>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Włoska 2012/2013

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Roma vs Cantu ✅✅✅ 70-84
Cantu
1,75
bet365
Mecz zamykający 2 kolejkę.
Gospodarze na zachwycili mnie w swoim pierwszym meczu.Co prawda pokonali zespól z Pesaro,ale przyszło im to z dużym trudem.
Świetny mecz rozegrał wtedy Lorenzo D&#39;Ercole który trafił 5/6 rzutów za 3pkt.
Atak w ich wykonaniu wygląda solidnie jednak gorzej jest w obronie gdzie często dochodzi do fauli i niepotrzebnych strat.
Zespól Cantu świetnie rozpoczął sezon. Same zwycięstwa. Wygrany superpuchar,awans do Euroligi,zwycięstwo w lidze.
Są na fali i myślę,że dzisiaj spokojnie powalczą o wygraną i potrzymają swoją znakomitą serie. Ich skuteczność jest wysoka. W każdym meczu rzucili co najmniej 80pkt.
Co prawda w czwartek czeka ich mecz w eurolidze,ale do czwartku daleko więc żadnego oszczędzania nie będzie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Sutor Montegranaro - Virtus Bologna
Bologna 2.06 3/10
✅✅✅ 73:80
Pinnacle
Kolejny raz zagram na Bolognie,znowu wyjazd.Moje słowa sie narazie potwierdzają odnośnie drużyny Finelliego.A już wygrana z Milano robi podwójne wrażenie.Dzisiaj znowu kursy ustawione bardzo dziwnie,nie rozumiem jarania sie Montegranaro przez buki.Grali z Sassari,skorzystalem.Dzisiaj grają z Bolognią i ponownie skorzystam bo znowu są faworytami.Poczynione transfery mówią mi jedno o tej drużynie - dramat.Ostatnie lata jeszcze z Ivanovem w składzie jeszcze jakoś wyglądały ale już w tym roku sklad jest smieszny.Nie bede tutuaj sie rozpisywał na temat poszczególnych graczy,napisąłem w skrócie jak ja to widze.Co innego Bolognia która mimo nie tak wysokiego budżetu była na zakupach i wrócila z pełną siatką.Miałem okazje pisac o nich:
Bolognia też nieco przebudowana,pisałem przy okazji turnieju w turcji gdzie wypadli bardzo dobrze ulegając minimalnie faworyzowanej galacie i miażdżąc kubań w meczu o trzecie miejsce.Bolognia ma o wiele bardziej doświadczony rooster gdzie kilku graczy może zrobić różnice w tym spotkaniu.Bolognia ma też przegrane kilkanaście spotkań przed sezonem gdzie prezentowali sie naprawde dobrze ku mojemu zdziwieniu bo na początku ich skreślałem.Trafione transfery Smitha,Gaddeforsa czy Masona Rocca sprawiły że zespół bedzie grozny.Włodarze mają w planie pozyskanie jeszcze dwójki graczy a pieniądze na to są dlatego po cichu licze na pierwszą 5-6.
Widze,że kursy minimalnie wzrosly na Bolognie.Nie zrażam sie tym i gram ponownie na nich.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Enel Brindisi - Vanoli Cremona
Brindisi(-2.5) 1.70 3/10
✅✅✅ 78:69
Betgun
Grałem już przeciwko Cremonie i Brindisi teraz przyszedł czas by wygrać jakieś pieniądze grając na wygraną jednego z nich.W tym spotkaniu wybiore Brindisi,nie jest to zdecydowany faworyt.Składy sa mniej więcej wyrównane ale jednak gospodarze mają bardziej doświadczony zespól i dobrego trenera.W Cremonie wiele nazwisk dla mnie to anonimowe postacie.Przegrali z Bolognią u siebie i ze słabiutką Casertą co nie mówi za dobrze o tej ekipie.Brindisi przyszło zmierzyć sie u siebie z mocnym Varese,nieszczęśliwa porażka po bardzo dobrym spotkaniu dopiero po dogrywce.Potem pograli z Sieną ale tam już wyglądało to gorzej.Jutro rywal w ich zasięgu,grają u siebie i nie pozsotaje nic innego jak podreperować bilans ze słaba Cremoną bo za tydzień wyjazd i mecz z Cantu gdzie raczej przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Angelico Biella vs Caserta ⛔⛔⛔ 82-65 fatalnie :-(
Caserta +5,5
1,76

bet365
Na zakończenie całkiem udanego weekendu proponuję typ z 3 kolejki włoskiej Lega 1.
Gospodarze spotkania fatalnie zaczęli rozgrywki. Dwa mecze i dwie porażki:
Biella 78-82 Pesaro
Sassari 79-67 Biella
Forma nie jest najwyższa,a domowa porażka z Pesaro to mała niespodzianka.
Bardzo słaba ławka,świadczy o tym fakt,że pierwsza piątka gra po ponad 30 min i zmiany są na krótką chwile.
Julian Mavunga jest to człowiek,który może pociągnąć grę na jakiś czas,ale sam meczu nie wygra,a koledzy grają bardzo nierówno.
Goście natomiast na remis w dotychczasowych spotkaniach:
Caserta 63-60 Cremona
Milano 97-71 Caserta
Eric Chatfield i Zygimantas Jonusas potrafią zagrać na dobrym poziomie.
Patrząc na historię spotkań obu ekip to mniej więcej po równo wygrywali,często jednak końcowe rezultaty były bliskie i na taki mecz dzisiaj liczę. Nie wykluczam przegranej gości,ale dodane 5 oczek mam nadzieję,że da wygraną.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Avellino - Armani Milano
Avellino(+8.5) 1.70 3/10
✅✅✅ 80:58
Betgun
Jeśli gracze Avellino nie byli w stanie zmobilizować sie na mecze z Montegranaro i Varese to może dopiero taki rywal jak Milano sprawi że zepną poślady i zagrają wkońcu dobrze.Avellino narazie rozczarowuje,zbudowali bardzo dobry zespół ale narazie nie widać rezultatów.Tydzien temu przez niemal cały mecz prowadzili z Varese by przejść obojętnie obok czwartej kwarty i w rezultacie znowu przegrać.Tam naprawde jest kim grać,może Shakur już sie starzeje ale to wciąż stary wyga która ma za sobą kilka przegranych lat i mase doświadczenia które może przelać na zespół.Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Avellino,Milano to nie jest zespół na wyjazdy są krótko po meczu euroligowym a zaraz grają bardzo ważne spotkanie z Cedevitą i nie wiadomo tak naprawde co zagrają jutro.Mecz bedzie pokazywany w Rai Sport 1,z tego co udało mi sie doczytać to motywacja gospodarzy jest ogromna i być może coś dobrego z tego wyniknie.Granie takich handików na Milano w meczu wyjazdowym mija sie z celem,wole zagrać na gospodarzy bo mam już doświadczenie z Milano w meczach wyjazdowych.Tak jak napisałem to nie jest drużyna wyjazdowa.Boje sie troche tego zagrać bo nie wiem co pokaże Avellino ale z drugiej strony ciągnie mnie i mam przeczucie.Wybrałem powiększony handik dla większego bezpieczeństwa.Być moze Milano wygra ale nie zrobi dużej przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Za nami gorąca kolejka,Robinson z MVP zaś najwięcej emocji było na parkiecie Sassari gdzie gospodarze buzzerem zalatwili Cantu.A kto rzucił?oczywiście niezastąpiony Drake Diener ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=w4HPaeBONn4
Przed nami czwarta kolejka ze szlagierem w Bolonii.W tym meczu zobaczymy tak naprawde na co stać obie ekipy.Komplementuje obe zespoły non stop i ciężko jest mi zagrać zarówno przeciwko gospodarzom jak i Varese.Ciężko przewidzieć cokolwiek w tym spotkaniu,dwa mocne i wyrównane zespoły.W Bologni świetnie gra Steven Smith ktory jest wspierany przez Kennego Hasbrouck.Bolognia wraz z Sassari i Varese prowadzą w tabeli z bilansem 3-0.Co mnie przyciągneło do tego spotkania?Tak jak pisałem jednych i drugich cenie ogormnie,wydaje mi sie nawet że Varese będzie grało jeszcze lepiej.Trzy ciężkie mecze za nimi,trzy wygrane.Szczególnie wygrana z Sieną zrobila na mnie wrażenie.Może Siena nie jest tak mocna jak rok temu ale ten mecz pokazał że Varese może na serio w tym roku właczyć sie do walki o czołówke.W niedziele jeden szczegół może zaważyć o wyniku tego jakże wyrównanego spotkania.Na początku wymienilem Smitha jak podstawe drużyny gospodarzy w tym sezonie.Bez niego jeszcze nie grali i na ich nieszczęście będa musieli sie z tym zmierzyć właśnie w meczu z Varese.Steven Smith wyjechał do stanów by na dniach powitać małego smitha ;)Zatem Steven nie zagra w spotkaniu z Varese co może być kluczowe dla tej rywalizacji.Gdyby nie ta informacja nie ruszałbym tego spotkania.Zdaje sobie sprawe z tego jakim atutem dla Boloni jest ich hala ale mimo wszystko nie wydaje mi sie żeby doszło tutaj do wysokiej wygranej.Mecz powienien być na styku a prowadzenie bedzie zmieniało sie non stop.Licze po cichu na wygraną Varese.
Varese(+4.5) 1.87 2/10 ✅✅✅ 74:84
Bwin
Spektakularne zwycięstwo odnieśli w poniedziałek gracze Avellino nad drużyną Milano dysponującą dwa razy większym budżetem.Ten mecz jest na tyle symboliczny i ważny ponieważ w zespole gospodarzy nie grał Linton Johnson i Hardy.Mimo tego wygrali w wielkim stylu prezentując świetną defensywe i zespołową gre.Brak Lintona ktory dwa dni przed tym spotkaniem stracił matke nie byl aż tak odczuwalny ponieważ świetnie zastąpił go Ndudi Ebi zaliczając 19pkt 11zb 5blk i 5przechw.Bardzo dobrze zagrał też Dragovic a Shakur pokazał że stary też potrafi.Giorgio Valli dostał ultimatum przed tym spotkaniem,w kuluarach mówilo sie o tym że jeśli jego zespół nie wygra przynajmniej jednego z dwóch nadchodzących spotkań to pożegna sie z zespołem.Ale on wygrał i w to w znakomitym stylu pokonując drużyne aspirującą do mistrzostwa włoch.Ja zdaje sobie sprawe jak zespół jest teraz pobudzony.Wstydem będzie przegrać mecz z Cremona która ma swoje problemy.W zespole panowane są zmiany,na dniach może polecić trener i przynajmniej dwóch zawodników.Podejrzewam mniej więcej kto ale nie bede pisał by nie siać zamętu.Fak faktem Cremona przegrywa wszystko jak leci,wygrać z tak podbudowaną drużyną Avellino która i tak jest zespolem mocniejszym od nich będzie bardzo trudno.W tym spotkaniu zagra już Linton Johnson,nie zagra natomiast znowu Hardy.Ciekaw jestem czy więcej minut dostanie Ebi po tym co zrobił w meczu z Milano.Gram ponownie na Avellino,absolutnie nie widze w tym starciu Cremony przeciwko której gram non stop.Mam nadzieje że tym meczem Avellino na dobre wróci na swój tor.
Avellino 2.10 3/10 ⛔⛔⛔
Bwin
Johnson nie zagrał ale przegrać z Cremoną nawet bez Lintona nie przynosi chwały,niech to szlag trafi
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Za nami czwarta kolejka i na prowadzeniu nadal ze znakomitym bialansem Verese i Sassari.Ci drudzy z Ignerskim w składzie pokonali po thrillerze Venezie z Szymonem Szewczykiem.Obaj polacy wypadli bardzo dobrze ale to Michał byl bohaterem spotkania ocierając sie o double-double wynikiem 21pkt 9zb.Świetnie ponownie zagrali braci Diener,T.Diener 18+8ast D.Diener 16+4reb+4ast.Varese mające w składzie będącego w życiówce Ebie Ere pokonało na wyjezdzie Bolognie potwierdzając swoje wysokie aspiracje do walki o finał Lega A.Siena i Cantu wygrywają swoje spotkania szczęśliwie po mękach.Ponownie krytykowany jest Bobby Brown który już niebawem może sie pożegnać z Sieną.MVP trafia do Lance&#39;a Harrisa który swoją bardzo dobra postawą wygral w pojedynke mecz z Avellino które ponownie zawiodło.Harris zdobył 30pkt+11reb+3as a jego zespół wygrał z Avellino 94:83.Warto też zwrócić uwage na to co zrobil wczoraj Bourousis.Jego Milano wyszło zwycięsko ze starcia z Romą a Ioannis zanotował double-double(26pkt+10zb).Fatalnie cały czas spisuje sie Biella,Montegranaro,Pesaro i Venezia.Ci ostatni cały czas muszą sobie radzić bez Bowersa.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pesaro - Sassari
Sassari 2.10
✅✅✅ 90:100
Bet365
Długo myślałem nad tym typem,mnóstwo myśli przewija sie przez moją łepetyne i zdecydowałem że zagram ;) Zastanawiałem sie czy czasami kurs to nie podpucha,nie zdecydowanie bład bukmacherów.Nie wiem czym sie sugerują stawiając ich w roli faworytów,meczem z Sieną?daj sobie odrąbać przyrodzenie że Siena była w tamtym spotkaniu już przy meczu dzisiejszym z Malagą - nie interesuje mnie zatem przegrana z mistrzami włoch różnicą 5pkt.Wygrana z Venezia,defakto cały czas oslabioną też nie robi na mnie wrażenia.Patrząc na ten sklad dziwie sie,że wogóle udało im sie coś wygrać do tej pory.Tylko włoska trójka w osobach Crosariol-Amoroso-Cavaliero jest w stanie mnie przekonać,reszta ekipy do zaorania.W niedziele przyjdzie im zmierzyć sie z liderem(wraz z Varese) i to będzie pojedynek naprawde bardzo trudny dla gospodarzy.Trzeba ten kurs wykorzystać bo Sassari z Ignerskim w składzie gra teraz jak z nut.Co wyczynia Drake Diener to sie w pale nie mieści,facet trafia drugi mecz z rzędu game winnera i jest tak podbudowany zresztą cąła ekipa jest mocno podbudowana a gra sprawia im taką radość że tylko czekać na PO.Ignerski w formie,Thornton w formie,bracie Diener miażdzą a nawet Easley zaskoczył.Sassari jest zespołem poprostu lepszym i zdziwie sie jeśli przegrają ten mecz.
Edyta: Amoroso(Pesaro) out,za kłótnie z trenerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 195

kosmos111

Użytkownik
Tezenis Verona - Sigma Barcellona 75:71⛔⛔⛔
Typ - Sigma Barcellona @2.20 gamebookers
Sigma Barcellona (-2.5) @2.62 williamhill

Ode mnie tylko coś takiego na dziś. O gościach miałem już okazję raz pisać:
Z drugiej strony Sigma Barcellona, drużyna, która od kilku sezonów próbuje się przebić do najwyższej klasy, ale zawsze jej trochę brakuje. 2 sezony temu porażka w półfinale rozgrywek posezonowych z Monferrato (późniejszym zwycięzcą), rok temu znowu porażka w półfinale z Brindisi (późniejszym zwycięzcą). Szczęścia też jak widać im trochę brakuje, ale potencjał jest tam naprawdę spory, do tego władze klubu chyba mają już dość czekania i postanowiły jeszcze bardziej wzmocnić roster. Do Sigmy sprowadzono takie nazwiska jak Bucci, Melvin Sanders (z Hacettepe), z Tofas Bursy sprowadzono Greena, a z Napoli Troya Bella, który z tego co pamiętam miał chyba nawet epizod w NBA, a w poprzednim sezonie Lega Due notował ponad 23ppg.
Jak na razie drużyna spisuje się dobrze, bilans 2-1, minimalna porażka w ostatniej kolejce z Forli, które zagrało chyba mecz życia. Co się przede wszystkim rzuca w oczy to bardzo mocny atak Barcellony. Prym wiedzie w tym duet Bell (25ppg) i Callahan (20ppg), ale pozostali gracze również solidnie punktują, więc gdy jeden z liderów zejdzie, z powodzeniem zastępuje go inny.
Dzisiejsi gospodarze zaś jak dotąd mają bilans 1-2 i specjalnie dobrego wrażenia nie robią. Ofensywa tu jest bardziej ograniczona (ledwo 63pkt/mecz), więc jeśli obrona nie funkcjonuje tak jak powinna to pojawiają się problemy i rywale odjeżdżają. Atak opiera się głównie na duecie Westbrook-Chessa (razem 24ppg) oraz na podkoszowym Lawalu, którego szczerze mówiąc najbardziej się obawiam (ponad 6 zbiórek w ataku na mecz). Generalnie rywal spokojnie do ogrania, zresztą jak zauważył trener gospodarzy Ramagli na stronie klubowej: Barcellona z punktu widzenia talentów jest najlepszą drużyną w tej lidze, ma głęboki roster. Nie mamy nic do stracenia, zagramy najlepiej jak potrafimy (tłumaczenie z translatora, językiem makaronów niestety nie władam).
Podsumowując, kursy na gości jest dziś według mnie trochę za wysoki. Potencjał jakim dysponują jest większy od Verony i powinno być to widoczne na boisku.
Edit: 3q jak z koszmaru... wyjść na +10, żeby potem pozwolić Veronie na run 19-0... No i Lawal pozamiatał niestety, 12 zbiórek w ataku, co pudło to ponowienie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Enel - Venezia 2 2.22 3/10

Faworytem meczu napewno sa goscie. Sklad wreszcie jest szerszy z Szewczykiem i Bowersem. Dobrze gra Kiki, Young, Williams i Diawara. To sa lepsi gracze niz liderzy Enela. Poza tym gospodarze maja waski sklad a Umana ma jeszcze doswiadczonego Bulleriego. Jesli beda problemy z faulami zawsze moze wejsc na troszke Zoroski, Marconato, Margo. Jest kim grac. Enel to Viggiano, Robinson, Gibson, Simmons i Reynolds z tym, ze Jeff i Cedric graja slabo a poza nimi juz nikogo nie ma. Ndoja? Grant? Nie zartujmy. Wyzej cenie Venezie.

(12:00 mecz)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, WŁOCHY: Lega A
Spotkanie: Lottomatica Roma(-7) - Caserta ✅✅✅
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
28.10.2012 19:15

Analiza:
To już piąta kolejka koszykówki we włoskiej najwyższej klasie rozgrywkowej.Dziś naprzeciw siebie zagrają drużyny ze środka tabeli.Batalie stoczy drużyna zajmująca pozycję siódmą z drużyną dziewiątą.Obie drużyny grają w kratkę.mają po dwa zwycięstwa i po dwie porażki.Dziś z pewnością ktoś poprawi sobie statystykę i zainkasuje pełną pule punktów za to spotkanie.Myślę że to będą koszykarze z Romy.Gospodarze mają atut własnej hali jak i kibiców powinni roznieść przeciwników w pył.Dlatego też stawiam na gospodarzy z handicapem na poziomie -7 punktów.Myślę że są w stanie wygrać minimum tyloma punktami.Goście obecnie wygrywali tylko mecze na własnej hali a wyjazdowe spotkania przegrywali.Roma ostatnie spotkanie przegrała i dziś u siebie z pewnością będzie chciała zgarnąć komplet oczek.Gospodarze w ostatnim spotkaniu ulegli nieznacznie, dziś z pewnością od pierwszych minut tego spotkania będą rzucać kosz za koszem aby jak najszybciej uzyskać przewagę i nie oddać tego do końca.Kurs z handicapem jest bardzo obiecujący i warty zagrania jak też zaryzykowania.Atut własnej hali dużo daje i dziś z pewnością im to pomoże w odniesieniu okazałego zwycięstwa.
 
M 1

marastb

Użytkownik
Oglądacie co gra Milan z Reggio? Pierwsza kwarta ostro w plecy, w drugiej trzymanie straty żeby przeciwnik za bardzo nie odjechał i do przerwy - 16 w punktach. To jest lekceważenie przeciwnika i z takimi meczami często mamy do czynienia. Z lepszymi przeciwnikami się sprężają a z outsiderami niewiadomo o co chodzi. Czy chcą, żeby w takich meczach coś się działo?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Maras Milano poprostu jest na tyle słabe i ma cienkiego przereklamowanego szkoleniowca.Przegrana z Reggio już daje do myślenia i pewnie da też do myślenia włodarzom.Bo po co trzymać i opłacać takiego typa jak można ściągnąć kogoś tańszego na jego stanowisko.Ale może za wcześnie wybiegam naprzód,poczekamy zobaczymy.
Wiadomość dnia Sassari znowu wygrywa!!!Prowadzą zdecydowanie z bilansem 5-0 i póki co są rewelacją rozgrywek.Przez całe spotkanie pokaz strzelecki pomiedzy Barbourem i Thorntonem.Jednak Barbour(21pkt) siadł w drugiej połowie a Thornton(32pkt) wraz z niesamowitym Dienerem(tak to znowu on) poprowadzili Sassari do wygranej 100:90
 
M 1

marastb

Użytkownik
wilQ to fakt ale najbardziej rozśmieszyło mnie to, że w 3 szybko odrobili straty by w czwartej znów zacząć przegrywać ponad 10 pkt. Jeśli ktoś kuma o co w tej drużynie chodzi to ja nisko ukłon zrobię w stronę jego. Drużyna, która gra w Eurolidze nie ma prawa zniżać się do takiego poziomu. Zresztą może zawodnikom mało płacą więc znaleźli inną furtkę na dorobienie sobie?
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Angelico Biella - Montepaschi Siena
Siena (-6.0)
1.90
Dzisiaj o 20:30 drużyna z miasta Biella podejmie znacznie silniejszego rywala, faworyta - Montepaschi Siena. Zacznę może nie od jakiegoś wartościowego argumentu ale od uwagi, że nazwę zespołu gospodarzy zna praktycznie każdy kto w większym stopniu interesuje się sportem, logika podpowiada więc kto ma większe szanse w tym pojedynku, uznana marka czy mało utytułowany zespół z dołu tabeli Lega A?
Zacznijmy może od sytuacji Sieny w Eurolidze. Nie przedstawia się to na pewno zbyt kolorowo jeśli chodzi o pozycję w tabeli grupy B, jednak ostatni mecz z Unicają pokazał, że dzisiejsi goście powoli zaczynają łapać formę i do zwycięstwa zabrakło po prostu szczęścia. Malaga wygrała po dogrywce przewagą dwóch punktów.
Angelico Biella, nie ma co się oszukiwać, ani obecną formą, ani potencjałem nie powala na kolana. Cztery rozegrane spotkania i tylko jedno zwycięstwo mówią same za siebie. Co tu dużo mówić? Do bycia faworytem w nadchodzącym spotkaniu raczej im daleko.
Montepaschi jak co sezon walczy o najwyższe cele. Jak już napisałem w ostatnim meczu Euroligi pokazali się z dobrej strony, a trzeba powiedzieć, że rywal był zdecydowanie bardziej wymagający niż to zapowiada się dzisiejszego wieczoru. To właśnie ta niewątpliwa różnica klas skłania mnie do tego, żeby zagrać z handicapem, tym bardziej że kurs na samo zwycięstwo Sieny jest naprawdę marny.
Na koniec chciałbym jeszcze podeprzeć swój wybór statystyką pięciu ostatnich bezpośrednich meczy dzisiejszych rywali:
Siena : Biella 104:78
Biella : Siena 67:70
Biella : Siena 67:75
Siena : Biella 101:81
Siena : Biella 97:65
pozdro ;)
edit: Jest blad na poczatku ;) Widzialem pare osob sie czepialo, sorki, juz nie bede tego zmienial, najwazniejsze ze weszlo​
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Varese✅+Venezia⛔ 2.04 Betgun ⛔
Venezia(-4.5) 1.70 Betgun ⛔
Przez ostatnie tygodnie we włoszech non stop słyszy sie zachwyty nad Varese i Sassari.Ci pierwsi zmierzą sie tym razem ze słabiutkim zespołem Caserty który wygrał zaledwie dwa spotkania ze słabym zespołem Montegranaro i Cremoną która dopiero teraz sie rozkręca.W Pesaro jest burdel,nie tak dawno klub opuścil Nic Wise i zespół szukał nominalnego PG.Najpierw wybór padł na Briana Chase,jednak zdecydowano sie by zakontraktować portorykańczyka Denisa Clemente.Lepsza gra przyjdzie ale nie w meczu z Varese - chyba najlepiej grającym zespolem jak do tej pory.Varese juz przed sezonem było w gornie faworytów ale teraz zdecydowanie ich notowania wzrosły.Idą jak burza pokonując już m.in Siene i Cantu oraz mocną Bolognie na wyjezdzie.
Venezia tak jak przewidywałem sie rozkręca.Nie tak dawno pechowo przegrali mecz z Sassari a już tydzień temu odnieśli cenne zwycięstwo w Brindisi.Wkońcu na miare oczekiwań zagrał Diawara który zaliczył double-double 26pkt 11zb co dało mu eval 30.Venezia to zdecydowanie mocniejszy zespół i ten mecz powinien być spacerkiem bo już za tydzień wyjazd do Mediolanu i mecz z Milano dlatego takie spotkania jak z Montegranaro muszą wygrywać by nie tracić cennych punktów.Wydaje mi sie że ten dubel bedzie odpowiedni na tą kolejke.

Dobrze wygląda kurs na Rome aczkolwiek Cremona jest w gazie,wygrali kolejno z Avellino i Montegranaro.Szaleje Lance Harris a do skladu doszedł Hrvoje Peric który zeszły sezon spedzil w Maladze
Bolognia po dwóch porażkach wraca na własne śmieci i powinni planowo łatwo wygrać z Biellą ale ja mam przeczucie że to będzie kolejny cieżki mecz dla gospodarzy.Biella zwolniła Ramone&#39;a Moore i w jego miejscu przyszedł doświadczony weteran Trey Johnson który z pewnościa wzmocni zespół.
Brawo Venezia,takie wpadki doprowadzają mnie do furii poprostu niech ich *** szlag trafi!!!!
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka WŁOCHY: Lega A
Spotkanie: Caserta - Varese
Data 04.11.2012 18:15
Typ: Varese -4,5pkt. ( Wliczając dogrywkę )
Kurs 1.94
Bukmacher: Pinnaclesports
Bardzo ładny kurs mamy na to spotkanie. Oczywiście jestem nieco spóźniony z tym typem gdyż kursy już mocno pospadały , więc muszę zagrać zwycięstwo z handicapem ,ale myślę ,że i z tym nie będzie większych problemów , gdyż linia nie jest wysoka, wystarczy ,że Varese wygra to spotkanie różnicą pięciu punktów. Z Ostatnich 5 spotkań to ,aż 4 zwycięstwa zakończyły się wygraną różnicą minimum 5ciu punktów , tylko w ostatnim meczu wygrali czterema punktami. W dotychczasowych spotkaniach tych drużyn ostatnie 3 mecze zakończyły się zwycięstwami Varese , fakt faktem ,że tylko w jednym z tych spotkań różnica wyniosła więcej niż 5 punktów. Myślę ,że nie nastąpi tutaj przełom Caserty , ostatnio dotkliwie polegli w Rzymi z tamtejszą Lottomaticą ,aż 86-57. U siebie jednak grają dosyć dobrze , oba mecze jakie do tej pory rozegrali w tym sezonie zakończone były wygraną Caserty, jednak dziś stanie im na drodze obecny lider Włoskiej ligi i z nim już będzie na prawdę ciężko o punkty, gdyż Varese wygrało jak do tej pory wszystkie 5 spotkań ,a 2 mecze grane na wyjeździe wygrali różnicą punktów wiekszą niż 5. Myślę ,że nie będzie tutaj niespodzianki i goście wygrają myślę spokojnie utrzymując prowadzenie od początku do końca meczu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Trenkwalder Reggio Emilia vs Pesaro ⛔⛔⛔ 71-59
Pesaro +7,5
1,53
Bet365

Mecz zespołów środka tabeli.Obie ekipy z bilansem 2 wygrane 3 porażki plasują się na 12 i 9 pozycji.
Gospodarze sezon zaczęli słabo,notując trzy przegrane,ostatnie dwa spotkania to już lepsza gra i wygrane nad co bądź,ale słabiutką Biellą i tutaj już przyzwoity wynik czyli ogranie zespołu Milano na wyjeździe.
Goście w dwóch ostatnich kolejkach polegli,ale nie z byle kim,bo ulegli liderowi czyli ekipie Sassari i Sienie.Owe porażki to nie były jakieś nokauty i nie wierzę,aby dzisiaj nagle zostali zdeklasowani przez gorszy zespół niż wyżej wymienione.
Mecz z szansami dla obu ekip 50/50,jednak spory handicap dodany gościom sprawie,że przynajmniej w mojej ocenie typ jest do gry i w sam raz pasuje do jakiegoś dubla lub singla za większą stawkę.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Milano(+3.5) 1.91 ✅✅✅ 66:71
WilliamHill

Jednych i drugich poznaliśmy już bardzo dobrze,dla mnie kurs na Siene jest totalnym nieporozumieniem.Buki cały czas mają klapki na oczach i słowo Siena odrazu kojarzy im sie z potęgą sprzed lata.A jak wiadomo to już nie jest ta sama Siena.Jeszcze przed meczem Chalon robilem sobie spore nadzieje co do tego zespołu jednak po meczu wiem już jedno tam poza Brownem który musi mieć dzień nie ma nikogo kto pociągnie gre.Jeśli Siena ma wygrać to Brown musi mieć dzień a Scariolo napewno już opracował strategie jak wyłaczyć amerykanina.Prawdopodobnie dla Scariolo to mecz o uratowanie własnego tyłka a jak lepiej sie przełamać jak wygrywając z mistrzem kraju?Milano ma dwa razy mocniejszy sklad i mam nadzieje że to dzisiaj odpali.Mecz przypomina mi spotkanie Panathinaikos - Olympiakos gdzie mocniejszy Olympiakos grał z przebudowanym rywalem i to jeszcze zaraz po porażce z Efesem.Stawiam na tych z których ostatnio najbardziej szydze,to jest idealne spotkanie na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Virtus Bolognia 1.53 Bwin
Virtus Bolognia(-2.5) 1.87 Bwin
⛔
W ostatniej kolejce negatywnie zaskoczyła Venezia i mam nadzieje że to koniec z niespodziankami.W niedziele Bolognia zmierzy sie z Casertą która boryka sie z własnymi problemami.Fantastyczna gra Minarda i jego 10! trójek dały Bologni wygraną w ostatniej kolejce nad słabą Biellą.Teraz przyjdzie im sie zmierzyć z Casertą która ma ogormne problemy finansowe jak i kadrowe.Nie udało sie jednak sprowadzić Clemente,cały czas wisi na włosku transfer Briana Chase.W tym momencie Caserta jest bez nominalnego PG,jego role pełni Gentile a jakby tego było mało to ze skaldu wypadł roczarowujący Chatfield który doznał kontuzji.Bolognia mająca o wiele lepszy zespół nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Caserty.Tylko dzień konia gospodarzy albo wirus w ekipie Bologni może sprawić że wydarzy sie co nieoczekiwanego a tego raczej nie przewiduje.Kursy spadną,po południu złapałem handi 2.5pkt teraz już jest 3.5.
To już są jakieś jaja!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom