>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Limity, limity ... limity

H 92

hagi

Użytkownik
Dawno temu gralem na siebie - i tak gowno ugralem, a limit dostalem
zalozylem u nich 1 wrzesnia znow konto na kogos innego, inne miasto itp i o dziwo przez poltora miecha pozwalali ladnie grac, nawet nisze pozwalali brac za ponad 100E za kazdym razem
Dzis zalozylem - zadna tajemnica - na brata, tyle, ze mieszka gdzie indziej - to mam limit na starcie parnascie euro na nisze
Tyle, ze jak bylo zakladane te konto 1 wrzesnia to weryfikowane bylo od razu przed graniem - moze dzieki temu buk jest spokojniejszy i pozwala Ci od poczatku grac za wiecej?
No i podstawowe pytanie i glownie o to mi chodzi - czy sa w stanie dojsc do tego, ze numer windowsa jest ten sam? Na poprzednim lapie mialem ten sam windows co zakladalem na nowy sprzet.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Pozwólcie, iż podepnę się pod ten wątek.
Przeczytałem wiele tematów na forum, jednak trudno o konkretne i stałe wnioski.
Sprecyzuję najprościej o cóż mi idzie.
Chciałbym obstawiać:
- walki bokserskie na wygraną danego zawodnika [lub remis - forma progresji ???? ], bez typowego hazardu w stylu: knockout w rundzie 4
- mecze pierwszej lub drugiej ligi piłkarskiej w Anglii, Niemczech w ramach progresji.

I moje pytania.
Czy internetowy book nałoży na mnie limity - przewidywalnie jakie i po jakim czasie?
Czy jeden lub drugi styl gry jest przez booków szczególnie rugowany?
Którzy bookmakerzy internetowi nie nakładają limitów lub dają je najrzadziej i przy jakich kwotach/wygranych, jakiej częstotliwości obstawiania?

To wydają się być kluczowe pytania, trudno jednak odszukać na nie odpowiedzi na forum.
Proszę o wskazówki.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Za granie 1 czy 2 ligi angielskiej czy niemieckiej nikt cie nie zlimituje. A jak zobacza ze grasz progresja to ci moga jeszcze zwiekszyc limity jak ci braknie ????
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Banglard, piszesz poważnie czy żartujesz?
Może piszesz o grze progresją, lecz bez realizacji celu - wygranej przy kolejnym obstawieniu remisu, gdzie typer wymięka ze środkami po 9-12 kolejkach ze względu na brak środków i upragnionego wyniku. Jeżeli zaś przyuważą, iż progresja w wykonaniu obstawiającego prowadzi, wcześniej czy później, do jego wygranej, to chyba winni ukrócić takiego nierentownego klienta?
Jak to w końcu jest?
 
B 30

banglard00

Użytkownik
To nie ma znaczenia czy progresja z celem czy bez. Na bet365 nie ma praktycznie opcji zeby cie zlimitowali za granie 1 ligi angielskiej czy niemieckiej. Mozesz grac ile chcesz i duze kwoty. Kilkadziesiat tysiecy zlotych wrzucisz bez problemu.
Jak chcesz buka co cie nigdy nie zlimituje to Sbobet i na lige angielska okolo 30000$ na bet na handicapy azjatyckie i na over/under.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
To nie ma znaczenia czy wygrywasz czy przegrywasz, liczy sie co grasz. Zagrasz 1-3 bety po 2000€ z niszowych lig na bet365 i gwarantowany limit. Nawet jak bedziesz na tych meczach na minus. Zagrasz 10 betow z 1 ligi angielskiej po 2000€ i wygrasz 8 i raczej nigdy nie dostaniesz limitu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Dzięki za porady.
Czy do Pinnacle i Sbobet warto dodać jeszcze jakiegoś booka, który nie będzie limitował i uchodzi w środowisku za pozycjonującego się w zakładach na większe kwoty?
Jak pod tym względem wypada William Hill?
W zakładach koncentrowałbym się na boksie - single, ogólnie - wygrana danego pięściarza, nie zaś tko/ko w tej a tej rundzie, może także progresja na remis (zakres: ok. 20-30 walk w roku, kursy na draw oscylują w przedziale 15-33).
Progresja - piłka nożna i hokej, najpopularniejsze ligi.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
W wątku dotyczącym Pinnacle, przy niszowych sportach, a za taki niektórzy uznają boks, przeczytałem o limitach:
Takich stawek nigdy nie testowałem ale na niszowych sportach gdzie limity były ok 400 zl to 5x400 zagrałem bez zadnego problemu, tylko ze kurs za każdym razem był niższy.
Jeszcze co do tego limitu to nie znaczy on ze mozesz postawic max 2500 tylko ze mozesz wygrac 2500.Np. przy kursie 1.5 max stawka to 5000.
W innym poście dot. Pinnacle typerzy mówią o limicie 145zł na rozgrywki hokejowe.
Zamierzałem stawiać kwoty większe niż maksymalna stawka wspominana w powyżej cytowanym poście.
Co sądzicie o Betsson w kontekście moich założeń obstawiania?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Aby dostać limit musisz regularnie wygrywać przez dłuższy czas. W większości limitują po wygraniu około 20-30tys zł.
Jakoś dziwnie czytałem przypadki że limitowali po paru zakładach.
Ogolnie to limitują po to własnie zeby ukrucić granie surbetów albo progresji.
Wygrana nie ma nic do rzeczy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W Betssonie jak chcesz co malo popularnego to i za 200zl jest problem i proponuja, zeby poczekac 15 minut i albo zaakceptuja albo nie, albo proponuja jakas stawke mniejsza i pozostala kwota idzie do oceny buka czy przyjac czy nie.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Boxing czy ty tego nie rozumiesz ze nikt cie nie zlimituje za granie ligi angielskiej nawet jak wygrasz 100k?
A Sylwek tez pisze bzdury ze buki limituja za granie progresji.
Co do boksu to na duze gale postawisz spokojnie kilkadziesiat tysiecy. A jak chcesz mniejsze gale to po prostu poczekaj na oferte i zobacz jakie buki maja i na kilku tez wrzucisz cos. Nie musisz grac na jednym buku, co to za problem wplacic? Zajmuje to 1 minute.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f149/pinnaclesports-6366-78.html#post4898973 - z wypowiedzi Majkela92 wynika jasno, że limit na najbliższe duże walki bokserskie w Pinnacle jest ok. 4 tys. zł, czyli niewiele ponad 1 tys. $. Inny Użytkownik tego forum wskazał mi podobne limity, po dokładnym sprawdzeniu, zatem coś jest na rzeczy...
Wiem, iż mogę grać w kilku bookach jednoczesnie, ale chciałbym wyselekcjonować tych, którzy nie dadzą zaraz śmiesznych limitów. Na chwilę obecną mam Pinnacle (choć powyższe limity na boks osłabiają) i Sbobet.
 
B 30

banglard00

Użytkownik
Boxinng zaloz konta na pinacle, bet365, willam hill, sbobet i nic wiecej nie kombinuj. A jak sie okaze przypadkiem ze jakis inny buk ma jakas gale to prostu mozesz wtedy tam zalozyc.
Na becie+wh spokojnie zagrasz za kilka tysiecy dolarow na duze gale.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Pinnacle nie ustawia limitów na graczach tylko na ustawia limity na poszczególne zdarzenia czy linie. Logując sie zawsze można sprawdzić &quot;na sucho&quot; ile przyjmą na interesujący nas bet. Nie wiem dokładnie ale czasem też jest tak że jak kurs się zmieni (spadnie) to możesz zagrać jeszcze raz ten sam bet od nowa.
Jest kilka buków bet365, matarhonbet czy 188bet którzy po zalogowaniu mają opcje aby pokazać ile przyjmą na dany bet więc można sobie bez problemu posprawdzać co i gdzie za ile można zagrać. Większość buków jednak limituje konta indywidualnie, na WH jak przekroczysz limit to od razu dostajesz info że przekroczyłeś maksymalną stawkę albo że zakład jest przesyłany do tradera w celu ręcznego zatwierdzenia, na ogół jest on odrzucany.
Co do grania lig angielskich to nigdzie nie powinno być problemu, najlepsze jest chyba betfair przyjmą setki tysięcy złotych i mają najwyższe kursy. Co do grania progresji na te ligi również nie powinno być problemu, to są właśnie ulubieni gracze bukmacherów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom