>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limit

T 115

tomi5454

Użytkownik
Witam,
wie ktoś może dlaczego przy próbie postawienia zakładu mam:
Stawka zbyt wysoka
Przepraszamy, ale maksymalna dopuszczalna stawka wynosi 0.00zł.
Stawka na kuponie zostanie odpowiednio dostosowania.
Mimo że nigdy nie stawiałem dużych kwot..kiedyś może 50zł raz.
Pozdrawiam.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie uważasz że ze szczegółami dotyczącymi twojego konta lepiej podbić na czat bukmachera?
Kto tu będzie wiedział dlaczego bukmacher ci zlimitował konto...
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Witam serdecznie Panie Tomaszu,
Dziękuję za kontakt z Unibet!
Uprzejmie informuję, że w firma Unibet posiada limity na zakłady, tak samo jak wszyscy inni bukmacherzy na rynku. Są one niezbędne do funkcjonowania naszej strony, ażeby mieć możliwość oferowania naszym klientom najlepszych cen oraz serwisu. Pragnę zauważyć, że podstawowe limity na większość zakładów są generalnie dosyć wysokie, i co za tym idzie, ciężkie do osiągnięcia w codziennej, rozrywkowej grze.
Pozdrawiam,
Leon
Biuro Obsługi Klienta Unibet

Jednym słowem : Ż A Ł O S N E
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Oni w tym supporcie są za przeproszeniem niedoj*bani ;) Zero pomocy tylko bezsensowna formułka.
Czyli limit = ZERO i &quot;Uprzejmie informuję, że w firma Unibet posiada limity na zakłady, tak samo jak wszyscy inni bukmacherzy&quot;.
Unibet to syf był ostatnio potworny, ale czegoś takiego to nie wymyślili nawet w STS
 
M 0

makaleleeee

Użytkownik
To co teraz jak wypłacić? Kiedy Ci się to pojawiło? Czat oczywiście nie działa.
Niektore konta z powodu migracji ze Stan Jamesa mają taki problem, który wg.angielskiego supportu ma zostać rozwiązany w ciągu 2 dni. Nie wiem tylko co ma jedno do drugiego.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
no trochę bez sensu skoro moje konto nie migrowało a mam je już kilka lat ;) pojawiło się od razu po wpłacie i próbie postawienia kuponu
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mnie tez zlimitowali i teraz praktycznie jak chce cos u nich zagrac zawsze kazdy moj bet, kazda moja stawka idzie do weryfikacji przez centrale. Czasem sobie zaakceptuja a czasem odrzuca. Polecam gre u azjatyckiego bardzo szanowanego bukmachera Dafabet. Tam maja wysokie limity.
 
Do góry Bottom