>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
hehe Inter ma bardzo ciężkie zadanie jesli to Lutego nie poprawią gry w tym czempionaciee to pożeganją sie w 1/8, Barcelona wylosowała jak zwylkę szczęsliwie żaden klub na świecie nie chciałby trafic na Barce dotego jeszcze w 1/8 Fianłu ciekawi Mnie pojedynek Lyonu z Realem ciekawe jak spisze sie Real no i czy w koncu przejdzie 1/8 finału jak wiemy finał jest w Madrycię więc będą chcieli za wszelką cene awasnować do finału co do innych par to ciekawie zapowiada sie konfrontacja Bayernu z Florentiną a także Olimpakosu z Bordo jesli francuzi utrzymają formę do lutego to raczej nie powinni mieć problemu z pokonaniem graków ważny będzie pierwszy mecz ;)
 
kowalinho1910 0

kowalinho1910

Użytkownik
Inter klasycznie- wygra ligę włoską (co świadczy dobitnie o jej poziomie), a z europejskimi pucharami pożegna się w 1/8.
Jestem ciekawy co powie mędrek Mourinho :)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
IJestem ciekawy co powie mędrek Mourinho :)

Zwali winę na sędziów bądź dziennikarzy ;o.Jeszcze zdąży obraźić jakiegoś trenera chwalą się swoimi &#39;&#39;sukcesami&#39;&#39;.

Co do włoskich teamów - ja najbardziej liczę na Milan.Nie jest to moja ulubiona drużyna, ale od kilku miesięcy obserwuję ich grę i jestem pod wrażeniem.Podoba mi się ich styl, gra z determinacją oraz zawodnicy, którzy często nazywani są dziadkami czy emerytami, ale oni z roku na rok są coraz lepsi.Pirlo nadal potrafi świetnie wrzucił piłkę oraz uderzyć z dystansu, Nesta nadal profesor w defensywie, a Seedorf przytrzyma piłkę bądź po drybluje.
Dochodzą do tego tacy zawodnicy jak Ambrosini, który jest w coraz lepszej formie, odradzający się R10 czy na stałym poziomie Zambrotta.
Jednak najbardziej cenię Pato, a przede wszystkim Borriello.Ci dwaj zawodnicy mają tak siłę ofensywną, że najlepsi obrońcy nie radzą sobie.Pato - przebojowy, szybki, skoczny, sprytny, Marco zaś silny, dobrze gra głową, piłka szuka go w polu karnym.
Mają trudne zadanie, ale uważam, ze United jest do przejścia przez Rossonerich bo jeżeli się sprężą i zagrają tak dobrze w ofensywie jak m.in z Genoą oraz poprawią grę w defensywie [ brakowało ostatnio Zambrotty ] to można unieszkodliwić graczy z Wysp, a przede wszystkim Ronneya.

Najciekawszy pojedynek 1/8 LM i ja liczę, że Włosi zagrają na maxa i marzyło by mi się, żeby kosztem Anglików awansowali do ćwierćfinału.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
To prawda, pojedynek United z Milanem to starcie dwóch doświadczonych ekip. Wynik będzie cięzki do przewidzenia, Milan zawsze w LM gra moim zdaniem poziom lepiej niż w Serie A, to typowy team turniejowy. Jak patrzę na drużyny reprezentujące Italię to własnie Milan ma największe szanse by przejść do kolejnej rundy, jeszce Fiora napewno powalczy, ale osobiścię faworyzuję Bayern. Szlagiery to według mnie Milan-Manchester, czyli pojedynek dośaiwczenia z ...doświadczeniem oraz Lyon-Real. Zadaje sobie pytanie kto ma większe szanse na awans, ale nie umiem sobie odpowiedzieć jednoznacznie. Mam jednak nieśmiałe przeświadczenie że Lyon zrobi nam jakąś niespodziankę, toć już przed kilku laty pokonał Real w fazie grupowej.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Manchester wygra z Milanem, mają teraz formę no i dochodzi fakt, że im kibicuję :p
Glory, glory Man UTD.
Sa faworytem ale mecze beda zaciete choc nie doswiadczony Leonardo moze popelnic bledy taktyczne, a Ferguson wykorzysta to bo jest starym wyjadaczem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Manchester wygra z Milanem, mają teraz formę no i dochodzi fakt, że im kibicuję :p
Glory, glory Man UTD.
a Milan miła formę 2 tygodnie wcześniej, no widzisz forma przychodzi i odchodzi, nikt nie wie czy jak za dwa tygodnie przyjdzie grać w LM to znowu Milan nie będzie na fali, mnie bardziej od tego meczu ciekawią konfrontacje Real-Lyon , Chelsea-Inter, Milan-Mu też fajny mecz ale to raczej będą dwa spotkania z mała liczbą goli przynajmniej teraz ta uważam zobaczymy co będzie za dwa tygodnie;)
 
A 0

anusiak1

Użytkownik
na dziś jak dla mnie pewniak do awansu to Bayern, natomiast bardzo interesująco zapowiada się mecz Porto-Arsenal, jeszcze miesiąc temu stawiałbym każdą kasę na Arsenal ale ostatnie 2tyg pokazały że coś się zacina w ekipie z Londynu a Porto wraca na właściwe tory
 
L 51

legionista880

Użytkownik
dla mnie pewna barca przyjedzie 1 skladem i nie odpusci, jak z sevilla w 1 meczu w copa del rey. i krol strzelcow kryskano ronaldo no bo kto inny?messi 4 gole w plecy raczej tego nie odrobi.drogba przeciw interowi tez nie postrzela za duzo.kurs 1,85 bardzo dobry na cristiano
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
ja z tym lekceważeniem Interu bym ważał. To już nie jest zespół grający na Ibrahimovica tylko zespołowo. I ostatnio forma znakomita
 
S 0

solarex

Użytkownik
Powiem wam, że wynik Realu mnie nawet ucieszył (jestem kibicem Królewskich) ponieważ nie wierze w ich przegraną czy remis w meczu na Bernabeu, a kurs na awans Realu oscyluje w granicach 1,55 - jest to duży kurs ryzyko małe tak więc Real wygra mecz co im da awans mi uciechę i pieniądze ???? .
Postanowiłem sobie, że bedę dawał tylko awanse lub mecze z podpórkami tak więc typy najbardziej prawdopodobne l CL ???? ):
Real awans 1,55
Barca awans 1,1
Man U awans 1,07
Chelsea awans 1,45
Bordeaux awans 1,3 lub 02 po 1,34 ????

Myśle, że są to najpewniejsze mecze, mam zamiar je zagrać ale to w następnym tygodniu ???? .Jedynie obawiał bym sie 2 ostatnich typów, ale i tak są przyzwoite ????
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Inter jak bramke chociaż strzeli Chelsea to będzie sukces. Awansować powinny Manchester, Bordeaux, Barca, Arsenal(oczywiście jak kontuzje wyleczy), bayern i Sevilla. Real-Lyon to największa niewiadoma i tu każdy rezultat miałby swoje uzasadnienie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wcale to nie będzie sukces jak Inter gola strzeli. Oni na pewno wierzą że przejdą Inter. Fakt faktem że na Interze ciąży klątwa LM ale już MU pokazał że takie coś nie istnieje. Wygrał na San Siro 3:2 gdzie nawet do tego meczu gola nie strzelił Milanowi na ich obiekcie. Widziałem gdzieś ciekawy wywiad z Murinho jak mówił że Drogba , Lampard czy Terry to są jego chłopcy i że on ich doskonale zna. Że aby nie licznych nie zna i dlatego gra CFC wygląda tak samo jak za czasu gdy on ich prowadził. Ancelotti na pewno się tego obawia i może trochę przekombinować na ten mecz co nie zmienia faktu że CFC jest minimalnym faworytem. Nie faworyzuje żadnej ekipy i dlatego chciałbym aby kolejny Angielsko-Włoski pojedynek dał dobry football.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Minimalnym faworytem? Chyba żartujesz. Liverpool, Manchester, Barcelona to ekipy które w LM inter spotykał na swej drodze w ciagu ostatnich trzech lat. Ile im strzelił goli w dwumeczach? No właśnie..
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Minimalnym faworytem? Chyba żartujesz. Liverpool, Manchester, Barcelona to ekipy które w LM inter spotykał na swej drodze w ciagu ostatnich trzech lat. Ile im strzelił goli w dwumeczach? No właśnie..
praktycznie na Twój post odpowiedziałem zanim jeszcze go napisałeś.
Fakt faktem że na Interze ciąży klątwa LM ale już MU pokazał że takie coś nie istnieje. Wygrał na San Siro 3:2 gdzie nawet do tego meczu gola nie strzelił Milanowi na ich obiekcie. .
fakt że Interowi się nie wiedzie w LM. ale czy i w tym tak samo musi być ? nie musi. to jest już taka faza rozgrywek że tu szanse są równe. Ja Interu nie skreślam i dlatego sądzę że powalczą z faworyzowaną przez wielu Chelsea.
Bariery i przeszkody są po to aby je pokonywać. Inter też kiedyś będzie musiał je pokonać. Czy w tym sezonie ? nie wiem.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
praktycznie na Twój post odpowiedziałem zanim jeszcze go napisałeś.
Napisałeś coś o kłątwie, zwycięstwie United i znajomościach Mourinho. szczerze mówiąc, nie przemówiło to do mnie.

Bariery i przeszkody są po to aby je pokonywać. Inter też kiedyś będzie musiał je pokonać. Czy w tym sezonie ? nie wiem.
Ja też sądze że możę przełamać się i w końcu strzeli bramkę. To trochę lipa że mistrz Włoch 2 sezony z rzędu nie umiał zdobyć trafienia w 1/8 finału. Progres moze poczynić, ale żeby od razu ograć całą Chelsea? To tak samo prawdopodobne jak i to że Wisła Kraków za rok dojdzie do 1/8 LM. Bo w końcu musi się przełamać...
 
S 0

solarex

Użytkownik
Z tym porównaniem awansu Interu z Chelsea do zakwalifikowania sie Wisły do 1/8 LM grubo przesadziłeś, widać, że brak Ci argumentów i wypisujesz sytuacje skrajnie niemożliwe.... Dyskusje na tym forum mają prowadzić graczy do podjęcia odpowiednich decyzji - Ty zamieniasz to w nieuargumentowaną awanture, jak nie masz co pisać to lepiej nic nie pisz......
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jak to nie mam argumentów? Cały czas je podaje, tylko co niektórzy nie chcą przyjąc ich do wiadomości. Porównujemy drużynę która w LM dochodzi daleko corocznie, bijącą się notorycznie w pólfinałach i finałach, liderującą w Premiership z drużyną notorycznie wygrywającą scudetto, poukładaną, dobrą jak na włoskie realia, ale w Europie znaczącą tyle samo co Gdańsk w światowym wydobyciu węgla kamiennego. Kogo takiego pokonał ostatnio Inter by stawiać go na równi z &quot;niebieskimi&quot;? Kiedy ostatnio był w półfinale?

Mówisz, że wypisuje sytuacje skrajnie niemożliwe, ale póki co to Inter gra w LM padline, a co niektórzy marzą by stało się inaczej. Jeśli moje argumenty są bezsensowne, a te w stylu &quot;bo musi się przełamać&quot; to sól tego forum to chyba różnie interpretujemy pojęcie &quot;forum bukmacherskie&quot;.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Teraz podałeś rzeczowe argumenty, post wcześniej to była kpina ???? .Sam mam podobne zdanie na ten temat tyle, że nie wiem czy kurs 1,42 odpowiada ryzyku jakie podejme grając awans Chelsea.Jak ty o tym sadzisz?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja też sądze że możę przełamać się i w końcu strzeli bramkę. To trochę lipa że mistrz Włoch 2 sezony z rzędu nie umiał zdobyć trafienia w 1/8 finału. Progres moze poczynić, ale żeby od razu ograć całą Chelsea?

a co to odrazu muszą ich w dwumeczu 5:0 zjechać ?? 1:0 w dwumeczu starczy.
 
Do góry Bottom