>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
@Verti, nie zachowuj się jak szczeniak.
Pisałem o tym, że skopiowałeś typ kilka minut po 18, a nie gdy typ okazał się nietrafiony. Ktoś oczywiście skasował mój post, więc napisałem jeszcze raz, wtedy już wynik był znany. Poza tym nie o wynik chodzi. Piszesz takim tonem, jakbyś to Ty zebrał te wszystkie informacje i był znawcą tej ligi. Wystarczyło dodać zdanie, że &quot;zasłyszałeś&quot; czy coś w tym stylu. Bo tak robią inni. Ty natomiast nasmarowałeś piękną analizę pełną faktów, które zebrał ktoś inny. Próbowałeś na tym zbić kapitał, na czyjejś pracy.
A zdanie, że co innego mógłbym znać niż BA to już w ogóle mistrzostwo. Dopisz jeszcze, że na pewno stawiam za 2zł i na pewno mam 15 lat. Wtedy będzie komplet.
Chciałeś dobrze, znalazłeś dobre info i chwała Ci za to. Zabolało mnie tylko to, że nie wspomniałeś, że to kogoś analiza, a nie Twoja własna. A, że mecz nie wszedł, trudno. Gdybym postawił ten typ, to teraz postawiłbym go jeszcze raz. Wszystko bowiem wskazywało na pewniaka. Także hejterom komentującym wynik proponuję zamilczeć. Mi chodziło jedynie o skopiowanie analizy. Bez napinki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nie będę się powtarzał, że coś skopiowałem. Powiem tylko jeszcze raz, że w sieci było pełno informacji nt. tego spotkania i co więcej pojawiły się znacznie wcześniej, niż &quot;post-matka&quot;, z którego rzekomo skopiowałem wszystko ...
W sieci ludzie nie mają problemów z podawaniem sobie informacji dalej. Bo chyba o to chodzi, żeby sobie ułatwiać życie wartościowymi wieściami? No albo się mylę i jedynie pożądane są takie analizy, oparte na tabelach, statystykach.
Właśnie, że zebrałem informację i przetworzyłem je na potrzeby forum. Nie jestem alfą i omegą, żeby recytować składy tureckiego basketu. Nie sądzę, żeby formułka &quot;zasłyszałeś&quot; czy inna cokolwiek zmieniała. Próbuję zbić kapitał? Na tym to polega - forum. Ktoś się zna na jednej rzeczy, ktoś na drugiej, ktoś jest świetnym researcherem i potrafi przekuć dobrą informację w trafiony typ. Nie mam w tym żadnego interesu, żeby tu pisać. Robię to hobbystycznie i z czystej empatii. Ja wygrywam dzięki swej wiedzy i doświadczeniu, nie widzę przeszkód, by móc się tym podzielić.
Informacje krążą po sieci, są przekazywane, przetwarzane i to żadne przestępstwo, jednak oskarżenia o kopiowanie to absurd.
Z mojej strony koniec tematu.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Słowacja
Svit - Levice 1.80 oddssrring b.a.h 3/3 ✅2.4j
p/k 2/2 2.60 odds 1.5/3 ✅2.4j
Kursy śmieszne wg mnie bo gdzie gospodarzom do ekip pokroju Levice, Kosice i Komarno. Tutaj max 1.50 powinno być, tak jak było z dwoma ekipami wymienionymi przeze mnie wyżej. Więc korzystać póki można.
 
M 0

maszek4

Użytkownik
Grecja Koszykówka

Kolossos Rhodes - Olympiakos (-12,5) Typ. 2 @1.757 ✅ ✅ Pierwsza połowa na remis, w drugiej sie ogarneli i na spokoju odjechali gospodarzom.

Pinnacle.

W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami tylko raz ta linia nie została pokryta przez Olympiakos, w pozostałych 4 meczach wygrywal pewnie conajmniej 20 punktami. Linia -12,5 wydaje sie spokojnie do pokrycia a kurs jest całkiem przyjemny. Tym bardziej ze Olympiakos wtopił ostatni mecz w Eurolidze z Brose co może bedzie miało wpływ na większą mobilizacje drużyny.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Słowacja
Komarno - Prievidza 2
1.96 3/3 Pinnacle ⛔3j mecz w wykonaniu gosci był żenujący...
Ustalmy jedno: W tej lidze siły wyglądają tak: Prievidza, Inter później nic, nastepnie Kosice, Levice i Komarno i później cała reszta. I pomiedzy tymi grupami takie kursy po prostu trzeba grać. Więc tak jak pisalem przy poprzednim meczu ze Słowacji: korzystajcie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Argentyna
Lanus(+6)
Pinnacle

Dwa blowouty zaliczył zespół trenera Intonio w ostatnim czasie ale to nie znaczy że mają regres formy.Wręcz przeciwnie uważam, że dzisiaj przeciwko Quimsa jest doskonała okazja by zaliczyć zdecydowanie lepszy występ.Lanus pokazał już, że mogą walczyć z najlepszymi.Świetny zespół przemeblowany nieco w trakcie sezonu.Po fatalnym początku grają ostatnio bardzo dobrze, szczególnie na własnym parkiecie.I to jest ten jedyny minus w ich strone, wyjazdy.Dzisiaj zagrają w najmocniejszym składzie, nie ma żadnych braków.
Quimsa krótko po turnieju ligi amerykańskiej, zaliczyli ciężki mecz z Bauru i podejrzewam że nie są 100% fizycznie przygotowani do tego meczu.Nie mam 100% informacji ale dzisiaj możee nie zagrać kilku zawodników a jeśli zagrają to z urazami.
Gabriel Deck, Gianella, Diego Garcia, Robert Battle... wszyscy z urazami po turnieju ligi amerykańskiej.W tym właśnie upatruje szanse Lanus którzy na świeżości wejdą w ten mecz.18 stycznia Lanus po znakomitej trzeciej kwarcie wygrał 83-80.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Levice - Traiskirchen Lions Typ: Levice -19.5 @ 1.83 w Bet365 ✅ 92-50
Austriacy mają tutaj przysłać swój drugi garnitur, czyli głównie młodzież. Wszystkie mecze w ramach Alpe Adria Cup przegrali. Typowałem raz na nich przy okazji domowego meczu właśnie z Levice, gdzie Słowacy przyjechali bez dwójki czy trójki swoich podstawowych zawodników, a mimo to od początku do końca kontrolowali mecz. Lwy odpuściły już te rozgrywki, najważniejsi zawodnicy mają zostać w Austrii i przygotowywać się do poniedziałkowego meczu z Grazem. Gospodarze mają o co walczyć, wygrana różnicą +44 da im pierwsze miejsce, co przy rezerwowym składzie gości wcale nie jest niemożliwe. Jak dla mnie to prezent, a linia zapewne jeszcze wzrośnie do początku spotkania.
NH Ostrava - Brno Typ: Ostrava -13.5 @ 1.85 w Expekt ⛔ 81-69
Brno – Obvykle bojují se soupeři, v poslední době spíše s nemocemi a zraněními. Brněnští basketbalisté odehrají osmadvacáté kolo Kooperativa NBL na půdě Ostravy, kam cestují v neúplné sestavě. Trenéru Pětivlasovi bude chybět Radek Pumprla a rozehrávači Anthony Jones a Marek Líčeník. Otazník visí nad Michalem Šotnarem, který má virózu.
Jak widać Brno osłabione. Szczególnie odczuwalny powinien być brak Anthonyego Jonesa. Goście to najsłabsza drużyna w lidze. Na wyjazdach bardzo kiepsko sobie radzą. Gospodarze w pełnym zestawieniu z nowym nabytkiem Luką Igrutinoviciem, który w dotychczasowych spotkaniach pokazał się z bardzo dobrej strony (średnio 15 punktów na mecz). Stawiam na gospodarzy, którzy walczą o miejsce premiowane PlayOffami i takie mecze po prostu muszą wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Lighthouse Trapani - Givova Scafati Typ: Scafati -5 @ 1.917 w Pinnacle ⛔ 74-77
Do południa handi pewnie wzrośnie, a kursy polecą. Info zaczyna iść w świat ...
Assenti Demián Filloy (contusione al ginocchio destro), Taylor Griffin (tendine ginocchio destro) e Gabriele Ganeto (problema muscolare). Esordio in A2 per i giovani Davide Fontana (classe ’99) e Francesco Pollina (classe ’98).
Trapani dzisiaj bez trójki ważnych zawodników. Damian Filloy (średnio: 22 minuty, 7.4 PPG), Taylor Griffin (średnio: 26 minut, 10.8 PPG) oraz Gabriele Ganeto (średnio: 26 minut, 8.5 PPG). Trener zdecydował się w ramach zastępstwa powołać dwóch debiutantów z rocznika 99 i 98 (Po za tymi dwoma młodzieżowcami, zostaje dość wąska kadra z ośmioma zawodnikami). Trener Ugo Ducarello narzeka na urazy i fakt, że będzie musiał grać w zasadzie z jednym typowo podkoszowym zawodnikiem. Mogą mieć problemy, tym bardziej, że rywal powinien narzucić trudne warunki, bowiem mierzyć będą się z liderem tabeli. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Scafati wygrało na własnym parkiecie 88-74. Nieobecna dzisiaj trójka wystąpiła w tamtym meczu i dołożyła do dorobku 18 punktów (Ganeto i Griffin zaczęli w pierwszej piątce). Gospodarze będą mieć bardzo trudne zadanie i myślę, że nie podołają.
Kursy poleciały z 1.8 do ~1.5, ale mimo tego uważam, że warto pograć, bo zostaną pewnie jeszcze bardziej zbite do startu spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Z LIVE KCC Egis mecz po 1,66 i handi -6,5 po kursie 5,2. Zaraz będzię dogrywka. Gospodarze mieli swoją b.dużą szansę na wygranie niespodziewanie tego spotkania. Nastąpił powrót gości i wg mnie &quot;dojadą&quot; teraz Słonie.
 
B 3

bfilip

Użytkownik
http://www.oddsportal.com/basketball/serbia/first-league/mladost-z-admiral-zemun-borac-KMUe5pUH/inplay-odds/
Cos nie tak jest z tym spotkaniem.
Przed meczem 2.20 na gospodarzy, a przy wyniku 27:30 1.40 na live.
przed 4ta kwarta byly fajny ruchy kursow. Borac wygrywa 64:73, po zakonczeniu 3ciej kwarty kurs na Borac wynosi 1.62, ale nagle przed rozpoczeciem 4tej wzrosl do 2.6 ????
e: teraz juz prowadza 64:76 na 9 min przed koncem, pograłem ich po 3.5 mam nadzieje, że nie bedzie jakiegos ewidentnego fixa
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Torku Konyaspor - Anadolu Efes (HT/FT)
typ: 2/2
kurs: 1.55 ✅
Bet365

W poniedziałek kolejne spotkanie ligi tureckiej i spotkanie pomiędzy Konyaspor-em, a Efes-em. Efes bardzo dobre występy w Eurolidze godzi ze znakomitymi występami w lidze krajowej. Jak dotychczas ma najlepszy bilans ze wszystkich zespołów, aktualnie zajmuje 2 miejsce, ale przed proponowanym przeze mnie zaległym spotkaniem. Jeśli wygra to w tabeli wyprzedzi swojego najgroźniejszego rywala Fenerbahce. Efes w 15 rozegranych kolejkach przegrał tylko 3krotnie i trudno się spodziewać, żeby bilans porażek powiększył z ligowym słabeuszem jakim jest Konyaspor. Gospodarze w lidze zajmują 14 miejsce przy 6 wygranych i 9 porażkach, a niedawno rozegrane spotkanie z Efesem na wyjeździe dobitnie pokazało jaka jest różnica pomiędzy tymi zespołami. Dokładnie 18 stycznia Efes na swoim parkiecie ograł zdecydowanie rywali w stosunku 98:71 i moim zdaniem na wyjeździe również od początku będzie kontrolował przebieg spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 511

