>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów MILENIUM (konkurs)

Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Witam.Od stycznia zmieniła sie formuła dodawania i przeliczania pkt na karte.
Ma ktoś albo zna ktos może nowe zasady i mogłby mi je przyblizyc (przeliczanie pkt itp)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ja się przyłączam do powyższego pytania, mógłby ktoś zabrać głos w tej sprawie? Wiem tylko, że teraz ważnym czynnikiem dla przeliczania tych punktów będzie postawiona stawka. Tyle udało mi się podsłuchać w jednej z kolektur. Ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd dlatego czekam na pewną informację od kogoś dobrze zorientowanego w tej sprawie.
Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji;)
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Wiem tylko tyle że na srebrną kartę trzeba teraz 2000 punktów a nie jak dawniej 1000. I nawet jak jakiś mecz nam nie siądzie to dostajemy tyle samo punktów ile mielibyśmy dostać gdyby nam siadło wszystko.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam.Od stycznia zmieniła sie formuła dodawania i przeliczania pkt na karte.
Ma ktoś albo zna ktos może nowe zasady i mogłby mi je przyblizyc(przeliczanie pkt itp)
Teraz w Milenium punkty są naliczane mnożąc stawkę za którą się zagra przez specjalny współczynnik zależny od ilości meczy na kuponie .
I tak np. za jeden mecz na kuponie masz przelicznik 0,1 za dwa mecze 0,19 za trzy mecze 0,37 itd. , czyli stawiając np.dwa mecze za przykładowe 100 zł uzyskujesz 19 pkt., nie ma znaczenia jaki jest kurs tego meczu i czy go trafisz czy nie .Pełną tabelke przeliczników uzyskasz w kolekturze.
Potem uzyskane punkty możesz zamieniać na kredyty.
 
P 0

pierredzoncy

Użytkownik
Wiem tylko tyle że na srebrną kartę trzeba teraz 2000 punktów a nie jak dawniej 1000. I nawet jak jakiś mecz nam nie siądzie to dostajemy tyle samo punktów ile mielibyśmy dostać gdyby nam siadło wszystko.
Tak, zmienił się sposób naliczania punktów wszystko już jest napisane na stronie internetowej a w kolekturze zapytaj o regulamin tam jest wszystko napisane dzisiaj mi babka pokazała.
Metoda naliczania punktów jest banalnie prosta: mnożysz stawkę przez współczynnik z tabeli. Im więcej zdarzeń masz w zakładzie wielokrotnym tym wyższy współczynnik. Jeśli zagrałeś rozpis to wtedy musisz każdą kombinację wyliczyć oddzielnie traktując jak zakład wielokrotny a później wszystke punkty zsumować. Jak chcesz kilka przykładów to napisz jakie masz stawki i ile zdarzeń i jaki rodzaj zakładu to policzę ilość punktów ????
Teraz nie jest ważne czy trafisz to co typujesz bo punkty dostajesz zawsze. Punkty można wymieniać na kredyty albo nagrody ze sklepu.
 
firma 2

firma

Użytkownik
kredyty-zostały wycofane ???? za daną ilość ptk. mogłeś/aś puścić zakład -mozliwe tylko w przypadku posiadania karty ????

czyli dla mniej rozgarnietych
miałes przykładowo 100ptk. na karcie , a za 100 można było zagrać za darmo za np. 2zł(PRZYKŁADOWO POWTARZAM!)
 
R 0

romanko1

Użytkownik
kredyty-zostały wycofane ???? za daną ilość ptk. mogłeś/aś puścić zakład -mozliwe tylko w przypadku posiadania karty ????
czyli dla mniej rozgarnietych
miałes przykładowo 100ptk. na karcie , a za 100 można było zagrać za darmo za np. 2zł(PRZYKŁADOWO POWTARZAM!)
Kredyty nie zostały wycofane, w dalszym ciągu można wymieniać za punkty uzbierane z kuponów.
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
czy zakłady na kartę mogę zawierać w każdym punkcie milenium,czy tylko tam, gdzie zarejestrowałem karte????
 
Do góry Bottom