>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liiga - liga fińska 2023/2024

suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Kilka osób mnie pytało, czy jutro spokojnie można sobie wybrać kierunek Karpat ? Ano można, ale na pewno nie spokojnie. Oulu jest moim faworytem w tym roku. Jest na to garść argumentów, ale kadrowo HIFK to też jest ścisły, absolutny top Liiga. To co jest wizytówką Karpat, czyli organizacja ( na wielu płaszczyznach ) w ogóle nie działa w Helsinkach. Kibice są wkur....zarząd jest wkur.....a Peltonen drapie sie po łbie i nic z tego nie wynika. Wczoraj na konferencji po meczu też było nerwowo. Prywatnie HIFK trafiło u mnie na czarną listę. Póki co nie gram Helsinek i nie zamierzam też o nich pisać. nie wiem co może sie jutro wydarzyć. Helsinki są mega nieprzewidywalne. Wszystko wskazuje na gości, ale już były przypadki, gdzie HIFK cieniowało, a potem jak odpalili to wygrali zdaje sie 11 spotkań z rzędu. Dla mnie no bet. Z Liiga na kupon pobieram tylko jedno zdarzenie, które moim zdaniem ma spore szanse powodzenia, a rozważyłbym też kierunek KooKoo.

Pelicans - Assat - 1 ml - 1.71 - fortuna ⛔

Pelikany mają teraz lepszy okres gry i nie powinny jutro oddać swojej tafli. Robi nam sie ciasno w tabeli, gdzieś w okolicach 6 miejsca. W sobote ciężka delegacja do HPK. Asy niby niepozorne, ale mogą zagrozić drużynom "środka" tabeli, dlatego gospodarze muszą jutro zostawić na lodzie kawał zdrowia, żeby dopisać punkty na swoje konto.
 
Ostatnia edycja:
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Szybki rzut oka na fińską hokejową. Proponuję dubla, którego sam nie zagram ;). Skłaniam sie ku Oulu i Helsinkom. Łasice pobieram na kupon, a HIFK jest kierunkiem, który moim zdaniem ma spore szanse powodzenia, ale osobiście go nie gram z powodów jak wyżej. Po tym kawałku sezonu już sporo można napisać o układzie sił. Będą jeszcze zrywy kilku drużyn, kilka pewnie obniży loty, ale dotychczasowe wyniki i gra poszczególnych ekip daje nam jakiś obraz sytuacji. Dwie ekipy nadal do poprawy. Są tą Helsinki i własnie Łasice. W Helsinkach takie bezpośrednie starcie o pierwszą 10tke. Asy co prawda poprawiły swoją grę, ale uważam, że mają średni podjazd do dzisiejszego rywala. HIFK ostatnio odniosło cenną wygraną, ale bądźmy szczerzy....niebiescy nie zagrali super spotkania, to Karpat zagrało słabiutko. Ciągnąc dalej wątek Łasic....Obniżka formy jest widoczna. W Helsinkach było cienko, potem u siebie nieco lepiej, ale pomimo zwycięstwa, trzeba powiedzieć, że Jukurit wyglądał naprawdę dobrze. Zarówno HIFK jak i Karpat nie są w swoim prime time ( i to paradoksalnie dobrze na tym etapie sezonu ) ale mają bardziej klasowych graczy i w tym widzę ich przewagę nad dzisiejszymi rywalami. Żeby te kierunki miały szanse powodzenia, to na pewno HIFK musi uszczelnić obronne, a Karpat nastawić celowniki.

HIFK + Karpat RT - 3.48 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2679
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mało oryginalne typy z Liiga ale ide w faworytow i zespoły lepsze pod wzgledem rosteru i mysle ze formy też. Topory musza dzielic swoje siły miedzy CHL a lige i ta druga opcja troche cieri co widac w tabeli. Jednak teraz wg mnie bedzie troche stabilizacji bo rozgrywki w grupach CHL sie skonczyły. Dzis Topory wyeieraja sie do Jyvaskylla, gdie postawiono na dlugoterminowy projekt ale poki co ten sezon nie rozni sie zbytnio od poprzedniego, choc sama jakosc gry z pewnoscia jest na lepszym poziomie. Tappara musi gonic czołówke i dzis licze na ich wygrana. Jyp napsuje krwi ale Topory maja wszystko po swojej stronie
Do duble Łasice z Oulu. Zespoł Mariamakiego moze po weekendzie znaleźć sie na pierwszym miejscu w tabeli, choc to na ten moment zaden mus. Karpat wiedzą co maja i o co powalczą wczesna wiosną, dzis nie bedzie łatwo z Kookoo , ktore nie moze ustabilizowac formy ale mysle ze ostatecznie 2 pkt pojada na północ Finlandii

Tappara ml + Karpat ml kurs ako 2,25 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1187
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nadchodzi weekend i będzie w czym wybierać ;) Pepikowa, NL, Liiga, SHL....W każdej lidze widzę coś do zagrania i gdyby nie deficyt czasu, to bym Wam troche poopowiadał, ale jest jak jest :cool: .
Tappara dziś delegacja do Jyväskylä. Mam nadzieje, że po pełną pule. Dla Toporów kalendarz łaskawy, bo jutro leżą i odpoczywają, a Jyp jedzie na ciężki teren do Kuopio. To może być weekend bez punktów dla Jyp. Gospodarze co prawda potrafią dobrze zagrać na swoim lodzie, ale mam wrażenie, że więcej zależy od dyspozycji gości ( i ich podejścia ) niż od samych gospodarzy. W Jyp sporo szarpią Kanadyjczycy, ale Puustinen, Vidgren, czy Turkulainen też nabili dużo punktów. Zagrożenie płynie głównie z tych stron. Chociaż młodziutki Kemell też radzi sobie więcej niż dobrze. Tappara z kolei ma wszystko by być....chyba nawet w top 3, a na bank w top 5, ale na krajowych taflach gra dość chaotycznie. Zauważyłem taki paradoks. W CHL nie przegrali w delegacji, natomiast w Liiga wszystkie wyjazdy zakończyli porażkami w RT. Czas odwrócić ten trend. Nieciekawe miejsce w tabeli. Punkty potrzebne na gwałt. Do roboty liderzy. Trzeba dziś zostawić sporo zdrowia na lodzie i mieć spokojny weekend. Może Karpat do dubla (?) ;)

Jyp - Tappara - 2 Rt - 1.95 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2361
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj jedziemy z Fińską plus Szwajcaria ale to w odrębnym temacie.
JYP -Tappara myślę że goście po wygraniu z Munchen 4-0 trochę rozumu wśród graczy podziała mobilizujaco, skoro czołówka ucieka. Lehtera już 10 asyst, myślę że koledzy podejdą do meczu jako faworyt. Na dodatek JYP jutro wyjazd z Kalpa.

Kookoo- Karpat tak myślę co tu będzie się działo na lodowisku. Gospodarze potrafią napsuć krwi rywalem. Tym bardziej,że rozbieznosc pkt w tabeli jest niska, po drugie 3 ostatnie mecze z Oulu mają win u siebie. Nie zdziwię się że będzie na pograniczu dogrywki. Jeśli można wspomnieć że jutro czeka ich kolejna gra w lidze. Kookoo ma mecz z HPK, Oulu ma wyjaz z Saipa. Gołym okiem widać jak to rozłożą siły na dwa dni.

Pelikany z Lukko Rauma. 2 ekipa z 3 ekipą, czyli mecz kolejki. Ale goście jutro podejmują u siebie IFK. Hmm...sklady porównywalne, tylko wszystko zależy od dnia.Logiczne że Lukko odpusci mecz a jutro zgarną 3 pkt z IFK. To fińska liga ale...Raz dobrze raz źle z faworytami.

Oddzielny temat TPS Turku, dzisiaj graja z Sport Vaasa a jutro lider u siebie Ilves. Lol...umieją grać z Ilves. Odpuściłbym ich dzisiaj ,może zgarną 3 pkt po trochu innej grze. Dobrą robotę robi Rech. Ilves to jest jak magnes.

Tappra ✅️win Karpat ✅️win po dogrywce Pelicans win.✅️ tylko po co wziąłem TPS Turku, przewalili totalnie 3-6 . Normalnie brakuje sił i szczęścia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1809
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy kolejną kolejkę w finskiej Suomi. Szkoda wczorajszego typu na live TPS Turku,a tak ładnie zaczęło się ogólnie. Na rozkładzie mamy Lukko ,Karpat, TPS i HPK.
Saipa -Karpat ,co tu napisać skoro jeden faworyt, Oulu po wczorajszym meczu z Kookoo 4-1 ,dzisiaj szansa doskoczenia na fotel lidera.O składzie nie ma co sie rozpisywać skoro jest dużo lepszy od gospodarzy. Gospodarze trochę powalczą w 1 tercji ,ale później kto wie jak potoczy sie walka na lodowisku ,moim zdaniem będzie przewaga 2 goli Karpat.

Lukko- IFK tak jak mówiłem wczoraj Lukko odpuści spotkanie choć walczylo w każdej tercji ,mecz Bartosaka -97% obrony ,skoro Lukko mialo 36 strzałów na bramkę, majac dzien konia bramkarza gospodarzy to na nic skoro Pelikany u siebie taka mala twierdza w obronie,dzisiejszy mecz to inna ranga przeciwnika,leży im IFK ,czasami zdarzają sie wpadki ..Hakulinen , Karjalainen robia sporo pracy w zadaniu ofensywnym, jedynie z drugiej strony Melart może zagrozić w takich sytuacjach. Czysty win Lukko.

HPK kontra Kookoo
Dwie wyrównane ekipy,blisko siebie w tabeli ,mają po 2 porażki pod rząd, jak patrzę na grę Kookoo to jestem ciekawy jak sobie poradzi w dalszej częsci rozgrywek. HPK czasami zawodzi,choć Joly i Moses dużo dają w grze ale wciąz czegoś brakuje w grze, w skladzie gości to Antonen /9 asyst/
Reszta tylko doklada celowniki,i tak myślę że to goscie mogą zgarnąc 3 pkt a nawet 2 po dogrywce. Jedynie widzę under 5,5 gola, na więcej nie ma szans,mają podobne formacje obronne.

i na koniec perełka TPS kontra Ilves.
Wczoraj Turku mnie zawiodło w meczu ze Sport Vaasa..Ilves jak zwykle ze Stavanger 2-4,ale oni to odpuścili juz dwie kolejki temu.Ale dobra...po kolei ..Turku umie grać z Ilves,zawsze wychodzi over 4,5 gola ,ostatnie 3 mecze u siebie na win..Ilves ma lepszy sklad od Turku ,bo nie ma co rozpisywac co i jak ,lodowisko weryfikuje.
I tak myślę że po takim blamażu jakie bylo wczoraj to dzisiaj zepną posladki na Ilves. Ja startuję w over 4,5 ,5 goli..
Jak Pulli czy Intonen rozkrecą się z podaniami to Rech na pewno strzeli gola,bo naprawdę to jest siła ataku Turku.

Można też atakować na mecz KalPa z JYP w postaci win gospodarzy. Assaet z Jukurit tak po cichu to over 4,5 gola.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pietrus72 Pietrus72 ja myślę, że w ogole nie masz racji z odpuszczeniem sobie meczu przez Lukko,. To co za darmo oddali Pelikanom 3 pkt zeby je zdobyc na HIFK? Chyba coś nie halo. W tym momencie to Pelikany są wyzej w tabeli i sa wiekszym zagrozeniem dla Lukko, a Lukko chciało wczoraj wygrać, z tego co wiem mega im zależało ( poczytaj fora i wywiady przed i po meczu) bo mogli wskoczyc na fotel lidera. Mysle ze to lekkie przekłamanie z twojej strony. A co do Bartosaka to on po prostu broni na takiej wysokiej skutecznosci i nalezy do najlepszych bramkarzy ligi, i nie raz ukradł i jescze ukradnie mecz, taki z niego spryciarz. Dzis wydaje sie ze HIFK moze byc łatwiejszym rywalem, ale wg mnie nie bedzie łatwo, lekko i przyjemnie. Ryba psuje sie od głowy i to prawda. W Helsinkach problem był od samej góry ( władz) po szatnie co w efekcie przeniosło sie na lodowisko ale od kilku spotkan HIFK zaczyna grac na miare tego czego oczekuja kibice 10 pkt w ostatnich czterech meczach dobrze rokuje. W bramce młody Taponen złapał wiatr w żagle ( a moze pokazał ze drzemie w nim spory talent) i bardzo pomaga formacji defensywnej. HIFK nie maja tak słabego rosteru jak pokazuje to miejsce w tabeli, mysle ze dzis podniosą rekawice i zawalcza. Nie wiem czy da to jakies punkty ale na to licze

HIFK ml kurs 2,1⛔

Z innych meczy ide tez w kierunku Ilves, ktorzy wcale nie odpuscili CHL, Wg mnie maja bardziej poukladany zespol od Turku , które mnie na ten moment nie przekonuje swoja grą

Ilves ml kurs 1,77⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj w Liiga taka sytuacja, że mamy hit, mecz z wyraźnym faworytem i mecz w którym może zdarzyć sie wszystko. No to na tapete trzeba wziąć hit w Tampere🏒
Roostery pomijam, bo czytacie nas nie od dziś i wiecie co w trawie piszczy. Jakości w obu ekipach aż nadto. To jest top Liiga i wysokie miejsca w tabeli jednych, czy drugich - to żaden przypadek. W Finlandii dzienniki poświęcają dużo miejsca goalie obu ekip. Swoją drogą zobaczcie jakie szczęście do bramkarzy mają Ilves. Wydawało sie, że odejście za ocean Dostala, to koniec świata, a co w tym sezonie ( zwłaszcza ) robi Langhamer, to chapeau bas. Po drugiej stronie tafli Zagidulin który ma najwyższy % obron w tym sezonie. Może któryś z nich skradnie to spotkanie ;) . Walka o lidera, dwie kapitalne defensywy i dwóch najlepszych bramkarzy Liiga, to są mega argumenty, żeby usiąść do tego spotkania. Nie zaglądałem do szatni, ale wygląda na to, że jedyną znaczącą absencją będzie brak Saareli w obwodzie gości. Hala na pewno będzie pełna, bo Ilves po tym spotkaniu rusza w delegacje, a w zasadzie na serie delegacji. Zrobią wszystko, żeby nie oddać punktów, ale mam wrażenie, że to może sie nie udać. W tym sezonie jeszcze ze sobą nie grali. W poprzedniej kampanii pamiętam, że mecze były wyrównane, ale więcej wygrało Ilves. Obecnie od drugich derbów Tampere gospodarze wyglądają nieco gorzej. Pożegnanie z CHL, wcześniej błędy w spotkaniu ze słabym Jyp, a ostatnio niemoc strzelecka w Turku. Lukko co prawda uległo w Lahti, ale drugiego tak słabego meczu goalie Rauma szybko nie zagra. Sporo jest argumentów za jednymi i drugimi. Wytypowanie wyniku tego spotkania to ciężka sprawa. Ja ide troche pod prąd i próbuje kierunku Lukko. Na ten moment ich hokej wydaje mi sie bardziej efektywny, niż u Ilves.

Ilves - Lukko - 2 ml - 2.05 - fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2421
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Witamy znów w okrojonej kolejce bo tylko 3 spotkania. Nad szereg wyskakuje mecz Ilves z Lukko,tak jak wyżej wspomniał kolega suomi jest to ciężki mecz do typowania. Jedni I drudzy podobne charaktery w składach. Ilves ma na koncie dwie porażki. Przeczuwałem że w Turku będzie ciężko przeciwko TPS, ale na rozkladzie kolejne mecze. Lukko bardzo dobrze gra, tak jak wspomniał kolega słabe mecze czasami wyjdą, niestety. Ja dzisiaj podchodzę do over 4.5 gola.✅️
Drugi mecz to Karpat z Pori. Myślę że gospodarze powoli idą ku lepsze, czyhają za ściany obserwując swoich rywali. Dzisiaj rywal z innej półki, ale za tydzień czeka ich HPK, Ilves i Lukko!!!... za dużo nie ma co pisać o tym meczu ,Oulu ma mocniejsze atuty niż Pori. Jadę ku win z handi (-0.5). Mam nadzieję że nie będzie to słaby mecz w ich wykonaniu.✅️
SaiPa win z JYP✅️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +852
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Zanim wpadne w wir pracy, to może jeszcze dwa zdania na temat spotkania w Kouvola. Odwrócił sie nieco trend jak o KooKoo chodzi. Zawsze grali porządny hokej u siebie, a róznie to było w dele. W tym sezonie wsio do góry nogami. To małe miasto zawsze żyło hokejem. Miejscowi zawsze mogli liczyć na doping w ciasnej Lumon Areena. W obecnym sezonie frekwencja nieco poleciała, a klimat troche prysł. Ale to tak troche dookoła hokeja, bo najważniejsze to, co wydarzy sie na lodzie. Gospodarz lepszy i tu prochu nie wymyśle. Tylko, że lepszy nie zawsze wygrywa. KooKoo ma ciężkich rywali w październiku, ale póki co są na plusie. Daj boziu zdrowie Antonenowi, Anderssonowi, Suuronenowi, czy Liedesowi, bo bez nich byłaby bieda i marazm ofensywny. Obrona musi sie poprawić, bo KK tracą nie mało, a przecież startera mają naprawdę ok. Niestety to nie jest ta ekipa co chociażby sezon temu. Gdzieś tam dookoła hokeja w Kouvola dzieje sie sporo złego, ale mam nadzieje, że KK zrobią po prostu swoje. Rywal jest jaki jest. Mimo wszystko boje sie tego meczu. Jyp w delegacji traci statystycznie ponad 4 bramki na mecz. Brakuje dyscypliny i pomysłu troche też. Zmorą jest gra w osłabieniu. Generalnie kadrowo nie jest to drużyna, która powinna być tak nisko. Solidni Kanadyjczycy plus Puustinen, Platt, Kemell, czy przede wszystkim Turkulainen, to nie są anonimowi gracze. KooKoo cenie wyżej mimo problemów o których wspomniałem.......


KooKoo - Jyp - 1 ml - 1.7 - fortuna ⛔

Ciekawie też będzie w drugim spotkaniu .Troche więcej wskazuje na Pelikany, ale to też lekko chimeryczna drużyna, która nie może grać dobrze zbyt długo :D. Ostatnio lux spisuje sie obrona i Bartosak. O ofensywe sie nie martwie. Jeśli utrzymają dyscyplinę z tyłu to wejdzie dwójka. ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Ja krótko o tych dwóch meczach choć jestem ciekawy rozwiązania w tych spotkaniach. Kookoo z Jyp chyba lepiej pójdę over 4.5 lub 5.5 gola. ⛔Na wyjazdach Jyp straciło sporo goli bo aż 36. Nie grzeszą swoją formą, na dodatek 4 porażki pod rząd. Jutro graja u siebie z Ifk Helsinki, a gospo szykują za dwa dni Tappare. Ale sa w stanie strzelic 2 gole Jyvaskyla .Każdy ma swoje problemy ale no...sezon długi.
Pelikany z Vaaasa ,skłoniłbym się ku nich ale za wiele nie oczekuję po ty meczu. Czuję under 5.5 gola✅️ bo większość między nimi tak właśnie pada w jakimkolwiek sezonie.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś w Liiga widzą mi się triumfy gości ale czy tak będzie to się okaże. Tappara jedzie na niezdobyty do tej pory teren w Kuopio. Kalpa i siebie mocna, choć rywale z którymi się mierzyła poza Ilves, które grało dzień po derbach z dolnej części tabeli. Dziś przeciwnik który musi gonić czołówkę, który jest w formie i ma mocny roster, dodatkowo Tappara dobrze radzi sobie na lodzie w Kuopio i przywozi punkty i dziś liczę że nie zawiedzie. Do dubla wybieram Lukko, które mnie zaskakuje pozytywnie jak do tej pory. W ekipie z Rauma jest fajna chemia, dobrze odnalazł się Zagidulin, defensywa też robi dobrą pracę. Gospodarze z Pori wg mnie wyglądają gorzej i będzie im ciężko o punkty bo Lukko jest skuteczne ostatnio a dodatkowo na lodzie w Pori dobrze im się gra.

Tappara z x + Lukko z x kurs ako 1,95 fortuna💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Podpinam się pod post kolegi który wcześniej napisał o tych spotkaniach. Chciałem jeszcze dodać Karpat Oulu ale patrząc to są kolejki tych samych par dzien po dniu. Czyli Oulu gra z HPK. Niby faworyt w dwóch meczach...ale coś mnie tu mówi że zrobią 3 za 3. Albo dzisiaj wygrają albo jutro 🤣
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
To dziś powtarzam ten sam dubel. Lukko gra teraz dojrzały poukładany hokej i myślę że dziś będą 3 pkt. Tappara grała wczoraj ale pokazała skuteczność po obu stronach. Dziś rywal z problemami ale groźny, jednak liczę na tyły Toporów i to że w Kouvoli gra im się dobrze

Lukko RT ⛔ + Tappara z x💚 kurs ako 2,15 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Dzisiaj w Fin zapowiada sie nam meczycho ;). Do "Doliny Krzemowej Północy" przyjadą Rysie. Twarzą zapowiadającą to spotkanie został Anttila. Gospodarze są faworytem tergo spotkania. U siebie przegrali zaledwie raz i to chyba po dogrywce. Generalnie miejsce w topie ligi i dzisiaj szansa na vice-lidera. Po stronie gości nastroje zupełnie odmienne. Tak chwalone Rysie od jakichś 2 tygodni przestały grać :rolleyes:. Obrona zaczęła popełniać błędy, a Langhamerowi poleciał nieco % obron. Może Antti Pennanen niepotrzebnie aż tak rotował goalie. W ogóle sama zmiana trenera....ale to temat na inną okazje. Ostatnie ligowe spotkanie, to dość wstydliwa porażka w Lappeenranta. Panowie sobie pogadali w szatni. Złapali chwile oddechu i może sie mylę, ale mam wrażenie, że dziś możemy zobaczyć odmienioną drużynę. Tu nikt nie zapomniał jak sie gra w hokej. Może gdzieś w między czasie była siłownia, a może po prostu nastąpił spadek formy. Tak jak pisałem - Karpat u siebie mocne, ale co bardziej zbuduje drużynę, niż pokonanie klasowej ekipy i to na ich tafli....To są też ludzie. W obu ekipach mamy mase jakości. Są tu gracze, którzy nie boją sie wziąć ciężaru gry na swoje barki. Są świetni obrońcy, klasowi bramkarze....
Ilves przegrało ostatnio wszystko. Chciałbym, żeby dziś powalczyli i odwrócili trend. Typ jest ryzykowny, dlatego jeśli nie czujecie, to nie grajcie. Wiem na co stać obie ekipy i Rysie wcale nie są na straconej pozycji, a jak to sie zakończy ? Tego dowiemy sie wieczorem.

Karpat - Ilves - 2 ML - 2.65 - fortuna 🛑
 
Ostatnia edycja:
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
No to mnie zaskoczyłeś ale bardzo dziękuję za merytoryczną wypowiedź .ja chciałem zagrać pewne zwycięstwo gospodarzy może z jakimś underem 5,5 ze względu na wyjątkową siłę obronną obu drużyn - co potwierdza także h2h (głównie < 4 5 nawet)..
W dublu chciałem zagrać zwycięstwa gospodarzy w obu dzisiejszych spotkamiach.
Wobec twojej odpowiedzi zapaliła mi się jednak lampka czerwona i nie postawię tych zakładów. Wolę stawiać na pewniaki a nie tam gdzie ktoś zasiał grube ziarno niepewności. Nawet jeżeli miałoby się okazać że niepotrzebnie odpuściłem nie będę długo żałował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +244
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wobec twojej odpowiedzi zapaliła mi się jednak lampka czerwona i nie postawię tych zakładów. Wolę stawiać na pewniaki a nie tam gdzie ktoś zasiał grube ziarno niepewności. Nawet jeżeli miałoby się okazać że niepotrzebnie odpuściłem nie będę długo żałował.
W hokeju nie ma pewniaków ;) a już na pewno nie w takim spotkaniu. Tak dla uściślenia - gram po prostu pod wiatr. Ostatnio Rysie obniżyli loty i potrzebne jest przełamanie. Mają silną kadre i stać ich na to. Zresztą obie ekipy mają w obwodzie kapitalnych graczy....
i wynik może iść w każdą stronę
, ale tak sobie myślę, że gdyby Ilves wygrało, to pomoże im szybciej wrócić na właściwe tory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
Do góry Bottom