>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Limity stawek u bukmacherów internetowych

kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
Nie rozumiem problemu. Jak ktoś tak dobrze typuje że może wygrywać kosmiczne pieniądze i boi sie limitów to opuszcza bukmacherów i przechodzi na giełdę zakładów np. betfair gdzie żadne limity mu nie grożą i może trzepać sałatę bez ograniczeń.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie rozumiem problemu. Jak ktoś tak dobrze typuje że może wygrywać kosmiczne pieniądze i boi sie limitów to opuszcza bukmacherów i przechodzi na giełdę zakładów np. Betfair gdzie żadne limity mu nie grożą i może trzepać sałatę bez ograniczeń.
Nie rozumiesz problemu bo zapewne ograniczasz się do mocno popularnych dyscyplin i rozgrywek. Ktoś kto gra mniej popularne dyscypliny jak np. tenis stołowy, lekkoatletyka, żużel, piłka plażowa czy nawet siatkówka, hokej to Betfair go nie bardzo obchodzi. Jeśli są rynki (najważniejsze imprezy) to jedynie podstawowe i ze słabą płynnością. Gra na zakładach nie ogranicza się wyłącznie do piłki nożnej, tenisa itp. Co z tego, że na Betfair nie ma limitów skoro oferta na mecze siatki to tylko główne turnieje z rynkami 12 z jakąś sensowną płynnością. Bo o innych rynkach typu handicap setowy, punktowy już trudno spotkać a jak są to płynność marna. Może następnym razem jak ktoś napisze, że nie rozumie problemu limitów zastanowi się szerzej nad tematem.
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
wlasnie dostalem limit na 1100 na betssonie a dalem 1400 i 300 mialem do recznej akceptacji to odrzucili a oskubalem ich juz na pare tysiecy mam nadzieje ze po paru innych meczach nie dostane nizszych limitow bo nie chce mi sie grac za takie mniejsze stawki. Co do pinnacle i betfair nie ma tak tych meczy pilki nozej ktore ja stawiam :-( na sts czy w fortunie mozna dawac duze stawki ?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Chyba przez przypadek dwa 0 za dużo Ci się napisało. Ja ich wcale nie ograłem na tysiące ba wątpię że w ogóle ich ograłem a mogę na dzisiejszą ligę francuską dać 70 zł( i nic ponadto nie zaakceptowali) a np na wczorajszą 2 holenderską całe 12 zł. Więc coś tu się nie zgadza.O teraz na Polską ligę za całe 40 pozwolili zagrać.
 
zaps 7

zaps

Użytkownik
nic mi sie nie pomylilo bez jaj zeby 10 zloty bylo mozna dawac ja dalem te 1100 na lige 4 wiec nie mam pojecia czemu na lepsze ligi odemnie masz 10zl ???? mam wsumie konto z dobre 3 lata kiedys tez gralem po pare tysiecy i problemow z tym nie mialem jedynie tez ostatnio stawialem jakis mecz to np. byla blokada na sam mecz to max 300 moglem dac bo z tego co wiem stawki na ten mecz byly grube wiec buki sie baly ze to ustawka i nie chcieli za duzo stracic
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
ja dalem te 1100 na lige 4
i masz odpowiedź. to nie żaden limit nałożony na Ciebie tylko limit na dane zdarzenie.
W Tobecie też naszych IV Lig czy Okręgówek za kwoty over 250-300zł się nie pogra. Może czasami jakieś wyjątki się zdarzą, gdzie mają dobrego oddsmakera, ale jeden trafiony dobry kurs i wtedy można się nabawić limitu na konto
 
panczas 117

panczas

Użytkownik
A ja mam takie pytanie:
Kiedyś w expekcie chciałem postawić za 1000 PLN i przyjęli mi tylko 750 a resztę dopiero musieli zaakceptować (i zaakceptowali). Niedługo być może przeprowadzam się do GB i będę chciał grać w GBP. Czy gdybym postawił np. 200 GBP to potraktowali by to tak samo jak tamte 1000 PLN (w przeliczeniu 200 GBP to właśnie ponad 1000 PLN). Czy może w innych walutach to inaczej działa?
 
favago 69

favago

Użytkownik
A ja mam takie pytanie:

Kiedyś w expekcie chciałem postawić za 1000 PLN i przyjęli mi tylko 750 a resztę dopiero musieli zaakceptować (i zaakceptowali). Niedługo być może przeprowadzam się do GB i będę chciał grać w GBP. Czy gdybym postawił np. 200 GBP to potraktowali by to tak samo jak tamte 1000 PLN (w przeliczeniu 200 GBP to właśnie ponad 1000 PLN). Czy może w innych walutach to inaczej działa?
Wszystko zależy od wydarzenia, jakie chcesz obstawić. Generalnie potraktowaliby to tak samo.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Chodziło wówczas o Premier League, Arsenal - Everton.
Nieważne w jakiej grasz walucie, limity w przeliczeniu będą takie same, jeśli grasz za stawki w okolicach 1 tys zł , to nie polecam Gamebookers ,tam limity są niestety dość niskie , ligę angielską ( jako duży rynek) to jeszcze można pograć ,ale taką np. siatkówkę już nie bardzo (limity ok 200zl...).
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
A jak na dzień dzisiejszy wyglądają limity w betsafe ?
Grając za 100 zł troszkę od nich wypłaciłem ale teraz chcę grac za tysiaka glownie tenis i piłkę i jestem ciekaw czy wypłacając około 3 koła w miesiącu można wyłapac limit
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
A jak na dzień dzisiejszy wyglądają limity w betsafe ?
Grając za 100 zł troszkę od nich wypłaciłem ale teraz chcę grac za tysiaka glownie tenis i piłkę i jestem ciekaw czy wypłacając około 3 koła w miesiącu można wyłapac limit
napisałem Ci wczoraj w twoim temacie, czego wiecej chcesz?
wyplacisz jeden raz 3000 i dostaniesz limit
 
A 44

ab178

Użytkownik
W zależności od buka. U części zobaczysz limit przed postawieniem zakładu (Bet365, Marathonbet, Panbet, Pinnacle, 888sport , Bluesq, 188bet , Unibet, Vivaro...), u części nie zobaczysz limitu, dodatkowo są buki przyjmujące tylko część stawki (Expekt). Są też buki gdzie możesz sprawdzić limit stawiając jakąś dużą kwotę, której system nie przyjmie ale wyświetli informacje jaki masz dopuszczalny limit.
 
A 44

ab178

Użytkownik
Tak. Wpisz jakąś 5 cyfrową kwotę, której system oczywiście nie przyjmie ale zwróci komunikat z maksymalną wysokością stawki. W Gamebookers jest taka możliwość. W PartyBets zapewne też.
 
G 0

graczbet365

Użytkownik
limity bet365
najwieksze mozliwosci dawal bet365. max stawki to ponad 10000 zl ale wystarczy jeden wygrany zaklad i limit gwarantowany do tego dochodzi opoznienie czasowe. ja zaczynajac grac na becie stracilem 100000 zl buk pozwolil grac mi przez dluzszy czas z tego wzgledu ze bylem mocno na minusie. Przez ten okres wyciagnalem wiele wnioskow, opanowalem metody gry gdzie zaden buk nie mial zadnych szans. Przez okolo 6 miesiecy bylem na plusie okolo 100000 zl wtedy dopiero zobaczylem limity do tego opoznienie czasowe jak wspomnialem wczesniej. Teraz zakladajac konto na kogos z rodziny czy znajomego nie ma szans na gre maja taki system rozpoznawania ze w momencie wplaty na konto bet365 robia limit bez postawienia 1 zakladu. pokazalbym historie moich zakladow ale i tak nikt nie uwierzy za jakie stawki mozna grac. Kto troche gra to wie. pozdrawiam
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Teraz zakładając konto na kogoś z rodziny czy znajomego nie ma szans na gre maja taki system rozpoznawania ze w momencie wpłaty na konto Bet365 robia limit bez postawienia 1 zakladu.
Ciacha + zmienne (inne) ip , powinno pomóc ;)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
pokazalbym historie moich zakladow ale i tak nikt nie uwierzy za jakie stawki mozna grac. Kto troche gra to wie
No jak pokażesz historię to będzie łatwiej uwierzyć w metody dzięki którym &quot;żaden buk nie ma szans&quot;.
 
Do góry Bottom