>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2009/2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP

Już za kilka dni startują najważniejsze klubowe rozgrywki siatkarskie w Europie. W prestiżowej LM Polskę reprezentować będą aż 3 kluby: Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Muszynianka.
Grupy:
A: Universitet BELGOROD, RC CANNES, ZOK RIJEKA, Volley BERGAMO
B: Scavolini PESARO, Enion Energia DABROWA GORNICZA, ASPTT MULHOUSE, VakifGunesTTelekom ISTANBUL
C: FenerbahceAcibadem ISTANBUL, Modranská PROSTEJOV, Aluprof BIELSKO-BIALA, Dinamo MOSCOW
D: Metal GALATI, Bank BPS Fakro MUSZYNIANKA, Zarechie ODINTSOVO, Asystel NOVARA​

Terminarz, livescores, informacje o meczach na stronie CEV
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Pojawiły się kursy, więc trzeba coś napisać. Według mnie dobrze wygląda kurs na gości w meczu:
ASPTT MULHOUSE - VakifGunesTTelekom ISTANBUL. 2,7 1,4
We francuskiej drużynie kilka reprezentantek Francji. Najbardziej znana Rybaczewski, Polka Sieradzan, ale dla mnie Turczynki to zdecydowanie mocniejszy zespół. W składzie mają: Neslihan Darnel, Jelenę Nikolić, Debby Stam.

Najciekawszy dla polskich kibiców na pewno będzie mecz:
Bielsko-Biała - Dynamo Moskwa 2,1 1,6
Według mnie o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Dynamo ze składem: Gioli, Goncharova, Godina, Safronowa. W lidze Dynamo jeszcze nie przegrało. Ostatnio towarzysko grali ze Riso Scotti Pavia, Asystelem Novara, więc pograły zawodniczki na wysokim poziomie.


Zdarzenie: BKS Aluprof Bielsko-Biała - Dynamo Moskwa✅(2:3)
Typ: 2
Kurs: 1,65
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Betclic


Spotkanie 1. kolejki Ligi Mistrzyń siatkarek. Według mnie faworytem powinny być siatkarki Dynama Moskwa. Skład wydaje się mocniejszy Rosjanek. Jak zawsze siła w ataku jest ogromna. Goncharova, Godina, Safronova, Gioli na pewno bardzo utrudnią grę Polkom. W lidze Rosjankom idzie bardzo dobrze, nie przegrały jeszcze meczu. W ostatnim czasie rozegrały mecze towarzyskie z mocnymi zespołami, co powinno im ułatwić w pierwszych meczach LM. Według mnie Dynamo powinno wygrać ten mecz
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Spotkanie: Aluprof Bielsko-Biala - Dinamo Moscow
Typ: Dinamo Moscow -2,5
Kurs: 4,05
Buk: Betsafe
O godz. 20:30 w hali przy ulicy Rychlińskiego w Bielsku-Białej rozpocznie się mecz Aluprofu z mistrzem Rosji Dynamem Moskwa. Zespół trenera Walerego Łosewa to faworyt nie tylko grupy C, w której się znajduje ale także całej LM. Na początku tego sezonu jest liderem w rosyjskiej Superlidze i jak dotąd stracił tylko jednego seta (12-1). Przed tym sezonem z zespołu z Moskwy do Fenerbahce odeszła prawdziwa gwiazda reprezentacji Rosji Ekaterina Gamowa. Na jej miejsce przyszła Oksana Parhomenko. I to w zasadzie jedyne wzmocnienie mistrza Rosji. Ale mając w składzie takie gwiazdy światowej siatkówki jak: Simona Gioli, Jelena Godina czy Natalia Safronowa to żaden zespół jest im nie straszny. A BKS? Jest liderem lsk kobiet ale swoją grą na nogi nie powala. Bielszczanki mają na koncie 17 punktów i tylko jedną porażkę na wyjeżdzie z Muszynianką Fakro Muszyna. Owszem jest to obecnie lepsza gra niż na początku sezonu ale Dąbrowa Górnicza czy PTPS Piła są od Dynama przynajmniej o dwie klasy gorsze. W dzisiejszym meczu trener Igor Prielożny będzie miał do dyspozycji wszystkie swoje siatkarki. Do meczowej szóstki wróciła juz po kontuzji pierwsza rozgrywająca Katarzyna Skorupa. Prawdziwą liderką zespołu z Bielska jest Anna Barańska i to tak naprawdę od jej dobrej dyspozycji zależeć będzie wynik zespołu. Uważam, iż Dynamo dzisiaj spokojnie poradzi sobie z Aluprofem i to w stosunku 3:0. Rywal jest z najwyższej światowej półki i nie sądze by Bielszczanki zdołały ugrać choćby seta.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bielsko-Dynamo
typ; -1,5 seta Dynamo
2,1
Tobet
Analiza:
Dziś w pierwszym spotkaniu ligi mistrzyn bielszczanki spotkaja sie z dynamem moskwa . Dynamo juz w poprzednich rozgrywkach bylo bardzo blisko zdoycie glownego tytulu . W tym rowniez celuja w zwyciestwo w tych elitarnych rozgrywkach . Dla Bielsko samo wyjscie z grupy byloby natomiast sporym sukcesem , widzimy tu zgola odmienne cele na tegoroczne rozgrywki . Dynamo w lidze kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa i chce zaprezentowac sie w I meczu w LM z jak najlepszej strony . Bielsko natomiast nie ma w swoim skladzie takich armat jak ma zespol Rosyjski . Jelena Godina i Natalia Safronova to nie tylko czolowe zawodniczki Rosyjskie ale takze europejskie . Na srodku rowniez w Dyanmie bryluje gwiazda bo Simona Gioli - wloszka . Z takimi armatami sadze ze Bielsko dzis nie bedzie moglo nawiazac walki i gladko ulegnie rosyjskiemu potentatowi
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niestety na Expekt nie pojawiły się jeszcze kursy na dzisiejsze spotkania Siatkarek aczkolwiek ja w meczu Metal Galati - Muszynianka Fakro Muszyna mam swój typ ????

W poprzednich meczach był remis. Muszynianka w pierwszym meczu poległa 0:3, a w drugim zwyciężyła w stosunku 3:1. Mistrzynie Rumunii to mocny przeciwnik. Dochodzi do tego atut własnego parkietu. Ja jednak uważam, że słowa Bogdana Serwińskiego o zawojowaniu Ligi Mistrzyń nie są na wyrost. Obecna Forma zawodniczek z Muszyny nie jest imponująca, ale lepiej przegrać z Dąbrowa w tej fazie sezonu niż w play-offach. Kolejne spotkanie z Gwardią Wrocław również nie było popisowe w wykonaniu zespołu z Muszyna, ale jednak zwycięskie. Dochodzi zwycięskie spotkanie z Białymstokiem 3:0. W zespole Muszynianki gra wiele medalistek Mistrzostw Europy. Mają długą ławke rezerwowych. Gdy któraś z przyjmujących jest w słabszej dyspozycji zawsze może pojawić się Ania Witczak, jeżeli któraś środkowa sobie nie radzi na parkiecie pojawia się Dorota Pykosz i wcale te zmiany nie obnizają wartości i jakości gry drużyny z Muszyny. Do tego dochodzi Nasza znakomita Libero Mariola Zenik, która w obronie czasami czyni cuda. Smaczkiem tego spotkania jest obecność w składzie Mistrza Rumunii Mileny Sadurek ( rozgrywającej reprezentacji Polski ). Jak zaprezentuje się przeciwko koleżankom z reprezentacji i z LSK ? Tego dowiemy się już dzisiaj o godzinie 15.55

Ja osobiście uważam, że zwycięstwo w stosunku 3:1 odniesie drużyna Bogdana Serwińskiego.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
Spotkanie: Aluprof Bielsko-Biala - Dinamo Moscow
Typ: 2 (-5.5)
Kurs: 1,85
Buk: Betsafe
Dziś o godzinie 20:30 Aluprof Bielsko-Biała będzie podejmowac na własnej hali mistrza Rosji Dynamo Moskwa, które jest głównym kandydatem do wyjścia z grupy Ligi Mistrzyń. Według mnie zdecydowanym faworytkami są siatkarki Dynama i chyba ta drużyna jest poza zasięgiem bielszczanek.
W Bielsku sytuacja kadrowa wróciła do normy, gotowe do gry są wszystkie zawodniczki. Mocnymi punktami polskiego klubu jest dobre przyjęcie, gra w obronie oraz rozegranie, natomiast środek oraz gra w bloku można powiedziec, że są ich &quot;piętą achillesową&quot;. W wysokiej dyspozycji są aktualnie obie rozgrywajace i libero oraz Barańska, przyzwoity poziom trzymają Horka, Dziękiewicz i Ciaszkiewicz. Igor Prielożny będzie miał mały problem z ustawieniem taktyki, ponieważ w słabej dyspozycji jest atakująca Bamber oraz brakuje mu drugiej solidnej środkowej.
Rosyjska ekipa w porównaniu do poprzedniego sezonu przemeblowała nieco drużynę, ponieważ przede wszystkim odeszła gwiazda tego zespołu Gamowa oraz Staelens. Mimo tych odejśc Dynamo w dalszym ciągu posiada bardzo silny i mocny skład. Zawodniczki z Dynamo mają dośc spory potencjał w grze w ataku oraz w bloku. W ataku maja cztery bardzo dobre zawodniczki: Gioli, Godina, Gonczarova oraz Machno, które potrafią same poprowadzic klub do zwycięstwa. Kolejnym atutem Dynama jest bardzo wysoki skład oraz bardzo dobra gra w prawie wszystkich elementach gry takich jak blok, kontra oraz atak. Dodając do tego jeszcze dobre przyjęcie oraz bardzo dobrą formę w tym sezonie Dynama, otóż są one liderem w rosyjskiej lidze siatkarek oraz w tym sezonie w lidze straciły jak do tej pory zaledwie jednego seta! Jest to bardzo dobry wynik, który pozwala myślec optymistycznie o ich wygranej w tym meczu.
Myślę, że zawodniczki Dynama wygrają ten mecz bardzo pewnie, ponieważ prawie wszystkie atuty w grze są po ich stronie, mają większy potencjał w grze, są w wysokiej formie, mają lepsze siatkarki światowej klasy takie jak już pisałem Simona Gioli, Jelena Godina czy Natalia Safronowa oraz są zespołem światowej klasy, który ma szanse na wygranie tych rozgrywek. Myślę również, że bielszczanki nie będą miały w tym meczu nic do powiedzenia i Dynamo wygra ten mecz spokojnie przynajmniej różnicą 6 punktów i handicap zostanie ładnie pokryty.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zarechie-Asystel
typ; -1,5 seta Asystel
2,5
Analiza:
Dziś w pierwszej kolejce siatkarskiej ligi mistrzyn zarechie odintsovo zagra u siebie z asystelem novara . Mozemy chyba smialo powiedziec ze dzis na parkiecie spotkaja sie dwaj faworyci do koncowego zwyciestwa w tych elitarnych rozgrywkach . Zeszly sezon gospodynie napewno nie zalicza do udanych . Z zespolu odeszlo kilka zawodniczek , lecz i tak zespol ten jest dosyc silny . Asystel natomiast to praktycznie same gwiazdy .Jenny Barazza , Manon Flier , Logan Tom to gwiazdy swiatowego formatu . Asystel dominuje w lidze wloskiej . Sadze , ze zawodniczki z Novary beda dzis bardzo zdeterminowane do zwyciestwa . Trafily do trudnej grupy w ktorej kazde zwyciestwo moze decydowac o awansie . Dlatego sadze , ze beda maksymalnie zdeterminowane i pokonaja w dzisiejszym spotkaniu Rosjanki .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Również sądze, że Asystel Novara pomimo tego, że gra na wyjeździe zwycięży w tym spotkaniu. Do podanych przez Radomiaka siatkarek dodam jeszcze znakomicie grającą zawodniczke polskiego pochdozenia Małgorzate Kożuch. Razem z Logan Tom i Manon Flier mogą stworzyć naprawde wspaniały tercet.
 
K 76

krajos

Użytkownik
Spotkanie: Modranska Prostejov - Aluprof Bielsko-Biala
typ: Aluprof Bielsko-Biala
krus: 1,55
buk: bwin
Analiza:

W drugiej kolejce Ligi Mistrzyń zespół z Bielska zmierzy się z teoretycznie najsłabszym zespołem grupy C. W pierwszej kolejce Czeska drużyna przegrała na wyjeździe gładko 0-3 z Fenerbahce Istanbul, natomiast Aluprof po pasjonującym meczu uległ 2-3 z mocnym Dynamem Moskwa (przegrywając 2 sety po przewagach 26-28 i 24-26).
Obie drużyny w obecnych rozgrywkach ligowych radzą sobie dobrze, Prostejov nie przegrał jeszcze żadnego z 11 meczów, natomiast BKS ma na koncie 7 wygranych i 1 porażkę z Muszyną.
Jednakże nie można Czeskiej Ligi porównywać do Ligi Polskiej :cool:
Trener Polskiego zespołu Igor Prielożny powiedział przed meczem: &quot;Zwycięstwo w tym spotkaniu byłoby na pewno sporym krokiem do awansu z grupy. Nastroje po meczu przeciwko zespołowi z Moskwy są bardzo dobre, a to może mieć znaczenie w wyjazdowej potyczce&quot;. A nastrój w Bielskim zespole na pewno umocniło bezproblemowe zwycięstwo w lidze z Pronarem Zeto Astwa AZS Białystok 3-0 (spotkanie trwało 1 godzinę i 5 minut ???? ).
BKS już wielokrotnie zmierzył się z drużyną z Czech - ogrywając ją, ale były to spotkania towarzyskie. Od tego czasu w drużynie z Prostejova zaszło wiele zmian kadrowych i nie jest jeszcze do końca drużyną zgraną, co jest niewątpliwie przewagą Aluprofu. Jeżeli Polska drużyna zagra z takim zaangażowaniem jak e spotkaniu z Rosjankami to o końcowy wynik nie ma co się obawiać ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Muszynianka vs Zariecze Odincowo
Typ: Zariecze Odincowo wygra dokładnie 3-0!
Kurs: 4,00
Bukmacher: betsafe

Analiza: Dzisiaj dojdzie do pierwszego spotkania CEV Indesit Champions League w hali Banku BPS Fakro Muszynianki. Klub siatkarski z Muszyny czeka ciężki mecz. Najlepsza polska drużyna ubiegłego sezonu w PlusLidze Kobiet zagra z Zarechie Odintsovo. Spotkanie zapowiada się na niezwykle zacięte z tego względu, iż obie drużyny wydają się bardzo solidne, w 1. kolejce spotkań doznały jednak porażki. Dlatego zdobycie punktów w tym meczu dla obu ekip jest priorytetem. Zariecze uległo dopiero po tie-breaku Asystelowi, przedstawicielowi, jednej z najsilniejszych lig w Europie i na świecie - włoskiej. Zariecze zajmuje w tabeli 3 miejsce w grupie D, tabelę zamykają siatkarki BPS-u. W pierwszej kolejce spotkań przegrały 1-3 z Metalem Galati. Wtedy to Polki były faworyzowane, mimo to przegrały w kiepskim stylu. Dziś już nie są faworyzowane. Przyjezdne grają bardzo dobrze, przede wszystkim fizycznie powinny zdecydowanie górować nad naszymi siatkarkami. W zespole tym występują znane siatkarki z reprezentacji - Maria Żadan, Olga Fateeva, czy Tatiana Kosheleva. Mocna jest też Brazylijka Oliveira Walewska. Dlatego tutaj stawiam na zespół rosyjski, który powinien wygrać dzięki: umiejętnościom siatkarskim (wg mnie wyższym od gospodyń), zgraniu, a także przygotowaniu fizycznym.
 
fabek 0

fabek

Użytkownik
Metal Galati W - Odintsovo W
Typ:
Odintsovo W
Kurs: 1.45
Buk: bwin

Więc tak... Nie będę się rozpisywał. Odincovo zajmuje ostatnie miejsce z dwiema porażkami (mała niespodzianka ostatnio porażka z Muszyną 0-3). Zawodniczki mażą jeszcze o wyjściu z grupy i dalszej grze. Nie ma co się dziwić bo ekipę na pewno mają odpowiednią do tego. Dziś ze średnim Metalem powinny sobie poradzić. Nie wierze w trzecią porażkę rosyjskiego zespołu.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Dąbrowa Górnicza - Gunes Sigorta (+1,5/-1,5seta)✅(0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,50
Stawka: 6j/10j
(do dubla)
Bukmacher: PartyBets
Data spotkania: 15.12.2009 godz. 20:30

Spotkanie 3. kolejki Ligi Mistrzyń siatkarek. Zdecydowanym faworytem są zawodniczki Gunes Sigorta. Na razie maja na koncie dwa zwycięstwa z Mulhouse i Asystel Novara. W lidze idzie im bardzo dobrze. Dąbrowa Górnicza potrafi sprawić niespodziankę, jednak według mnie to za wysokie progi dla tej niedoświadczonej drużyny. Kadrowo zdecydowanie lepiej prezentują się zawodniczki Gunes Sigorty. Trener Dąbrowy powtarza, że najważniejsza jest dla niego liga krajowa. Według mnie zawodniczki tureckie powinny wygrac 3:0 albo 3:1.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Aluprof Bielsko Biała (-1.5) - Modranska Prostojev
Typ 1
⛔
Mecz bardzo ważny dla naszych siatkarek, przegrana oznacza koniec marzeń o dlaszych występach w Lidze Mistrzyń. W pierwszym boju tych drużyn niespodziewanie na swoim parkiecie wygrały Czeszki 3:2, mimo iż drużyna z Bielska-Białej prowadziła już 2:0. Poza tym w LM dzisiejsze przyjezdne dwa razy przegrały z Dynamem Moskwa w 4 setach i na wyjeździe gładko 3:0 z Turczynkami.
Modranska Prostojev to najlepsza drużyna czeskiej ligi, wygrała 14 na 14 meczy, lecz poziom tych rozgrywek w porównaniu do PlusLigi Kobiet jest nieporównywalny. Z grupy wychodzą trzy najlepsze drużyny, a przy takiej samej liczbie punktów (a taka sytuacja będzie mogła mieć miejsce po ewentualnej wygranej Polek) liczy się stosunek setów, czyli wygrywając 3:0 lub 3:1 Polki wyprzedzą w tabeli czeski zespół (ugrane dwa sety z Rosjankami dają nam plus). Stąd mój typ Aluprof -1,5 seta.
Komentarz: Zwykle powstrzymuje się od typowania damskiej siatkówki, bo to nie siatkówka :| Trudno, mogło być nawet 3:0.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Co do zwycięstwa Bielska dzisiaj to mam trochę obawy. W składzie brakuje Dziękiewicz, może nie zagrać Świeniewicz. W drużynie nowy, niedoświadczony trener. Do tego niedawno mówiło się o szansach Prostejeva na organizacje Final Four, więc jest dodatkowa mobilizacja do awansu, ale mam nadzieję, że Polki awansują dalej.

Jutro według mnie ciekawy mecz do typowania to: Mulhouse - Dąbrowa Górnicza. Pierwszy mecz 3:0 dla Dąbrowy. Ogólnie Polki lepiej się prezentują w Lidze Mistrzyń. Gorsze mecze były z powodu problemów kadrowych. Myślę, że jutro Polki mają dużą szansę na swoje drugie zwycięstwo w LM.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: ASPTT Mulhouse - Enion Energia Dąbrowa Górnicza✅(1:3)
Typ: 2
Kurs: 1,53
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Ladbrokes

Data spotkania: 13.01.2010 godz. 19:00

Liga Mistrzyń siatkarek. Mecz praktycznie decydujący o 3. miejscu w grupie dającym awans do dalszej rundy. Według mnie faworytem powinna być drużyna Dąbrowy Górniczej. Pierwsze spotkania w miarę spokojnie Polki wygrały 3:0. W pozostałych spotkaniach zaprezentowały się lepiej niż Mulhouse. Gorsze mecze były spowodowane problemami kadrowymi i zmianami ustawienia. Na dzisiejsze spotkanie trener Dąbrowy Górniczej dysponuje pełnym składem. Wróciły Gajgał, Liniarska. Skład Dąbrowy wydaje się być bardziej wyrównany niż Mulhouse, w którym dominuje Ryczaczewski i Sieradzan. U Polek jest kilka zawodniczek, które mogą wejść z ławki i pociągnąć grę. Polki debiutują w rozgrywkach LM i stoi przed nimi ogromna szansa awansu do dalszej rundy. W składzie Dąbrowy jest kilka zawodniczek bardzo doświadczonych, dzięki którym zespół powinien wykorzystać nadarzającą się okazję. Zespół francuski w lidze krajowej radzi sobie nieźłe, zajmując 3. miejsce, ale wiadomo, że poziom w tych rozgrywkach nie jest za wysoki. Według mnie drużyna Dąbrowy powinna odnieść dzisiaj swoje drugie zwycięstwo w LM.
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
co myślicie o typie +2,5 na Muszynę? widziałem Zarieche w meczu przeciw Galati i mam takie przemyślenie, ze ta drużyna nie potrafi zagrać równo całego meczu (z Rumunkami cudem wygrały 3:0) i z taką ekipą jak Muszynianka powinna stracić seta - kurs: 1.40
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
MKS Dąbrowa Górnicza - Scavolini Pesaro H(12.5 - 0.0) 2 1,85 Tobet


Promo od wuja Tobet. Dla Dąbrowianek to pierwszy udzial w siatkarskiej Lidze Mistrzyn i juz można powiedziec, ze jest to sukces. Gospodynie bez wzgledu na wynik dzisiejszego spotkania beda w kolejnej fazie. Zawodniczki Pesaro rowniez sa pewne awansu, ale walcza o pierwsze miesjsce. Jesli chodzi o personalia to nie ma co porownywac. Owszem Gajgal, Sliwa, Tkaczewska(teraz juz Strasz) to zawodniczki o sporym potencjale jednak naprzeciwko nich stana takie siatkarki jak Skowronska czy Carolina Costagrande. Opiekun Wloszek rezerwowego skladu raczej na pewno nie wystawi tak wiec szanse dąbrowianek sa znikome. Pesaro to konstelacja siatkarskich gwiazd tak wiec mysle ze spotkanie zakonczy sie latwym i pewnym zwyciestem zawodniczek z Polwyspu Apeninskiego.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Metal Galati - Fenerbahce(+1,5/-1,5seta)(0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,25

Data spotkania: 10.02.2010 godz. 16:00

Galati od początku sezonu duże problemy finansowe, zawodniczki nie otrzymują swoich wynagrodzeń. Z klubu na początku lutego odeszła podstawowa rozgrywająca Milena Sadurek, zastępuje ją niedoświadczona Sabina Miclea. Niewiadomą jest gra doświadczonej blokującej Vesny Čitaković. Zespół bardzo szczęśliwie awansował do drugej rundy. Fenerbahce to obecnie najlepiej grająca druzyna w Europie. W obecnym sezonie nie zaznały porażki. Skład bardzo mocny na czele z Jekatariną Gamovą. Według mnie pewne zwycięstwo Fenerbahce.

Zdarzenie: Gunes Sigorta - Belgorod(-1,5/+1,5seta)(3:0)
Typ: 1
Kurs: 1,34

Data spotkania: 11.02.2010 godz. 17:00

Gunes Sigorta w lidze tureckiej drugie miejsce za Fenerbahce. Skład w miarę dobry: Demir Neslihan, Jelena Nikolic, Debby Stam, Maja Poljak. W grupie na równi rywalizował ze Scavolini Pesaro. Belgorod natomiast w lidze rosyjskiej dopero na 9. miejscu. Na ostatnie 6 meczów, 5 porażek. W trakcie sezonu z zespołu odeszła Lubow Jagodina do Dynama Moskwa (nie grała meczów w LM), Anja Spasojevic kilka dni temu rozwiązała kontakt (ostatnio kontuzjowana, ale w meczach LM z Bergamo prezentowała się bardzo dobrze). Przy odejściu narzekała na złą organizację w zespole i zaległości finansowe. Kontuzjowana jest przyjmująca Natalia Kulikova, która była nieobecna na ostatnim meczu Belgorodu z Kazaniem i nie wiadomo czy zagra w Turcji. Bez tych zawodniczek skład Belgorodu jest dosyć wąski. W fazie grupowej Belgorod prezentował się nieźle: dwa zwycięstwa z najsłabszą Rijeką, dwie szybkie porażki z Cannes oraz dwa niezłe mecze z Bergamo, ale tutaj przeciwniczki były znacznie osłabione. Według mnie Turczynki powinnny u siebie się maksymalnie skoncentrować i zapewnić wysoką zaliczkę przed rewanżem, ponieważ na wyjeździe w Rosji może nie byc tak łatwo.

Kurs ogólny: 1,68✅
Stawka: 7j/10j
Bukmacher: Bwin
 
anderus 0

anderus

Użytkownik
Spotkanie: Volley Bergamo - Bank BPS Fakro Muszynianka (Wygra 1 set?)
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj w Bergamo dojdzie do spotkania 1/12 siatkarskiej Ligi Mistrzow kobiet pomiedzy miejscowym klubem Volley a Bankiem BPS Muszynianka. Faworytem papierowym tego meczu sa Wloszki, ktore sa obraczyniami tytulu z zeszlego sezonu. Jednak wedlug mnie to spotkanie bedzie bardzo zaciete i wyrownane nie wykluczone ze zakonczy sie tie - breakiem. Trzeba na poczatku zaznaczyc, ze oba zespoly maja bardzo mocne sklady personalne skladajace sie glownie z reprezentantek kraju. W Bergamo graja takie gwiazdy jak: Eleonora Lo Bianco, Francesca Piccinini, Christiane Furst czy Antonella Del Core. Natomiast Muszynianke reprezentuja glownie siatkarki grajace w reprezentacji Polski: Agnieszka Kasza, Izabela Belcik, Aleksandra Jagielo czy Mariola Zenik. Takie zawodniczki daja podstawe do tego by sadzic, ze ten mecz bedzie duzym widowskiem i z pewnoscie nie skonczy sie w 3 setach. Osobiscie uwazam, ze Muszyna mocno rozpocznie mecz i pewnie wygra 1 seta. Mysle, ze bardzo prawdopodobne jest powtorka z zeszlego sezonu, gdzie Muszyna w fazie grupowej LM pewnie w Bergamo 3-1 pokonala miejscowy Volley. Dzisiaj licze na powtorke.
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
✅✅✅Spotkanie: Volley Bergamo - Bank BPS Fakro Muszynianka ✅✅✅
Typ: Uma punktów 1 set under 45.5
Kurs:1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Przegladajac dzisiejsza uboga oferte rzucil mi sie w oczy ten typ. Nie mozna podeprzec tego typu jakimis strasznie mocnymi argumentami ale jak sami wiemy zenska siatkowka rzadzi sie swoimi zasadami czesto druzyna skazana na pozarcie potrafi wygrac 3:0 z faworyzowanymi przeciwniczkami ale mniejsza z tym. Wiadomo juz nie od dawna ze 1 sety to jest loteria u ,,bab,, ???? zazwyczaj druzynie przyjezdnych gra sie bardzo ciezko w tym pierwszym secie i czesto wyniki po pierwszych setach sa w okolicy 25:15 mysle ze w dzisiejszym meczu pierwszy set gladko wygra bergamo wlasnie w okolicach 25:15 a pozniej mam nadzieje ze Muszyna da rade powalczyc i cos ugrac ????
Suma w meczu 45 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom