>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 30.10.2006 -> Gais Göteborg - AIK Solna

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Gais Göteborg - AIK Solna -&gt; 2 (1.75 by BAH)Przeglądając jutrzejszą ofertę, szczególną uwagę zwróciłem na to spotkanie w szwedzkiej ekstraklasie. Mecz ten będzie miał ogromny ciężar gatunkowy, gdyż goście, czyli drużyna AIK, stoją przed ogromną szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego. Dzisiaj ich główny rywal w walce o tytuł, czyli drużyna Elfsborga, zremisował na wyjeździe z Helsingborgiem i na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu ma 2 punkty przewagi nad AIK, jednak trzeba powiedzieć, że drużynie AIK do rozegrania zostały jeszcze 2 kolejki, włączając w to tę jutrzejszą. Sprawa jest dosyć prosta - jeśli AIK jutro pokona Gais, to przed ostatnią kolejką będzie miał 1 punkt przewagi nad Elfsborgiem, co zdecydowanie będzie go stawiało w lepszej sytuacji. Ostatnią kolejkę obydwie drużyny rozegrają przed własną publicznością, a więc jutrzejsza, ewentualna zdobycz 3 punktów przez AIK, będzie bardzo cenna. Myślę, że AIK wykorzysta jutro szansę, którą po części sprezentowali mu piłkarze Elfsborga i pokona zespół Gais, który w tym sezonie spisuje się marnie. Drużyna gospodarzy zapewniła już sobie pierwszoligowy byt w przyszłym sezonie, a więc jutrzejszy mecz nie będzie dla nich specjalnie ważny, co w zestawieniu z determinacją gości, prawdopodobnie spowoduje zwycięstwo drużyny AIK. Tak, jak już wspomniałem, jutrzejsze zwycięstwo gości, dawałoby im przed ostatnią kolejką, jednopunktową przewagę nad Elfsborgiem, a przynajmniej teoretycznie, ta ostatnia kolejka łatwiejsza powinna być dla zespołu AIK, który w jej ramach rozegra spotkanie z Malmo, podczas gdy Elfsborg podejmować będzie zespoł Djurgarden. Tak więc, jutrzejszy mecz będzie dla gości bardzo, bardzo ważny i sądzę, że odniosą oni zwycięstwo. Kurs naprawdę zachęcający. :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom