>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

D 33

damianus627

Użytkownik
Zgadzam sie z tym calkowicie, ale nie moge poprzec zakladu argumentujac go &quot;moze sedzia popelni blad to wtedy wygram&quot;...Jesli patrze na oba zespoly to mysle, ze Bayern po prostu prezentuje sie lepiej niz ManU. Wiem, ze jest to turniej, i mozna popelnic blad i przegrac mecz ale potem jest jeszcze rewanz.
Osobiście jestem kibicem Barcy, jednak co do popełniania błędów przez sędziów i mówieniu że jest jeszcze rewanż. Mecz Barcy z Chelsea rok 2009. Właśnie błędy sędziego w meczu rewanżowym wyrzuciły Chelsea z Ligi Mistrzów.
Co do tej edycji, chciałbym żeby w tym sezonie ponownie Hiszpania pokazała swoją siłę i wygrała Ligę Mistrzów. Jednak jest jeszcze inna opcja.
Ćwierćfinały wygrają: Real, Barca, Chelsea i Bayern, po czym w półfinałach rewanże za 2012 rok czyli: Barca : Chelsea, Real : Bayern i finał LM pomiędzy Barcą a Realem.
Jednak po części wierzę też w powtórkę z 2009 i 2011 czyli finał Barca : ManUTD.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Proszę to graj na awans Bayernu po 1.15, Twoje pieniądze Twój wybór... ja przedstawiłem swój punkt widzenia i niektórzy wjechali jakbym zbeształ im kobietę.
Nigdy bym nie zagral AWANSU Bayernu po takim kursie. Przez caly czas mowie o meczu WYJAZDOWYM w Manchesterze. Jesli chodzi o kursy na awans to oczywiscie sie nie oplaca grac na Niemcow po takich kursach to glupota, ale jesli chodzi o mecze wyjazdowe to uwazam, ze warto zagrac na Bayern...w tym sezonie kurs powyzej 1,55 na Bayern na wyjezdzie byl w zaledwie 4 meczach na 18 o stawke. Wszystkie z tych 4 spotkan Bayern wygral w tym z Man City i Arsenalem oraz z Borussia Dortmund. Nie dosc, ze wygral to w kazdym z tych spotkan pokryl -1 handicap. Z 18 spotkan o stawke na wyjazdach wygrali 16, 2 zremisowali i nie przegrali ani jednego. Teraz gra z ekipa ktora w tym sezonie jest zdecydowanie gorsza niz Man City, Arsenal badz Borussia i dlatego mysle, ze kurs jaki jest wystawiony na Borusie w meczu wyjazdowym to dobry kurs do gry...ale kazdy moze miec swoje zdanie...
PS. jesli chcecie grac na ManU to grajcie na nich na wyjezdzie (w Niemczech na Alianz Arenie) gdzie rzeczywiscie Bayern potrafi dac plame...
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Problem w United to w moim odczuciu wymysły prasy, która zawsze robi z igły widły. Dwa, United nigdy nie miało łatwo z pismakami zawsze coś.... teraz mają pożywkę. United w LM przegrało raz ale odrobili, w lidze owszem były mega wpadki ale czy za Alexa ich nie było... chociażby 4-4 z Evertonem,mimo prowadzenia w 86&#39; 4-2! Porażka z Rovers 3-2 na OT. Sukcesy i porażki to historia klubów. Nikomu nie narzucam, sam myślałem,że kurs będzie niższy,że na awans Bayernu będzie jakieś 1.40-1.50 a tu poniosło kogoś i to grubo.
Proszę to graj na awans Bayernu po 1.15, Twoje pieniądze Twój wybór... ja przedstawiłem swój punkt widzenia i niektórzy wjechali jakbym zbeształ im kobietę.
1.4 albo 1.5? Widać, że nie jesteś doświadczonym graczem. Gdyby był taki to szybko gracze &#39;wyrównaliby&#39; rynek grając wysoko na FCB powodując spadki do granic takich jakie obecnie są, a uważam je bliższe prawdzie niż Twoje.
Bukmacher to nie instytucja charytatywna i musi brać to pod uwagę. To jak zachowa się rynek. A zapewniam Cię, że grających na United i BVB nie będzie wielu. Z drugiej strony jeśli tak uważasz, że na Bayern powinno być 1.5 to... bingo, masz valuebet ????
Gdybyś Ty był bukmacherem to natychmiast poleciałby z mojej strony bet 10/10 na awans FCB po kursie 1.5 i myślę, że 4/5 forum by zrobiło to co ja i musiałbyś &#39;zarządzać ryzykiem&#39; obniżając kurs na FCB i maksymalnie podciągając na United by łapać naiwnych i zbalansować zakład.
Ja po losowaniu natychmiast w głowie miałem swoje kursy i z uśmiechem na twarzy przyjąłem kursy na awans CFC i Atletico. Gdzie uważam jest value. Już widzę korektę początkowego 3.5 na 3.1 na Atleti, a i w moim odczuciu CFC ustawiłbym linie 1.6 na awans, a w Unibecie mam 1.95 co mnie cieszy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
1.4 albo 1.5? Widać, że nie jesteś doświadczonym graczem. Gdyby był taki to szybko gracze &#39;wyrównaliby&#39; rynek grając wysoko na FCB powodując spadki do granic takich jakie obecnie są, a uważam je bliższe prawdzie niż Twoje
Wow Amerykę odkryłeś... he he dla mnie śmieszne to jest,że skaczecie do mnie,że mówię,że warto pograć awans United. W ćwierćfinale pomiędzy Barceloną a City kursy na awans były 1.40 do 2.60 a tu 1.15 do 5.00 jakby była nie wiadomo jaka przepaść między klubami. United ma okres przejściowy w tym sezonie i nie grają na miarę swoich możliwości jednak nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Ja po losowaniu natychmiast w głowie miałem swoje kursy i z uśmiechem na twarzy przyjąłem kursy na awans CFC i Atletico. Gdzie uważam jest value. Już widzę korektę początkowego 3.5 na 3.1 na Atleti, a i w moim odczuciu CFC ustawiłbym linie 1.6 na awans, a w Unibecie mam 1.95 co mnie cieszy.
Zgadzam się, biorąc pod uwagę,że rewanż w Londynie.
Przez caly czas mowie o meczu WYJAZDOWYM w Manchesterze. Jesli chodzi o kursy na awans to oczywiscie sie nie oplaca grac na Niemcow po takich kursach to glupota, ale jesli chodzi o mecze wyjazdowe to uwazam, ze warto zagrac na Bayern...w tym sezonie kurs powyzej 1,55 na Bayern na wyjezdzie byl w zaledwie 4 meczach na 18 o stawke. Wszystkie z tych 4 spotkan Bayern wygral w tym z Man City i Arsenalem oraz z Borussia Dortmund. Nie dosc, ze wygral to w kazdym z tych spotkan pokryl -1 handicap. Z 18 spotkan o stawke na wyjazdach wygrali 16, 2 zremisowali i nie przegrali ani jednego. Teraz gra z ekipa ktora w tym sezonie jest zdecydowanie gorsza niz Man City, Arsenal badz Borussia i dlatego mysle, ze kurs jaki jest wystawiony na Borusie w meczu wyjazdowym to dobry kurs do gry...ale kazdy moze miec swoje zdanie...
Ja przez cały czas mówię o kursie na awans! Nie o rynku meczowym na pierwsze spotkanie! Osobiście gram na awans a potem będę szukał kartek ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zrzygać się już można tymi dywagacjami na temat Manchesteru United. Dwie strony lania wody, a wystarczy napisać, że nie opłaca się grać 1,15 na awans Bayernu (kurs dla totalnych frajerów). Do tego nie da się ukryć faktu, że Bayern Monachium to nie Olympiakos Piraeus + brak Van Persiego.
Typowanie zwycięzcy Ligi Mistrzów jest jak prognozowanie pogody na pół roku w strefie klimatycznej umiarkowanej. W skrócie to:
⚽ Jako typ podaję: PSG
⚽ Chciałbym: Juventus
⚽ Pewnie wygra: Real Madryt
O PSG już kiedyś pisałem. Klub ma spore podłoże finansowo-polityczne z okazji zbliżających się mistrzostw Europy we Francji w roku 2016. Władze chciały by stolica Francji miała swój silny potężny klub, a sami zawodnicy dostają olbrzymie premie właśnie za sukcesy na międzynarodowej arenie. Z roku na rok powinni być coraz mocniejsi. Składu nie ma sensu wymieniać, gwiazda na gwieździe, same czołowe nazwiska. Niby sezon ligowy rozpoczęli dość przeciętnie, ale do końca sezonu jeszcze daleko. PSG pokazało już w poprzednim sezonie, że trzeba się z nimi liczyć na poważnie. Ich zwycięstwo w tym sezonie wcale mnie nie zdziwi.
Tutaj to pisałem.
Doceniam kunszt trenerski Mourinho, ale uważam, że nie przejdą PSG, będą bardziej skupieni na Premier League i to się moim zdaniem odbije im bokiem na Lidze Mistrzów.
PSG to dla mnie klub bardzo dobry, ułożony, solidny. Zrozumcie, że oni od kiedy przejęli ich &quot;Szejkowie&quot; przegrali tylko 1 (i drugi z FC Porto 2012) mecz w lidze mistrzów i to nie istotny bo w fazie grupowej z Benficą na wyjeździe gdzie tak czy siak by mieli 1 miejsce. W reszcie meczy strzelają aż miło po 2-4 bramki przy tym mało tracą. Każdy zawodnik na pozycji + ławka to same gwiazdy. Ibra, Cavani, Lavezzi, komplet Brazylijczyków (Thiago Silva, Lucas, Maxwell, Alex, Marquinhos), na bramce genialny Sirigu oraz jeszcze kilka innych nazwisk jak Verratti, Pastore, Matuidi, Thiago Motta, Van der Wiel.
Rok temu zaliczyli dwa remisy z Barceloną bodajże w ćwierćfinale i tylko bramka strzelona na wyjeździe ich wyeliminowała z dalszej gry. Teraz uważam, że są jeszcze mocniejsi, a Chelsea już nie ma takiej presji na wygranie Ligi Mistrzów jak kiedyś na Allianz Arena.
Są w lepszej formie niż Chelsea, mają lepszy skład, mają większą presje na Europejskie Puchary, ligę krajową mają teoretycznie wygraną, Chelsea dość często wygrywa minimalistycznie i to może ich skarcić w tym dwumeczu.
Finał marzeń to PSG - Real Madryt i oby tak było ???? .
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bardzo bym nie chciał żeby taki sztuczny twór jak PSG wygrał Ligę Mistrzów. Chociaż akurat w ćwierćfinale zmierzą się z drużyną o podobnej polityce budowy &quot;potęgi&quot;.
Według mnie kursy na awans Realu i Bayernu są jak najbardziej prawidłowe, co wcześniej pięknie wyjaśnił jeden z użytkowników. Kurs na Barcelonę pewnie też byłby niższy gdyby rewanż grali na własnym stadionie.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dla mnie jakieś dywagacje, czy Manchester przejdzie dalej nie mają sensu. Dlaczego? Bo są po prostu za słabi, na Bayern. W dodatku nie zagra van Persie. Podejrzewam że każdy wie jak wyglądają skrzydła i boki obrony Bayernu? Środek pola? Nie ma porównania. Robben będzie tak jechał z Evrą jak tylko będzie chciał, wkręci go w ziemię.
Przewaga w środku pola sprawi, że praktycznie będą kontrolować przebieg spotkania. Strzelą z 2 bramki nie dopuszczą Manchesteru na własną połowę. Mecz w grupie z City, to przecież wyglądało jak zabawa w kotka i myszkę. A teraz na ich drodze stanie United? To będzie jednostronne widowisko. Już lepiej poszukać czegoś w stronę Bayernu, jakieś handi, albo czysta 1.
Ktoś tutaj wyżej pisze, że nie ma przepaści między klubami? Ogromna? Przecież Bayern posiada tak wyrównaną kadrę, na miejsce każdego zawodnika jest inny równie dobry. Jak Arsenal nie poradził sobie z Bayernem, to ma to zrobić Manchester?
Dla mnie jeszcze handi na Real u siebie. Zapowiada się ostre strzelanie w Madrycie. Rzecz jasna będą strzelać Ci w białych koszulkach.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
No niewątpliwie awans Manchesteru to byłby mega szok, jeszcze ten rewanż w Monachium.. ciężko mi sobie wyobrazić aby w razie niekorzystnego wyniku na Old Trafford, rozsierdzony Bayern, na swoim stadionie nie wydarł tego pół finału Diabłom, no ale zobaczymy.
Lecz dla mnie z tych dwóch par mających murowanych faworytów i tak mniejsze szanse na awans ma Borussia, piłkarze Realu na pewno dobrze pamiętają gorzki smak upokarzającej porażki w Dortmundzie, i najprawdopodobniej będą chcieli załatwić sprawę już w Madrycie, a predyspozycje ku temu mają niewątpliwie wyśmienite i nie wyobrażam sobie aby zdziesiątkowana Borussia mogła zatrzymać rozpędzoną lokomotywę z Hiszpanii, dodatkowo pałającą chęcią zemsty. Tak jak kolega wyżej spodziewam się kilku brameczek na Santiago i ani trochę nie zdziwiłby mnie wynik typu 4-0 dla Królewskich. Nie sprawdzałem jeszcze kursów ale myślę że warto rozważyć jakiś over 2.5 gospodarzy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bardzo bym nie chciał żeby taki sztuczny twór jak PSG wygrał Ligę Mistrzów.
A czemu sztuczny twór? Każdy z wielkich klubów jest sztucznym tworem bo siłę opiera na grubych transferach... ale rozumiem, ze PSG czy City bardzo bleeee a transfery Bayernu czy Barcelony to już cacy ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Sztuczny twor? Przynajmniej nie podkupuja zawodnikow od najwiekszego rywala. Transfery miedzy realem i barcelona to rzadkosc tak samo arsenal i chelsea. Bayern to co innego, Borussia za male pieniadze kupuje pilkarzy i ich promuje, Bayern zaczal lac w gacie to kupili Goetze, teraz Lewandowski, nic dziwnego skoro sami nie umieja wychowac zawodnika i kupuja gotowych za grube miliony i o ile sie nie myle jeden z nielicznych klubow Bundesligi ktory ma zagranicznego trenera. Teraz jeszcze chca Draxlera ponoc, to jest dopiero sztuczny twor. djzee hipokryto
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Sztuczny twor? Przynajmniej nie podkupuja zawodnikow od najwiekszego rywala. Transfery miedzy realem i barcelona to rzadkosc tak samo arsenal i chelsea. Bayern to co innego, Borussia za male pieniadze kupuje pilkarzy i ich promuje, Bayern zaczal lac w gacie to kupili Goetze, teraz Lewandowski, nic dziwnego skoro sami nie umieja wychowac zawodnika i kupuja gotowych za grube miliony i o ile sie nie myle jeden z nielicznych klubow Bundesligi ktory ma zagranicznego trenera. Teraz jeszcze chca Draxlera ponoc, to jest dopiero sztuczny twor. djzee hipokryto
PSG też chciało swego czasu Hazarda gdy Lille zdobywał majstra, ale sam Hazard stanowczo mówił &#39;nie&#39; dla każdego innego klubu we Francji. Kolega djzee ma na myśli to, że PSG z miejsca za nie wypracowane pieniądze robi team, tak samo było z CFC i z MCity.
Bayern to wielka firma od lat, która wydaje własne zarobione pieniądze i nie wydaje więcej niż ma. Sukces niemieckiej piłki jest godzien podziwu, bo to są &#39;najzdrowsze&#39; kluby w Europie. A z City czy PSG może być tak jak z Anzhi...
A nic nie poradzisz na to, że Neuer czy Goetze uparł się na Bayern, skoro więcej niż co drugi Niemiec marzy by grać w FCB. Reus się zarzeka, że tak nie postąpi. Figo, A.Cole mówi Ci coś to? Każdy człowiek jest inny. Wyobrażasz sobie Xaviego lub Inieste w Realu? Albo Casillasa w Barcie?
Porównanie PSG do Bayernu to jest jakieś nieporozumienie. Sorki.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Sztuczny twor? Przynajmniej nie podkupuja zawodnikow od najwiekszego rywala. Transfery miedzy realem i barcelona to rzadkosc tak samo arsenal i chelsea. Bayern to co innego, Borussia za male pieniadze kupuje pilkarzy i ich promuje, Bayern zaczal lac w gacie to kupili Goetze, teraz Lewandowski, nic dziwnego skoro sami nie umieja wychowac zawodnika i kupuja gotowych za grube miliony i o ile sie nie myle jeden z nielicznych klubow Bundesligi ktory ma zagranicznego trenera. Teraz jeszcze chca Draxlera ponoc, to jest dopiero sztuczny twor. djzee hipokryto
Śmieszne jest w ogóle to, że kibice głównie Borussi uważają, że powodem dominacji Bayernu w lidze jest wykupienie Borussi. Ci kibice zapominają, że w zeszłym sezonie Bayern również zgwałcił całą Bundesligę - łącznie z Borussią z Goeztze i Lewym w składzie.
Pisanie o Bayernie jako sztucznym tworze to już naprawdę szczyt hipokryzji. Być może dostaną ostrzeżenie ale trzeba być naprawdę idiotą bez mózgu aby pisać takie rzeczy (nie wspominając już o zagranicznym trenerze). Jeśli tylko UEFA będzie rygorystyczna względem Financial Fair Play to Bayern ma zagwarantowaną dominację przez dekadę, bo u nich bilans jest zawsze dodatni. Na duże transfery, które przeprowadzają przez kilka ostatnich sezonów pracowali kilkadziesiąt lat, a nie jak City, Chelsea, PSG czy Monaco dostali nagły zastrzyk gotówki.
Co do samego Draxlera to dzisiaj Rumenige powiedział, że w tym sezonie na pewno nie przejdzie do Bayernu.
A i co do wychowanków ???? Policz synku ilu wychowanków gra obecnie w Bayernie, ile w Dortmundzie i ładnie tutaj ich wymień. Myślę, że się mocno zdziwisz.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Aż ciężko się ustosunkować do tego co napisałeś. Cieszę się, że koledzy z góry mieli na tyle cierpliwości, żeby cokolwiek Ci wytłumaczyć.
Bayern sztuczny twór...takiego czegoś chyba jeszcze nigdy nie słyszałem.
W części o wychowankach i podkupowaniu tylko zdradziłeś nam swój elementarny brak wiedzy na temat piłki nożnej.
Co do zagranicznych trenerów w BL to połowa klubów w tej lidze takowych ma. Nie wiem co to ma do rzeczy?
Bayern na swoją potęgę pracował od lat 70. City, Chelsea czy PSG to dla mnie osobiście sztuczne twory. Bardzo bym chciał żeby sponsorom znudziło się sponsorowanie tych klubów, a takich przypadków było już sporo.
Kolega z bobasem w koszulce United w awatarze chyba też za bardzo niekumaty. Nie chodzi mi o sumy transferowe, tylko o to kto skąd czerpie pieniądze na takie transakcje. W Niemczech jest takie prawo, że pan Arab sobie nie przyjdzie i nie pogra w FMa w realnym świecie. I bardzo dobrze. Za kilka/kilkanaście lat Niemcom wyjdzie to na dobre, jestem przekonany.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
Tez nie rozumiem tego bolu dupy ze jakis klub przejal szejk i chce zbudowac wielki zespol, to bedzie chyba lepiej dla nas i o wiele ciekawiej jesli bedzie coraz wiecej mocnych zespolow bijacych sie w lidze mistrzow a nie co sezon walkowane te same druzyny. Ja tam wole ogladac ibre i spolke niz patrzec na ochydna gebe kartofla z avataru naszego zachwyconego goebbelsami kolegi. A druzyna ktora na naszych oczach staje sie kopia innego, wiadomo ktorego hiszpanskiego zespolu, to juz nie jest takim troszke &quot;sztucznym tworem&quot; ?
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Pozwolicie , że zapytam - PSG naprawdę sprawiedliwie przynajmniej przez bukmacherów jest stawiane z Chelsea po 50-50 % ?? Ibra i Cavani czyli środkowi napastnicy mają dać rade super zorganizowanej w defensywie Chelsea ?? wspierani przez Lavezziego , który zawsze był chaotyczny , poza tym kto ? Verratti ? PSG z nikim poważnym w tym sezonie nie grali , żadnego nawet małego kryzysu praktycznie nie zaliczyli bo po prawdzie była szansa na to ??
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Patrząc na skład PSG to mają kim postraszyć, ale tak jak napisałeś, z nikim poważnym się w tym sezonie nie mierzyli, z lepszymi drużynami ligi francuskiej sobie nie radzili najlepiej. Dla mnie to drużyna podobna do City, średniaków będą gromić, a z silniejszymi zespołami może być problem. Moim zdaniem Chelsea jest faworytem tego dwumeczu.
 
k4ro_ 22

k4ro_

Użytkownik
No zobaczymy czy slusznie, ja tez mysle ze jednak Chelsea awansuje, duzy + to rewanz u siebie, w pierwszym meczu zapewne zagraja defensywnie i sadze ze jesli PSG nie wygra u siebie to bedzie niezwykle trudno o awans, przeciez od czasu zatrudnienia Mourinho, Chelsea na Stamford Brigde przegrala zaledwie raz we wszystkich rozgrywkach, z Basel w fazie grupowej co mozna wziac za wypadek przy pracy. To ze PSG z nikim powaznym nie gralo moim zdaniem najwiekszego znaczenia nie ma, maja zawodnikow ktorzy beda wiedzieli co maja robic i zaangazowanie bedzie stuprocentowe. W tamtym sezonie przed dwumeczem z barcelona chyba tez z zadnym topowym zespolem nie grali ? Mimo tego odpadli nie przegrywajac meczu. Nie ogladalem ostatnio meczow Paryzan, ale ogladalem Chelsea i wygladaja bardzo dobrze. Choc w pol finale wolalbym zobaczyc PSG to jednak jesli w tej parze postawie pieniadze na awans ktorejs z druzyn to na pewno bedzie to Chelsea.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
No właśnie.PSG niby defensywy mają silną ale ciekawi mnie co tam robi tak as jak Maxwell ? Mourinho w końcu ma piłkarzy , którym genialnie może przekazać założenia taktyczne , Real o tym nie miał pojęcia i zbytnio wykonawców.Blanca w tym wszystkim przerasta.Wspomniałem o Ibrze i Cavanim a chodziło mi dokładniej o to kto w PSG będzie im stwarzał okazje do wykończenia akcji z takim rywalem jak Chelsea ? Nie są to zawodnicy , którzy sami cofną się i genialnie rozegrają piłke i rozmontują defensywe na najwyższym poziomie.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Pozwolę sobie tu napisać, jak przedstawiają się kursy na zwycięzcę Ligi Mistrzów 2013/2014 spośród czterech głównych, liczących się bukmacherów na rynku, a więc:
bet-at-home:
Bayern Monachium: 2,60
Real Madryt: 4,00
FC Barcelona: 5,00
Paris Saint Germain: 10,00
Chelsea Londyn: 12,00
Atletico Madryt: 20,00
Borussia Dortmund: 33,00
Manchester United: 33,00
bet365:
Bayern Monachium: 2,75
Real Madryt: 4,33
FC Barcelona: 4,50
PSG: 12,00
Chelsea Londyn: 12,00
Atletico Madryt: 17,00
Borussia Dortmund: 26,00
Manchester United: 34,00
bwin:
Bayern Monachium: 2,70
Real Madryt: 4,25
FC Barcelona: 5,25
PSG: 10,00
Chelsea Londyn: 13,00
Atletico Madryt: 19,00
Borussia Dortmund: 34,00
Manchester United: 34,00
Unibet:
Bayern Monachium: 2,75
Real Madryt: 4,25
FC Barcelona: 5,25
PSG: 10,00
Chelsea Londyn: 12,00
Atletico Madryt: 20,00
Borussia Dortmund: 35,00
Manchester United: 35,00
Wszystko wskazuje na to, że Bayern Monachium powinien powtórzyć zeszłoroczny sukces zdaniem bukmacherów, a jakie są Wasze zdania jeśli chodzi o ostatecznego zwycięzcę?
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Barcelona z zeszłego sezonu i tych dwóch meczy z Bayernem to jest całkiem inny zespół, są w stanie ograć Bayern i grać na równi z równym.
Co do drugiego pod rząd zwycięstwa Bayernu to nie nie nie..., nikt nie wygrał LM x2 pod rząd i ta tradycja będzie jeszcze długo trwała według mnie.
za grubo Barcelona @ 4.50
za drobne Chelsea @ 12.00
 
Do góry Bottom