>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga w Haxball

rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Od kilkunastu dni gramy z innymi uczestnikami forum bukmacherskiego w haxballa. Graczy którzy do nas dołączają jest coraz więcej i fajnie się gra. Ja zakładam serwer, mam w miarę szybki net także jak ktoś nie ma nic otwartego to ładnie mu śmiga bez lagów. Ale do rzeczy. Mój pomysł to zrobienie ligi naszego forum w Haxballa. Forma zawodów to np. 30 kolejek czy trochę więcej. Każdy z każdym. Mecz trwa 3 minuty. Jeśli byłaby duża ilość chętnych to gralibyśmy w drużynach 3 osobowych. Zwycięstwo = 3 pkt, remis = 1 pkt, porażka = 0 pkt. Przy takiej samej liczbie pkt na koniec ligi decyduje bilans bramkowy. Na koniec wyłonimy najlepszy zespół ofensywny, najlepszą defensywę, ewentualnie jak ktoś by chciał ciągle stać na bramce to i rywalizację golkiperów. Jeśli gramy 3 vs 3 to na boisku BIG. A jeśli chodzi o terminy rywalizacji to proponowałbym Poniedziałki, Środy, Czwartki o 22:00 tak żeby każdy wrócić z pracy, ewentualnie ze swoich innych zajęć. Chyba że będzie dużo chętnych to zrobimy głosowanie jakie terminy Wam najbardziej pasują. Zachęcam wszystkich do gry. Na koniec dodaję, że gramy tylko dla własnej satysfakcji i nie gramy o pieniądze, ani o żadne rzeczy materialne. Pozdrawiam Rambo

Lista Chętnych do gry:
1) Rambo131
 
homel 918

homel

Użytkownik
Glupi pomysl poniewaz ja nie chcac wam psuc zabawy nie przystepuje do ligi, czyli automatycznie nie moge pograc z ziomeczkami z fb. CHyba ze bam sie zglosi do gry to bede mial godnego przeciwnika[ale watpie ze zniesie psychicznie gre na pingu 150-200]
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Glupi pomysl poniewaz ja nie chcac wam psuc zabawy nie przystepuje do ligi, czyli automatycznie nie moge pograc z ziomeczkami z fb. CHyba ze bam sie zglosi do gry to bede mial godnego przeciwnika[ale watpie ze zniesie psychicznie gre na pingu 150-200]
Śmiech na sali, nie grasz zbyt dobrze, stoisz sam na polu przeciwnika i czekasz na podanie, a sam nie podajesz. Bez spiny. Jak nie przystępujesz to nie rób syfu na forum.

Proszę moda o usunięcie 2 postów ostatnich.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ty tak Homel na poważnie? ???? Wpadasz kiedy człowiek ma ping 400 i mimo męczarni stara się grać, bo to przecież zabawa. Ale okej, będę pamiętał
5) Kuchcik
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Nie no jak gospodarz ligi zawodzi to jednak niektórzy mieli rację wczoraj co mówili że to nie ma sensu...
Sorry, miałem problemy z systemem internetowym ze studiami, musiałem to ogarnąć ;/ Dzisiaj o 22 się ustawiamy i obiecuję że będę. :cool:
 
Do góry Bottom