>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ktoś wie czemu tak rosną kursy na Funvic w KMŚ? Na papierze mają sporo lepszy skład niż UPCN.
A gdzie ten skład Funvic widziałeś? Jak na Wikipedii to skład z poprzedniego sezonu. Wszystkie gwiazdy już odeszły. W tym sezonie w Brazylii grają jakimś anonimowym składem i ledwie przędą.
 
J 3K

josh91

Użytkownik
A gdzie ten skład Funvic widziałeś? Jak na Wikipedii to skład z poprzedniego sezonu. Wszystkie gwiazdy już odeszły. W tym sezonie w Brazylii grają jakimś anonimowym składem i ledwie przędą.
Thales libero reprezentacji, sypacz Murilo Radke, atakujący Felipe i doświadczony środkowy Riad Ribeiro to dla mnie nie są takie anonimy. Gorzej to wygląda w UPCN gdzie ostatnio przegrali w finale pucharu Argentyny 0:3, a w składzie nikogo na poziomie międzynarodowym.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Thales libero reprezentacji, sypacz Murilo Radke, atakujący Felipe i doświadczony środkowy Riad Ribeiro to dla mnie nie są takie anonimy. Gorzej to wygląda w UPCN gdzie ostatnio przegrali w finale pucharu Argentyny 0:3, a w składzie nikogo na poziomie międzynarodowym.
Thales jak najbardziej, Rbeiro jeszcze jescze, Radke, a Murillo Radke nie wiem czy w Stali Nysa by się do 6 złapał.

Funvic na kwicie faworytem, ale przegrywali w tym sezonie po 3-1 czy 3-0 już z nie takimijak UPCN
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zwróćcie uwagę, że w Funvicie na przyjęciu gra nominalny libero... gdzieś widziałem info, że ze względu na kwestie formalne (?) nie zdążyli zgłosić drugiego przyjmującego, a kolejni kontuzjowani... komedia, jak cały ten turniej.

Co tam Panowie atakujecie na dzisiaj z LM pań? Ja pobrałem na live THY z Moskwą. W LM nie ma ograniczeń limitów obcokrajowców i mogą pokazać swój pełen potencjał. W Moskwie widzę nie gra Begic. Vasilieva i Goncharova szału też nie robią. Do TB powinny dociągnąć a tam już wszystko możliwe.
Post automatycznie złączony:

Pokuszę się też o niepopularna opinię i utratę seta przez Chemik @2,12 w pinnie obecnie płacą. W I meczu podopieczne Nawrockiego się przejechały po rywalu, ale dzisiaj trochę trudniejszy rywal + mecz wyjazdowy. Kurs mnie w pełni satysfakcjonuje, spróbować muszę.

A poza tym? Brak pomysłów. Kaliningrad powinien gładko mecz wygrać, ale kurs dość mizerny. Może hcp -11,5 pkt warto? Dresdner mocno opisywałem przy okazji ostatniej kolejki, ten szalony mecz z Rzeszowem. Do przerwy światecznej dalej będą grały z 1 nominalną przyjmującą, dopiero wtedy mają zamiar ściągnąć jakąś młodą Amerykankę.
 
Ostatnia edycja:
J 3K

josh91

Użytkownik

Zwróćcie uwagę, że w Funvicie na przyjęciu gra nominalny libero... gdzieś widziałem info, że ze względu na kwestie formalne (?) nie zdążyli zgłosić drugiego przyjmującego, a kolejni kontuzjowani... komedia, jak cały ten turniej.

Co tam Panowie atakujecie na dzisiaj z LM pań? Ja pobrałem na live THY z Moskwą. W LM nie ma ograniczeń limitów obcokrajowców i mogą pokazać swój pełen potencjał. W Moskwie widzę nie gra Begic. Vasilieva i Goncharova szału też nie robią. Do TB powinny dociągnąć a tam już wszystko możliwe.
Niestety Dynamo przejechało się w tie-breaku po turczynkach, a jak na złość Amstetten dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj w Sofii.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik



Niestety Dynamo przejechało się w tie-breaku po turczynkach, a jak na złość Amstetten dzisiaj dużo lepiej niż wczoraj w Sofii.
Tak, dzisiaj Amstetten się ocknęło i bierze mecz 3-1. Ciekawe czy złotego seta też ogarną. Młode Bułgary jak wczoraj żarło to jechały za ciosem, bodajże 16 bloków w 3 setach zrobili. Dzisiaj już trudniejszy mecz to walki nie podejmują. Niestety w bukmacherce, jak i w życiu, nie wystarczy coś wiedzieć, szczęście również trzeba mieć.

Uf, młode Serbki seciora ogarnęły! ✅ Nie wiem co tam z Brakocevic się stało, czy to pomysł Jacusia, czy faktycznie jakiś uraz? Dziwna sprawa.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Uf, młode Serbki seciora ogarnęły! ✅ Nie wiem co tam z Brakocevic się stało, czy to pomysł Jacusia, czy faktycznie jakiś uraz? Dziwna sprawa.
Jovana chora… W tamtym tygodniu w Rzeszowie przy każdym time-oucie asystent leciał z ręcznikiem bo się lało z nosa ale dzisiaj to już dramat.. Blada jak ściana, źle wyglądała, było widać ile ją kosztuje przebywanie na boisku także wielki szacun za charakter i fajnie, że to docenili i została MVP
 
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Lube - Funvic under 138.5 @2.35 👍 , Lube under 78.5pkt @1.85👍, poniżej 3.5seta @1.6👍 Forbet // wszystko siadło, jednak te oszołomy z forbet po pierwszych stawkach zaakceptowanych to przy nastepnych od 300-500 zaczęli kombinować i nawet limitów nie dawali tylko usuwali z oferty. Mam nadzieję, że to jednorazowy wyczyn.

Atakuje w ten mecz o 21, Lube według mnie na luzie 3.0, ale lepsze kursy na u derki niż na dokładny wynik.
Funvic oglądałem i dla mnie ten zespół jest cienki. Jakiś libero na przyjęciu, człowieka z podstawy nie zgłosili do kmś, bo nie mają floty, Weber uwalony, bo powiedział, że statek tonie.
Lube na innym biegunie, zespół top i dzisiaj szybko skończy mecz.
Poza tym w innych bukmacherach kursy dużo niższy niż na forbecie i warto cisnąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Zaksa win @1.9👍, - 1.5 @2.6👍//Zaksa kontrolowała mecz, końcówki słabsze, ale weszło. Szkoda 2 seta, bo szli równo.

Żal nie zagrać dzisiaj na Zakse. Według mnie duży faworyt tego spotkania, w tym roku równa gra od początku sezonu. Podróż daleka, ale nie powinno się to odbić na formie. A Loko składem wcale mnie nie przekonuje zagraniczni to nie są wielkie gwiazdy, a ruskich z najwyższej półki też nie mają. Niby w lidze dobre wyniki robią, ale liga rosyjska oprócz 3-4 zespolow to średniawka. Lube już w tym roku pokazało co Loko zdziała w LM nie dajac im wyjść z 20.
Probuje dla lepszego oglądania jeszcze dw 3.0 Zaksa @5.5👎.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cannes - Perugia

under 135,5 pkt @1,72
Perugia poniżej 75,5 pkt @1,55
Poniżej 3,5 seta @1,42
Perugia handicap -18,5 pkt @1,85

Typy i kursy z betfana

Spotkanie mistrzów Francji z włoskim potentatem. Cannes w tamtym roku zdobyło sensacyjnie mistrzostwo, jednak w tym sezonie tak kolorowo nie jest. W tym sezonie klub po 12 kolejkach Ligue A ma zaledwie 5 punktów i jest czerwoną latarnią ligi. Liderem drużyny miał być Gabriele Nelli, ale zdecydowanie więcej on leczy kontuzję niż gra. Ważną postacią był reprezentant Niemiec, Christian Fromm, jednak ten.. w ostatnich dniach opuścił klub i przeszedł do Valentii, gdzie ma zastąpić Douglasa. W Cannes jest totalny chaos. Do tego doszło do zmiany trenera. Klub opuścił Horacio Dileo, a nowym trenerem mistrzów Francji został Nikola Matijasevic. W tym sezonie Cannes wygrało zaledwie 2 z 14 meczów. Do tego klub ma już na koncie 9 porażek z rzędu i nic nie wskazuje na to, żeby to się prędko zmieniło..

Perugii zbytnio przedstawiać nie trzeba. To lider ligi włoskiej. W 11 meczach Perugia zdobyła 31 punktów. Zespół jest naszpikowany gwiazdami. Do tego z meczu na mecz podopieczni Nikoli Grbicia grają coraz lepiej. Zachwyca Leon, do zespołu wkomponował się Anderson i Gianelli. Jedynym osłabieniem dzisiaj będzie brak na ataku Rychlickiego, który złapał Covid. Jednak to nieduży problem, bo na atak powędruje Anderson, a na przyjęciu powinniśmy zobaczyć Płotnickiego. W pierwszym meczu LM Perugia pewnie pokonała 3:0 Trentino.

Aktualnie te zespoły dzielą co najmniej 2 klasy różnicy. Perugia jest zdecydowanym faworytem i nie widzę tutaj niespodzianki. Jeśli podopieczni Nikoli Grbicia nie zlekceważą rywali to pewnie wygrają w 3 setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Praia win @2.55 uninet - 1.5seta @3.6 forbet, - 1.5 @4.1 unibet

Gram na najlepszy zespół brazylijski Praia, forbet wystawił kurs na - 1.5seta @3.6, ale pewnie niedługo spadnie i warto szybko załadować. Na zwycięstwo jeszcze nie ma, a pewnie będzie w okolicach @2, ale na uni ecie jak ktoś ma konto można wyhaczyc jeszcze lepsze kursy na win i hc brazylijskiego zespołu.
Już wczoraj ładowałem na Conegliano z Fener i dzisiaj ładuje na Praie, ponieważ dla mnie lepszy skład fajne Brazylijki i dodatkowo siostry Martinez z Bujis pociągną do zwycięstwa. Fener w tym roku jak pisałem gdzieś dużo słabszy skład i jedyny ich atut w tym meczu to, że grają w Turcji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 928

majer04

Użytkownik
Praia win @2.55 uninet - 1.5seta @3.6 forbet, - 1.5 @4.1 unibet

Gram na najlepszy zespół brazylijski Praia, forbet wystawił kurs na - 1.5seta @3.6, ale pewnie niedługo spadnie i warto szybko załadować. Na zwycięstwo jeszcze nie ma, a pewnie będzie w okolicach @2, ale na uni ecie jak ktoś ma konto można wyhaczyc jeszcze lepsze kursy na win i hc brazylijskiego zespołu.
Już wczoraj ładowałem na Conegliano z Fener i dzisiaj ładuje na Praie, ponieważ dla mnie lepszy skład fajne Brazylijki i dodatkowo siostry Martinez z Bujis pociągną do zwycięstwa. Fener w tym roku jak pisałem gdzieś dużo słabszy skład i jedyny ich atut w tym meczu to, że grają w Turcji.
już zdjętę
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom