>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi pozostałe 2015/2016

Status
Zamknięty.
L 0

leonardomax

Użytkownik
LoveParade jak zapatrujesz się na niedzielny pojedynek Labarol vs Gipuzkoa Basket ? Dzisiaj grali w Barcelonie a już w niedziele grają u siebie. Wiadomo podróż i tym podobne w dwa dni da mecze. Czy warto zagrać handicap + 20,5 pkt za 1.85 na Gipuzkoa. To jednak sporo, wygrać wygrają ale czy tyloma punktami.
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Hej. Dzisiaj warto zagrać te 2 mecze ligi tureckiej

Galatasaray - turk telekom typ-2

Galatasaray gra o pietruszkę ostatnie 3 mecze przegrało Tur Telekom które walczy o utrzymanie. Kurs zachęcający

2 mecze
fenerbahce - yesiligiresun typ 2

Fenerbahce w pierwszym meczu wygrało tylko 1 , goscie bronią się przed spadkiem , kurs również niezły ;P
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Hej. Dzisiaj warto zagrać te 2 mecze ligi tureckiej

Galatasaray - turk telekom typ-2

Galatasaray gra o pietruszkę ostatnie 3 mecze przegrało Tur Telekom które walczy o utrzymanie. Kurs zachęcający

2 mecze
fenerbahce - yesiligiresun typ 2

Fenerbahce w pierwszym meczu wygrało tylko 1 , goscie bronią się przed spadkiem , kurs również niezły ;P
Czy Ty aby wiesz co piszesz? Obie drużyny grają o rozstawienie przed playoff. Nie będą ryzykować wtopy z cieniasami
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Cieniasami? Chyba nie widziałeś ostatnich męczy między tymi drużynami. Zobaczymy wieczorem ją pogralem
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
galata moze wcale nie chce zdobyc 3 miejsca, bo to by pozniej oznaczac mogło fene. Ale fene gra o 1 miejsce i dzis na pewno wygraja, w turcji nie mają sobie rownych. Dodatkowo goscie juz pewni utrzymania.

Fene -8,5 HT po 1.83 w bet ✅
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Efes - Darussafaka✅
typ: Efes -6 po 1.83 w bet
stawka 9.9/10

Ostatnio bieda w dziale koszykowka ???? ja pograłem ten typ za maxymalną stawke, handi nie najwieksze wiec ujdzie. Krótka piłka Efes dzis wygrywając, zajmuje 1 miejsce i tym samy bedzie rostawiony z 1 miejsca przed play offami i decydujace mecze grają u siebie. Goscie juz o nic nie grają, chwila odpoczynku przed play offami, watpie aby dzis sie spinali, nikt tu nie chce zlapac kontuzji w meczu o nic
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Co myslicie dzis o Ludwisgurgu z Bayernem, pytam bo jak gra Bayern wiem, ale Ludw,dawno nie widzialem...?
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
BC Mures - Steua Bukareszt 1 @ 1,73 Betano
Dzis w Rumunskiej lidze koszykarskiej dojdzie do ciekawego 4 meczu polfinalowego pomiedzy miejscowym Bc Mures Targu a goscmi ze Steau Bukareszt. Gospodarze na 3 mecze wtym seonie ze Steau neodniesli jeszcze zwyciestwa. A wiec czemu nanich stawiam poniewaz prowadza w tej rywalizacjii 2;1 i maja ogromna szanse pokonac faworyta calej ligi. Jest ih to ostania szansa bo wrazie porazki 5 mecz odbedzie sie w Bukareszcie gdzie 2 pierwsze pojedynki wygrali koszykarze z Targu co bylo duzo niespodzianka. Pierwszy mec usiesbie zespol MMures przegral z goscmi 7 pk , drugiego spotkania juz niemoga tak przegrac jak marzy im sie final. Dlatego mysle ze dzis podopieczni Audriusa beda specjalnie zmotywowani zeby wygrac choc jeden mecz u siebie z goscmy ze stolicy a tym samym zapewnic sobie udzial w finale.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Brazylia NBB 1 mecz finałowy
Bauru - Flamengo
Typ: 1(-1) Kurs: 1.87 Sportingbet
Rozpoczynamy finałowe starcie . O tytuł walczą dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego czyli Flamengo (1 miejsce) i Bauru (2 miejsce).
W 1 spotkaniu proponuje zagrać handi na Bauru. Flamengo dość długo męczyło się w pojedynku półfinałowym z Mogi(3:2) z kolei Bauru gładko i bezproblemowo pokonali ekipę Brasilii. Faktem jest, że gospodarze sezon zaczęli marnie ale z biegiem czasu wracali na właściwe tory i na własnym parkiecie rzadko schodzili jako pokonani.
Liczę na to, że goście jednak będą mieli mniej sił i gospodarze jednak okażą się lepsi w 1 spotkaniu.Handi póki co niezbyt wysokie więc próbuje zagrać.
Wynik: 77:83 ⛔⛔⛔

e: pokpili sprawę w Q4
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Moim zdaniem perełka i ciekawy typ na dziś już:

KK Kvarner - Cedevita ✅✅✅✅
Liga Chorwacka
Typ: Kvarner +31,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson

No cóż, moim zdaniem promocja. Buki wystawiają taką linię na Cedevitę na podstawie pierwszego meczu. A prawda jest taka, że Cedevita u siebie leje niemiłosiernie Kvarner zawsze różnicą lekko 20+ punktów:
18.05.16 LIG Cedevita Kvarner 115 : 59
03.04.16 LIG Cedevita Kvarner 107 : 60
12.05.15 LIG Cedevita Kvarner 90 : 58
18.02.15 CRO Cedevita Kvarner 104 : 68
07.05.14 LIG Cedevita Kvarner 107 : 75
04.05.13 LIG Cedevita Kvarner 87 : 48

Ale na wyjeździe ta tendencja się odwraca:

24.04.16 LIG Kvarner Cedevita 85 : 97
17.02.16 CRO Kvarner Cedevita 71 : 78
26.03.15 LIG Kvarner Cedevita 75 : 87
08.04.14 LIG Kvarner Cedevita 62 : 68
09.04.13 LIG Kvarner Cedevita 75 : 91

I właśnie zauważyłem, że po takim spuszczeniu łomotu w pierwszym meczu buki zawsze szły z taką wysoką linią, co zawsze zawodziło, bo underdog tę linię dodatnią pokrywał. Teraz jeszcze ciekawostka, Cedevita nigdy odkąd gra w playoffach nie wygrała taką aż różnicą punktową na wyjeździe. Na stronie Cedevity również można przeczytać:

&quot;Do drugiego meczu podchodzimy jak najbardziej poważnie i chcemy wygrać przy jak najmniejszym wysiłku&quot; - powiedział Marko Arapovic.
Uważam, że w jutrzejszym spotkaniu Cedevita jak na mistrza przystało wygra, ale ze spokojem tak jak powiedział Arapovic i przy jak najmniejszym nakładzie sił, czekając w finale na Cibonę najprawdopodobniej, która skomplikowała sobie sprawę przegrywając z Zadarem i będzie miała jakakolwiek z tych ekip mniej czasu na odpoczynek przed wielkim finałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Z 18

zamko29

Użytkownik
Zenit Petersburg - Unics Kazan

Data: 23.05.2016, 17:00
Typ: Zenit Petersburg + OT ✅
Kurs: 1.80

No i kolejny ✅✅✅ :cool:

Witam serdecznie. Na dzień 23 Maja przygotowałem analizę z koszykówki a mianowicie półfinał Ligi VTB. Cały weekend był dla mnie bardzo udany, No to lecimy z tematem kolejny tydzień. Jak już wspomniałem liga VTB i mecz Zenit Petersburg kontra Unics Kazań. Półfinał i rywalizacja do 3 zwycięstw i po dwóch meczach w Kazaniu wynik 2-0 dla Unicsu ale w obu meczach mecz był bardzo wyrównany, w pierwszym Kazań wygrał jednym punktem (94-93) natomiast w drugim spotkaniu padł wynik 97-91 czyli tylko 6 punktami. Zenit we własnej hali jest jeszcze lepszym zespołem niz na wyjazdach a widać że Unics nie taki straszny i można go pokonać co pokazały te dwa mecze gdzie zabrakło troche szczescia. Zenit w tym roku kalnedarzowym na własnym parkiecie przegrał tylko 2 spotkania, na ostatnie 5 spotkań na własnym parkiecie z Unicsem wygrywał czterokrotnie a dokładnie miesiąc temu jeszcze w fazie zasadniczej wygrali 89 do 65 czyli różnicą aż 24 punktów. Jak dla mnie jutro można atakować też grac jakiś handicap ale ja próbuje zagrać czyste zwycięstwo Petersburga po jak dla mnie zawyżomym kursie patrząc na mecze w Kazaniu i na mecze Petersburga na własnym boisku. Dla bardziej odważnych polecam pograć jakiś handicap, a za drobne awans Petersburga po kursie 12 co jest spora przesada. Polecam i powodzenia!

Bukmacher: Betsson

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontratakuje jeszcze takim typem bez analizy ale jak dla mnie warte do zagrania i za drobne można spróbować ????
Zespół który awansuje do finału? - Zenit Petersburg

Kurs: 12.00
Bukmacher: Betsson​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Trochę zaneguje typ, bo składem moim zdaniem Unics zdecydowanie przewyższa Zenit pompowany kasa rosyjskiego koncernu to raz. A zwróciłeś uwagę na okoliczności tego meczu? Przecież to był ostatni mecz dla zespołu z Kazania, ktory miał zapewnione 2 miejsce przed playoffami i ten mecz przecież został odpuszczony, co sam Paszutin w rozmowach pomeczowych przyznał, że to był bardziej sparing przed playoffami dający naładowanie akumulatorów... Takze nie byłbym taki pewny jakiegoś pogromu Unicsu jak ostatnio.
Wydaje mi sie, ze będzie to wyrównane spotkanie, wszyscy zdrowi także walka o awans na całego, więcej motywacji oczywiście po stronie Unicsu, ktory prowadzi 2:0 i watpię, czy będzie chciał wracać do Kazania, aby mieć równo sił na potyczkę finałowa z CSKA.
Unics Kazań @2.40 Bet365 ⛔
Unics Kazań +3.5 @1.90 Bet365 ⛔
Idę także w over punktowy, gdyż Zenit gra kosza w stylu run&amp;gun, także Unics chcąc dotrzymać kroku będzie szedł równo z ekipa z Petersburga.
Over 174.5 pkt @2.30 Bet365⛔
Kompletnie kiepski mecz 0/3... Wystarczy spojrzeć na statystykę trafianych trójek, Zenit o głowę przerósł Unics.
 
Z 18

zamko29

Użytkownik
Khimky Moskwa - CSKA Moskwa

Data: 24.05.2016, 18:00
Typ: Khimky Moskwa + OT ⛔ ⛔ ⛔ 92-95, szkoda mało brakowalo :;/:
Kurs: 2.20

Świetna passa trwa nadal, dzisiaj Zenit wszedł gładko i mój bilans z ostatnich 4 dni wynosi 4 typy podane 4 typy wygrane! No to lecimy dalej, na dzień 24 Maja wybrałem po raz kolejny lige VTB tym razem spotkanie Khimky Moskwa kontra CSKA Moskwa. I sytuacja dokładnie taka sama jak w meczu Zenita z Unicsem. CSKA wygrało dwa pierwsze mecze u siebie i również wygrało je minimalnie w pierwszym meczu 86-83 czyli tylko 3 punktami w drugim 99-87 czyli już trochę bardziej okazale. Khimky jednak pokazało w ćwierćfinale gdzie pokonało 3-0 Lokomotiv Kuban ze słąbą drużyną nie sa a przede wszystkim na własnym parkiecie potrafią zrobić różnicę. Oglądałem chwile tego pierwszego meczu powtórki bo chciałem zobaczyc jak stoi z formą CSKA i zobaczyłem że bardzo słabo kondycyjnie. Widać że te wszystkie spotkania w Eurolidze ich wykończyły. Co prawda wygrali ale teraz mecze co 3 dni są dla nich gwoździem do trumny. Co prawda na mecz z Khimky daleko mieć nie bedą ale były tylko 2 dni na regenerację i tutaj upatruje swojej szansy że CSKA jest nieco zmęczona i na trudnym parkiecie Khimky powalczy jeszcze o awans do finału. Ja gram czyste zwycięstwo Khimky Moskwa w tym spotkaniu jak dla mnie nie zakończy sie ten półifinał 3-0 dla CSKA, zwłaszcza że na 5 ostatnich H2H u siebie Khimky wychodziło aż 3 razy zwycięsko. Polecam i powodzenia!

Bukmacher: Bet365​
 
L 63

l7

Użytkownik
Zalgiris - Neptunas (+9.5) 1, bwin, kurs: 1.85 83-72 ✅✅
Zalgiris od poczatku sezonu byl glownym faworytem do zdobycia mistrzostwa, w trakcie sezonu zasadniczego kiedy lige krajowa laczyli z Euroliga zdarzylo im sie kilka wpadek, ale w PO ida jak burza.
Neptunas jeszcze na kolejke przed koncem RS byl na 6 miejscu i rzutem na tasme przy sporej dawxe szczescia wskoczyl na 3 miejsce i zyskal przewage parkietu w 1 rundzie. Tam nie bez problemow odprawili Siauliai i w polfinale zmierzyli sie z Lietuvosem. Coz to byla za emocjonujaca seria, mecze G2-G5 jak zliczyc male punkty to mamy remis ! Same znane postacie z polskich parkieto: Pacesas - Adomaitis i D. Ewing po stronie Neptunasa ktory w G5 zdobywal najwazniejsze punkty. O ile seria byla bardzo zacieta i bardzo emocjonujaca, to sportowo wygladalo to baaardzo slabo. Widzialem dwa mecze tej serii: G3 i G5 i oczy momentami bolaly. I z tego wzgledu ide z handi w strone Zalgirisu. Nie lubie zbytnio grac handicupow, bo roznie z nimi jest, ale ten wydaje mi sie dosyc prawdopodobny.
Liga Turecka:
Fenerbahce - Galatasaray (+9.5), 1, bwin, kurs 1.85 93-79 ✅✅
Polfinal ligi tureckiej. Fenerbahce to hegemon, ktory w tym roku bedzie mistrzem, co prawda rewelacyjny sezon w Eurolidze przyplacili zajeciem 2 miejsca po RS w rodzimej lidze, ale mysle ze nie przeszkodzi im to w zdobyciu mistrzostwa. W tym sezonie nie przegrali jeszcze meczu u siebie i to dzisiaj sie nie zmieni. Do tej pory ich uwaga skupiala sie glownie na Eurolidze, ale teraz maja spokojne glowy, sa wypoczeci, bo w cwiercfinale lekko odprawili Usak 3-0. Linia jak najbardziej do pokrycia.
I pewniaki ziemniaki za gruba kapuste:
Fenerbahce-Galatasaray 1, bwin, 1.2✅
Zalgiris-Neptunas 1, bwin 1.18 ✅
Ako 1.41 za 10j ✅✅✅
 
L 63

l7

Użytkownik
Fenerbahce - Galatasaray (+10.5) 1, Bwin, kurs: 1.87 4/10 80-55 ✅✅✅

Wczoraj pogralem to jeszcze z handi 9.5. Game 2. Nic sie nie zmienilo, analiza powyzej - Fenerbahce to dobrze naoliwiona maszyna i ida na mistrza Jednak dzisiaj proponuje troszke spokojniej niz ostatnio.

Do tego za gruba kapuste 17 procentowa lokata (wczoraj bylo 1.19), albo do jakiejs tasmy na podbitke (np z Milanem✅ i Laboral Vitorią✅):
Fenerbahce - Galatasaray 1, Bwin, kurs 1.17 10j ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 63

l7

Użytkownik
[Base Oostende - Limburg (+10.5) 1, Bwin, kurs: 1.85 ... 89-75 ✅✅✅

Półfinal ligi belgijskiej. Najbardziej w tej serii zaskakuje mnie fakt że... ona jeszcze trwa.
Mamy 2-2 i decydujacy mecz w Oostende, ktore u siebie dwukrotnie obtłukiwało graczy Limburga, żeby rownież dwukrotnie po zaciętych meczach przegrać na wyjeździe.
Oostende to zespol o klase lepszy i w decydującym meczu po prostu postawią kropkę nad &quot;i&quot; (w mojej opinii idą w tym sezonie na mistrza)

Unics Kazan - Zenit Petersburg 1, Bwin, kurs: 1.35 ... 79-70 ✅
W calej serii podobnie jak wyżej z mniejszymi bądź wiekszymi problemami wygrywaja gospodarze. Unics jest zespołem po prostu lepszym, a przewaga parkietu będzie w tym spotkaniu kluczowa. w całym sezonie Unics u siebie przegrał tylko z CSKA, oraz gdzieś tam w październiku ze Smokami z Minska (bez znaczenia). Myślę też żeby zagrać handi (6.5✅) w strone Unicsu po kursie 1.85, linia jest niska i powinna zostać pokryta, ale to raczej spokojnie, muszę się jeszcze nad tym zastanowić.

Do tego składam kupon za grubsza kapuste:
Oostende - Limburg 1; kurs: 1.16; wynik: 89-75 ✅
Unics - Zenit 1, kurs: 1.35; wynik: 79-70 ✅
Stelmet - Rosa 1, kurs: 1.14 ; wynik: 70-51 ✅
Avellino - Reggiana 1, kurs: 1.42 (gwałt w G4 i prawie 50 punktowe zwyciestwo Avellino zaskoczył chyba całą koszykarską Europe, dzisiaj oczywiście ten mecz jest bez znaczenia i nie zmienia faktu, że Reggiana jest lepszą druzyną i zapewne zamelduje sie w finale, w mojej opinii zrobi to jednak dopiero po siódmym meczu); wynik: 83-74 ✅
Frankfurt - Ulm 1, kurs 1.2; wynik: 85-54 ✅
AKO: 3,04 Bwin 8j ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Uważałbym na Franfurt, Ulm gra fenomenalnie, oglądałem ich wszystkie spotkania łącznie od początku serii z Oldenburgiem i imponują formą ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom