotkań, a dzisiaj każdy z zawodników powinien mieć więcej okazji rzutowych.

W Kielcach oglądaliśmy triumf gospodarzy 30:29, Karalek dorzucił wtedy bramkę, Tournat 2 bramki, poza tym zawodnicy, których linie zaprezentowałem spisali się następująco:

- Szymon Sićko 8/11
- Igor Karacic 7/9
- Arkadiusz Moryto 5/8
- Dylan Nahi 4/4

Dzisiaj więc warto jak dla mnie popróbować overy tych zawodników, tym bardziej, że jeszcze nie wszystki buki zorientowały się, że Tournat nie gra, trzymając na niego linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Wczoraj słaby dzień, nie wiem co odwalił Kolstad ponownie z Chorwatami....

Dziś próbujemy następująco:
THW Kiel- Eurofarm
Typ: 2 (+9,5)
Kurs: 1,88

Miałem grać bramki ale mam mieszane uczucia. Idę w kierunku Eurofarmu z handi bo linia wysoka, a Macedończycy na wyjazdach notowali nastęujące wyniki:
z Kielcami -10
z Szegedem -8
z Zagrzebiem -9
z PSG -5
z Aalborgiem -15
pierwszy mecz z THW na -3
Także nie najgorzej, wczorajszy dzień pokazał że nie zawsze faworyci będą zdecydowanie wygrywać jak w przypadku Aalborga czy Kolstad. Uważam że Macedończycy typowo dla siebie zagrają twardo w defensywie co powinno pozwolić na mecz na kontakcie z THW. Wygrana gospodarzy raczej niezagrożona, natomiast nie sądzą że wygrają 10 bramkami lub więcej.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Veszprem- GOG
Typ: GOG over 29,5
Kurs: 2,00

Fortuna

Na papierze Veszprem powinno to lekko klepnąć, handicapy niskie zachęcające do grania na Węgrów, ale Veszprem lubi takie tematy spartolić więc obrałem inną taktykę na ten mecz, mianowicie 30 bramek gości. Pierwszy mecz zakończony 36-30 dla Duńczyków. Veszprem u siebie traciło bramki w następujący sposób:
- 31 z Montpellier
- 34 z Porto
- 21 z Wisłą.
- 31 z Celje
- 31 z Barceloną

GOG z kolei na wyjazdach:
- 30 na ciężkim terenie w Płocku
- 30 w Barcelonie
- 31 w Porto
- 27 w Magdeburgu
- 25 w Montpellier

Widzę potencjał w tym typie, natomiast za drobne spróbuję grę na gości: GOG do przerwy lub w całym meczu @ 4,60 oraz GOG +6,5 @1,81 w Fortunie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Barcelona - Porto
Typ: over 64,5
Kurs: 1,81

Fortuna

Tutaj też dziś spodziewam się bramek i myślę że wynik może zakręcić się w okolicy 70 trafień. Barca u siebie dość regularnie rzuca około 40 doli, Porto stać na wynik w okolicy 30 bramek. Pierwszy mecz zakończony 30-38 na korzyść Katalończyków. Porto ostatnio overowe 66 bramek z Veszprem, 71 z Magdeburgiem, czy 62 z GOG.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

PSG- Kielce
Typ: PSG over 32,5
Kurs: 1,78

lub

PSG (-2,5)

Kurs: 1,98
Fortuna

Hit kolejki w Paryżu, jednak mam mocne obawy co do tego spotkania bo Kielce mocno osłabione. Zagramy bez obrotowego bo kontuzjowani są Karalek i Tournat. Poza tym kiepsko będzie wyglądać defensywa bo nadal gramy bez Tomka Gębali. Brak Kounkouda też będzie widoczny bo spodziewam się że Nahi będzie grał na obrocie także wypada Nam dwóch skrzydłowych z nominalnej pozycji i zostajemy z Arkiem Moryto i młodym Surgielem i Widaernym. Zapowiada się naprawdę ciężki mecz i obawiam się ostrego lania.
Kielczan stać na pewno na dobry wynik ale musieliby zagrać najlepszy mecz w sezonie, a nawet dobrych meczy Kielczan w tym sezonie nie było za wiele.
Gram bramki PSG bo będą szybko wznawiać z udziałem Steinsa, mają w drugiej linii również Prandhiego, Tonnesena czy Holma, no i nie można zapominac o Syprzaku na kole, który będzie miał dzisiaj raj na obrocie z uwagi na brak naszych 3 rosłych zawodników.
Dlatego:
- Syprzak over 6,5 @ 1,90
- Steins over 2,5 @ 1,55
- Moryto over 4,5 @ 1,80
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +860
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
Spora część buków wycofuje mecz VIVE z oferty. Już nie ma na Fortunie czy Superbecie.
W STS jeszcze fajny zakład znalazłem:

PSG wygra obie połowy @ 3,75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1076
Do góry Bottom