>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lillehammer [5.12.2009]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Schlierenzauer… jak dla mnie to człowiek poza krytyka, naprawdę wielki talent na miarę Matti Nykänena to że tyle skoczył to niebyło bardzo nic dziwnego, najwyraźniej były świetne warunki dodając do tego jego umiejętności powstał ten skok, pamiętam kiedyś Małysz też skoczył coś ponad 150 m, Schlii jak by ustabilizował formę co jeśli sobie nic wczesniej nie zrobi nastąpi, może wygrywać konkursy za konkursami nawet nie patrząc na skoki reszty.
 
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
Co sądzicie o wczorajszym skoku Schlierenzauera który skoczył 150,5 metra przeskoczył skocznie gdyby ustał kto wie czy dziś by nie był w szpitalu... Wina chyba leży po stronie osób które dopuściły do tego skoku bo chyba każdy widział że znakomicie wyszedł z progu a potem leciał i leciał.... Jakie jest wasze zdanie na ten temat :?:
To powinien być koniec Tepesa.

Oczywiście nie będzie,bo jakos tak się w Świecie porobiło ,że międzynarodowe federacje sportowe ,to delikatnie mówiąc &quot;kliki &quot;kilku kolesi,którzy na pasku sponsora i tv,robią co im(sponsorom i tv)się podoba.A sportowcy to tylko dodatek do biznesu.

pozdro
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja tak jak już mówiłem, zawodów nie oglądałem, jednak widziałem ten skok na YT ( po Rosyjsku &quot;Davaj Shliri Davaj &quot; ???? ) i co mogę powiedzieć ? Musiał mieć warunki jak każdy inny bo wątpię żeby miał jakieś mega wypasione... Oni musieli mieć na uwadze że Gregor jest w stanie oddać taki skok, ale skoro miał warunki porównywalne do poprzedników to go wypuścili a że Shliri ma petardy w nogach oddał taki skok :eek: Oglądając powtórki widziałem że On nawet skrócił ten skok, bo mógł jeszcze lecieeeeeeć przynajmniej z 4 a może nawet 5 m. jednak wtedy by lądował na płaskim :] I nie zgodzę się tutaj z Wami że to jest wina Tepesa ????
Aaaa i Dober czemu uważasz że wylądowałby w szpitalu ? Fakt, faktem daleki skok jednak watpie żeby mu się coś stało, były już skoki na dalsze odległości i skoczkowie ustawali takie skoki ????
pozdROWienia ????

EDIT: Chyba dyskusja się już nie rozkręci dlatego temat zamykam ???? Jakby ktoś chciał coś dopowiedzieć to niech napiszę PW to dam mu tą możliwość ????
Dziękuję za liczne odwiedzanie tematu i za analizy bo w porównaniu z pierwszym konkursem przepaść jest ogromna ???? Brawo chłopaki ???? Mam nadzieję że teraz będzie jeszcze lepiej !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom