>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Limit

P 0

piecykowski

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów. Przed chwilą chciałem puścić kupon na bet 365 wybrałem mecze postawiłem stawkę i kliknąłem na postaw zakład, jednak wyskoczyć komunikat coś o limitach i maksymalnie mogłem zagrać za kilka złotych. Jednak słyszałem, że limity są nakładane na graczy którzy &quot;ogrywają buka&quot;, a ja nawet nie wiem czy jestem na +.Co mam teraz zrobić? Za takie stawki nie opłaca się grać...:?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów. Przed chwilą chciałem puścić kupon na bet 365 wybrałem mecze postawiłem stawkę i kliknąłem na postaw zakład, jednak wyskoczyć komunikat coś o limitach i maksymalnie mogłem zagrać za kilka złotych. Jednak słyszałem, że limity są nakładane na graczy którzy &quot;ogrywają buka&quot;, a ja nawet nie wiem czy jestem na +.Co mam teraz zrobić? Za takie stawki nie opłaca się grać...:?
Idź do Pinnacle bo najlepsze kursy albo Unibet jesli szukasz czegos podobnego do 365
 
P 0

piecykowski

Użytkownik
Ok, dzięki za podpowiedź Konar, jednak chciałbym się dowiedzieć, dlaczego dostałem taki limit skoro na niego nie zasłużyłem?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Moze to limit tylko na konkretne wydarzenie? Nie obstawiales jakies 5 ligi koreanskiej czy cos w tym stylu?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Lub nie zalogowałeś się w miejscu ogólnodostępnym? Podejrzewam że nigdy nie dowiesz się w 100% dlaczego zostałeś zlimitowany, teoretycznie może być masa powodów a jedynie sam bukmacher wie który z nich przyczynił się do zlimitowanie Twojego konta...
 
P 0

piecykowski

Użytkownik
Logowałem się tylko na swoim komputerze i laptopie. Niższych lig nie obstawiam, więc chyba nic z tych rzeczy, jednak tego się nie dowiemy.
 
P 0

piecykowski

Użytkownik
Kurczę obstawiłem mecz ligi Bułgarskiej Beroe- Botiv Plowdiv na tych drugich bez remisu kurs 8. Chciałem puścić za dychę ale maksymalnie mogłem za 2.38 zł. Szkoda bo prowadzą po pzerwie 1-0. Chyba sobie odpuszczę takie granie bo to sensu nie ma.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Nie masz co pisać, bo support nic Ci nie powie/pomoże. Limit nakładany jest przez odrębny dział, mają swoje powody do limitowania, a support na każde pytania związane z limitem klepie niemal tą samą formułkę. Pozostało Ci się z tym pogodzić i jeśli bardzo zależy Ci na tym buku to założyć multi na kolegę. Albo zmienić bukmachera.
 
P 0

piecykowski

Użytkownik
Witajcie, napisałem znowu do support w sprawie tych limitów i odpisano mi następująco:&quot;Mogę wysłać Pana konto do sprawdzenia jeśli chodzi o proponowane stawki.Po sprawdzeniu skontaktujemy się z Panem droga mailową.&quot; uff czyli może coś z tego będzie, zobaczymy ????
 
B 66

brokers

Użytkownik
Ja wygrałem u nich 26 tysięcy, został naliczony limit. Single mogę zagrać za maks 40 zł a duble czy tam triple za 15 około. Czy jest szansa że ten limit zostanie kiedyś anulowany ? Czy zostaje mi kupno konta
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Nie cofna Ci limitu, załoz konto na kogos z rodziny najlepiej bo duzo oszustow sprzedjae teraz konto ostatnio ziomka oszukali
 
Do góry Bottom