>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2013/2014

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Azeryol Baku - Imoco Conegliano
Tydzień temu Conegliano u siebie wygrało po tie-breaku. Ponadto Conegliano przegrało ostatnio mecz ligowy z Modeną 0-3.
Włoszki prawdopodobnie dalej bez Calloni, świetnej środkowej. W pierwszym meczu Imoco zdetronizowało całkowicie Aliyevą. Odina dostawała co chwilę trudne zagrywki, sporo błędów popełnionych w przyjęciu rzutowało także na małą skuteczność w ataku. A w Azeryolu jest to ważna postać. Pojawiła się libero Thomsen w zamian za Korotenko, no i ostatnio grała Kozuch, a nie Rahimova.
Conegliano to taki średniak, mający równy skład. Szkoda tej Calloni, bo to ważne ogniwo tej drużyny, sporo piłek do niej chodzi na obieg zwykle. Zagra więc chimeryczna Kauffeldt.
Czy jest value na Conegliano? Chyba nie, choć kurs jest spory. Myślę, że ten mecz wygrają Azerki, jednak jednocześnie kurs na Azeryol mnie nie zadowala. Dlatego poszukam znowu overa, bo mecz znów powinien potrwać min. 4 sety.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.85 @ Bet365, Unibet ✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 101

marcinr

Użytkownik
Busto Arsizio - Galatasaray⛔
over 178,5 pkt
Bukmacherzy wychodząc z założenia że co tureckie to mocne chyba odrobinę przeszacowują Galatę. W moim odczuciu nie jest to tak potwornie mocna druzyna jak Vakifbank czy Eczacibasi a nawet Fener. Wiecznie młoda Lo Bianco, Rabadżijewa, Montano, wiadomo, lecz Busto pomimo ewidentnego dołka w porównaniu do poprzedniego sezonu nie jest tak bezradną ekipą jak wynikałoby z kursów. Sygnałem lekkiej zwyżki była dość łatwa ligowa wiktoria nad mocnym Bergamo a potem już w Istanbule Włoszki powinny wygrać I seta, w drugim mocno się postawiły aby zrezygnować z walki w III. U siebie Busto zawsze jest dużo mocniejsze, na pewno tak łatwo nie odda zwycięstwa Turczynkom. Zapowiada się niezły, emocjonujący mecz a relatywnie niska linia daje spore szanse na przekroczenie overa nawet w IV setach. Nawet jeśli Galatasaray wygra, co jest pomimo wszystko bardzo prawdopodobne, Włoszki w swoim domu postawią gościom trudniejsze warunki niż w Turcji. Busto na razie bez punktu w LM, to dość uwłaczające dla takiej drużyny, muszą dziś, przed własną publicznością o niego powalczyć.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dąbrowa Górnicza - Volero ⛔
W Dąbrowie nowa miotła i nowe porządki, gładkie zwycięstwo z Bydgoszczankami w lidze i nowe nadzieje w LM. W poprzednim meczu z Volero brak Kawki, rozbita i zniechęcona drużyna, jednorazowy zryw i gładkie 1:3... W tej drużynie coś się wypaliło i skończyło, lecz kilka dni temu zaczęło coś nowego. Dlatego dziś już powinno być inaczej. Dąbrowianki to kolektyw, najbardziej charakterna, waleczna i zwarta drużyna Orlen Ligi. Nie ma tu super gwiazd, lecz w żadnej bodaj ekipie naszej ligi pań, nie ma zawodniczki tak charakterologicznie predysponowanej do uprawiania sportu jak Elżbieta Skowrońska. Dziś mam nadzieję zobaczyć Dąbrowę taką, jaką wszyscy polubiliśmy -walcząca o każdą piłkę, zadziorną. Co ma o przeciwstawienia Volero? Rychliuk - wysoka Ukrainka, swobodnie atakuje nad blokiem, lecz z każdą piłką ubywa sił i dynamiki. I set to moc a potem kończy coraz mniej i coraz mniej pewnie więcej plasując niż uderzając. (podobnie wyglądało to w każdym meczu jak jeszcze grała w Korei). Carcases fenomenalna, tydzień temu występ marzenie ale czy zagra dwa podobne mecze pod rząd? Nawet jeśli tak, to w pewnym momencie zostanie osamotniona bo ani Guerra ani Thompson nie wykorzystują rzetelnie dobrych środkowych Volero mając takie skrzydła. Więc będzie najpierw do Ukrainki a potem do Kubanki... Jeśli nasze dziewczyny podbiją kilka ich ataków to pewność ulotni się z obu jak z balonika. A Dąbrowianki potrafią bronić jak mało kto. Dymano Kazań poza zasięgiem lecz walka w II miejsce w grupie zapowiada się wyśmienicie.
