>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
#1 Przedpełski poniżej 6.5 |1.65 | fortuna
Jak dla mnie ciężkie biegi Pawła, trafia dwa razy na Zmarzlika i Bertzona, do tego ciężki bieg na Hampela z Kuberą, a wydaje mi się, że może w 10 biegu wtopić również z Henrikssonem, który u siebie jeździ całkiem przyzwoicie

#2 N.K. Iversen poniżej 7.5 | 1.70 | fortuna
Liczę trochę na zmęczenie materiału. W niedziele Łódź, poniedziałek mecz w Wolverhampton, wczoraj mecz w Motali, no a dzisiaj Malila, czy to nie za dużo dla 41-letniego PUKA? A biegi też nie najłatwiejsze, bo przeciwników ma solidnych
1.bieg Janowski, Brady Kurtz
2.bieg Rasmus Jensen, Daniel Bewley
3.bieg Andrzej Lebiediew, Hjemland
4.bieg Janowski, Rasmus Jensen
edit: taśma Janowskiego i wykluczenie z biegu, gdzie PUK przywozi 2 oczka co daje mu ostatecznie 8pkt po 5 biegach

#3 K. Buczkowski powyżej 5.5 | 2.01 | fortuna
Wczoraj typowałem under, dzisiaj over, ale myślę, że linia lekko zaniżona przez wczorajszy słaby występ, a i Buczek na wyjazdach jeździ w tym sezonie kiepsko, no ale w Smedernie jeździł chyba najwięcej jeśli weźmiemy pod uwagę jego przygodę, ze szwedzkim żużlem, w 2021 średnia biegowa 2.0, w 2018 1,74. Przed rokiem w barwach Masarny na tym obiekcie 8+1.

#4 Smederna - Indianerna | 2 | 5.75 forbet

Tutaj za drobne, Fricke i Doyle poniżej pewnego poziomu nie schodzą, dużo będzie zależeć od drugiej linii, jeśli fajne zawody pojedzie Buczek i Woźniak to może być na styku, trochę kuleją pozycje 6 i 7, ale Grahn cokolwiek jeździ, a Johannes Stark, też kilka sezonów w Eskilstunie jeździł, więc myślę, że może warto spróbować w stronę gości.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
ZZ za Fricka.
Wejdz n FB na Elite Speedway Sverige. Tam masz składy lub na speedway programs.

Thorssel poniżej 5.5 1.84 sts ✅ 1pkt

Miśkowiak, Zmarzlik, Czugunov
Czugunov, Cierniak, Kubera
Zmarzlik, Smektała, Hampel
Cierniak, Mikkelsen, Hampel

To jego rywale w kolejnych biegach. Nie wiem na kim ma tu robić punkty Szwed.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Thorsell na Fortunie 6.5 od rana po kursie 1.55 i to bet główny dla mnie
Oprócz tego:
O.Fajfer over 9.5 kurs 1.84 Fortuna
T.Woffinden under 9.5 kurs 1.72 Fortuna
Typy dodatkowe:
D.Berge under 7.5 kurs 1.63 Fortuna
Za Fricke ZZ do tego nie jedzie Woźniak za niego widzę wskakuje Kowalski ,więc skład Indianerny słabiutki ,
To narazie tyle z Fortuny,zobaczę co tam ciekawego na STS😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1023
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Indianerna - Lejonen

Zmarzlik i Kubera zdobędą po min. 10 pkt @2,5 betclic


Bardzo fajny kurs na dwóch liderów Lejonen i dwóch obecnie najlepszych polskich żużlowców. Niedawno w Kumli, gdy Lejonen wygrało 50:40 Zmarzlik zdobył 13 pkt, a Kubera 11 pkt. Dziś co najważniejsze nie jadą ze sobą w parze, więc nie będą sobie punktów. Generalnie jedynymi zawodnikami po stronie gospodarzy, którzy mogą powalczyć z Polakami są Doyle i Fricke. Dla porównania na sts na Zmarzlika linia wynosi 12,5 a na Kuberę 9,5 po @1,62.
10 pkt Zmarzlika to formalność, a Kubera też to powinien pokryć. Domin jest w świetnej formie i wydaje się, że te 10 pkt z jego strony to minimum. Kurs 2,5 na to zdarzenie jest moim zdaniem dość zawyżony.
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
K.Huckenbeack under 8.5 kurs 1.65 Fortuna
Przynajmniej rano był taki,gram to ale mam wątpliwości czy Kai pojedzie😉zaliczył solidnego dzwona ostatnio i liczę że nie będzie w pełni sił ...jeśli wystąpi😉....narazie tyle choć jeszcze analizuje i może coś się pojawi😉
Szukam linii na Berntzona jest na jakimś buku widzi ktoś coś?
 
Ostatnia edycja:
G 0

Gazowany77

Użytkownik
K.Huckenbeack under 8.5 kurs 1.65 Fortuna
Przynajmniej rano był taki,gram to ale mam wątpliwości czy Kai pojedzie😉zaliczył solidnego dzwona ostatnio i liczę że nie będzie w pełni sił ...jeśli wystąpi😉....narazie tyle choć jeszcze analizuje i może coś się pojawi😉
Szukam linii na Berntzona jest na jakimś buku widzi ktoś coś?
jest berntzon na sts 5,5 linia
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Loooo to ale fajnie,także grubo under Berntzon 5.5 kurs 1.88 ciasteczko😉😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
K 410

kita07041981

Użytkownik
złapany singiel 1.9 na lejonen - UB
Też chciałem to dać, ale odpuściłem na betfan jest 1.7. Dacarna wygrała tam w zasadniczej. Niepewny Berntzon i henriksson. Ja dałem lebiediew +8.5 1.9 ma łatwe biegi a z drugiego meczu czugunow - 7.5 za 2.2 kurs z Lindgrenem w parze ciężkie biegi i tylko liczone 5 startów a mają chyba z/z za Taia.
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Też chciałem to dać, ale odpuściłem na betfan jest 1.7. Dacarna wygrała tam w zasadniczej. Niepewny Berntzon i henriksson. Ja dałem lebiediew +8.5 1.9 ma łatwe biegi a z drugiego meczu czugunow - 7.5 za 2.2 kurs z Lindgrenem w parze ciężkie biegi i tylko liczone 5 startów a mają chyba z/z za Taia.
Nie jechal Zmarzol ani Kubera wiec wgl bym sie tym nie sugerował. Mathias Nielsen tez nie jest bolkiem takze mysle ze 48 42 bedzie.
 

Załączniki

A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
O Bertnzon under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
Klasycznie konsekwentnie do tej pory Oli nie zawodził na undery😉
Becker under 6.5 kurs 1.7 Fortuna
Trudne biegi ma i liczę że po Anglii w końcu jakaś zadyszka😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom