>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Canal + daje do wyboru swoim kibicom czwarty mecz danego dnia w Lidze Mistrzów na swoich kanałach. - Trzy mają już ustalone na 1 kolejkę LM, natomiast czwarte spotkanie - które będzie transmitowane na kanale Canal+ Family2 wybiorą widzowie.

Rzucam LINKA i zapraszam do głosowania!

Ja z kolei zagłosowałem odpowiedni na spotkania: Olympiakos - Atletico (Wtorek) oraz Maribor - Sporting (Środa). Pozdro.​
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Jak widzę że ludzie głosują na takie mecze jak Barcelona-APOEL czy Juve-Malmo to aż mnie krew zalewa co to niby mają być ciekawe pojedynki? Gdzie Barsa pewno nie będzie schodzić z połowy Cypryjczyków a Juve będzie mędzyło bułę z Szwedami.
Mecze Benfica-Zenit i Bilbao- Szachtar to są ciekawe mecze a nie..
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Panowie,
Można w jakimś buku zagrać, że dana drużyna dojdzie np do 1/4 lub 1/2 w Lidze Mistrzów ? Wiem, że Pinnacle ma tylko &quot;wygra grupę&quot;, &quot;awansuje z grupy&quot; i wygra całą LM&quot;.
Dziękuję za informację z góry!
 
M 2

mikksecretnick

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie?
Borussia - Arsenal
Arsenal to win @ 3,55 (Jetwin)
Ja rozumiem, że można uważać Borussię za faworyta, swoje boisko, mniej graczy &quot;podebranych&quot; na Eurokwalifikacje, ale jednak ten kurs wydaje mi się dużym value.
Przy okazji u tego samego buka remis jest za 3,50 - wystarczy, że Arsenal strzeli pierwszy bramkę, kurs na Borussię live skoczy i mamy pięknego surebeta ????
 
B 0

bt92

Użytkownik
Mikk Arsenal to moja ulubiona drużyna ale brak klasowego napastnika rzutuje na gre Arsenalu Sanchez czy też Young nie wyrobią się na Borussie strzelam że remis z przewagą Borussii ale równie dobrze może wygrać Arsenal tak jak rok temu ;] 0:1
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
W Bet365 jest zakład kto strzeli więcej goli w Lidze Mistrzów:
Lewandowski - Ibrahimovic 1 1.72
Opłaca się ? Nie śledzę tej dyscypliny stąd pytam, bo coś ostatnio ucichło o Ibrahimoviciu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Od czego zależy to prawdopodobieństwo?
Po 1. kluby nie mogą trafić ponownie na siebie z tej samej grupy w której wcześniej były (np. Arsenal z Dortmundem).
Po 2. kluby które zajęły 1 miejsce w tabeli nie mogą trafić na siebie (np. Real z Chelsea).
Po 3. kluby z tego samego kraju nie mogą trafić na siebie w tej fazie pucharowej (np. Dortmund nie może zagrać z Schalke czy Leverkusen, Monaco z PSG, Chelsea z Arsenalem albo City), w następnej już mogą.
no to to jest uwzględnione, a czemu są większe szanse że Monaco trafi Schalke a nie np. Juve
Panie matematyka ???? ! Juve ma większe szanse trafić na inne kluby stąd te różnice w procentach.
Chelsea - PSG
Barcelona - Manchester City
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Real Madryt - Schalke
Shakhtar - Bayern Monachium
Arsenal - Monaco
FC Porto - FC Basel
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Kursy od Sportingbet:

Wstępne kursy już się pojawiły. Wiele interesujących pojedynków przed nami, a co najważniejsze wyrównanych. Zdecydowanie najłatwiej mają takie zespoły jak Real, Bayern i Arsenal. W kolejnych meczach już nie można doszukiwać się zdecydowanego faworyta - no może w meczu Juventusu z Borussią. Mimo wszystko Stara Dama prezentuje znacznie lepszą i stabilniejszą formę od swojego rywala. PSG z Chelsea, City z Barcą to jednak zdecydowane hity. Które zespoły według Was awansują dalej :?:
Przypominamy również o mega promocji: Mistrzowska Promocja w Sportingbet: 2 bonusy przy pierwszej wpłacie! 100PLN + 400PLN. Kolejna lista zostanie wysłana w czwartek :!: Zatem nie zwlekajcie ????
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Jeśli chodzi o zwycięzce tegorocznej edycji LM, to myślę, że nie będzie wielką niespodzianką, jeśli napiszę, że głównym faworytem jest Real Madryt. Grają zdecydowanie najlepszą piłkę na świecie, mają najlepszą kadrę, jeśli nie dostaną zadyszki (a raczej nie powinni), to wygrają w cuglach. Pomijając początkowe wpadki w lidze, to można śmiało powiedzieć, że to maszyna do wygrywania i jeśli ktoś chce postawić na zwycięzce LM, to są to dość pewne pieniądze. Jedynym zagrożeniem wydaje się Bayern Monachium. Reszta poziom niżej. Zagrozić ewentualnie mogą PSG, Chelsea lub Barcelona. Aczkolwiek w obecnej formie, z taką Barceloną Real czy Bayern powinni sobie poradzić bez większego problemu.

Co do wylosowanych par, to przede wszystkim Real i Bayern nie powinni mieć problemów z łatwym wyeliminowaniem konkurentów. Schalke to dobra drużyna, ale jak na ten etap rozgrywek, to co najmniej średniak. Niedawno widzieliśmy co z nimi zrobiła Chelsea w Gelsenkirchen, ze Sportingiem ciężko walczyli o drugie miejsce. Podobna sytuacja w meczu Bayern - Szachtar. Gdy dołożymy do tego, ogólny klimat na Ukrainie, zniszczony stadion Szachtar i inne okoliczności plus formę sportową, to Szachtar nie ma tutaj czego szukać. Prawdopodobnie bliżej meczów, będę grał dwa razy na zwycięstwa Realu i Bayernu. Zarówno u siebie jak i na wyjeździe powinni wygrać. Te drużyny wychodzą bez kalkulacji, grają radosny futbol. W wyjazdowym meczu z City, Bayern też nie kombinował, a przegrał jedynie po indywidualnych błędach w końcówce. Kursy na dubla, bardzo kuszące.

Mniej pewnymi, ale jednak faworytami wydają się Arsenal i Atletico Madryt. Dla mnie to drużyny na podobnym poziomie, od których raczej Bayer i Monaco odstają. Wydaje mi się na pierwszy rzut oka, że Arsenal i Atletico, czyli typowe drużyny własnego boiska, powinni u siebie pewnie pokonać rywali, a na wyjeździe może być wyrównany mecz i wynik oscylujący w granicy remisu lub nawet minimalnej porażki, która da im awans.

Pozostałe 3 mecze, to dla mnie bardzo wyrównane pojedynki i ciężko wyrokować na 2 miesiące przed meczami. Jedyne co mnie dziwi, to tak duży kurs na Basel w meczu u siebie. Wydaje mi się, że śmiało są w stanie powalczyć z Porto o awans. Chociaż Porto obecnie jest na pewno lepsze od Liverpoolu, to Basel pokazał, że potrafi walczyć z każdym. Walczył prawie jak równy z równym z Realem u siebie (0:1).

Juventus - Borussia to dla mnie typowy mecz 50/50. Borussia wyczynia dziwactwa w Bundeslidze, ale w LM gra dobrze. Kwestia jak będzie wyglądał ich skład kadrowo po zimowym oknie transferowym, w jakiej będą formie i czy nie wypadną jakieś kontuzje. Pamiętajmy też, że włoskie drużyny znane są też z lenistwa, co pokazał mecz ostatnio Fiorentina - Dynamo Mińsk. Nie zarzucam Juve brak mobilizacji, tylko sygnalizuję, że potrafią odwalić takie numery, że się to największym mędrcom nie przyśni.

PSG - Chelsea. Obie ekipy naszpikowane gwiazdami, w bardzo dobrych formach, potrafiące wygrać praktycznie z każdym. Dla mnie 50/50. Tak samo City - Barcelona.
 
sm1939 103

sm1939

Użytkownik
Ja myślę aby pograć na zwycięstwo Chelsea po kursie 8 za 50 zł, uważam że tradycji stanie się za dość i real nie obroni tytułu jak w poprzednich latach.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Ja myślę aby pograć na zwycięstwo Chelsea po kursie 8 za 50 zł, uważam że tradycji stanie się za dość i real nie obroni tytułu jak w poprzednich latach.
Też nie myślę, że Realowi się uda powtórzyć sukces. Bayern rok temu też był blisko tego, ale nie ma szans, żeby ta sama drużyna dwa lata z rzędu wygrała trofeum. Cheslea jest jednym z faworytów, Jose Mourinho w tym roku może sięgnąć po potrójną koronę.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Ja w obstawianie zwycięstwa LM bym się nie bawił. Na pewno aktualnie jest 3 największych faworytów:
Bayern, CFC i Real... może Anglicy trochę mniejszym ale grają na pewno bardzo skutecznie.
Moim zdaniem warto postawić na CFC, że awansuje no i Burussie..
Ogólnie myślę, że awansują wszyscy zwycięzcy grup prócz Monaco.
Problemy mogą mieć jeszcze Barcelona i Porto (ale Barca powinna dać radę).
Juventusowi zbyt wielkich szans bym nie dawał. Do meczów mamy jeszcze 2 miesiące i BVB na pewno będzie grała lepiej. Czy Starą Damę stać na lepszą grę? Nie sądzę. Ogólnie z Włoskiej piłki prócz marek niewiele zostało i nie łudziłbym się, że nagle Juve się obudzi i rozniesie Borussię.
 
Do góry Bottom