Drugi typ: Dinamo Bukareszt - 1,5 seta. ✅
Przeciętne Rumunki kontra amatorki z Belgii. Być może u siebie Gent zdobędzie się na heroiczny wysiłek urwania seta. Jeśli Dinamo zagra normalnie będzie szybkie 0:3. Jeden set asekuracyjnie, 1.70 w Pinnacle to i tak fajny kurs.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dąbrowa Górnicza - Volero
W Dąbrowie nowa miotła i nowe porządki, gładkie zwycięstwo z Bydgoszczankami w lidze i nowe nadzieje w LM. W poprzednim meczu z Volero brak Kawki, rozbita i zniechęcona drużyna, jednorazowy zryw i gładkie 1:3... W tej drużynie coś się wypaliło i skończyło, lecz kilka dni temu zaczęło coś nowego. Dlatego dziś już powinno być inaczej. Dąbrowianki to kolektyw, najbardziej charakterna, waleczna i zwarta drużyna Orlen Ligi. Nie ma tu super gwiazd, lecz w żadnej bodaj ekipie naszej ligi pań, nie ma zawodniczki tak charakterologicznie predysponowanej do uprawiania sportu jak Elżbieta Skowrońska. Dziś mam nadzieję zobaczyć Dąbrowę taką, jaką wszyscy polubiliśmy -walcząca o każdą piłkę, zadziorną. Co ma o przeciwstawienia Volero? Rychliuk - wysoka Ukrainka, swobodnie atakuje nad blokiem, lecz z każdą piłką ubywa sił i dynamiki. I set to moc a potem kończy coraz mniej i coraz mniej pewnie więcej plasując niż uderzając. (podobnie wyglądało to w każdym meczu jak jeszcze grała w Korei). Carcases fenomenalna, tydzień temu występ marzenie ale czy zagra dwa podobne mecze pod rząd? Nawet jeśli tak, to w pewnym momencie zostanie osamotniona bo ani Guerra ani Thompson nie wykorzystują rzetelnie dobrych środkowych Volero mając takie skrzydła. Więc będzie najpierw do Ukrainki a potem do Kubanki... Jeśli nasze dziewczyny podbiją kilka ich ataków to pewność ulotni się z obu jak z balonika. A Dąbrowianki potrafią bronić jak mało kto. Dymano Kazań poza zasięgiem lecz walka w II miejsce w grupie zapowiada się wyśmienicie.
Drugi typ: Dinamo Bukareszt - 1,5 seta.
Przeciętne Rumunki kontra amatorki z Belgii. Być może u siebie Gent zdobędzie się na heroiczny wysiłek urwania seta. Jeśli Dinamo zagra normalnie będzie szybkie 0:3. Jeden set asekuracyjnie, 1.70 w Pinnacle to i tak fajny kurs.
Typu nie negauje ale po co pisać jakieś pierdoły w stylu &quot; nie ma zawodniczki tak charakterologicznie predysponowanej do uprawiania sportu jak Elżbieta Skowrońska&quot; Własne wymysły na temat zawodniczek nie są argumentami..
&quot;Rychliuk - wysoka Ukrainka, swobodnie atakuje nad blokiem, lecz z każdą piłką ubywa sił i dynamiki. I set to moc a potem kończy coraz mniej i coraz mniej pewnie więcej plasując niż uderzając. (podobnie wyglądało to w każdym meczu jak jeszcze grała w Korei)&quot;
Skąd Ci sie to wzieło. Rychliuk spokojnie moze ciągnąć grę przez cały mecz tak było w 5 setówce z Rumunkami. A że z każdym setem sił ubywa no jak każdemu. To tak jak byś napisał jadąc samochodem z każdym kilometrem ubywa mi paliwa ???? To że w Korei podbijali ją bardziej też nie dziwota wkońcu skośne w obronie są najlepsze.
&quot;Carcases fenomenalna, tydzień temu występ marzenie ale czy zagra dwa podobne mecze pod rząd? Nawet jeśli tak, to w pewnym momencie zostanie osamotniona bo ani Guerra ani Thompson nie wykorzystują rzetelnie dobrych środkowych Volero mając takie skrzydła. Więc będzie najpierw do Ukrainki a potem do Kubanki&quot;
Jeśli Dąbrowa nie pocelują ją zagrywką to spokojnie może zagrać drugi taki mecz.
Rozgrywające Dabrowy grają mniej wiecej tyle samo środkiem co Volero. W ostatnim meczu w szeregach Volero nie grała Onyejekwe podstawowa środkowa nie wiem czy dzisiaj zagra ale jak zagra to na środku Volero na pewno bedzie bardziej skuteczne niz w pierwszym meczu. O ile bedzie przyjecie.
Jak dla mnie kluczem do wygranej dla Dąbrowy będzie tutaj zagrywka jak pocelują dobrze Carcases to mogą ten mecz wygrać jeśli nie wtedy ich szanse spadają. Rumunki ograły Volero bo celowały zagrywką w Carcases a ona w pewnym momencie TB już nawet te najprostrze zagrywki przyjmowała tragicznie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ważny mecz dla Dąbrowianek, Volero zdecydowanie w zasięgu i do tego dochodzi własna sala. Obie drużyny mocno chimeryczne ale to żadna nowość:grin:

Przewiduję wyrównane spotkanie, ale z happy endem. Wybieram się na mecz więc może uda się dołożyć dopingiem cegiełkę do wygranej :cool:

Dąbrowa 1 1,72
bet365
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Skąd Ci sie to wzieło. Rychliuk spokojnie moze ciągnąć grę przez cały mecz tak było w 5 setówce z Koreankami.
Skąd? Widziałem sporo meczy Rychliuk (grała sezon w lidze Korańskiej - z nudów rano oglądałem sporo), zawsze wyglądały podobnie. Na początku mnóstwo piłek do niej kończonych z przytupem potem coraz wiecej błędów. Klasowi atakujący utrzymują poziom mniej więcej cały mecz - ona nie. Nie jest równa. Tak samo było tydzień temu, niemal sama wygrała I set, potem długi słabszy moment gdzie Thompson przeniosła grę na Kubankę.
Jeśli Dąbrowa nie pocelują ją (Carcases) zagrywką to spokojnie może zagrać drugi taki mecz
No jasne. I pewnie zagra nawet jeśli ją pocelują. Ale liczę na to że DG będzie już bardziej zwarta i ułozona niż tydzień temu i więcej jej ataków wybroni. I do tego był może nieistotny wtręt o Skowrońskiej - w Volero nie ma zawodniczki o takich predyspozycjach wolicjonalnych (to moje zdanie), ogólnie Dąbrowa to walczaki. Więc jeśli padnie Rychliuk, Carcases zacznie się mylić to tam nie ma kto poderwać tej drużyny do walki. Odwrotnie niż u Dąbrowianek.
Rozgrywające Dabrowy grają mniej wiecej tyle samo środkiem co Volero.
Tak, tylko że w ostatnim meczu wynikało to z fatalnego przyjęcia DB, Guerra i Thompson mogły grać środkiem ale wybór padał na skrzydła (te kończyły), w III secie jak skrzydełka przestały na chwilę grać Volero stanęło. Chyba powrót Onyejekwe niewiele zmieni w wyborach rozgrywających. Wyjęcie Carcases zagrywką bedzie trudne bo jest jednak chowana w przyjęciu. Ja uważam że kluczem będzie gra w obronie. Ukrainka będzie mieć słabsze momenty jak zwykle a podbita kilkakrotnie Kubanka zostanie wyrwana z transu. Dlatego tak dużo pisałem o charakterze Dąbrowy i jej zawodniczek bo samą sztuką siatkarską nie dadzą rady.

//mariok1992
Onyejekwe nie przyleciała do Polski, więc dziś też nie zagra.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Jak nie rowna jest Rychliuk to dopiero co powiedziec o Zaroslinskiej ? Czuje sei jakbym czytal to samo co tydzien temu w dabrowie same gwiazdy natwomiast u szwajcarek same nierowne i bez jajowe zawodniczki , w tamtym tygdoniu ta nierowna byla Kenia teraz jest Rychliuk , a prawda jest taka ze w dabrowie nie ma pol zawodniczki o klasie tych dwoch i tutaj nie ma co wymyslac , o ile nie zaczna wywalac w trybuny przyjecia to z Dabrowy nie bedzie co zbierac po raz kolejny i ani nie pomoze im nowa miotla , ani tez stara hala , bo poprostu nie maja one czym grac , a walczyc to mozna w mma a nie w siatkowke pozdrawiam
klasyczny izoczek ✅ ✅ ✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Przytocze suche statystyki Rykhiluk tydzien temu 18/38 z Bacau 31-62 Gdzie ona przestaje grać po pierwszym secie ? Ja nie wiem ?

Napisałes klasowi atakujący tutaj się zgodze ale klasowe atakujące które utrzymują poziom ataku na poziomie 50% przez cały mecz to takich na świecie są moze ze 3-4.

Rykhiluk w porównaniu do tego co ostatnio gra Zaroślinska to i tak jest niebo a ziemia dlatego nie masz się co upierać przy tym argumencie z pupy wzientym.

Wolicjonalne usposobienie Skowrońskiej nie ma tutaj za wiele do rzeczy podczas gdy ona w tym sezonie non stop boryka się z mniejszymi urazami. A czy w Volero nie ma takiej zawodniczki to juz ocena idiwidualna. Bo dla mnie Volero we własnej hali tez jest drużyną walczaków która potrafi urywać punkty Vakifbankowi czy też Urałotcze.

A co gry środkiem. Skoro skrzydła kończą to po co nadmiernie grać środkiem. Stara jak świata zaobserwowana reguła. Idzie skrzydłami to środkiem nadmiernie nie grasz. Brazylijki które wygrywają w ostatnim czasie wszystkie imprezy też nie grają nadmiernie środkiem bo im skrzydła kończą. Rosjanki wygrały ME i też nie grały nadmiernie środkie itd ....

Sam pograłem tutaj na Dąbrowe ale z zupełnie innych powodów. Mam nadzieje, że Dąbrowa wyciągnie wnioski z poprzedniego spotkania i będzie serwowała zdecydowanie większą część piłek w strefe Carcases. Nawet jak libero bedzie probowało ją pokryć co też próbowała robić Sano gdy grały z Bacau to i tak powinno to przyniesc wiele korzyści. Po zagrywce i odrzuceniu od siatki Volero musi zadziałać dobry blok i już wtedy powinno to pójśc w dobrym kierunku dla Dąbrowy.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
&quot;Jak nie rowna jest Rychliuk to dopiero co powiedziec o Zaroslinskiej ? &quot;
Że jest przewidywalna i przecietna do bólu :smile:
Dlatego przy zespołowej grze DG wyjęcie Zaroślińskiej czy innej Szczurek ze składu niewiele zmienia a zneutralizowanie Carcases (zagrywką, blokiem, obroną, nieważne) zostawia w Volero czarną dziurę. Z drugiej strony czy gdyby Rychliuk była aż tak dobra to pelętała by się po peryferiach siatkówki (Korea) lub w drugorzędnych klubach Europejskich jak Volero?
Ty uważasz że zneutalizujemy Kubankę zagrywką. Też, ale nawet jeśłi odrzucimy Guerre a Kenia będzie dostawać piłki na 4 metr to będize atakować. Bez obrony (tu nadzieja że Negro już to lepiej ułoży) i determinacji nie damy rady jej zatrzymać. Tak Dabrowianki zdobyły choćby Puchar Polski. Skowrońska to symbol waleczności tej drużyny i w tym kontekście pojawia się jej nazwisko, a pewnie że sportowo jest cieniem siebie sprzed roku.
Co do środka, akurat uważam że odkąd u Ruskich gra Pankowa o wiele lepiej wygląda gra środkiem. Co do Brazyli chyba masz rację lecz obie rozgrywające nie muszą grać środkiem lecz mogą bo mają kim. a co do Volero &quot;jak idzie to gram skrzydłami&quot;. OK, a jak nie idzie? Jak w III secie? Wtedy i tak lecą piłki na prawe, lewe dopóki znów nie zacznie wchodzić... A DG ze względu na nędzę Zaroślińskiej musi grać więcej kombinacyjnie
&quot;Bo dla mnie Volero we własnej hali tez jest drużyną walczaków&quot; - no ale gramy w Dąbrowie...
Filip, chyba dyskusja zaczyna być bezsensowna, bo spieramy się o detale a nie o typ, który zdaje się mamy wspólny. Ja upieram się że kluczem będzie dziś neutralizacja obu atakujących - głównie Kubanki determinacją w obronie. Oczywiście tydzień temu grałem mocno na Szwajcarki.
Pozdrowienia,
Na stronie klubu info - mecz przesunięty z 19:00 na 20:30
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
&quot;Jak nie rowna jest Rychliuk to dopiero co powiedziec o Zaroslinskiej ? &quot;
Że jest przewidywalna i przecietna do bólu :smile:
Dlatego przy zespołowej grze DG wyjęcie Zaroślińskiej czy innej Szczurek ze składu niewiele zmienia a zneutralizowanie Carcases (zagrywką, blokiem, obroną, nieważne) zostawia w Volero czarną dziurę. Z drugiej strony czy gdyby Rychliuk była aż tak dobra to pelętała by się po peryferiach siatkówki (Korea) lub w drugorzędnych klubach Europejskich jak Volero?
Ty uważasz że zneutalizujemy Kubankę zagrywką. Też, ale nawet jeśłi odrzucimy Guerre a Kenia będzie dostawać piłki na 4 metr to będize atakować. Bez obrony (tu nadzieja że Negro już to lepiej ułoży) i determinacji nie damy rady jej zatrzymać. Tak Dabrowianki zdobyły choćby Puchar Polski. Skowrońska to symbol waleczności tej drużyny i w tym kontekście pojawia się jej nazwisko, a pewnie że sportowo jest cieniem siebie sprzed roku.
Co do środka, akurat uważam że odkąd u Ruskich gra Pankowa o wiele lepiej wygląda gra środkiem. Co do Brazyli chyba masz rację lecz obie rozgrywające nie muszą grać środkiem lecz mogą bo mają kim. a co do Volero &quot;jak idzie to gram skrzydłami&quot;. OK, a jak nie idzie? Jak w III secie? Wtedy i tak lecą piłki na prawe, lewe dopóki znów nie zacznie wchodzić... A DG ze względu na nędzę Zaroślińskiej musi grać więcej kombinacyjnie
&quot;Bo dla mnie Volero we własnej hali tez jest drużyną walczaków&quot; - no ale gramy w Dąbrowie...
Filip, chyba dyskusja zaczyna być bezsensowna, bo spieramy się o detale a nie o typ, który zdaje się mamy wspólny. Ja upieram się że kluczem będzie dziś neutralizacja obu atakujących - głównie Kubanki determinacją w obronie. Oczywiście tydzień temu grałem mocno na Szwajcarki.
Pozdrowienia,
Na stronie klubu info - mecz przesunięty z 19:00 na 20:30
&quot;Ty uważasz że zneutalizujemy Kubankę zagrywką. Też, ale nawet jeśłi odrzucimy Guerre a Kenia będzie dostawać piłki na 4 metr to będize atakować. Bez obrony (tu nadzieja że Negro już to lepiej ułoży) i determinacji nie damy rady jej zatrzymać. Tak Dabrowianki zdobyły choćby Puchar Polski. Skowrońska to symbol waleczności tej drużyny i w tym kontekście pojawia się jej nazwisko, a pewnie że sportowo jest cieniem siebie sprzed roku.&quot;
Kubanka trafiona w przyjęciu już tak w ataku ładnie sobie nie radzi. Co więcej trafiona często jest mocno zachwiana, wywrócona i do ataku już się nie zbierze. Można było to zaobserwować w meczu z Bacau.
&quot;Z drugiej strony czy gdyby Rychliuk była aż tak dobra to pelętała by się po peryferiach siatkówki (Korea) lub w drugorzędnych klubach Europejskich jak Volero? &quot;
W Korei zagraniczny zawodniczką zle nie płacą wiec wedługł mnie nie są to peryferia siatkówki. Nie jestem dobrze obeznany z ligami Azjatyckimi ale tam zespoły buduje się z jednej zagranicznej zawodniczki która ma być maszyną do zdobywania pkt i reszty krajanek. Montano zanim została sciągnieta do Rabity też grała w Korei. Oraz wiele innych zawodników zawodniczek. Obecnie w Korei gra chyba Omrcen, Agamez itd Wiec kasa tam nie jest zła bo Omrcen do spółki z Agamezem na pewno pojechali do Azji za kasą. U kobiet moze być dość podobnie.
No i starczy bo wiecej mi się pisać nie chce. A typ ten sam. Tylko chciałem zwrócić Ci uwagę, że Twoje argumenty są nie do końca zgodne z prawdą.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
RC Cannes - Eczacibasi Stambuł
Po raz kolejny szukam overa. W pierwszym meczu powinien takowy paść.
Francuzki to bardzo solidna drużyna. Nie ma dalej Ravvy, jednak w lidze ostatnio na zmiany wchodziła Antonijević, co daje nadzieje na jej grę w tym meczu. Jej zmienniczce jednak sporo brakuje i właśnie rozkład ataku był według mnie główną przyczyną tego, że Cannes w Turcji nei zdobyło seta (za mało gry środkiem!!!).
Styl gry Cannes jest powszechnie znany. Mimo braku ikony - Ravvy na środku dalej świetna paczka - Rasic, a do tego świetna Aelbrecht lub Ssuschke. Przyjmujące są u najmniej pewnym elementem w tej układance, szczególnie w ofensywie. Aż dziwne dla mnie było, że tak długo grała Yaneva, a Bokan nie mogła się wykazać. Na Centoni można liczyć.
Turczynki mają całkiem fajną paczkę. Ogrywa się coraz bardziej Hanke. Jak zawsze mocne oparcie u Darnel. Wang na razie coś mało pogrywa i właściwie nie wiem czy to dobry pomysł ze ściągnięciem trochę przereklamowanej przyjmującej. Pewnie za to radzi sobie Gumus, poprawnie Usić. Na środku zdecydowanie króluje Poljak, Busra ma spore braki.
Zapowiada się dobry mecz. Na wyjeździe, bez Any Cannes zmarnowało sobie szansę na seta lub nawet jakiś punkcik. Teraz u siebie, myślę, że seta spokojnie zgarną, a można się pokusić o coś więcej. Eczacibasi też powinno swoje wygrać, dlatego over wydaje mi się być najsłuszniejszą opcją.
Moje propozycje:
Over 180.5 --- 1.94 @ MarathonBet ⛔ 0-3
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Kubanka trafiona w przyjęciu już tak w ataku ładnie sobie nie radzi. Co więcej trafiona często jest mocno zachwiana, wywrócona i do ataku już się nie zbierze. Można było to zaobserwować w meczu z Bacau.
Sam pisałeś i uważasz podobnie jak ja, że Carcases będzie kryta przez Sano, więc nie często będzie się wywracać. Ona będzie mieć do pokrycia pewnie 15 % placu - to nie jej robota a w meczu z Rumunkami z równowagi wyprawadzała ją też to, że była notorycznie podbijana i nie mogła skończyć ataku. Jak już się wywróciła piłka szła do Ukrainki i mecz w Bacau jet tez argumentem na słabość Rychliuk w kluczowych momentch meczu - świetna gra na początku, błędy w TB, to przez jej słabość w końcówkach przegrały mecz któego nie miały prawa przegrać. Dlatego argument że DG jest gorszą drużyną od Volero bo nie ma Rychliuk czy Caceres jest nietrafiony. W dąbrowie jest kolektyw, moim zdaniem przegrały przed tygodniem bo Szwajcarki trafiły na fatalny moment w istnieniu klubu i super formę Kubanki.
W Korei zagraniczny zawodniczką zle nie płacą wiec wedługł mnie nie są to peryferia siatkówki.
Są. Świetne opłacane, lecz nadal peryferia... Oglądam regularnie bo pokazywane rano gdy mam czas. Grają tam Rooney, Vasilieva, Fawcett... Ale to tak jakby Lewandowskiego za super kasę ściągnął Ruch Radzionków. Niezły grajek za fajną kasę ale liga wciąż zadupiasta...
Trzymaj się w zdrowiu, kończymy chyba na dziś, a Pana Moderatora prosimy o posprzątanie tutaj po meczu Dąbrowy, oby zwycięskim.
Pozdr
M.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Tydzien temu gladkie zwyciestwo Volero, nasze nie istnialy. Wlasna hala to jedyny atut Dabrowy, nic przez tydzien sie nie zmienilo.
Dabrowa - Volero 2
2.10 Unibet PROMOCJA
Postawilem 436 zl.
edit.
Wynik 3:2
Izzi ✅
Spodziewalem sie latwiejszego meczu, ale serie (czasami 5 punktowe polskiego zespolu) psuly krew siatkarkom Volero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Kubanka trafiona w przyjęciu już tak w ataku ładnie sobie nie radzi. Co więcej trafiona często jest mocno zachwiana, wywrócona i do ataku już się nie zbierze. Można było to zaobserwować w meczu z Bacau.
Sam pisałeś i uważasz podobnie jak ja, że Carcases będzie kryta przez Sano, więc nie często będzie się wywracać. Ona będzie mieć do pokrycia pewnie 15 % placu - to nie jej robota a w meczu z Rumunkami z równowagi wyprawadzała ją też to, że była notorycznie podbijana i nie mogła skończyć ataku. Jak już się wywróciła piłka szła do Ukrainki i mecz w Bacau jet tez argumentem na słabość Rychliuk w kluczowych momentch meczu - świetna gra na początku, błędy w TB, to przez jej słabość w końcówkach przegrały mecz któego nie miały prawa przegrać. Dlatego argument że DG jest gorszą drużyną od Volero bo nie ma Rychliuk czy Caceres jest nietrafiony. W dąbrowie jest kolektyw, moim zdaniem przegrały przed tygodniem bo Szwajcarki trafiły na fatalny moment w istnieniu klubu i super formę Kubanki.
W Korei zagraniczny zawodniczką zle nie płacą wiec wedługł mnie nie są to peryferia siatkówki.
Są. Świetne opłacane, lecz nadal peryferia... Oglądam regularnie bo pokazywane rano gdy mam czas. Grają tam Rooney, Vasilieva, Fawcett... Ale to tak jakby Lewandowskiego za super kasę ściągnął Ruch Radzionków. Niezły grajek za fajną kasę ale liga wciąż zadupiasta...
Trzymaj się w zdrowiu, kończymy chyba na dziś, a Pana Moderatora prosimy o posprzątanie tutaj po meczu Dąbrowy, oby zwycięskim.
Pozdr
M.
Jak ją trafią to się przewróci ze jest kryta to pogarsza jakość przyjecie pozostałych zawodniczek które mają za dużo placu do krycia. W Bacau czasem była podbijana bo nie było przyjecia i z sytuacyjnych piłek tak nie konczyla. Przyjecia nie było bo Carcases przyjmowała niedokładnie albo pozostałedwie zawodniczki przez to ze musiały kryc prawie całe boisko tez przyjmowały nie dokładnie. Chyba jest to oczywiste.
Korea peryferia peryferiami ale niektórzy wybierają kase i nic dodawac nie trzeba. Piłki nożnej tutaj nie przytaczaj bo to żadne porównanie. Dwa inne światy. A i porównanie z dupy trochę wzięte. Porównał bym to do tego jak Eto przeszedł do Anży Machaczkała a nie jakieś RAdzionkowy.
Co do kolektywu to Dąbrowa ostatnio kolektywem była w ubiegłym sezonie w obecnym nie można ich tak nazwać.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Tydzien temu gladkie zwyciestwo Volero, nasze nie istnialy. Wlasna hala to jedyny atut Dabrowy, nic przez tydzien sie nie zmienilo.
Dabrowa - Volero 2
2.10 Unibet PROMOCJA
Postawilem 436 zl.

edit.
Wynik 3:2
Izzi ✅

Spodziewalem sie latwiejszego meczu, ale serie (czasami 5 punktowe polskiego zespolu) psuly krew siatkarkom Volero.
To było izzi ? To ja widać z zupelnie innego meczu wróciłem. Volero dzisiaj nic nie zagralo ale z taka taktyka jak miala Dąbrowa i chyba najgorszym występem pary przyjmujących w historii startów w lm to o czym tu marzyć. Marcinr, chyba speszyłeś Skowrońską bo takie dno co zagrała to aż przykro było patrzeć i oczywiście bez zmiany.
Co do Carcaces to jakbym miał porównywać jej wyszkolenie techniczne to do głowy przychodzi mi tylko deska do prasowania. Kazda zagrywka powinna isc w jej strefe. Rychliuk szacun bo zawodniczka ma i mozliwosci i łeb na karku, mimo paru błędów zdecydowanie najlepsza w Volero. U nas Adams klasa światowa, co ona jeszcze robi w Dąbrowie ?? Zaroślińska też na plus ale 5 czap pod rzad lekko obniza ocene:razz:
Ogolnie szkoda bo dzisiaj to Dabrowa przegrała a nie Volero wygrało.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Piacenza (-1,5 s) - Igtisadchi ✅
Naprzeciw Piacenzie stanie dziś Tajsko-chiński eksperyment z dodatkiem Manon Flier. Ideą było pewnie przeniesienie azjatyckiej defensywy z superliderką w ataku (znów model Koreański...). O ile w obronie wygląda to fajnie, o tyle siła ognia &quot;Azerek&quot; taka sobie bo i Manon już nie w tej formie co kilka lat temu a wsparcie na siatce od niskich Azjatek też ma mikre. Piacenza w świetnej dyspozycji, nie pozostawiła złudzeń rywalkom tydzień temu w Baku, w lidze nie do dotknięcia.
Stiinta (+2,5 s) - Dynamo Kazań ⛔
Rosjanie (panowie też) jadąc do słabszego rywala pozwalają sobie często na pokaz pychy i arogancji. 2:0 w setach i przestój a potem nie wiadomo dlaczego trzeba wychodzić na IV set. Przykład - choćby wczoraj, Zvezda urywa seta Dinamu a dwa dni temu Kazań traci seta z Posojilnicą... Takich wyników (3:1) z wykonaiu rosyjskich druzyn było naprawdę sporo a Stiinta to lepsza drużyna od Crvenej i jeśli dostanie szansę to na pewno wykorzysta moment śpiączki Dynama. Wolę zagrać 3.40 (Pinnacle) niż ryzykować 1.30 przy 3:0 i denerwować się czy ruskie znów czegoś nie oleją. Over zbyt ryzykowny bo może być tak, że Stiinta wygra seta aby potem przegrać trzy np do 11.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Piacenza (-1,5 s) - Igtisadchi
Naprzeciw Piacenzie stanie dziś Tajsko-chiński eksperyment z dodatkiem Manon Flier. Ideą było pewnie przeniesienie azjatyckiej defensywy z superliderką w ataku (znów model Koreański...). O ile w obronie wygląda to fajnie, o tyle siła ognia &quot;Azerek&quot; taka sobie bo i Manon już nie w tej formie co kilka lat temu a wsparcie na siatce od niskich Azjatek też ma mikre. Piacenza w świetnej dyspozycji, nie pozostawiła złudzeń rywalkom tydzień temu w Baku, w lidze nie do dotknięcia.
Stiinta (+2,5 s) - Dynamo Kazań
Rosjanie (panowie też) jadąc do słabszego rywala pozwalają sobie często na pokaz pychy i arogancji. 2:0 w setach i przestój a potem nie wiadomo dlaczego trzeba wychodzić na IV set. Przykład - choćby wczoraj, Zvezda urywa seta Dinamu a dwa dni temu Kazań traci seta z Posojilnicą... Takich wyników (3:1) z wykonaiu rosyjskich druzyn było naprawdę sporo a Stiinta to lepsza drużyna od Crvenej i jeśli dostanie szansę to na pewno wykorzysta moment śpiączki Dynama. Wolę zagrać 3.40 (Pinnacle) niż ryzykować 1.30 przy 3:0 i denerwować się czy ruskie znów czegoś nie oleją. Over zbyt ryzykowny bo może być tak, że Stiinta wygra seta aby potem przegrać trzy np do 11.
Nie szukałbym tutaj porównań co Cveny. Bo Dynamo M wczoraj 4 raz z rzędu przegrało z Cveną seta w dziwnych podejrzanych okolicznosciach. Kazan to zupełnie inna drużyna w porównaniu do Dynama M. Kazan nie ma prawie wpadek w EP ze słabymi drużynami. Jeśli wychodzą pierwszym składem to leją zespoły takie jak Bacau na Underze 135.5 Nie twierdze, że warto grać Kazan -2.5 seta ale twierdze ze nie warto ruszać tego meczu.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dynamo - Igtisadchi over 175,5 (2.1 Marathon) 0:3 ⛔
Dynamo w każdym meczu LM traci co najmniej seta, nawet w dwumeczu z słabą Zvezdą kończyło się dwukrotnie 3:1. Potwornie mocny skład, skrzydła mistrzowskie a nie do końca potwierdzają swoją siłę. W lidze też tak sobie. Skoro nawet Crvena dwukrotnie urwałą seta Dynamu tym bardziej powinno Igtisadchi - Azjatycka siatkówka &quot;Azerek&quot; nie leży Rosjankom, te nie lubią przemęczać się na siatce a trzeba będzie w wielu sytuacjach atakować po kilka razy. Na chimeryczne Ruskie chyba bez sensu grać bo kursy wyjątkowo marne, jeśli Baku urwie seta linia powinna być pokryta bo wyjątkowo niska a kurs ciekawy.
Azeryol - Galatasaray (1.71 Pinnacle) 2:3 ✅
Nie miałem przekonania do Galatasaray lecz to co zrobiły z Busto w dwumeczu to była po prostu egzekucja. Azeryol to w chwili obecnej chyba lepsza drużyna od Arsizio lecz na rozpędzoną Galatę nie wystarczy... Kożuch to za mało na Turczynki w takiej dyspozycji.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Imoco Conegliano - Unendo Yamamay Busto Arsizio
W tym tygodniu ciężko coś wygrzebać z rozgrywek kobiet. Spróbujmy więc zaczarowanego overu w Italii ;)
Conegliano ostatnio obniżyło loty. W składzie jest już Calloni, ale chyba od razu męczyć jej nie będą. Zresztą zastępująca ją Kaufeldt radzi sobie świetnie. Popsuły się trochę przyjmujące.
W Busto wielkich powodów do zadowolenia też nie ma. Ruchoma forma właściwie wszystkich zawodniczek i trudno tutaj na kogokolwiek zrzucać winy za wyniki. Niemniej, to ciągle niezła drużyna, z potencjałem.
W pierwszym meczu w Busto, Conegliano pewnie wygrało 3-1. Wtedy jednak nie było Ortolani, a Imoco było w lepszej formie. Teraz oczywiście są faworytkami, ale myślę, że Busto chociaż tego seta jest w stanie uszczknąć. Linie są na tyle niskie, że można spróbować.
Moje propozycje:
Over 175.5 --- 1.85 @ WilliamHill ⛔ 3-0
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
To od razu na jutro też, póki wszystko w normie.
Volero Zurich - Stiinta Bacau
Volero ma za co się rewanżować. W pierwszym meczu przegrały w dziwnych okolicznościach 2-3 (wygrywając jednego z setów do 8 i będą ogółem lepszym zespołem).
Stiinta to słaby zespół, szczególnie gdy przychodzi im grać na wyjazdach. Środkowa Sosa to zawodniczka, która naprawdę potrafi grać na dobrym poziomie, jednak trudno wymagać, by ona mogła coś wskórać.
Volero po zwycięstwach nad Dąbrową przypieczętuje awans z grupy. Było ostatnio dużo pisania o tej drużynie, więc nic nie będę już dodawał.
Różnica w poziomach jest znaczna i teraz należy wybrać czy grać handi punktowe czy setowe (tudzież under). Ja wybieram punkty.
Moje propozycje:
Volero -18.5 --- 1.94 @ MarathonBet ⛔ 3-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom