>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów UEFA w Multikinie.

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Po uprzednim pobieżnym... zasadniczo przeszukaniu Forum zakładam taki temat z zapytaniem do tych już doświadczonych ogladaczy tego typu &quot;filmu&quot; w Multikinie.

Siedzę na Podkarpaciu, nudno strasznie, więc podjechałbym sobie na mecz do Multikina w Rzeszowie na mecz Ligi Mistrzów. Dzisiaj grają mecz w Dortmundzie, jutro Atletico - Barcelona. Bilet ulgowy kosztuje 16 PLN - więc na papierze warte to spróbowania.

Zapraszam do komentarzy :cool:
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Ja meczu w kinie sobie nie wyobrażam, jeśli by był w technologii 3D to pewnie bym się wybrał zobaczyć jak to wygląda, ale tylko raz a zamiast biletu za 16 zł wolałbym pójść do baru sportowego i tam zainwestować je w piwo i obejrzeć ten mecz w lepszej atmosferze niż w kinie.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Ja byłem w multikinie w Rzeszowie na pamiętnym finale LM Chelsea - Bayern, gdzie Chelsea wygrała po karnych ;) Pomimo, że nie jestem jakimś zagorzałym fanem obu drużyn (z dwojga złego wolę Chelsea) to mecz oglądało się GENIALNIE. Sala pełna kibiców, o dziwo była kulturka bez większych kurwuni no i klimat bardzo fajny. Obok mnie siedział dosyć dobrze (aż za dobrze) zbudowany kibic Chelsea i do dziś pamiętam jak po ostatnim karnym widząc, że i ja się cieszę to odwrócił się w moją stronę i dosłownie złapał w pół i podniósł do góry z radości haha:grin: Nie wiem jak ćwierćfinały czy półfinały, ale na finał myślę że warto się wybrać...
edit.
Jak dla mnie to jeśli na sali ma być kilka osób to szkoda iść ;) U mnie cały klimat robiły &quot;trybuny&quot;, jeśli miałbym oglądać mecz w 5 osób na sali kinowej to wolałbym jak pavelw iść do baru i wypić kilka piwek oglądając meczyk
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na tą chwilę po godzinie 14 na całą salę sa sprzedane... 4 bilety :cool:

Chyba się przejde dzisiaj na Dortmund - tak żeby rozgonić chmury. Jak się spodoba to na mecz Atletico - Barcelona pewnie będzie o wiele większe zainteresowanie i wtedy powielę imprezę ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@spasny &gt;&gt;&gt; no to miałeś farta , że Twoim sąsiadem nie był dobrze zbudowany kibic Bayernu... ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja byłem dwa razy na półfinałach i zawsze na rewanżach. U mnie w Radomiu to prawie pełna sala, są i Janusze, jest gimbaza i tacy zwykli miłośnicy futbolu ???? Ogólnie to muszę powiedzieć że fajnie się ogląda, szczególnie gimnazjum robi atmosferę. Przy jakiś większych kontrowersjach czy bramkach można się pośmiać z reakcji ????
Jeśli chodzi o piwko to u mnie przymykają na to oko. Może jakieś chipsy to czasami robią problemy ale piwko w plecaku czy jakoś dyskretniej wnoszone to przechodzi. Przy hymnie Ligi Mistrzów słychać wyraźnie, że ludzie raczej z pustymi rękoma nie wchodzą ????
A z tymi biletami to często ludzie dopiero przed wejściem kupują więc tym aż tak bardzo bym się nie kierował.
No i ogólnie meczyk oglądany na takim dużym ekranie robi wrażenie:p
 
Do góry Bottom