chemiczny

Użytkownik
02.02 godz. 22:30
Macae Basquete - CA Paulistano
typ: CA Paulistano (-4,5) ✅
kurs: 1.5
Oddsring
Na jutro wyszukałem spotkanie z brazylijskiej koszykówki panów. Spotkają się ze sobą zespoły Macae Basquete i CA Paulistano. Goście to aktualnie 3 drużyna w lidze, ale wyniki w ostatnich spotkaniach gorsze niż pod koniec tamtego roku kiedy to byli liderami ligi z 10 wygranymi i 2 porażkami. Ostatnie 5 spotkań tego zespołu to 2 wygrane i 3 porażki oraz oddanie pozycji lidera drużynie Flamengo. Na takich drużynach jak jutrzejsi gospodarze najlepiej odbić sobie niepowodzenia tym bardziej, że Macae Basquete końcówkę stycznia poza ostatnim spotkaniem z przeciętnym Rio Caro 61:62, kończyły wysokimi porażkami zarówno na własnym parkiecie (Bauru -33 i Franca -15 oraz wyjazdową porażką z liderem z Flamengo -30. CA Paulistano ostatnie wyjazdowe spotkanie wygrało z zespołem sąsiadującym w tabeli jutrzejszemu przeciwnikowi 68:85, więc ja stawiam, że jutro również słabiej dysponowanego przeciwnika wypunktują. Mój typ to co najmniej 5 punktowe zwycięstwo gości
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea KBL
Anynang(-3) 1.91 4/10 zwrot
Pinnacle


Już tej ligi miałem nie ruszać ale nie mogę przejść obojętnie obok jednego istotnego faktu.Jak pop*** jest ta liga świadczy m.in to, że kilka dni temu poszła informacja dotycząca dalszej gry Haynesa.Wiadomo, że Aron jest kontuzjowany i raczej do końca sezonu nie zagra ale jego miejsce miał zastąpić świetnie spisujący się Jasper Johnson.
Właczam z ciekawości mecz Sonic - Incheon dzisiaj i widzę biegającego w barwach Sonic Johnsona ???? Zatem Jasper został wytrejdowany do Sonic i Goyang mają tylko jednego czarnego na jutro Joe Jacksona co będzie sporym osłabieniem bo Jasper ostatnio dawał sporo tej ekipie.Potrafił powalczyć na tablicach, rzucić z półdystansu czy walić zabójcze trójki.Biore to ????

Edit: Aron wrócił do składu hahah ????

No i musieli odjebać w czwartej kwarcie, leje na tą lige!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Randers - Svendborg
Dania 2 @ +5,5 1,85

Kurs na gospodarzy spadły z 2.40 na 1.40. Z dobrego źródła wiem, że to w większości prowokacja bukmacherska. Svendborg personalnie nieco lepszy skład, wyższe miejsce w tabeli i ostatnie h2h to 8 zwycięstw gości. Kursy w tej chwile na win dochodzą nawet do 3.00. Ja atakuje z całkiem dużym handicapem.

FT 84:99✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Korea KBL
Sonic Boom 2.78⛔ 80:82
Pinnacle

Na wstępie żeby nie było napiszę, że nie gram tego typu osobiście.Ta liga ma mnie w ostatnich dniach podk***go na maksa i robię sobie przerwę aczkolwiek na sucho sie pobawie.Sakers jak nie Sakers w ostatnich dniach, na playoffy chłopaki szans już raczej nie mają ale za to bawią sie doskonale.Wszyscy zdrowi, szaleje Gillenwater, do składu wdrożył się ten śmieszek Mckissic i wygląda to dobrze.Jednak ja znam ten zespół doskonale i cholernie wątpie w to czy potrafią zaliczać serwie wygranych u siebie i na wyjazdach.Sonic to nie są kelnerzy, oni wciąż zajmuja szóste dające gre w playoff miejsce i teraz mecze szczególnie te u siebie musza wygrywać.Nie może się powtórzyć sytuacja jak z meczu z Goyang gdzie w pewnym momencie przegrywali nawet 40pkt, gdzie grali wręcz katastrofalnie.
Wtedy właśnie niszczył ich grubasek Jasper Johnson który wtedy jeszcze był graczem Goyang.Kilka dni temu Jasper został wytrejdowany do Sonic i jest to zajebista informacja.Nie ma juz Simsa który był cholernie powolny, drewniany i wręcz spowalniał ataki całej ekipy.Jasper mimo, że grubasek to jest dwa razy mobilniejszy, agresywniejszy i skuteczniejszy od Simsa.Jasper potrafi rzucić z półdystansu ale też siekać trójki i to nawet w szybkiej kontrze z widelcem w oczach.Reasumując taki kurs to lekkie przegięcie, wiadomo że Sakers wypadają blado na wyjazdach a i Sonic po przyjściu Johnsona jest o te 30% mocniejszy.
Klauny jebane cały mecz gonić, na minute do konca wyjść na +3 i przegrać.Wpuścili Mckissica na stojąco i jeszcze 2+1 zrobił ja pierdole
 
jozzy22 571,2K

jozzy22

Użytkownik
Liga Amerykańska
Capitalinos - Brasilia
Typ: 2(-7.5) Kurs: 1.85 Sportingbet
Panie i Panowie UWAGA! Promocja od buków!
Kosz Liga Amerykańska
Czekałem na to aż buki wystawią mecz i szok!!!
Tak małe handi na Brasilie?!Wchodze bez zastanowienia. Capitalinos w tej grupie są dostarczycielami pkt. Już tej nocy dostali niezły łomot od Guaros de Lara tak więc i tym razem powinno być podobnie. Brasilia po porażce w 1 meczu tym razem muszą wygrać i raczej nie będą się ograniczać.Zagrają zapewne na maksa i może tu być niezły pogrom(przynajmniej jak dla mnie). Jaimeq pisał coś o osłabieniach ale akurat w tym spotkaniu nie powinno być to widoczne. Ja wchodzę ostro i szczerze polecam bo takie promocje zdarzają się rzadko!
Wszystko poniżej 10 pkt różnicy będzie dla mnie Mega niespodzianką
Wynik: 60:99 ✅✅✅

e: prosimy o więcej takich PROMOCJI
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Potwierdzam, Brasilia bez dwójki zawodników, kluczowych zawodników ale na Capitalinos to wystarczy.Spodziewam sie coś koło 15-20 pkt przewagi o ile nie zaliczą przestoju.W unibecie jest również 7.5 i też zagram bo Pinnacle pewnie wjedzie z tym dopiero pod wieczór i to z 9.5-11.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
1 (+4,5) @ 1.80

Tel Aviv to juz nie ta sama druzyna co sezony wczesniej. W tym sezonie mocno sie mecza. Odpadli z Euroligi, mecza się w eurocapie. W lidze na 2 pozycji, szczerze nie pamietam w ktorym sezonie oni byli w jakimkolwiek momencie nizej niż na pierwszym miejscu. Graja ostatnio bardzo duzo, praktycznie co 3-4 dni co w europie jest bardzo duzo i widac to zmeczenie co raz bardziej. Ostatnie 6 meczy to az 4 porazki. Do tego w srode graja w eurocapie z Nowogrodem, bezposrednim rywalem do awansu wiec sadze ze ten mecz dla nich bedzie wazniejszy. Haifa u siebie bardzo mocna wierze nawet ze dzisiaj moga wygrac, ale zabezpieczam sie sympatycznym handicapem, bo mecz na pewno bedzie na styku.

FT 91:56 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom