>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity u Bukmacherów Internetowych

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
zależy u jakich i za jakie stawki grasz ;p jak będziesz cały czas grał za 10 zł to nie musisz o to się martwić ????
 
R 0

ricardo-oliveira

Użytkownik
To zalezy od bukmachera.Expekt,Bet365,Unibet cz Bwin czyli najbardziej komercyjne buki tylko robią szum wokół siebie przez marketing i oferte.A jeśli wyciągniesz od nich pare ładnych złotych to nałoża limity i nie będzie gry. Wątpie cz w którymś z tych buków można by było zagrać np singla za 30k po kursie powiedzmy 3.00.Możliwe że raz ,dwa by sie udało ale jeśli by sie te dwa razy wygrało limity pewne.
Jeszcze istnieją limity dla tzw speców od określonych dyscyplin mających dobrą skuteczność.Zaptaj Jaqcuesa za ile może max puścić żużel albo Filipa za ile mu dadza posłać siatke.
Pinnacle, betfair, centrebet czy kilka innych to są poważniejsze firmy u których można posłąć singla za nawet kilkadziesiąt tys zł .
 
G 46

ghs

Użytkownik
Słyszałem opinię, i moja praktyka to potwierdza, że na live można dużo więcej pograć bez limitów. A może miałem po prostu szczęście ;)
 
K 2

kastol

Użytkownik
moze ktos z was wie jak limity wygladaja u partouche, ja mam u nich konto i zawsze maksymalna stawka na wieszkosc lig wynosi max ok 64usd, pisalem do nich mowia ze czym blizej spotkania stawka ta maleje. Nie wiem zcy to prawda u mnie bez znaczenia czy stawiam dwa dni przed meczem czy godzine zawsze jest 64usd. Wiecie jak to u nich wyglada?
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
na live sie gra bez limitów ale wtedy trzeba mieć już wtyk
tzn znać gościa, który siedzi przed klawiaturą w firmie bukmacherskiej i decyduje o nałożeniu limitu?:-D

jeśli nie, to nie wiem kto oprócz Ciebie skorzysta na tym, że możesz skosić na live bukmachera w grze dużymi stawkami, bo chyba nie bukmacher?
 
K 0

kris7777

Użytkownik
A w jakich kwotach oscyluje taki limit? W praktyce jeszcze nie mialem z tym do czynienia i chce wiedziec czy jest to kwota kilkudziesieciu zl czy kilka tysiecy zl

Pozdrawiam;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Było o tym sporo na forum...
Dałbym Ci link do tematu... ale dyskusja była na żenującym poziomie. Niestety i ja tam pierwszy raz (oby ostatni) uległem emocjom.
Zależy od buka.
Zależy czasami czy single czy akumulowane. Zależy czy live betting czy normalnie. Generalnie buki robią co chcą...
O to moje screeny z bwina:


To stare screeny bo noweych mi się nie chce robić.
A tutaj bardzo świeże. Na innym forum poruszyłem ten temat bo u Nas na forum nie ma tematu o tym buku.
Buk fonbet, w ekspresowym czasie dali mi limit 5E.

Napisałem dlaczego mam limit 5E gdy mój kolega może to grać za 150 Funtów
dostałem odpowiedź.

Tylko proszę tym razem bez napinki jak niektórzy w ostatnim temacie gdzie wypowiedziałem się na temat limitów...
 
M 0

m4rian

Użytkownik
Ja mam kilka pytań... (proszę o wyrozumiałość ???? )
1. Kiedy grozi mi to że &quot;założą&quot; mi jakiś limit?
2. Jakie firmy nie mają żadnych lub jakiś większych limitów (poprostu gdzie limitów jest najmniej ???? )
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Było kilka tematów na forum na ten temat...
opcja szukaj.
Na szybko:
ad.1 jak Twój bilans konta będzie na sporym plusie, czyli z reguły po wypłacie/ wypłatach z buka,
Na ad. 2 znajdziesz na forum.
 
M 0

m4rian

Użytkownik
Czyli jak np wpłaciłem 30 a po kilku miesiącach (teoretyczne :p ) wypłace 2, 3 tys zł to mogą to założyć...?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To wszystko zależy od buka...
Myślę, że fonebbetem byłoby pozamiatane...
Ja tam pograłem lekko
3 zakłady po 50E, jeden zakład za 100E. Wszystkie trafione, 4 wypłaty, bo wpłacałem kasę jak widziałem dobry zakład, po wygraniu wypłata. Czyli wyjąłem od nich coś ~250E na czysto i już mogę grać ( na tym koncie ;) ) za 5euro każde zdarzenie...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
BAH to jest ciekawy przypadek... tam z limitami właściwie nie ma problemu...
Ale tylko samobójcy tam grają regularnie. Albo bardzo bogaci ludzie którzy lubią tracić kasę... Bo kursy mają w 90% gorsze od konkurencji. Duża marża. Co sprawia że na dłuższą metę jesteś po prostu stratny. A tym bardziej jeśli ktoś gra za większe pieniądze.
Co to znaczy zablokowali? Jak zablokowali? Za co? Nie bardzo rozumiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom