>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2, National, CFA (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 3 Liga
Spotkanie.Strasbourg - Orléans
Typ.under 2,5 gola
Kurs.1,47
Bukmacher.Betsson
Data.22.11.2013 g.20.00
Analiza.
Pilka nozna we Francji i wedrujemy na spotkanie 3 ligowe pomiedzy zespolami Strasbourg - Orléans .Moj typ na to spotkanie to under bramkowy 2,5 gola w meczu podyktowany glownie gra ekipy Orléans .Jak dotad w lidze na 12 spotkan same niskie wyniki czyli 100%,natomiast ekipa Strasbourga troche gorzej bo na 12 spotkan 10 underow a wiec 83,3% niskich wynikow czyli dla naszego typu bardzo dobrze.Ostatnie spotkania pomiedzy tmi ekipam takze napawaj optymizmem...
26/04/11 NATI Strasbourg - Orleans 2:0
13/11/10 NATI Orleans - Strasbourg 1:1
Dodatkowo gospodarze u siebie na 5 spotkan az 4 undery,czyli wszystko wskazuje,ze dzisiaj rowniez zobaczymy bardzo malo goli,tym bardziej,ze gosci to najlepsza obrona w lidze ktora dotad stracila tylko 3 gole,wiec nie sadze,ze dzisiaj ze slabeuszem ktory w lidze zajmuje 14 miejsce straca choc bramke...Moj typ to wygrana gosci i under bramkowy...Polecam.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Francja / Liga National / Bourg Peronnas - RC Strasbourg
Typ: Gospodarze Wygrają !
Kurs: http://www.betexplorer.com/soccer/france/national/bourg-peronnas-strasbourg/hE17e4MO/
Analiza: Gospodarze z miejsca 4 podejmują u siebie drużyne plasującą się obecnie na miejscu 13. Drużyna gości od 7 spotkań rozgrywanych na wyjeździe nie wygrała żadnego spotkania. Przeglądając ich oficjalną stronę natrafiłem na wątek w którym został podany ich dzisiejszy skład i lista nie obecnych graczy do którego to artykułu znajdziecie link poniżej :
http://www.rcstrasbourgalsace.fr/actualites/bourg-peronnas-rcsa-le-groupe-strasbourgeois
Goście bez: bramkarz Ball 0/0, pierwszy bramkarz Gaucin 11/0, obrońca Golliard 5/0, napastnik Ledy 10/0, obrońca Sabo 11/0, obrońca Sikimic 11/1, obrońca Donzelot 0/0 , obrońca Falk 0/0, pomocnik Genghini 7/1, pomocnik Hassidou 4/0, napastnik Sow 0/0.
✅ Bourg Peronnas 2:1 RC Strasbourg
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Orleans-Vannes 1 @ 1,65

Tutaj nie mam aż tak jaskrawych osłabień, ale statystycznie gospodarze sa bardzo mocna ekipa u siebie- dotychczas stracili tylko 4 gole u siebie. Goscie to przecietny team, ktory kompletnie radzi sobie na wyjezdzie a do tego dzis gra bez swojego najlepszego strzelca. Dobry do dubla bo Orleans ma 2 mecze bez zywciestwa.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Metz - Auxerre

TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS: 2,00 ✅

BUK: MILENIUM


Zacznę od tego, że Metz naprawdę w niezłym gazie jest ostatnio... Szczególnie w spotkaniach u siebie. W każdym meczu u siebie strzela bramkę, a dzisiaj strzeli minimum dwa gole... Czemu? Może dlatego, że są w dobrej dyspozycji, czy to u siebie, czy na wyjazdach... Spisują się naprawdę dobrze. Wiadomo, passa kiedyś musi się skończyc ale chyba raczej nie dzisiaj. Poza tym Angers sie potknęło i gospodarze zdają sobie sprawę, że jeżeli dzisiaj wygrają, to przewaga 7 pkt-ów nad drugim miejscem to już całkiem sporo. Myślę, że skoro Caen ponad tydzień temu potrafiło strzelic na wyjeździe Auxerre dwie bramki, to Metz poradzi sobie również z tym zadaniem. Polecam.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Lens - Istres
TYP: Gosp. +1,5 gola - KURS:
BUK:

Nie znalazłem kursów na to w Milenium. Zawsze dają te opcje jak nie ma dużo zdarzeń a dzisiaj coś nie... Może nie chcą stracic...? ???? Dla mnie pewniak. Istres ma strasznie dziurawą obronę... W każdym meczu na wyjeździe dostawał bramkę. W sumie to dwie bramki, bo przecież tylko z Le Havre dostał jedną... Nieporozumienie, bo przecież Lens u siebie strzela i to wcale nie mało. Polecam, bo to jest na dzisiaj ZA DARMO!
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Lens - Istres @ 1.50

Jedyne dzisiejsze spotkanie w francuskiej Ligue 2 to pojedynek między Len z Istresem. GOspodarze mają ambicje awansu i w każdej kolejce to potwierdzają obecnie zajmują drugie miejsce mając trzydzieści dwa punkty. Zatrudnienie doświadczonego trenera w tym celu ma im pomóc. Przed własną publiczność solidnie gromadzą punkty siedem wygranych i jeden remis o tym świadczą. Ostatnio przeplatają swoje mecze raz wygrywają zaś w drugim tracą. Jednak dzisiaj dobra okazja do wygrania drugiego meczu z rzędu ponieważ Istres prezentuje się fatalnie wyprzedzają jedynie Bastię. Na wyjazdach graja fatalnie dwa remisy i sześć porażek o tym świadczą. Mają ogromne problemy z wygraniem swoich meczu w ostatnich potyczkach zwyciężyli zaledwie raz. Stracili najwięcej bramek w całej lidze zaś przyjdzie im dzisiaj zagrać z bardzo skutecznym zespołem. W wyjściowej jedenastce powinni zagrać Chavarria i Ljuboja, których spokojnie stać na strzelenie bramki. Faworytem tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni sięgnąć po wygraną.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Lens - Istres @ 1.50
Jedyne dzisiejsze spotkanie w francuskiej Ligue 2 to pojedynek między Len z Istresem. GOspodarze mają ambicje awansu i w każdej kolejce to potwierdzają obecnie zajmują drugie miejsce mając trzydzieści dwa punkty. Zatrudnienie doświadczonego trenera w tym celu ma im pomóc. Przed własną publiczność solidnie gromadzą punkty siedem wygranych i jeden remis o tym świadczą. Ostatnio przeplatają swoje mecze raz wygrywają zaś w drugim tracą. Jednak dzisiaj dobra okazja do wygrania drugiego meczu z rzędu ponieważ Istres prezentuje się fatalnie wyprzedzają jedynie Bastię. Na wyjazdach graja fatalnie dwa remisy i sześć porażek o tym świadczą. Mają ogromne problemy z wygraniem swoich meczu w ostatnich potyczkach zwyciężyli zaledwie raz. Stracili najwięcej bramek w całej lidze zaś przyjdzie im dzisiaj zagrać z bardzo skutecznym zespołem. W wyjściowej jedenastce powinni zagrać Chavarria i Ljuboja, których spokojnie stać na strzelenie bramki. Faworytem tego meczu są gospodarze i to właśnie oni powinni sięgnąć po wygraną.
popraw to bo pogrubienie to zaznaczenie typu tak się przyjęło ... ;)
a gospodarze mają kurs 1.50 i pewnie ich zwycięstwo typujesz
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: La Hevre - Auxerre
Typ: Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/france/ligue-2/le-havre-auxerre/EoulISg1/
vs


Analiza:
Goście w tym spotkaniu bez pierwszego bramkarza O. Sorin 15/0, E. Marester 15/0,
P. Segbefia 13/2, L. Kitambala 12/1, Marco Ramos 9/0, N. Gavory 7/0
Goście grając na wyjeździe 0/3/5 szału nie ma, Drużyna gospodarzy nie jest drużyną
która w tym meczu jest brana jako faworyt lecz mam nadzieje że wykorzystają
tu absencje przeciwnika ! Gospodarze nieco nawet forma w góre po ostatnich spotkaniach :
29/11/13 Le Havre 3 - 1 US Créteil
13/12/13 S Troyes AC 0 - 1 Le Havre
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damianox77 1

damianox77

Użytkownik
AC Arles Avignon - Tours FC
TYP: X @3.00


Analiza: Arles Avignon uważam za speców od remisów co potwierdzili w 3 ostatnich spotkaniach. Dodatkowo zdecydowanie częściej są chętni remisować na własnym boisku. Między zespołami nie ma przepaści, sądze iż mimo Arles jest słabsze zdecydowanie od Tours,ale to są to ekipy, ale sądze iż w tym meczu nie będzie wielkiej przepaści,a odbędzie się on na wyrównanym poziomie. Faktem, który przypada na korzyść dzisiejszego remisu jest to, że 3 ostatnie mecze między tymi zespołami zakończyły się własnie takim wynikiem. Ogółem Arles w tym sezonie remisowało już 7 razy, Tours 5
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Tours - Caen
TYP: BTS - KURS: 1,78 ✅ LOKATA, jak pisałem ????
BUK: MILENIUM

Coś z pewniaków na dzisiaj ode mnie po zajebistym kursie. Ale do rzeczy:
Tours w tym sezonie w każdym meczu u siebie strzela, więc to formalnosc. Caen zresztą nie błyszczy jeśli chodzi o defensywę, szczególnie na wyjazdach... Tracą bardzo dużo bramek... Warto też wspomniec, że Caen na wyjazdach w tym sezonie również strzela w każdym spotkaniu minimum bramkę. Dlatego ten mecz może byc naprawdę bardzo overowy... Historia również przemawia za moim typem, ponieważ zawsze mecze Tours u siebie z Caen kończyły się BTS-em (1-1, 1-1, 2-3). Polecam gorąco, bo dla mnie to w 85% lokata jest. POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Tours - Caen

TYP: BTS - KURS: 1,78

BUK: MILENIUM


Coś z pewniaków na dzisiaj ode mnie po zajebistym kursie. Ale do rzeczy:
Tours w tym sezonie w każdym meczu u siebie strzela, więc to formalnosc. Caen zresztą nie błyszczy jeśli chodzi o defensywę, szczególnie na wyjazdach... Tracą bardzo dużo bramek... Warto też wspomniec, że Caen na wyjazdach w tym sezonie również strzela w każdym spotkaniu minimum bramkę. Dlatego ten mecz może byc naprawdę bardzo overowy... Historia również przemawia za moim typem, ponieważ zawsze mecze Tours u siebie z Caen kończyły się BTS-em (1-1, 1-1, 2-3). Polecam gorąco, bo dla mnie to w 85% lokata jest. POWODZENIA!
Po zajebistym kursie to jest typ na over 2,5 jeśli chodzi o ten mecz bo kursy nawet 2,2. A przecież są to dwie ekipy ktróe notują w lidze najwięcej &quot;overków 2,5&quot; i jak zobaczyłem kurs na to zdarzenie to się mocno zdziwiłem.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Po zajebistym kursie to jest typ na over 2,5 jeśli chodzi o ten mecz bo kursy nawet 2,2. A przecież są to dwie ekipy ktróe notują w lidze najwięcej &quot;overków 2,5&quot; i jak zobaczyłem kurs na to zdarzenie to się mocno zdziwiłem.
Patrzyłem też na 2,5 ale prędzej BTS jak dla mnie. Oba typy powinny jednak przejsc bez większych problemów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homel 918

homel

Użytkownik
A nie dziwia was te wachania kursow?
kursy na otwarcie over 2,5 byly 1,75
teraz zlapiesz nawet 2,20[ teraz znow zaczely leciec w dol, 2,13 w pinku ale nadal wysokie, te na otwarcie byly prawidlowe]
myslalem ze moze graja w Afryce ten puchar i pozabierali najlepszych strzelcow, ale w tym roku nie ma tych rozgrywek
ogolnie mozg rozj:-| , o co chodzi z tym meczem
smierdzi tu albo kasa albo wtopa
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Patrzyłem na absencje i praktycznie podstawowe składy wystawią obie drużyny. W Tours jednego piłkarza z podstawowego nie będzie z racji kontuzji. Raczej sie nie boję o ten typ ????
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dodatkowo też nie mogę pojąć kursu wystawionego na Tours ostatni raz u siebie przegrali w Maju 2013 roku i to z Monako aż prosi się pograć na 1 DNB przy kursie 2.0

Wynik meczu :

Tours - Caen

TYP: over 2,5 KURS: 2,05
TYP: 1 DNB KURS: 2,0

WYNIK: 2:1
Zagrałem dość grubo i &quot;obłowiłem&quot; się....
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
10.01.2014 20:00
FRANCJA National 17 kolejka
Goście PONIŻEJ 8,5 gola @1,87
Planetwin365 ⛔
Mój komentarz po kolejce: A jednak stało się to, czego się obawiałem, a więc mieliśmy na paru boiskach strzelaninę. W Amiens remis, tak jak myślałem, reszta spotkań szokująca doprawdy. W PIĘCIU spotkaniach goście strzelili po dwa gole...

Tę kolejkę postanowiłem postawić ponownie w przyjemnym, włoskim buku a więc planetwin365. I znowu zakład na gości, i znowu under. Pomijając już nawet aspekty poruszone już w temacie tureckiej Superligi, jak zmęczenie, to oni po prostu ustawiają tę linię za wysoko. I my musimy z tego korzystać. Moim zdaniem tutaj linia powinna być 7,5, ale to już nie mój problem. Podobnie jak wcześniej, i teraz postaram się &#39;zasymulować&#39; to, co się stanie w tych dziewięciu spotkaniach. Nietypowo zaczniemy od końca. Z czołowej trójki tylko lider z Orleans gra na wyjeździe. Jest to ostatnie spotkanie kolejki, bo zaczyna się pół godziny później niż cała reszta, i pewnie od jego (nie)powodzenia będzie zależał też końcowy sukces kuponu. Jedzie on na trudny, nadmorski teren do Boulogne. Gospodarze to dość underowa drużyna, poukładana i w ataku, i w obronie. Dlatego uważam, że w tym spotkaniu Orleans strzeli raz. I dalej jedziemy już po kolei spotkaniami. Słabe, acz faworyzowane Amiens powinno dać sobie strzelić jednego gola w konfrontacji z Carquefou. Chociaż według mnie jest to mecz na remis. I to 1-1, co potwierdza h2h, poprzednie oba spotkania to dwukrotnie właśnie taki remis. Trzeci mecz to spotkanie dwóch drużyn ze środka, Frejus - Red Star. Gospodarze w koszmarnej formie, goście powoli się odradzają. Stawiam na 0-1 w końcówce, a więc jeden gol dla przyjezdnych. Pond du Gard nie strzeli nic, od czterech spotkań nie zdobyło ani jednego oczka, od trzech spotkań nie strzelając gola, trzecie w tabeli GFC Ajaccio nie powinno mieć najmniejszych problemów z ograniem ich do zera. Bourg Peronnas zapewne strzeli raz, grając z drużyną, która ostatnie trzy spotkania kończyła z zerowym dorobkiem punktowym. Luzenac - Colmar to typowy mecz pod remis bramkowy, ale jedna bramka dla gości, nie więcej. Le Poire Sur Vie strzeliło w ostatnich pięciu meczach i jest w dobrej formie, także zapewne strzelą raz. Przedostatni mecz to dla mnie typowe under 2,5 i wierzę, że Colomiers nie strzeli nic a wynik meczu zostanie ustalony w końcówce jakimś golem dla gospodarzy. Ostatni mecz w Vanners to w moich oczach jedna bramka dla Dunerque, bo mimo, że grają z ostatnią ekipą tabeli, to nie powinni ich zmasakrować. Podsumowując, nie widzę tutaj szansy na jakieś rozstrzelanie się w wykonaniu gości, według moich przewidywań będzie siedem goli i nie przewiduję większych niespodzianek.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Spotkanie: Creteil-Chateauroux
Typ: wygra Creteil
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
WYNIK 3-2 WYGRANY
✅✅✅✅

Dwie ekipy które bronią się jak mogą przed strefą spadkową. I faktem jest że goście w tym kierunku ostatnio zrobili dużo więcej niż gospodarze bo pokonali u siebie 3-1 Dijon ( 5 miejsce i to była największa niespodzianka kolejki) remis wyjazdowy z Laval ( 16 miejsce) i zwycięstwo z Istres ( 19 miejsce) gospodarze w tym czasie odnieśli 2 porażki i 1 remis. Jednak ja nie jestem przekonany co do tego aby o Chateauroux można mówić jako drużynie która w jakimś większym stopniu poprawiła swoją grę. I myślę że dzisiaj na wyjeździe przegrają z Creteil. A wyjazdy w Ich wykonaniu są godne pożałowania na 9 spotkań 7 porażek i 2 remisy strzelili 4 bramki tracą aż 17. Creteil na własnych śmieciach gra w kratkę na 9 spotkań 3 zwycięstwa 4 remisy i 2 porażki ale o tym że przed własną publicznością potrafią sie zmobilizować ostatnio przekonał się Tours ( 2 miejsce ) przegrywając 2-1 . I dzisiaj myślę że w boju o oddalenie się od &quot;czerwonej&quot; strefy wyjdą zwycięsko. Szczególnie że do składu powraca podstawowy bramkarz Kerborjou ( 16/0) i Seck ( ważny pomocnik 13/1) ale muszę też na bąknąć o brakach gdyż nie będzie Djellahine ( pomocnik 16/2) i Di Bartolomeo ( obrona 17/1). Goście jednak większe braki od chyba 3 spotkań kontuzjowani są Kinkiela ( atak 15/2) Sambou ( obrona 12/1) i z nie znanego mi powodu nie gra Ramos ( pomoc 13/0) do tego dochodzi Tainmont ( atak 13/1) Guerrierro ( pomoc 11/0) i mniej istotny Duoduit ( pomoc 6/0) .
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Brest - Lens
Typ: 1
Kurs: 2.20 Draw No Bet
Bukmacher: Bet365

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek dokańczający 19 kolejkę Francuskiej Ligue 2 w którym to zmierzą się znajdujący się aktualnie na 15 pozycji w tabeli zespół Stade Brest z 4 Lens. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 8 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisowali a 3x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 9. Goście natomiast mają jak dotąd rozegranych 9 pojedynków ligowych na wyjeździe w których to zdołali 2x zwyciężyć 4x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 11 bramek a stracili 15. Na pierwszy rzut oka faworytami tego pojedynku wydają się być goście lecz warto spojrzeć przed pobraniem 2 na historię ostatnich pojedynków pomiędzy w/w drużynami i tak w 2 ostatnich rozegranych u dzisiejszych gospodarzy 2x wygrała ekipa Brest kolejno 3:1 oraz 4:1! W tym momencie dzisiejsi gospodarze od dłuższego czasu nie mogą zwyciężyć w Ligue 2 a po raz ostatni miało to miejsce 25 października a co z tym idzie czas najwyższy na przełamanie. Reasumując pobieram tutaj 1 a w przypadku remisu zwrot postawionej stawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom