>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity stawek u bukmacherów internetowych

mikex 36

mikex

Użytkownik
w Expekt dostalem limit na 2zl, po dwoch kuponach na 400zl (wygranych po kursie 2.1). Takze Expekt dla mnie byl blyskawiczny i jeszcze problem z wyplaceniem kasy robia (vide foto z dowodem, rachunki itp itd..). Unibet ma limity ale dosc wysokie, na bet365 mam limit ale na live go nie ma ;) Dla mnie, na single najlepszy jest Pinnacle
 
L 0

lucja

Użytkownik
U mnie również podobne problemy się pojawiły już po jednym wygranym zakładzie w expekt. Foto z dowodem przy twarzy oczywiście też...
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zapytać w jakim buku aktualnie z bogatą ofertą pogram sobie na live gdzie na luzie powinni mi przyjąć stawki rzędu 2000-3000 PLN? Jestem troszeczkę zielony w tym temacie, bo na jakiś czas wypadłem z gry. Z góry uprzedzam, że odpada tutaj bet365, więc coś poza tym proszę. Unibecik też narzuca tutaj duży rygor jeśli chodzi o zakłady live. Proszę tylko nie podawać mi przykładu Pinnacle, ponieważ nie posiada on szerokiej oferty.
Wiadomo, że po czasie mnie mogą zlimitować, ale chodzi mi o jednorazowe założenie konta i zagranie 3-4 zakładów.
Czy np. w DOXXbet powinni na wstępie nie robić problemów z tego typu stawek? Podkreślam, że chodzi tutaj głównie o live, bo przed spotkaniem raczej nie ma problemu z zagraniem czegoś za taką kwotę.

Proszę o odpowiedź. ;)
p.s. zależy mi jeszcze na tym, żeby to był buk w którym pogram złotówkach, a nie w Euro.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zapytać w jakim buku aktualnie z bogatą ofertą pogram sobie na live gdzie na luzie powinni mi przyjąć stawki rzędu 2000-3000 PLN? Jestem troszeczkę zielony w tym temacie, bo na jakiś czas wypadłem z gry. Z góry uprzedzam, że odpada tutaj bet365, więc coś poza tym proszę. Unibecik też narzuca tutaj duży rygor jeśli chodzi o zakłady live. Proszę tylko nie podawać mi przykładu Pinnacle, ponieważ nie posiada on szerokiej oferty.
Wiadomo, że po czasie mnie mogą zlimitować, ale chodzi mi o jednorazowe założenie konta i zagranie 3-4 zakładów.
Czy np. w DOXXbet powinni na wstępie nie robić problemów z tego typu stawek? Podkreślam, że chodzi tutaj głównie o live, bo przed spotkaniem raczej nie ma problemu z zagraniem czegoś za taką kwotę.

Proszę o odpowiedź. ;)
p.s. zależy mi jeszcze na tym, żeby to był buk w którym pogram złotówkach, a nie w Euro.
DOXXbet akurat bardzo szybko limituje wiec tam nawet tych 4 nie zagrasz za taka stawke, ja bym sprobowal Betsafe / Betsson moze sie uda
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
DOXXbet akurat bardzo szybko limituje wiec tam nawet tych 4 nie zagrasz za taka stawke, ja bym sprobowal Betsafe / Betsson moze sie uda
Tam też względnie szybko go zlimitują.
Wszystko zależy od tego jakie dyscypliny kolega chce grać i jakie ligi. Czym bardziej komercyjna, tym łatwiej postawić tam duży hajs, bo rynki są płynne, kasy dużo, więc buk będzie do przodu, bo po prostu skorygują sobie kurs i odbiją.
Do grubego grania polecam Sbobet, ale tam akurat nie ma polskiej waluty. Moim zdaniem do live jest on najlepszy.
Oferty lepszej niż w Bet365 nie znajdziesz nigdzie.
DOXXbet absolutnie omijaj. Są problemy, mają niski ranking, sporo problemów i zażaleń ze strony userów.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
ja nie mialem limitow w DOXXbet a gralem grubo i nie zauwazylem nawet
Chyba ze teraz bo teraz rzadko maja najlepsze kursy ale bardzo pozytywna opinia
Troche chyba wyplaty za dlugo ida nie wiem jak Wam taki Ladbrokes, bet365 czy Betfair bije ich na glowe pod tym wzgledem
Numer 1 biorac pod uwage limity, wielkosc stawek, marze i oferte i elastycznosc i mozliwosc klejenia kuponow jest 5Dimes. Normalnie to Pinnacle ale u nich nie zawsze daa sie skleic kupon. 5dimes to klasa sama w sobie, dla US Sportowcow lepsze pinnacle chyba jednak
Fajny jest tez betway, chyba mam 20-30 wyplat a zero limitow.
Zdecydowanie odradzam - limity po jednym meczu:
- Coral, Sportingbet - ta pseudofirma nie powinien nikt o nich slyszec, nie wiem czemu ktos to dziadostwo bierze pod uwage.
- Paddy Power, Boylesports - szmelc totalny szkoda zachodu

Ladbrokes tez OK ale maja fatalny layout strony, meczu na pilke pozaangielska nie znajdziesz ze strony glownej ale trzeba przez wyszukiwarke - kpina!
 
F 47

fabrykakasiory

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zapytać w jakim buku aktualnie z bogatą ofertą pogram sobie na live gdzie na luzie powinni mi przyjąć stawki rzędu 2000-3000 PLN? Jestem troszeczkę zielony w tym temacie, bo na jakiś czas wypadłem z gry. Z góry uprzedzam, że odpada tutaj bet365, więc coś poza tym proszę. Unibecik też narzuca tutaj duży rygor jeśli chodzi o zakłady live. Proszę tylko nie podawać mi przykładu Pinnacle, ponieważ nie posiada on szerokiej oferty.

Wiadomo, że po czasie mnie mogą zlimitować, ale chodzi mi o jednorazowe założenie konta i zagranie 3-4 zakładów.

Czy np. w DOXXbet powinni na wstępie nie robić problemów z tego typu stawek? Podkreślam, że chodzi tutaj głównie o live, bo przed spotkaniem raczej nie ma problemu z zagraniem czegoś za taką kwotę.


Proszę o odpowiedź. ;)

p.s. zależy mi jeszcze na tym, żeby to był buk w którym pogram złotówkach, a nie w Euro.
nie ma takiego buka
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Taka refleksja mnie naszła,gdy kolejny z buków nałożył mi limity do 200 zł max stake:
Jeśli regularnie jest się na plus to limitów nie otrzymamy tylko i wyłącznie w Pinnacle.
I pytanie:
Z buków azjatyckich czy ktoś jest w stanie śmiało polecić jakiegoś który nie zlimituje po ugranie kilku tysięcy euro?
 
wisnia90 0

wisnia90

Użytkownik
Taka refleksja mnie naszła,gdy kolejny z buków nałożył mi limity do 200 zł max stake:
Jeśli regularnie jest się na plus to limitów nie otrzymamy tylko i wyłącznie w Pinnacle.
I pytanie:
Z buków azjatyckich czy ktoś jest w stanie śmiało polecić jakiegoś który nie zlimituje po ugranie kilku tysięcy euro?
Sbobet, ibcbet zwane teraz maxbet(tutaj rejestracja tylko przez agenta/brokera). Praktycznie wszystkie buki azjatyckie, które współpracują z brokerami.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Taka refleksja mnie naszła,gdy kolejny z buków nałożył mi limity do 200 zł max stake:
Jeśli regularnie jest się na plus to limitów nie otrzymamy tylko i wyłącznie w Pinnacle.
I pytanie:
Z buków azjatyckich czy ktoś jest w stanie śmiało polecić jakiegoś który nie zlimituje po ugranie kilku tysięcy euro?
Tylko i wyłącznie w pinn i sbobet. Dafabet i 188bet już limitują, ale trzeba sporo wygrać.
Dafabet ma matkę IBC, gdzie można grać przez pośredników bez żadnych limitów.
188bet ma klona Singbet, ale to są jednak złodzieje. Reklamują się jako kolejny buk dla zawodowców a robią zwroty i nie wypłacają kasy.
 
Do góry Bottom