>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ligi pozostałe 2013/2014

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Spotkanie: Pinar Karsiyaka - Gaziantep BB
Typ: Gaziantep BB
Kurs: 5,40
Bukmacher: Marathon
Analiza:
Jak to zawsze u mnie, analiza jest krótka i dosadna. Gospodarze grają dzisiaj juniorami i głębokimi rezerwami. Wielu zawodników z pierwszego składu dostało wolne na dzisiejszy mecz a do tego dochodzi też 2 kontuzjowanych. Gaziantep (16 miejsce, ostatnie) przyjeżdża dzisiaj do 4 zespołu ligi w najsilniejszym składzie i z nastawieniem na wygraną (wypowiedź trenera gości). Po kursie 5,60 w Marathon pobieram i polecam ! Kursy lecą w dół !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Usak - Galatasaray Stambul(-4,5) 1.88 6/10✅
W obecnym sezonie nie da sie przewidziec dokladnego skladu Galaty, co mecz to sie zmienia. Stale kontuzje niby jasne ale raz nie ma Hairstona, raz nie ma Arroyo, raz nie ma Ercega i tak ciagle. Obecna pełna kadra Galaty liczy juz 18 graczy. Przypomen, ze kontuzjowani sa: Jawai, Gordon, Markoishvili oraz Dudley. Jesli reszta zagra to wygrana maja w kieszeni. Ataman ma do dyspozycji:
Arroyo/Guler
Arslan/Domercant/Koksal
Hairston/Akyol
Erceg/Macvan
Mensah-Bonsu/Aldemir
Mimo urazow jest tu spora lista wartosciowych zawodnikow. Czym dysponuje Usak? Warren/Turna
Carter/Yildrim
Haciyeva/Sevinc
Zupan/Sauhan
Holman

Ja tu widze trzech graczy na poziom tej ligi, przecietnego Mihe Zupana i Orhana Haciyeve, reszta wyglada na kelnerow. Galata powinna wygrac od 8 do 12 punktow bo to jednak wyjazd, oslabienia sa i raczej pogromu nie bedzie.

!Ultraslan!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
dubel:
Besiktas - Aliaga ✅
Usak - Galata✅
1.74 6/10
i handi:
Besi(-8,5) 1.88 3/10✅
Besiktas raczej formalnosc bo u gosci tylko Altay, Radle, Sommerville i Marshall. Centrzy Pacun i Popovic jeszcze ciut kumaci a reszta slabiutka. Z tym, ze Popovic nie gra a forma Randla bardzo niska. Z Efesem 1/9 z gry. Pacun zostaje bez zmiennika. W skladzie nie maja zandego gracza wysokiego, jest jakis Isik 206 i Karabulut 207. Nie znam gosci, Isik gra srednio 8 minut, 3/13 z gry w sezonie i srednia 1.6 na mecz. Tego drugiego nie ma nawet w kadrze meczowej. Besiktas ich zmiazdzy pod koszem:
Colton Iverson 208
Bradley Buckman 203
Tomislav Ruzic 207
Ryan Broekhoff 201
A przeciez sila Besi to nie tylko deska, maja mocny obwod bo jest Gaines, Lofton, Guler, Yagmur, Topaoglu. Mocny sklad, kazda pozycja dobrze obsadzona. Nie ma wreszcie kontuzji i jesli tak dzis zagraja jak sotatnio w lidze gdzie pokonali mocny Roal Hali na wyjezdzie 73-68 to powinien byc spacerek i zabawa. Aliaga bez szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Reggio Emilia(-2.5) 1.90 Bet365 ✅
Pesaro to zdecydowanie ogon ligi, skład zbudowany jak najtańszym kosztem gdyż klub od dwóch lat boryka się z ogromnymi problemami finansowymi.Nie wiem jak oni wygrali poprzedni mecz z Cremoną(wyjazd) ale wygrali i dlatego dzisiaj buki ustawiły zdecydowanie niższy handicap.Reggiana ma potencjał i ich głównym celem w tym sezonie jest ósemka i playoffy.
Cztery ostatnie mecze wyjazdowe w lidze to porażki ale trzeba wziąć poprawke na to z kim grali.Dzisiaj rywal jak najbardziej w ich zasięgu i wierzę, że tak niski hcp uda im się pokryć.Presonalnie są zdecydowanie mocniejszym zespołem, kilka dni temu wzmocnili się jeszcze transferem Kaukenasa.Reggiana gra jeszcze puchary na których im zależy i być może stąd te wachanie w lidze.Teraz jest trochę więcej wolnego i dzisiaj duża szansa na przełamanie w meczach wyjazdowych.

Po za tym spotkaniem dzisiaj same hity w lega A.Ciężko jednak podjąć się typowania pozostałych spotkań.
Avellino ma potencjał by dokopać Brindisi ale grają bardzo nie równo.Venezia z kolei nie ma ławki co w starciu z doświadczoną ekipą Centu może być kluczowe.
Zaś Roma to rozczarowanie sezonu.. celowałbym w Sassari tym bardziej że dwóch braci Diener w końcu w komplecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
na dziś trochę egzotyki;D Chińska CBA, obserwuję, oglądam tę ligę już od ponad 2 miesięcy. Bardzo specyficzna liga, często można złapać wysokie kursy na gospodarzy. Ostatnio zagrałem na Qindao i przegrali po dogrywce i na Shanxi, które wygrało, łączne ako było prawie 8, było blisko.
Dziś proponuję:
Qingdao 2.68 Marathonbet
Qingdao bilans 3-14 i przedostatnie miejsce w tabeli, pora brać się do roboty, ostatnio minimalna porażka po dogrywce z faworyzowanym Shandong. Skład wygląda całkiem nieźle. Jest Ramos, gość ma 222 cm, oglądałem jeden mecz tej ekipy i pomimo takiego wzrostu gość jest zwinny i dobrze wykonuje osobiste, no i dużo zbiórek, średnio rzuca 20 ptk. Jest Akognon, gość z przeszłością w NBA, w tym sezonie notuje 26 ptk na mecz i jest Egipcjanin Sakakini, który także notuje średnio 20 ptk na mecz. Problemem ekipy są słabi Chińczycy, którzy nie rzucają za wiele ale swoje dorzucają. Ekipa ciekawa, u siebie napewno groźna.
Przeciwko gościom grałem w pierwszy dzień świąt, i opłaciło się. Gwiazdą ekipy jest Ivan Johnson, 27 ptk na mecz. Jednak Mcneal (21 ptk na mecz) odszedł, ale przyszedł Dewarick Spencer, który ostatnio rzucił 26 ptk. W zespole Zhejiangu CB mamy jeszcze 2-3 chińczyków którzy nawet rzucają średnio w granicach 10 ptk.
Solidniej wygląda ekipa gospodarzy, która bardzo dawno nie wygrała. Dlaczego taki typ? kurs spory, a goście przegrali ostatnio i to sromotnie z słabą ekipą Shanxi, która jest zdecydowanie słabsza od Gospodarzy. Po za tym w ekipie Zhejiangu wszystko zależy od dwóch panów z Ameryki, a w ekipie gospodarzy mamy trzech liderów, którzy rzucają te 20+ ptk na mecz. No i pod koszem ekipa gospodarzy ma przewagę. Uważam że za drobne można się pobawić. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Le Havre 4.30
+10 1.56
dlaczego? sprawa jest prosta, Gravelines gra w siedmiu, reszta to młodziki. Akpomedah został zawieszony na 6 meczy, Bokolo na dwa, a Holland i Diawara na jedno spotkanie.
Concernant les joueurs du BCM Gravelines-Dunkerque
- à l’encontre de Cyril AKPOMEDAH une suspension de 6 matches
- à l’encontre de Yannick BOKOLO, une suspension de 4 matches dont 2 ferme
- à l’encontre de Yakhouba DIAWARA une suspension de 3 matches dont 1 ferme
- à l’encontre de John HOLLAND une suspension de 2 matches dont 1 ferme
- à l’encontre de Marcus LEWIS une suspension de 3 matches avec sursis
- à l’encontre de Paul-Lou DUWIQUET une suspension de 2 matches avec sursis
- à l’encontre de Séraphin SAUMONT une suspension de 2 matches avec sursis
- à l’encontre de Jonathan ROUSSELLE, un non lieu
- à l’encontre d’Ousmane CAMARA, un non lieu

Les suspensions concernent toutes les compétions organisées par la LNB et la FFBB.
Les joueurs ont la possibilité de faire appel auprès de la Chambre d’appel de la FFBB.
La Commission Juridique et de Discipline de la LNB ayant ordonné l’exécution provisoire des décisions compte tenu du caractère d’urgence et de la gravité des faits, cet appel n’est pas suspensif.
Les joueurs déjà suspendus et dont la peine est supérieure à 2 matches restent suspendus.
Pour les autres joueurs, la suspension prendra effet dès notification de la décision.
Le Havre to nie ogórki, potrafią nawiązać walkę na wyjeździe, więc jeżeli dziś już zawieszeni zawodnicy nie wystąpią, to spokojnie powinni sobie poradzić. Zresztą nawet jak i Diawara zagra i Holland, bo Bokolo napewno nie, to szanse Le Havre ma, przecież już dwa mecze GRavelines zagrało w siedmiu na super skuteczności, ale i skuteczność w końcu musi się skończyć.
polecam może handi w stronę Le Havre, nie wiadomo co z tymi zawieszeniami, niby i Bokolo ma grać i Diawara, czyli co? od następnej kolejki? bez sensu to... ale warto spróbować ;p
Już wiem na oficjalnej info na LNB pisze że jeżeli zawodnicy mają więcej niż dwa mecze to zostaną zawieszeni, reszta po rozpatrzeniu odwołania. Więc nie wiem czemu niby Diawara i Bokolo mają dziś zagrać. Cóż jak będzie zobaczymy!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W siodemke grali ostatnio: Holland, Rousselle, Camara, Gray, Diawara, Lewis i Johnson. Jesli nie byloby Hollada, Diawary i Lewisa to w kadrze mieliby 4 graczy a reszta zespol B. Raczej niemozliwe takie rozwiazanie. Sprawdze to i cos dopisze.
edit: na stronie klubowej jest podane, ze zawieszony jest tylko Cyril Akpomedah a wraca do skladu Yannick Bokolo, ktory pauzował ostatnio.
W takim układzie dla nie Gravelines -7 1.93 2/10✅
Nie za mocno bo nie wiadomo bankowo kto zagra, teoretycznie ten sklad co w ostatnim meczu ligowym plus Bokolo czyli wygladaja bardzo mocno. Marcus Lewis swietna forma w tym sezonie i powinien rzadzic pod koszami. Goscie mnie nie przekonuja strasznie marny sklad trojka Brown, Banks i Hatcher trzymaja poziom, reszta slabiutka.
Cholet -4 - Asvel 1.95 5/10 ⛔ run 9-40 zrobił swoje
Cholet odwala ostatnio serie porazek, wszystkie 4 zaciete koncowki przegrane. Z Gravelines minus 2, z Roanne minus 5 gdzie w ostatniej kwarcie udupili 33-15!, z Chalon minus 1 i tez przegrana 4 kwarta, z Lemans to samo minus 3. Sklad dobry jak na ta lige:
Stoglin
Cox
Jomby
Wilson
Marquis
Rezerwa Burrell 4/5, Kante 3, Chatfield 1/2 i Ho You Fat silny skrzydłowy. To jest sporo lepsze zestawienie niż w Asvelu gdzie maja tylko Wrigtha, Sy, Josepha i Jacksona. Ponadto bardzo niski sklad a Cholet mocne na wysokich pozycjach z Burrellem, Marquisem i Wilsonem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
hehe wszędzie co innego pisze znowu na Le Havre napisali że GRavelines zagra bez paru zawodników zawieszonych, nie wiem... śmieszna sytuacja, jest zawieszenie to powinni nie grać ;D śmieszne naprawdę ;D
niby Holland i Diawara dopiero od następnego meczu są zawieszeni... ciekawe, ciekawe ;D
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Kouvot Kouvola - Pyrinto Tampere
Basketball » Finland » Korisliiga - 28 Grudzień 2013, 16:00
Drużyna gości przyjeżdza jutro tj. sobota, do Kouvola w totalnie rezerwowym/juniorskim składzie ! Trener nie zabrał nikogo z podstawowych zawodników (kontuzje, zawieszenia) i w tym meczu wystąpią juniorzy oraz zawodnicy z głębokich rezerw !
Gospodarze w podstawowym składzie, więc kurs 6,50 w bet365 pobieram z pocałowaniem ręki za 7/10. W Pinnacle wisi teraz 7,04.
Stawka: 7/10

Prosze sprawdzac informacje bowiem nie sa one, po raz kolejny, prawdziwe - rox
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Gaziantep(-7.5) 1.90 Bet365 ✅
Zdecydowanie pójde w kierunku gospodarzy w tym meczu.Seria pięciu porażek z rzędu ale z topowymi ekipami gdzie w zasadzie ciężko było cokolwiek ugrać.Jutro rywal - sąsiad z tabeli i mimo że są obok siebie to Gaziantep ma zdecydowanie większy potencjał.
Aliaga ma krótki skład i jutro dodatkowo zagrają bez Jerome Randle i Petara Popovica.Doskonała okazja dla Gaziantepu na rehabilitacje po ostatnich porażkach.Aliaga jest zdecydowanie w ich zasięgu.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Furstenfeld 2.54 Marathonbet
Sprawa wygląda tak: najlepszy strzelec Wiednia, Pavlicevic ma znowu nie zagrać, dalej jego kostka wyglada nie najlepiej i dziś ma go nie być, będzie obserwował mecz z ławki. Rezerwowy center Kolaric, ma być tez nie dostępny, gość jest pożyteczny, swoimi warunkami robi różnice i drugi strzelec Miletić ma dziś też nie wystąpić.
http://www.basketballclubvienna.at/2013/12/28/bc-zepter-vienna-zu-gast-bei-den-panthers-in-fuerstenfeld/
Predrag Miletic (Achillessehne) ist fraglich, Marko Kolaric und Nikola Pavlicevic müssen wegen ihrer Knöchelverletzungen weiterhin zusehen.

Gospodarze zagrają dziś w pełnym składzie jest Bryant (21ptk), Rubin (19.8ptk) i Stevens (19.5ptk). Jeżeli Vienna zagra bez trzech graczy, którzy zdobywają razem średnio 42 ptk, to nie mają szans.
Mam nadzieje że Zepter podchodzi poważnie do sprawy i te info są prawdziwe.
Super! Miletic i Pavlicevic grają hahah dobre... to po cholere na oficjalnej piszą że nie zagrają? ja już nie wiem... robią przysługę dla buków?
 
A 7

armada

Użytkownik
po informacjach Sebo under 171 w tym meczu zagrałem, oczywiście normalną staka jak na under/over bo to różnie z nimi jest
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
TED - Fenerbahce over 155,5 1.88 6/10 bet365⛔
Powrotka typu z Euroligi, tzn. Fenerbahce bardzo ofensywnie nastawione bo maja w ataku graczy znakomitych (McCalebb, Preldzic, Kleiza, Bogadanovic), za to nie bronia najlepiej i nawet z przecietnymi druzynami traca ponad 70 punktow. Ted ma podobna charakterystyka, maja potencjal w ataku a bronia bardzo slabo. Ofensywnie nastawiony zespol z takimi graczami jak Tucker, Golubovic, Plisnic, Rasic, Valters. Fenerbahce w ostatniej kolejce 97-67 z Usak a Ted wyjazd 73-85 w Stambule z Galata. Overowy mecz.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Koszykówka - Szwecja

Orebro vs Solna 78-80
Solna
1,50 Bet365



Spotkanie 22 kolejki szwedzkiego basketu. Gospodarze to czerwona latarnia ligi,zdecydowanie najgorsza ekipa w stawce. W 21 meczach odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa,ponosząc 18 porażek. U siebie bilans (2-11). Goście to ekipa środka tabeli. Ich bilans (9-12) w dalszym ciągu pozwala im bardzo realnie myśleć o play-offach.Na wyjazdach (4-5). Orebro ma fatalne statystyki zdobywanych punktów,bo zarówno w ilości punktów zdobytych jak i straconych koszykarze Orebro zajmują ostatnie miejsce. Gołym okiem widać,że muszą się wznosić na wyżyny swoich umiejętności,aby w ogóle mieć szanse na wygrywanie spotkań. Z drużynami o zbliżonym poziomie jak Solna dostają ostre lanie.Różnica wynosi nawet 20pkt. W tym sezonie obie ekipy zmierzyły się już dwukrotnie. Oba mecze wygrali oczywiście zawodnicy Solny.Niemal wszystko zależy od ekipy gości. Liczę na to,że zagrają przynajmniej solidny mecz,bo przyzwoita postawa powinna wystarczyć na zdobycie 2pkt,gdyż rywal jest po prostu bardzo słaby
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Koszykówka - GRECJA: Basket League
Panathinaikos (-9.5) - Olympiakos
Typ: 1
Kurs: 2.52✅
Bukmacher: Bet365

Od przegranego w grudniu meczu w pucharze z Panathinaikosem, gra Olympiakosu nie układa się ostatnio za dobrze. Przegrali w lidze ze słabym KAO Dramas, później odnieśli dwie porażki w eurolidze. Najpierw przegrali z Armani Milano różnicą aż 30 punktów a następnie ponieśli porażke u siebie z Barceloną 9 punktami. Słabsza dyspozycja gości jest spowodowana kontuzjami w drużynie dlatego trener nie może korzystać ze wszystkich swoich najlepszych zawodników. Dzisiaj Olympiakos czeka kolejne trudne zadanie bo ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie dobrze spisujący się ostatnio Panathinaikos, który ma serie siedmiu meczów bez przegranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 147

lukkub

Użytkownik
Koszykówka - GRECJA: Basket League
Trikala (+ 4.5) - Panionios
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: efortuna.pl

Panionios po bardzo dobry starcie zajmuję drugą pozycję w tabeli, jednakże po rundzie zasadniczej znajdzie się na 5-6 miejscu - tak oceniam ich potencjał. Gra w europejski pucharach zaczyna odbijać się czkawką. Trikala typowy zespół własnego parkietu, na wyjazdach nie istnieją. Pięć ostatnich meczy u siebie pięć zwycięstw. Dziś są w stanie podtrzymać zwycięską passę u siebie, asekuracyjnie +4,5 na gospodarzy.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
ja uważam zupełnie inaczej niż kolega wyżej, Panionos potencjał ma spory, puchary już może sobie troche odpuścić,ostatnie miejsce w grupie, marne szanse na awans(przeciwnicy poza zasięgiem) i skupić sie na lidze,porażka ze słabitkim ostatnio Kao Dramas utwierdza mnie w fakcie że Trikala dziś polegnie,śmiało więc gram to :
Panionos -5.5 pkt ⛔⛔⛔
kurs-1.99
bet365
pozdrawiam,z fartem
edit. do dubelka może być też:
Le Havre - Lyon 2 (-4.5pkt)✅✅✅
kurs-1.88
bet365
Lyon ostatnio świetna forma, porażka tylko z liderem Limogres, ale po walce, bardzo dobry mecz z Pau-Orthez + walka o miejsce w czołowej 8 moim zdaniem powinny wystarczyć by odprawić z kwitkiem zamykające tabele Le Havre, powodzonka
 
K 276

koguttt

Użytkownik
witam, dziś proponuje pograć spotkanie z ligi greckiej,mianowicie mecz Panelefsiniakos - Panathinaikos. Ja w tym spotkaniu gram under punktowy,Myśle że koszykarze gości nie będą zbytnio forsować tempa, niedługo mecz z Barceloną w Eurolidze, muszą oszczędzać siły, ponieważ Barca gra coraz lepiej. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami 74-35 dla Panathinaikosu.
Panelefsiniakos - Panathinaikos under 143.5✅✅✅
kurs - 1.90
bet365
wynik 54-76
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 276

koguttt

Użytkownik
Kolejne spotkanie które gram, to mecz Selçuk Universitesi - Besiktas. Gram w tym meczu w strone gości,którzy ostatnimi czasy grają na prawde niezle, świetna postawa w Eurocupie(zwycięstwo z faworyzowaną Cedevitą,oraz robiące na mnie spore wrażenie zwycięstwo z Zaragoza, które ostatnio prezentuje bardzo dobrą dyspozycje).1 miejsce w grupie z kompletem zwycięstw powinno pozwolić skupić sie troche bardziej na lidze.Besiktas 11 miejsce w tabeli, chcąc dogonić czołową &quot;8&quot; takie spotkania powinni wygrywać spokojnie, zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy z Efesem mnie nie przekonuje, Efes jeszcze stara sie coś osiągnąć w Eurolidze i odpuszczają troche grę na krajowym podwórku.Besiktas dosyć pewnie pokonał Selcuk w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, dziś podejrzewam podobny scenariusz.
Selçuk Universitesi - Besiktas 2 (-5pkt)⛔⛔⛔
kurs - 1.88
bet365

wynik 58-61, niepotrzebnie sie połasiłem na handicap
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy mecz do zagrania, mianowicie spotkanie Fenerbahce - Mersin Buyuksehir i dosyć wysoka wydaje mi sie linia punktowa(160.5).Fenerbahce ma jeszcze o co walczyć w Eurolidze, ważne spotkanie z Milano za kilka dni, wydaje mi się że nie będą sie zbyt mocno spinać na spotkanie z Mersinem, który ostatnio niezbyt wiele rzuca (60,76(po dogrywce),63). Drużyna gospodarzy powinna kontrolować spotkanie od początku do końca, ale myśle że nie zdobędą jakiejś wielkiej ilości punktów, max 85-90, natomiast Mersin brakujących 70 raczej nie dorzuci, sytuacja powinna być podobna jak w meczu Panathinaikosu, opisanym przeze mnie wcześniej.
Fenerbahce - Mersin Buyuksehir under 160.5✅✅✅
kurs - 1.88
bet365
wynik 87-63

mecz za chwile więc bez analizy:
Apollon Patron - Ikaros over 149.5⛔⛔⛔
kurs - 1.80
bet365
ech...71-65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom