>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2, National, CFA - 2012/2013 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
@up,
tyle, że Sedan u siebie też gra bardzo słabo. Ten mecz to prawdziwa loteria i proponuję go nie ruszać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 2. Liga
Spotkanie.Auxerre - Guingamp
Typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.1,80
Bukmacher.William Hill
Data.22.02.2013 g.20.00
Analiza.
Dzisiaj swoje mecze rozgywa Francuska Ligue 2,a ja wybralem na typ dnie mecz pomiedzy zespolami Auxerre - Guingamp i typuje,ze obie ekipy strzela dzisiaj po bramce.Na ekipe Auxerre na taki zaklad gralem juz w dwoch poprzednich jej meczach i typy wchodzily jak w maslo.Auxerre kiedys znane z bardzo solidnej defensywy jest juz tylko wspomnieniem...Ostatnie mecze tej ekipy wygladaja nastepujaco...
15/02/13 L2 Istres - Auxerre 0:3 25
08/02/13 L2 Auxerre - Tours 3:2 24
01/02/13 L2 Laval - Auxerre 4:5 23
25/01/13 L2 Auxerre - Le Mans 1:1 22
12/01/13 L2 Auxerre - Caen 1:2 20
Tak wiec ostatnie 5 meczy Auxerre to 13 bramek strzelonych i 9 straconych.Ogolnie w 24 meczach 37 strzelonych goli i 37 straconych czyli przeszlo 1,5 bramki strzelonej i p1,5 straconej na mecz.Natomiast ekipa Guingamp to 3 ekipa tabeli walczaca o awans i zapewne dzisiaj takze powalczy o wygrana.W ofensywie takze swietnie i 37 strzelonych goli i 28 puszczonych bramek.
Ostatnie mecze ekipy Guingamp w lidze.
16/02/13 L2 Guingamp - Nantes 2:1 25
08/02/13 L2 Chateauroux - Guingamp 3:1 24
05/02/13 L2 Guingamp - Angers 2:1 21
01/02/13 L2 Guingamp - Chamois 4:3 23
26/01/13 L2 Monaco - Guingamp 2:2 22
Dodam,ze obie ekipy w ostatnich swoich 5 pojedynkach zawsze strzelaly minimum po golu,a w meczu prawie na szczycie przy tak ofensywnych zespolach napewno zobaczymy pare goli.Ja typuje tutaj wynik remisowy 2-2.Polecam.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 2. Liga
Spotkanie.Monako - Lens
Typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.2.10
Bukmacher.Bet365
Data.25.02.2013 g.20.30
Analiza.
Dzisiaj zostanie rozegrane ostatnie spotkanie 26 kolejki Ligue 2 pomiedzy zespolami Monako - Lens .Faworytem tego spotkania jest zespol gospodarzy ktory lideruje tabeli z dorobkiem 50 pkt,a podejmuje 10 Lens ktore uzbieralo 36 oczek.Ja jednak typuyje po o wiele wiekszym kursie ,ze obie ekipy dzisiaj cos strzela po kursie 2,10...Monaco gra w tym sezonie swietnie i duzymi krokami zbliza sie do Ligue 1,natomiast Lens to sredniak Ligue 2...Dlaczego taki typ na ten mecz...
Po pierwsze zespol Monako od 5 spotan,zawsze strzela bramke...
Po drugie to samo czyni zespo Lens...
Po trzecie historia ostatnich spotkan wskazuje,ze dzisiaj bedzie podobnie...
21/09/12 L2 Lens - Monaco 0:4
30/01/12 L2 Monaco - Lens 2:2
29/08/11 L2 Lens - Monaco 2:2
15/05/11 L1 Monaco - Lens 1:1
Po czwarte obie ekipy maja w swoich szeregach dobrych napastnikow...Monaco-Toure Ibrahima i Germain Valere .Natomiast Lens to Valdivia Pierrick i Touzghar Yoann.Mysle,ze dzisiaj Ci zawodnicy nie zawioda i ustrzela cos dla swoich druzyn.Po glowie chodzil mi jeszcze typ na remis,ale wybralem to zdarzenie...Czas pokaze czy dobrze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

lucky2

Użytkownik
Sedan - Auxerre 2

Narazie na wstęp napiszę że Auxerre to najlepsza drużyna ostatnich tygodni w Ligue 2, a Sedan, no cóż jedna z najgorszych szczególnie u siebie sobie nie radzą, a za to Auxerre na wyjazdach grają dobrą piłkę. Nic tylko brac 2, prawda?

Resztę napiszę jutro jeśli znajdę czas ;)
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 2. Liga
Spotkanie.Sedan - Auxerre
Typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.1,91
Bukmacher.William Hill
Data.26.02.2013 g.19.30
Analiza.
Dzisiaj jeden mecz w Ligue 2 i jesli gra w tym spotkaniu druzyna Auxerre to typ moze byc tylko jeden,a mianowicie,ze obie ekipy strzela gola...Gram ostatnio na kazde spotkanie w ktorym wystepuje ekipa Auxerre i ostatnio cztery typy weszly bez problemu na takie zdarzenie.Martwi mnie dzisiaj tylko zespol gospodarzy bo ogolnie nie strzelaja oni zbyt duzo goli,ale skoro graja u siebie i chca opuscic dolne rejony tabeli to musza strzelac bramki i wygrywac mecze.O ekipe Auxerre jestem spokojny ,ze cos strzela bo ostatnie ich spotkania to zawsze jakis gol z ich strony a na dodatek w ostatnich 5 spotkaniach strzelili oni 14 goli tracac przy tym 8 goli.Tak wiec reasumujac,ekipa Auxerre jest w takiej formie strzeleckiej,ze na pewno cos strzela a ,ze goscie walcza o kazdy punkt aby sie utrzymac w Ligue 2 to takze rusza do atakow,a przy tak slabej obronie jaka ma Auxerre to powinni cos umiescic w ich bramce.Polecam.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
01.03.2013 20:00
Dijon-Niort
Typ:1
Kurs:2.00
Buk:Betclic
Stawka:5/10
Dijon jest dużo lepszym zespołem zajmuje 7 miejsce w tabeli bilans 41 pkt a Niort niort 15 miejsce z 28 punktami.
Dzisiaj Dijon bez Remy (DF 10/0), Souprayen (df 21/0), Varrault (df 19/0), Achour (mf 1/0),Thil(att 4/1), Courgnaud (ATT 0/0) i Philippoteaux (Att 7/1). Tylko trójka z nich są to pierwszej jedenastki.
Niort ma o wiele więcej nieobecnych graczy w tym meczu,są to Lahaye (df 7/0), Letzelter (df 21/0 ), Glombard (MF 22/2), Courtot (df 0/0), Diaw (mf 19/2 ) Hebras (att 21/1), najlepszy pomocnik Gastien (mf 26/4, 2 strzelec) i Durak (att 15/5 najlepszym snajper zespołu).Sześciu z nich to zawodnicy pierwszej jedenastki!
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Spotkanie: Lens - Nantes
Typ: BTS Nie
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam, przeglądając dzisiejszą ofertę moją uwagę przykuło to właśnie spotkanie. Dlaczego ? Już spieszę z odpowiedzią. Przyglądając się h2h oby tych zespołów zauważyłem że na 12 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami (od 2003 roku) 11 zakończyło się wygraną jednej lub drugiej drużyny do 0 ! Nie mogłem przejść obok takich statystyk obojętnie i postanowiłem iść tym tropem. Obie te drużyny dzieli przepaść w lidze. Drużyna gości wciąż ma szanse na mistrzostwo natomiast Lens jest 9 pkt nad strefą spadkową i nie mogą jeszcze spać spokojnie.
Przyjrzałem się również statystyką bramek obu tych drużyn:
Lens : zdobywają 1,19 bramki na mecz przy 1,35 bramki straconej
Nantes : zdobywają 1,46 bramki na mecz przy 0.65 bramki straconej co prawie nam daje czyste konto co 2 mecz ! Jeżeli miałbym typować wynik to obstawiłbym 0-2 Pozdrawiam !
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie.Auxerre - Le Havre
Typ.obie druzyny strzela gola
kurs.1,91
Bukmacher.William Hill
Data.08.03.2013 g.20.00
Analiza.
Dzisiaj swoje mecze rozgrywa francuska Ligue 2 i ja wybieram na typ spotkanie pomiedzy zespolami Auxerre - Le Havre.Typuje,ze w tym spotkaniu obie druzyny strzela po golu.Po pierwsze oba zespoly prezentuja zblizony poziom i nie sadze aby byl w tym meczu jakis pogrom z jednej ze stron...Gospodarze zajmuja obecnie 9 miejsce z 37 oczkami,natomiast goscie sa na miejscu 8 i maja 40 oczek na koncie...Drugim powodem na taki typ jest fakt,ze obie druzyny jak na underowa lige francuska duzo meczy koncza overem 2,5 gola...Obie ekipy na 27 meczy maja taki sam wskaznik overow do underow 16-11 czyli 59,3%...Po trzecie Auxerre w ostatnich 5 meczach tylko w 1 nie zdobyl gola a gdy byl gospodarzem to ostatnie 2 spotkania konczyl zawsze trafieniem...Natomiast ekipa gosci czyli Le Havre na ostatnie 5 meczy 4 razy strzelal bramki...Do tego dochodzi fakt,ze jak gospodarzem byla ekipa Auxerre to na swoim boisku na 13 meczy,az 9 spotkan konczylo sie wynikiem takim,ze dwie ekipy strzelaly gole,czyli wskaznik bardzo dobry...No i jeszcze jeden czynnik przemawiajacy za tym typem to katastrofalna defensywa gospodarzy...gorsi sa tylko pilkarze Tours ktorzy stracili 42 gole,natomiast ekipa Auxerre 41 straconych goli co daje nam srednia 1,5 gola straconego na mecz,co przy dosc dobrej ofensywie ekipy Le Havre nie powinno byc jakims wielkim problemem strzelenie bramki gospodarzom.Polecam.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nimes-Tours FT 1:1
Nimes 1.80 Sportingbet 3/10
⛔
Jedyną rzeczą, która mnie martwi przed tym meczem to nieobecność pomocnika Nimes Gragnica (25/13), najlepszy strzelec drużyny. Poza nim w Nimes zabraknie także innych pomocników Hsissane (13/0) i Parpeixa (16/0) oraz napastnika Thibault (13/2).
Ale chyba większa problemy kadrowe ma Tours, które ma najgorszą obronę w lidze a dzisiaj zagra bez dwóch obrońców Tomasa (21/0) i nieobecnego od ponad miesiąca Tritza (19/0). Nie zagrają również pomocnicy Gamiette (22/1), Oniangue (19/7- drugi strzelec drużyny), Ketkeophomphone (14/1) i Meite (6/0) oraz napastnik Biancardini (19/1).
Podoba mi się jeszcze forma Nimes u siebie, ostatni raz punkty na swoim stadionie stracili pod koniec listopada, od tamtego czasu same zwycięstwa, bilans u siebie bardzo przyzwoity 9-1-3, bramki 23:10.
Z kolei Tours gra w ostatnim czasie na wyjazdach słabo, ostatni mecz wyjazdowy to remis z najsłabszym w tabeli Sedan, który zakończył serię trzech porażek, bilans na wyjazdach bardzo słaby 1-5-8, bramki 12:30.

Angers-Dijon FT 3:3
Angers 1.85 Sportingbet 2/10
⛔
Dijon ze sporymi dziurami w obronie. Dzisiaj nie zagrają Bamba (24/0), Souprayen (21/0), Paulle (14/0) i Remy (10/0). Do tego warto wspomnieć o nieobecności pomocnika Baradijego (25/0) i napastnika Jovial (17/5-drugi strzelec).
W Angers nie zagra dzisiaj pomocnik Frikeche (19/3) oraz obrońcy Lamaire (6/0) i Henin (12/0).
Angers w niezłej formie, ostatnio zwycięstwa nad Le Mans i Ajaccio, ciekawie wygląda zwłaszcza skuteczny napastnik Keseru, bilans u siebie taki sobie 8-2-4, bramki 20:11.
Dijon na wyjazdach przeciętnie, bilans 3-5-5, 13:21.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Chateauroux - Monako
Typ: 2⛔1:1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Goście są w naprawdę świetnej formie, nie doznali porażki o 11 spotkań i według mnie dzisiaj ta passa zostanie przedłużona wyjazdowym zwycięstwem. Chateauroux to ciekawa dużyna, w tym sezonie na własnym boisku jeszcze nie przegrali, a z wyjazdu ani razu nie przywieźli 3 pkt. Obecnie grają w kratkę, ostatnie 5 meczy to 2 zwycięstwa i 3 porażki. Monako za to jak już wcześniej wspomniałem prezentują się bardzo dobrze, ostatnie 5 meczy to 15 pkt i widać, że przyszły sezon mają zamiar rozpocząć w wyższej klasie rozgrywkowej.
Mają niesamowicie skuteczny atak, 47 bramek strzelonych w dotychczasowych 27 spotkaniach. Obrona przy tym też gra całkiem nieźle bo stracili tylko 24 bramki. Na koniec warto wspomnieć o grze Monako na wyjeździe. 9 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki to imponujący wynik.

Według mnie goście zanotują dzisiaj 6 zwycięstwo z rzędu i przerwą passę bez porażki przed własną publicznością drużyny Chateauroux

Początek spotkania o 20. Powodzenia;)
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dzisiaj znalazłem jeden ciekawy bet, krótko:
Guingamp - Caen Do przerwy lub na koniec - X @1,57 ✅ 0:0 45&#39; bwin Remis @2,95 bwin

Oba zespoły wysoko, osiągają dobre wyniki. Pojedynki między tymi zespołami są bardzo wyrównane, często padały w historii remisy, spróbuję zagrać coś w tą stronę. W sumie to remis nikogo tutaj nie krzywdzi, sądzę, że dla obu ekip będzie to dobry rezultat patrząc na klasy tych zespołów. Guingamp ostatnio taka przeplatana forma, ale u siebie zawsze są mocni, a Caen trzeba przyznać - solidna ekipa, więc będą zmotywowani, by dzisiaj nie przegrać. Zdecydowałem się na remis do przerwy lub na koniec meczu, wg mnie to bardzo bezpieczna opcja.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 2
Spotkanie: Gazelec Ajaccio - Berrichonne Chateauroux
Typ: X/X ✅
Kurs: 4.90
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Kolejny mecz, w którym wielce prawdopodobny wynik to 0:0. Obie drużyny bowiem grają totalną padakę. Gospodarze - ogólnie, a goście głównie w delegacjach. Na dowód podam garść statystyk - Ajaccio nie zdobyło punktu w swoich ostatnich ośmiu meczach na zapleczu francuskiej ekstraklasy. Z kolei przyjezdni przegrali 6 ostatnich wyjazdów. Ogólnie w Ligue 2 nie wygrali na obcym terenie od 9 marca 2012 roku, a więc już ponad rok. Będzie to mecz drużyn o bardzo niskim potencjale. Być może zobaczymy jakieś nieliczne akcje, ale nie spodziewam się fajerwerków ani piłki w siatce. Żadna drużyna nie przechyli szali na swoją korzyść, gdyż nie ma do tego wymaganych zdolności. Jasne, że typ może zepsuć jakaś głupia bramka, ale kurs warty jest ryzyka, które moim zdaniem jest dużo niższe w stosunku do tego pierwszego.
X - 3,09 Pinnacle ✅
under 2,5 - 1,55 BaH ✅
X na koniec lub do połowy - 1,55 Gamebookers ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 3

broda91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja, Ligue 2
Spotkanie: Nantes-Monaco
Typ: X✅ 1:1
Kurs: 3.00
Buk: WilliamHill
Analiza:
Mecz na szczycie Ligue 2 pomiedzy wiceliderem a liderem tabeli .Obie drużyny zmierzają pewnie po awans i napewno nie mają zamiaru nikomu innemu oddać tej przepustki do najwyższej ligi rozgrywkowej we Francji. Ostatnie mecze Gospodarzy i Gości wypadały można powiedzieć średnio, Nantes na 5 meczy 3 wygrało i 2 przegrało, natomiast Monaco na 5 meczy 3 wygrało i 2 zremisowało. Moim zdaniem żadna drużyna nie będzie chciała zarezykować w 100 % i wygrać tego spotkania ,ponieważ te spotkanie tak nic konkretnego nie wniesie w tabele. Zostało jeszcze dużo meczy do rozegrania ze słabszymi zespołami i na nich warto się skupić żeby wygrać a nie tracić punkty.W tym spotkaniu myślę że będzie remis !
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mam na oku jeden typ, może i nie będzie on w 100% pewny, ale zawsze są szanse na powodzenie. Nie wiem w sumie od czego zacząć, bo taki typ nie może zostać opisany przez pryzmat tabeli. No ale dobra, Caen nadal utrzymuje miejsce w czołówce i dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im na obecnym miejscu pozostać. Nad Arles krążą czarne chmury, ewentualna porażka przybliża ich do miejsca spadkowego, a już teraz mają handicap ledwo dwóch punktów. Uważam, że Caen jest w stanie dzisiaj wygrać, a u siebie tracą bardzo rzadko bramki, więc takie cudo można pograć za grosze.
Caen DW: 2:0 @6,50 bet365
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Clermont - Lens 1 @ 2.50 B365 ✅ 1:0

Dziś spotykają się ze sobą dwa z pięciu najczęściej remisujących drużyn w lidze. Gospodarze walczą o pozostanie w lidze. Jeszcze nie wygrali u siebie w tym roku kalendarzowym. Goście są zwykłym średniakiem ligowym, który w tym roku w lidze nie wygrał spotkania wyjazdowego. Ich pozostanie w lidze wydaje się pewne. Wystarczą dobrze rozegrane mecze u siebie. Wydaję mi się, że gospodarze zdobędą dziś 3 oczka.

Niort - GFCO Ajaccio 1 @ 1.91 B365 | Over 2.5 @ 2.42 Pinnacle
✅ ✅ 2:1
Przyznaję się, że już przestałem wierzyć, że tegoroczny beniaminek L2, pozostanie z nami na kolejny sezon. Fakty są takie, że drużyna nie tylko punktuje prawie wyłącznie na własnym boisku, ale od 9 spotkań zdobyła raptem 1 punkt i to w ostatniej kolejce. Co prawda miała w tej chwili najtrudniejszych rywali z możliwych, jednak ostatnie miejsce i brakujące do bezpiecznej lokaty 9 pktów nie nastraja optymistycznie. Gospodarze to najczęściej remisujący zespół w lidze, i jeden z 3, który wygrał jedynie 5 spotkań. Może nie brzmi to dobrze, lecz historia spotkań w lepszej sytuacji stawia Niort, wygrywające częściej. Zespół nieco więcej strzela od dzisiejszych rywali, co jak widać na przestrzeni wcześniejszych spotkań sprawia, że over jest niemal pewny.
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Spotkanie: Nantes - Monako

Spotkanie wicelidera i lidera drugiej ligi francuskiej. Ja widzę tutaj wygraną gospodarzy. Monako ciągnie serię 13 spotkań bez porażki (każda passa kiedyś się kończy). Dzisiaj idzie im się zmierzyć z wiceliderem tabeli, drużyną, która na własnym boisku prezentuje się najlepiej w lidze (9 zwycięstw, 5 remisów, 1 porażka; bilans bramkowy 26:10). Monako na wyjazdach też radzi sobie całkiem dobrze (9 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki), ale stadion Nantes im nie leży. Ostatnie ligowe zwycięstwo grając jako goście odnieśli w 2003 roku. Wyczynu tego udało im się dokonać później jeszcze raz, w 2007 roku, w ramach rozgrywek pucharowych.
Ostatni raz obie ekipy zagrały ze sobą w październiku ubiegłego roku. Wtedy Nantes wywiozło z Monako 3 pkt, wygrywając 0:2.
Dodatkowo na niekorzyść lidera tabeli może wpłynąć zamieszanie z ewentualnym obowiązkowym płaceniem podatków przez piłkarzy tego klubu.

Moje propozycje na to spotkanie:
Połowa lub koniec 1 @1,9✅
1 @2,45⛔
(buk klasycznie fortuna)


Wynik: 1:0/1:1
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
MECZ: Nimes-Le Havre
KRAJ/LIGA: Ligue 2
TYP: 1
KURS: 1.95
BUK: Unibet
STAWKA: 3/10
Po pierwsze Nimes jest zespołem lepiej grającym w tym sezonie, co ma odzwierciedlenie w tabeli - miejsce 6 i 4 pkt przewagi nad 8 Le Havre. Po drugie Le Havre na wyjazdach ostatnio kiepsko i 3 porażki z rzędu, szczególnie bolesna z Auxerre 4-1. Nimes u siebie na 13 spotkań 1 remis 1 porażka i 11 zwycięstw. Po trzecie kontuzje u gości : Mendy (O 21/0), Rivierez (O 23/0), Ba (P 12/1), Mesloub (P 28/3), Francouis (P 22/1). Stawka tylko 3 bo nienawidzę grać Francji gdzie często pada X
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Dijon - Chateauroux 1:1

Typ: (handicap 0:1) 1
Kurs: 3.50


Dijon dzisiaj powinien sobie poradzić z niezbyt wymagającą ekipą jaką jest Chateauroux. W tabeli Lique 2 gospodarze plasują się na 7 pozycji z dorobkiem 47 punktów i doskonałym bilansem, jeżeli chodzi o nieprzegrane mecze. Seria 5 meczy bez porażki, dała spokój i bezpieczeństwo utrzymania w lidze. Na tle dzisiejszych gości wyglądają na prawdę bardzo solidnie. Nieco gorzej jest w przypadku Chateauroux, które dzielą zaledwie 3 punkty od strefy spadkowej. W ostatnim spotkaniu porażka z Angers 2:3, wcześniej remis 1:1 z ostatnim w tabeli Ajaccio nie dają powodów do zadowolenia. Teraz mają za rywala Dijon, które u siebie postawi zapewne dość wysokie warunki. W meczach Home - Dijon to 4 siła ligi. Natomiast w meczach Away dzisiejsi goście są na samym dnie! Nie wygrali nawet 1 ligowego meczu w tym sezonie na wyjeździe notując 7 remisów i 8 porażek. Wątpię, aby dzisiaj nastąpiło przebudzenie gości. Dijon po zwycięstwie w tym spotkaniu ma szansę awansować na 6 pozycję wyprzedzając tym samym Nimes a jednocześnie włączyłby się do walki o awans do Lique 1. To jak mocny jest Dijon udowodnij 2 kolejki temu ogrywając u siebie Nantes (wicelidera rozgrywek) 3:1 i zarazem przerwał serię meczy bez porażki Nantes. Skoro w tamtym spotkaniu stać było Dijon na wygranie 2 golami, myślę że dzisiaj może być podobnie. Dla mniej ryzykownych graczy proponuję postawić czystą jedynkę po kursie około 1.95, ja natomiast pojadę nieco ostrzej i zaryzykuje że Dijon pokona Chateauroux co najmniej 2 bramkami. W poprzednim sezonie Dijon wygrywał dwukrotnie.. raz 3 bramkami, a raz dwoma. Liczę teraz na powtórkę.
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, National ⛔⛔⛔
Spotkanie: Metz - Colmar
Typ:
1
Kurs: 1,77

Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
W piątek o godzinie 20:30, na Le Stade Saint-Symphorien, spotkają się zespoły Metz i Colmar. Gospodarze dzisiejszego pojedynku znajdują się na drugiej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 56 punktów i bilansem bramkowym 52:31. Goście to ligowy średniak, lokujący się na 11 miejscu z 39 punktami na koncie i bilansem bramkowym 31:28.
Les Grenats na własnym obiekcie są najlepiej spisującym się zespołem w lidze. W 15 rozegranych spotkaniach zdołali wywalczyć aż 12 zwycięstw, przy tylko dwóch remisach (1:1 z Red Star i Vannes) i jednej porażce (2:4 z Orleans). Mogą się pochwalić strzelonymi aż 32 bramkami i tylko 9 straconymi, co daje średnio odpowiednio 2,13 zdobytych i 0,6 straconych. Dodatkowo warto wspomnieć, że w każdym rozegranym pojedynku zdołali ustrzelić co najmniej jedną bramkę, a ponadto w 60% potyczek zagrali „na zero” z tyłu.
Les Verts to jak już wspomniałem ligowy średniak, choć spisujący się na wyjazdach całkiem przyzwoicie. Ich bilans w delegacji to 5-5-5 (20:19 w bramkach), co daje im piątą pozycję uwzględniając tylko mecze na wyjeździe. Strzelają średnio 1,33 i tracą 1,27 bramki na mecz.
Przyglądając się formie poszczególnych zespołów to Metz w ostatnich 5 spotkaniach na Le Stade Saint-Symphorien wygrało 4 razy i zanotowało jeden remis, strzelając przy tym aż 11 bramek i tracąc tylko jedną! Colmar ostatnimi czasy na wyjazdach radzi sobie bardzo kiepsko – ostatnie pięć spotkań to tylko jeden remis i aż cztery porażki (4:10). Stawiam na pewną wygraną zespołu gospodarzy.
Wyrównanie dla Colmar w końcówce spotkania :?
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2 Spotkanie: Guingamp - Clermont ⛔⛔⛔
Typ:
1
Kurs: 1,78

Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 na Stade du Roudourou spotkają się zespoły Guingamp i Clermont. Gospodarze znajdują się aktualnie na 4 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów i bilansem bramkowym 45:33. Goście to 17 pozycja z dorobkiem 33 punktów i bilansem bramkowym 28:38.
Guingamp na własnym obiekcie spisuje się bardzo dobrze – 15 rozegranych spotkań to bilans 9-5-1 i stosunek bramek 26:15, co daje średnio 1,73 strzelonych i 1,0 straconych na mecz. Clermont w delegacji radzi sobie całkiem przyzwoicie – 15 meczy to bilans 4-7-4 i 16:20 w bramkach, co daje średnią 1,07 strzelonych i 1,33 straconych.
Jeżeli chodzi o formę poszczególnych zespołów to drużyna gospodarzy w ostatnich 8 spotkaniach odnotowała 5 zwycięstw i 3 porażki. Goście w tym czasie wygrali tylko raz, zanotowali aż 5 remisów i dwukrotnie przegrali.
Guingamp ma passę 5 wygranych z rzędu na swojej murawie, wygrywając po drodze z najgroźniejszymi rywalami do awansu i zespołami z górnych rejonów tabeli (1:0 z Caen, 3:0 z Nimes, 2:1 z Nantes i Angers). Wczorajsze wpadki dwóch pierwszych zespołów w tabeli (remis Monako i porażka Nantes) z pewnością podziałają mobilizująco na gospodarzy. W przypadku zwycięstwa przesuną się na drugą pozycję w tabeli ze stratą tylko trzech punktów do lidera z Monako. Dla Clermont jest to również ważny mecz, ponieważ znajdują się na ostatnim bezpiecznym miejscu i od strefy spadkowej dzieli ich tylko lepszy bilans bramkowy, jednak sądzę, że Guingamp jest w stanie spokojnie sobie z nimi poradzić.
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami miał miejsce 2 listopada ubiegłego roku, kiedy to zespół Guingamp pokonał na wyjeździe Clermont 2:1 i liczę na podobny wynik dzisiaj. Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, National Spotkanie: Pont du Gard - Frejus ⛔⛔⛔
Typ:
2
Kurs: 2,20

Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Wczoraj w 3 lidze francuskiej się nie powiodło ale spróbujemy dzisiaj jeszcze raz. Zaciekawiło mnie spotkanie 18 w tabeli zespołu Pont du Gard, mającego na koncie 29 punktów i bilans bramkowy 21:38 z drużyną Frejus – aktualnie 4 miejsce z dorobkiem 46 punktów i stosunkiem bramkowym 41:35.
Gospodarze na własnym obiekcie upodobali sobie remisy. W 15 spotkaniach ich bilans to 4-8-3 i stosunek bramek ledwie 13:13 (średnio po 0,87 na mecz). Frejus na wyjazdach nie jest jakieś wyjątkowo mocne – 14 spotkań to bilans 5-3-6 i 19:24 w bramkach (średnio 1,36 strzelonych i 1,71 straconych na mecz). Jednak nie to zwróciło moją uwagę, a ostatnia dyspozycja zespołu Frejus. Poprzednie 8 spotkań to aż 6 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Potrafili nawet sprostać liderowi rozgrywek – Creteil – co prawda tylko 1:0 ale wygrana to wygrana. Frejus traci do 3 miejsca w tabeli zaledwie 4 punkty i w dodatku ma rozegrany jeden mecz mniej. Patrząc na ostatnią dyspozycję znajdującego się na 3 stopniu podium Le Poire istanieje realna szansa dla dzisiejszych gospodarzy na bezpośredni awans do Ligue 2. Jeżeli utrzymają tak wspaniałą dyspozycję to pierwszy krok powinni wykonać już dzisiaj.
Te remisy we Francji ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom