>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligue 2 sezon 2014/15

Status
Zamknięty.
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Zastanawia mnie dzisiejszy mecz pomiędzy Toyes v Valenciennes !!
Oba zespoły grały ze sobą 6 razy z czego 4 mecze w lidze a dwa ostatnie w Pucharze, gdzie Troyes było lepsze i wygrało zdecydowanie po 1:3, choć trudno opierać się na meczach pucharowych (wiadomo!). Bilans meczowy po stronie gości a kurs zachęca do zagrania niespodzianki po kursie 6.00.
Jedyna martwiąca rzecz to straszna masówka na Valenciennes, kursy już trochę poleciały i zapowiada się, że ten trend się utrzyma. W takich sytuacjach często masówka przegrywa i tak może stać się i tym razem...
Panowie specjaliści w tej lidze - co myślicie na temat tego meczu?
W Troyes dziś ma zadebiutować dwóch nowych graczy Pereira i Mory Kone co nieco powinni być bardziej solidni w defensywnie. Są oni również wzmocnieni w ataku z powrotem powrócił Ghislain Gimbert, który przegapił ostatni poniedziałkowy mecz w Clermont z powodu kontuzji. Valenciennes tutaj w lepszej formie wygrywając dwa ostatnie spotkania. Ich skład jest w dość dobrym stanie lecz też z kilku nieobecnych - Baradji , Da Silva , Nguette czy też Noaves , ale nie można ich lekceważyć w tej chwili. Troyes mają swoją jakość i nic to nie warte, że gospodarze przegrali 3 z ostatnich 4 meczów. Mimo to moja propozycja to:
Troyes @ 1.6
Bet365
// tradycyjnie 3 raz gram Troyes i nie wchodzi ????
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
W Troyes dziś ma zadebiutować dwóch nowych graczy Pereira i Mory Kone co nieco powinni być bardziej solidni w defensywnie. Są oni również wzmocnieni w ataku z powrotem powrócił Ghislain Gimbert, który przegapił ostatni poniedziałkowy mecz w Clermont z powodu kontuzji. Valenciennes tutaj w lepszej formie wygrywając dwa ostatnie spotkania. Ich skład jest w dość dobrym stanie lecz też z kilku nieobecnych - Baradji , Da Silva , Nguette czy też Noaves , ale nie można ich lekceważyć w tej chwili. Troyes mają swoją jakość i nic to nie warte, że gospodarze przegrali 3 z ostatnich 4 meczów. Mimo to moja propozycja to:
Troyes @ 1.6
Bet365
Ostatnie 5 męczy Valenciennes na fali wznoszącej i myślę, że tak szybko pełnej puli punktów nie oddadzą. Dlatego pozwolę sobie na propozycje odwrotną do Twojej...
Velenciennes @ X2 po 2,30 Bet365✅
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Ostatnie 5 męczy Valenciennes na fali wznoszącej i myślę, że tak szybko pełnej puli punktów nie oddadzą. Dlatego pozwolę sobie na propozycje odwrotną do Twojej...
Velenciennes @ X2 po 2,30 Bet365
No pewnie jak najbardziej ja tylko propozycję dałem ;) a po takim kursie co masz 2.3 to spoko.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Valenciennes - Dijon
Gospodarze po kryzysie i zagrożeniu likwidacji klubu powoli wracają na swoje tory problem polega na tym że teraz czeka ich pojedynek z liderem rozgrywek Dijon. Zespół trenera Dall&#39;Oglio radzi sobie bardzo dobrze pierwsze miejsce z 20pkt. jednak rywale depczą po piętach tuż za nimi drużyny mają już 19pkt i 18 także aby troszkę odetchnąć przydałby by się dzisiaj 3pkt. Tym bardziej że u gospodarzy dzisiaj nie wystąpią Enza-Yamissi, Baradji, Ciss, Da Silva i Noaves. Natomiast u gości nie zobaczymy dzisiaj Benneta i Cisse. Patrząc na formy i problemy obu drużyn goście wyglądaj zdecydowanie lepiej ale to Francja tam lubią padać remisy ja daje DNB.
DNB Dijon @@ 1.70
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś 12. kolejka 2 ligi francuskiej, w której wychwyciłem ciekawą statystykę dotyczącą wyników zespołów Laval i Auxerre.

Otóż Laval w swoich 11 meczach ma bilans dla HT 2-9-0 a
Auxerre w swoich 11 meczach ma bilans dla HT2 2-9-0

i idąc tym tropem okazuje się, że na 11 kolejek 7 razy wystąpiła sytuacja równoległego remisu w występach tych drużyn - oczywiście remisu odpowiednio w HT i HT2 a miało to miejsce w kolejkach:
II-III-IV-V-VII-X-XI a zatem dotąd najdłuższa przerwa bez trafienia tak granego dubla na 2 remisy tych drużyn do przerwy (jako Laval HT x i Auxerre HT2 x) wynosi 3 gry, co przy zachowaniu tej wysokiej częstotliwości daje pole do gry długoterminowej.

Dziś kurs łączny na kolejny taki dubel z tych remisów wynosi w Bet365 @4.74:

Laval HT x 2
Auxerre HT2 x 2.37
ako @4.74
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dijon - Ajaccio
Lider rozgrywek podejmie dwunasty zespół Ajaccio który w tygodniu dokonał sensacji pokonując w puchar Montpellier. U gospodarzy dzisiaj nie wystąpią Benet, Paye,Riviere i Varrault. Natomiast u gości zabraknie dwóch ważnych ogniw Marestera i Zubara. Fakt jest jeden w roli faworyta występują gospodarze którzy na Stadon Gaston Gerard nie przegrali od 10 spotkań dodatkowo mają serię pięciu zwycięstw pod rząd
Zwycięstw Dijon @@ 1.80 ✅ ✅
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Stade Brest - Le Havre


Typ: X2
Kurs: 1.82
Stawka: 4/10
Bukmacher: Oddsring



Przeglądałem sobie ofertę lig francuskich na ten weekend i ten mecz wpadł od razu w moje oko. Druga liga francuska, spotkanie Brestu z Le Havre.

Cóż mam powiedzieć. Według mnie kursy na wygraną Le Havre to lekkie przegięcie. Drużyny te w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty, oba biją się o awans do Ligue 1, jeżeli goście to wygrają, to przeskoczą Brest.
Druga sprawa jest taka, że oba teamy znajdują się w naprawdę niezłej formie. H2H wyjdzie niby na korzyść Brestu, ale trzeba nieco obiektywnego oka - Le HAC na przykład swój ostatni mecz na wyjeździe przegrali z Nancy dopiero w doliczonym czasie gry. Nancy zresztą to też inny kandydat na TOP3 tej ligi, ciasno tam jest.

Ułatwiam wejście typu podwójną szansą. Remis jest spokojnie w zasięgu, jeżeli nawet nie wygrana. Problemem najstarszego klubu Francji jest defensywa, zdecydowanie źle pracuje i dlatego gubią czasem punkty. Brestois znowu tak bardzo bramkostrzelne nie jest, grają po prostu mądrze.

Jeżeli ktoś lubi suche statystyki - na plus na pewno wychodzi to, że odległość tych miast jakoś bardzo duża nie jest, bo ok. 450 kilometrów drogi, co jak na warunki francuskie jest pikusiem, cztery godziny jazdy. Druga sprawa to ich ostatni mecz na Stade Francis-Le Blé zakończony remisem.

Nie ma co wyrzucać aż tak dużo pieniędzy na to spotkanie, ale stawka którą podałem jest optymalna, warto w to wejść.



 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nancy - Creteil
Gospodarze w tym sezonie nie przegrali od ośmiu spotkań, dzisiaj zmierzą się z będącym tuż nad strefą spadkową Creteil. W przypadku zwycięstwa gospodarze wskoczą na drugie miejsce a przy dobrym bilansie bramkowym mogą zostać liderem, u gospodarzy nie wystąpi dzisiaj Sami i Badila natomiast na pewno zagra dzisiaj Dembele i Dale ciekawy duet napastników, U gości nie zobaczymy dzisiaj na placu gry Bartolomeo,Monaghana, Secka i Esora. Gospodarze są murowanym faworytem trzeba tylko to potwierdzić na Stade Marcel Picot
Zwycięstwo Nancy @@ 1.80 ✅ ✅
 
furek 75

furek

Użytkownik
Brest - Creteil
Brest (-0,75) @ 2,02
Pinnacle
2:2

Lider rozgrywek na zapleczu francuskiej ekstraklasy podejmuje dziś ekipę Cretail. Brest prowadzi z dorobkiem 30 pkt, z czego aż 19 zdobyli na swoim stadionie, na którym legitymują się świetnym rekordem 6-1-0 bramki 11:1. Goście plasują się na szesnastej pozycji z dorobkiem 16pkt, który nie powala na kolana. Do tego w ośmiu meczach wyjazdowych uciułali zaledwie cztery oczka po czterech porażkach i czterech remisach. nie radzą sobie na obcych stadionach i nic nie wskazuje na to aby dziś miało się to zmienić. Upatruję dziś jedno- lub dwu-bramkowego zwycięstwa Brestu. Kurs zacny więc gramy.​
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
FRANCJA: Ligue 2
Brest v Creteil @ BTS – yes (2,00) Bet365✅✅✅
Ten mecz podaję tylko dlatego, że obydwa zespoły mają odmienne statystyki jeśli chodzi ten zakład. Wygląda to następująco:
Brest to drużyna, która w Ligue 2 ma najniższy współczynnik meczy, w których padł BTS, bo na rozegranych do tej pory 15 meczy, tylko w 3 padł BTS, reszta to ich brak. Daje to średnią na poziomie 20% (!!).
Z kolei drużyna Creteil na 15 meczy rozegranych do tej pory w 12 ustrzeliła BTS a w 3 nie, co daje 80% skuteczności na ten typ.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że Brest na swoim boisku rozegrał do tej pory 7 spotkań i stracił tylko jedną bramkę. Miało to miejsce w pierwszym meczu u siebie czyli w sierpniu 2014. Natomiast ostatnio bramkę stracił w meczu z Laval, który grali na wyjeździe, a było to 17 października 2014 czyli 5 osoatnich meczy bez straty gola.
Cretelie natomiast na 8 wyjazdów, które rozegrali do tej pory tylko raz nie pokryli BTS, co daje im skuteczność tego typu na poziomie 88% (!!). Do tego potrafili strzelić bramkę drużynie Dijon na wyjeździe.
Myślę, że można brać ten typ pod uwagę…
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
FRANCJA: Ligue 2 Kolejka 17
12.12.2014 20:00 Creteil - Arles-Avignon 1 @1.95 Sportingbet✅✅2-0
Po długiej przerwie rusza 17 kolejka. Wybrałem spotkanie drużyn które są w dolnej części tabeli Creteil zajmuje 16m a Arles-Avignon ostatnie 20m w tabeli. Gospodarze w ostatnim spotkaniu grali na wyjeździe z wiceliderem Brest. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2 ale Creteil prowadziło 0:2. Trzeba wziąć pod uwagę to że Brest od 6 spotkań nie stracił gola. Creteli po tym spotkaniu nabrało wiary w swoje możliwości i bez problemu wygra z niżej notowanym Arles-Avigon.
Kadra gospodarzy
Gardiens : Kerboriou, Merville
Défenseurs : Di Bartolomeo, Diarrassouba, Diedhiou C., Ilunga, Mahon de Monaghan1g, Montaroup1g
Milieux : Lafon, Lesage3g, Ndoye4g, Sangaré, Seck
Attaquants : Andriatsima5g , Essombé2g, Piquionne4g

Kadra gości
Gardiens : Delac, Maraval
Défenseurs : Bocaly, Quintin, Givet, Gigot1g, Zebina, N’Diaye
Milieux : Blanc, Savanie1g Ouaamar, Coulomb, Hammar1g
Attaquants : Psaume, Van Kessel2g, Touré5g
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 191

mr96

Użytkownik
vs



Arles Avignon - Troyes
Troyes @2,15 Pinnacle
0:4 ✅ ✅ ✅
18 kolejka francuskiej Ligue 2, czerwona latarnia ligi, Arles Avignon (2-4-11, 10 pkt) podejmuję wicelidera z Troyes (10-3-4,33 pkt). Obydwa zespoły jak widać w skrajnie odmiennych sytuacjach – gospodarze tracą już 9 punktów do ostatniego bezpiecznego miejsca i przegrali 5 ostatnich spotkań, goście dla odmiany walczą o awans do Ligue 1, a każda strata punktów z takim słabeuszem może ich kosztować wypadnięcie z czołowej trójki. Zespół z Avignonu przegrał u siebie 3 ostatnie spotkania, natomiast goście z Troyes ostatnio 2 wyjazdowe zwycięstwa(jedno w lidze, jedno w pucharze). Goście nie mogą sobie pozwolić na taką porażkę, gospodarzom zaś po prostu brak argumentów w tym starciu – często typuje przeciwko nim i z reguły się to opłaca, podobnie powinno być jutro.
 
D 26

damontips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina:
20:30
Spotkanie: Nancy - Orleans
Typ: Orleans lub remis
Kurs: 2.20
Stawka: 100PLN
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie Ligue 2 jest dość ciekawe, zdecydowanie większość typerów stawia na odblokowanie Nancy i ich pierwszą wygraną po pięciu ligowych porażkach. Ja jednak jestem odmiennego zdania. W tabeli Ligue 2 dzieli zaledwie 5 punktów. Nancy zajmuje 9 pozycje z 27 punktami, natomiast Orleans 16 z 22 punktami. Nancy w ostatnich 5 spotkaniach przegrało wszystkie pięć(głównie z teoretycznie słabszymi rywalami) tracąc 9 bramek i strzelając zaledwie 2(w zasadzie 1 bo 1 to samobój), Orleans za to strzela regularnie w każdym z ostatnich 5 spotkań zdobyli przynajmniej jedną bramkę w sumie było ich 6, straconych 7. Reasumując liczę na to, że Nancy dziś również się nie odblokuje i uważam że Orleans stać przynajmniej na remis w tym spotkaniu.
✅120PLN
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2
Spotkanie: Le Havre – Valenciennes
Typ: Azjatycka suma goli - poniżej 2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Godz: 20:30
Analiza:
Mecz francuskiej Ligue 2, ligi zdecydowanie &quot;underowej&quot;. Oba zespoły należą do przeciętniaków. Gospodarze zajmują 13-tą pozycję z dwupunktową przewagą nad strefą spadkową, natomiast goście plasują się na miejscu 16. z zaledwie jednopunktową przewagą nad zespołami plasującymi się pod kreską. Ponadto Valenciennes w obecnym sezonie zdobyło zaledwie 7 bramek w 10 meczach wyjazdowych, co jest kiepściutkim wynikiem nawet jak na realia owej mocno &quot;underowej&quot; ligi. Le Havre natomiast w 10 meczach u siebie zanotowało bilans bramkowy 12:8, a więc nie traci ani tez nie zdobywa zbyt wielu goli na własnym boisku. Dodam, że obie drużyny ostatnio zdecydowanie dołują, gdyż Le Havre ostatnie ligowe zwycięstwo odnotowało 31.10.2014 (2:0 z Arles-Avignon u siebie), natomiast Valenciennes 12.12. 2014 (1:0 u siebie z Chateauroux) notując od tego czasu kompromitującą serię 4 ligowych porażek z rzędu. Morale obu zespołów nie jest raczej zbyt wysokie. Reasumując, dzisiejszego wieczoru prawdopodobnie kibiców obu zespołów czeka nudne spotkanie z niewielką ilością bramek. Moim zdaniem Le Havre powinno uciułać skromne 1:0, ewentualnie 2:0 (wówczas otrzymam zwrot pieniędzy).
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
ARLES - NIMES
Główny ty p:
Remis / @3.00 / Bet365

Analiza :

Postanowilem przyjrzec sie dzis francuskiej Ligue 2 a mianowicie meczowi pomiedzy Arles Avignon a Nimes. Gospodarze wciaz znajdujacy sie na ostatniej pozycji natomiast goscie w polowie tabeli na 10 miejscu. Arles wciaz na dnie z najgorszym bilansem bo 16goli strzelonych przy czym najwiecej w lidze straconych bo az 37. Do bezpiecznego miejsca brakuje im az 9pkt. Ostatnie piec meczy u siebie to skromne zwyciestwo z Nancy 1:0 oraz 4 porazki. Sytuacja Nimes jesli chodzi o gry na wyjazdach jest zdecydowanie lepsza od rywali. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe wygrane jednak wczesniejsze to trzy porazki. Jesli popatrzymy ogolnie na sytuacje to dzisiaj gospodarze musza powalczyc i zaczac w koncu zdobywac punkty , bo jesli nie teraz to kiedy ? H2H miedzy obydwiema druzynami wyglada na remisowy gdyz na ostatnie piec meczy az trzy konczyly sie remisami i podzialem pkt.
Ja gram tutaj X (remis).


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
TYP NA JUTRO !!

FRANCJA: Ligue 2
Dijon v Sochaux

Zbyt, dużej ilości argumentów nie posiadam na to spotkanie... Jednak... widzę w tym meczu, pewne argumenty, które mogą spowodować pozytywny wynik, który zamierzam, Wam zaproponować !!
Konkretnie...

Gospodarz tego meczu od 4 spotkań nie zanotował zwycięstwa (0-1-4) taki, oto bilans!! Teraz grają mecz na swoim boisku i nie widzę innej opcji, jak ZWYCIĘSTWO na własnym stadionie !!

NIE MA INNEJ OPCJI, JAK WIN GOSPODARZA !!

Dijon win @ 2,30 Bet365 ✅✅✅
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Creteil - Valenciennes
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj dokładny wynik pucharowy ( można podejrzeć we wczorajszych typach dnia ) wszedł jak w masło i mam nadzieję, że dziś również coś ustrzelimy
Dziś wziąłem pod lupę spotkanie 12 i 17 zespołu drugiej ligi francuskiej.
Gospodarze zajmujący 12 pozycję w lidze mają dużo lepszy bilans ostatnich meczów niż ich rywal, który przegrał ostatnie 6 meczów pod rząd a ogólnie 7/10 ostatnich meczów.
Gospodarze zaliczyli w tym czasie 4 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki.
Mnie jednak bardziej zaciekawiło H2H obu zespołów
Na 5 meczów między tymi drużynami 4 kończyły się remisami 1:1...
1998/1999 Valenciennes - Creteil 1:1
Creteil - Valenciennes 0:1
2005/2006 Valenciennes - Creteil 1:1
Creteil - Valenciennes 1:1
2014/2015 Valenciennes - Creteil 1:1
Także myślę, że można zaryzykować po raz kolejny Jeśli ktoś nie chce ryzykować to może zagrać sam remis @3.20 Bet365.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom