>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity stawek u bukmacherów internetowych

B 0

bojan

Użytkownik
Pinnacle jest głównie nastawione na sporty amerykańskie, ale czegoś tu nie rozumiem, oni nie przyjmują zakładów od Amerykanów, więc głównie grają tu Europejczycy a oni europejską piłkę pozwalają grać tylko single.

Może mi ktoś powiedzieć bo sporo buków nie przyjmuje zakładów od Amerykanów, czemu ??
 
G 46

ghs

Użytkownik
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czyli jak bym chciał zagrać np. za 5 tys to gdzie najlepiej próbować?
Beznadziejnie zadane pytanie, które dla mnie pokazuje, że nie bardzo się orientujesz w tym o co pytasz... A Twoje pytanie jest czysto teoretyczne.
Za 5000 swobodnie zagrasz prawie wszędzie mecz kopaczy typu Liverpool Vs. Machester United.
Ale jakiś mecz kopaczy z ligi w Bośni i Hercegowinie pewnie żaden buk Ci nie przyjmie za 5000 ( pomijając że znam chyba tylko 2 buki co mają w ofercie tę ligę).
Pytanie powinno być sprecyzowane. A na moje to co pytasz jest to czysto teoretyczne pytanie...
Limity są różne dla różnych dyscyplin, lig, nawet poszczególnych meczów...
 
B 0

buzek78

Użytkownik
Podziel na kilka części np10 i zagraj po 500zł u 10buków. Nie powinieneś mieć problemów.
heh też tak myślałem a na myśli mam np. mecz kwalifikacji MŚ Mauritania - Rwanda 2 dobrze że mam dożo kont internetowych to jest najważniejsze ????
ps wiem głupio zadane pytanie śpieszyłem się wybaczcie;)
 
kuki9 0

kuki9

Użytkownik
w bet-at-home na livesupport dopytalem sie co do limitow stawek

napisali ze ogolnie nie maja limitow, jesli jest jakis problem to kaza kontaktowac sie z livesupport. Napisali takze ze taka twarda stawka na 1 zaklad to max równowartość 20 000 euro, z tym że jest tygodniowy limit 100 000 euro
 
N 0

niechudy

Użytkownik
10bet brak
Bet365 9PLN
Betclick 20PLN
Betsson 90PLN
Betway brak
Bwin brak
Centrebet brak
Expekt brak
Gamebookers nie gram
Pinnacle brak
Sportingbet 42PLN
Unibet brak
Interwetten 30euro
Bet-at-home brak
DOXXbet brak
BetGun 100PLN
Jetbull 216PLN
Bluesq nie gram
Boylesports nie gram
Cashpoint nie gram
Eurobet brak
Mybet brak (3mecze trzeba grać)
BetBoo nie gram
BetExperience.com nie gram
Internet1x2 nie gram
Winunited nie gram
Stryyke 10 euro
888sport nie gram
Betfair nie gram
Betdirect 5 euro
Betsafe 3eur
Scandic 100 PLN
Betklass nie gram
Goldvictory brak (3mecze trzeba grać czasami)
Zedbet 190PLN
Ale pewnie jeszcze sie troche pozmienia za jakis czas i gdzie wtedy grać ? Moze ktos gra u azjatów takich jak 188bet 12bet mansion ? lub innych to niech napisze....co poleca. Tylko ze z nimi to może być róznie zeby nie znikneli...
 
E 0

erni

Użytkownik
Limity muszą być ponieważ w innym przypadku firmy bukmacherskie by upadły, przecież gdyby goście mający yieldy po 20% mnożyli swój kapiatał geometrycznie to grający pociągi po 2 zł nie byli by w stanie ich oraz buków utrzymać. Że limity niskie i przyznawane szybko to już inna sprawa.
 
H 0

ht-fl-99

Użytkownik
nikt za bardzo nie napisal o Betsson. Grałem tam kiedys. nie wiem czy maja z gory ustalone limity, ale napewno daja indywidualne.. mi kiedys dali 19zł z groszmai co wydalo mi sie smieszne.. masa problemow jest u nich.. jak sie cos wygra to daja wlasnie takie smieszne limity i dodatkowo dzwonia po 5 razy w ramach weryfikacji konta.. takze jesli ktos chce tam cos ugrac to nie polecam..
 
libra 0

libra

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, ostatnio chciałem zagrać na Unibet spotkanie z kursem 30 zł, ale gdy wpisałem stawkę 100 zł i zaakceptowałem to pokazał mi się komunikat, że maksymalna stawka na to spotkanie to 12 zł z groszami. Dlaczego nie mogłem tego zagrać za większą kasę? Limitów żadnych na mnie nie nałożyli bo dopiero zaczynam tam grać.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, ostatnio chciałem zagrać na Unibet spotkanie z kursem 30 zł, ale gdy wpisałem stawkę 100 zł i zaakceptowałem to pokazał mi się komunikat, że maksymalna stawka na to spotkanie to 12 zł z groszami. Dlaczego nie mogłem tego zagrać za większą kasę? Limitów żadnych na mnie nie nałożyli bo dopiero zaczynam tam grać.
w regulaminie napisali:
&quot;# Jest zawsze przyjmowany według uznania Unibetu; i
# Kwota Zakładu może zostać ograniczona według uznania Unibetu.&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam takie pytanie, ostatnio chciałem zagrać na Unibet spotkanie z kursem 30 zł, ale gdy wpisałem stawkę 100 zł i zaakceptowałem to pokazał mi się komunikat, że maksymalna stawka na to spotkanie to 12 zł z groszami. Dlaczego nie mogłem tego zagrać za większą kasę? Limitów żadnych na mnie nie nałożyli bo dopiero zaczynam tam grać.
Na każdy rynek w meczu są limity. Z reguły największe na 1x2. Ale jeśli chciałeś coś zagrać po kursie @30 to domyślam się, że to był rynek z mocnym limitem. Jakiś &quot;mało chłonny&quot; rynek.
Dla przykładu mogę Ci pokazać, że dla rynku HT/FT w CB dla kursu ok. 30 limit był taki, że nie spodziewałem się... Na rynku 1x2 to 263 zł łyknęli by jak dziadek gorącą kluchę. Ale tutaj już wietrzyli wałek... to i mi kupon odrzucili.
UB w ogóle ma małe limity. Po pewnym czasie już nie da się tam grać.

A podobno w tym buku można grubiej pograć piłkę nożną... :]
Edit: Nie będę tłumaczył czemu usunąłem dane meczu itd.
 
S 0

starosta

Użytkownik
oczywiście poczekali do zakończenia meczu, nie?
Draństwo.

Jeśli chodzi o mecz to chyba sie domyślam co to mogło być..:jezora:
Gdzieś mi on przemknął ukradkiem ????
 
format1988 0

format1988

Użytkownik
Mógłby mi ktoś zaproponować bukmachera który nie nakłada takich limitów, nie robi problemów przy wypłacie gotówki, i ma dość obszerna ofertę na piłkę nożną i koszykówkę które można grać w ako (Pinnacle Sports odpada :/) Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo wiem czemu pinnacle odpada... Na pewno byś mógł tam pograć.
Trudno Ci wskazać buka u którego można pograć bez limitów piłkę nożną i koszykówkę.
Każdy buk ma jakieś limity.
Jedynie limitów nie znajdziesz na giełdzie betfair. Piłkę nożną można ładnie pograć bo rynek chłonny. Koszykówkę też.
Poza tym zawsze pozostaje ważne pytanie. O jakie limity/sumy chodzi?
 
Do góry Bottom