>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity w bukach naziemnych

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A co na ten temat mówią regulaminy tych firm w których grasz przez neta oraz co o tym piszą inni użytkownicy tam grający - bo obie te firmy mają tu na forum swoje oddzielne wątki?

Na FB powszechnie znane są Twoje chorobliwe przypadłości : skrajne leserstwo + wstręt do czytania , ale może w końcu się się przełam...

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 0

keykey

Użytkownik
W Toto-mixie masz limit 1000zł, w STS możesz postawić tak, żeby maksymalna wygrana nie przekroczyła 50000, ale jest jedno ale. Jak będziesz chciał postawić na dużą kwotę to pracownik będzie dzwonił i pytał o pozwolenie czy może przyjąć ten kupon. Ja mam podobne pytanie. Skoro w Toto-mixie mamy limit 1000zł. To jak np. chcę postawić 2400 zł , a że mam w mieście dużo punktów to jak wyśle 3 takie same kupony po 800 zł w 3 różnych punktach to nic mi nie zrobią? Wypłacą normalnie jak wejdzie?
 
K 4

kuras92

Użytkownik
W Toto-mixie masz limit 1000zł, w STS możesz postawić tak, żeby maksymalna wygrana nie przekroczyła 50000, ale jest jedno ale. Jak będziesz chciał postawić na dużą kwotę to pracownik będzie dzwonił i pytał o pozwolenie czy może przyjąć ten kupon. Ja mam podobne pytanie. Skoro w Toto-mixie mamy limit 1000zł. To jak np. chcę postawić 2400 zł , a że mam w mieście dużo punktów to jak wyśle 3 takie same kupony po 800 zł w 3 różnych punktach to nic mi nie zrobią? Wypłacą normalnie jak wejdzie?
Oczywiście,że tak.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
&quot;jak np. chcę postawić 2400 zł , a że mam w mieście dużo punktów to jak wyśle 3 takie same kupony po 800 zł w 3 różnych punktach to nic mi nie zrobią? Wypłacą normalnie jak wejdzie? &quot;


Wypłacą - z tym tylko , że zanim dotrzesz do tego 3. punktu , to kurs/ako będzie już inny ???? niż przy zawarciu 1. zakładu bo rynek zareaguje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W Toto-mixie masz limit 1000zł, w STS możesz postawić tak, żeby maksymalna wygrana nie przekroczyła 50000, ale jest jedno ale. Jak będziesz chciał postawić na dużą kwotę to pracownik będzie dzwonił i pytał o pozwolenie czy może przyjąć ten kupon. Ja mam podobne pytanie. Skoro w Toto-mixie mamy limit 1000zł. To jak np. chcę postawić 2400 zł , a że mam w mieście dużo punktów to jak wyśle 3 takie same kupony po 800 zł w 3 różnych punktach to nic mi nie zrobią? Wypłacą normalnie jak wejdzie?
Mi bardziej chodzilo o limity na stawke bo limity na wygrana wiem ze sa. w Fortunie np 40 000 na kupon maks wygrana. Ale dzieki za odp.
W toto mixie nie gram w sts bardzo rzadko, najczesciej z naziemnych to milenium i fortuna
 
K 0

keykey

Użytkownik
No to napisałem Ci przecież że Totomixie masz stawkę max 1 000zł, a w STS możesz nawet 20 000 zł postawić, tylko tak żeby maksymalna wygrana nie przekroczyła 50 000. Milenium czytałem że podobnie jak w STS. W Fortunie to chyba jak w Totomixie. Poczytaj regulaminy na ich stronach. Tam masz wszystko napisane.
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Zawsze możecie wziąć kogoś (jeśli się rzekomo uparliście na grę za takie pieniądze u naziemnego bukmachera) i on stawia kolejny taki kupon za kilkanaście tysięcyw zamian za ładnego ,,Whiskacza&quot; i tyle....w czym tu problem?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie chodzi o max stawkę, każda firma ma narzuconą odgórnie kwotę na daną dyscyplinę po której muszą wykonać telefon
w totomixie na polskiego kosza od 200zł musiała dzwonić, w fortunie czy milenium czasem po 1min trzeba czekać aż system zaakceptuje bądź nie, wszystko zależy od dyscypliny
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
No to napisałem Ci przecież że Totomixie masz stawkę max 1 000zł, a w STS możesz nawet 20 000 zł postawić, tylko tak żeby maksymalna wygrana nie przekroczyła 50 000. Milenium czytałem że podobnie jak w STS. W Fortunie to chyba jak w Totomixie. Poczytaj regulaminy na ich stronach. Tam masz wszystko napisane.
OK ;)
 
N 196

nicks

Użytkownik
Nie rozumiecie pytania albo nie znacie odpowiedźi

Gram od 10 lat &quot;grubo&quot; w ziemniakach. Stawki po 15 tys na jedną kombinacje .wiem co trzeba.

Odnośnie limitu do 1000 pln w toto mix polega to na tym że kupon do tej stawki jest z automatu akceptowany i drukowany.powyżej tej stawki dzwoni a w tej chwili ma system gdzie wpisuje sumy pow 1000 tj stawki i czeka na akceptację.i w tedy analityk może zmienić kurs.
Powtarzam do 1000 lyka wszystko. Ja gram w znajomym punkcie i koleżanka nawet do 3 tysięcy czyli 3 x 1000 puszcza mi z automatu.albo sam podchodzę gram za 900 i wracam za minutę i proszę aby dołożyła za900. Celowo nie przekraczam granicy 999 pln

A to że mówicie że dzwonią na kosza za 200 to nigdy tego nie widziałem.
Kursy zmniejszali w ofercie jak grałem od 2 tys gdy pisała w systemie na wysoka stawkę bo sam chciałem ją przetestować. I za 3.500 ją zagrałem to zablokowali ale także po wpisaniu na wysokie stawki w systemie .
Powtarzam grałem w kilku punktach woj mazkwieckie. We wrocławiu i pobliskich wisokach
W gdyni i ogólnie pn wsch i pd i wszędzie miałem to samo.ostatnio byłem w górach i z autamatu przyjęło mi 1000 w jakiejś wiosce. Powyżej jest obowiezek za ma wysłać kupon do analizy a tak idzie druk kuponu odrazu czyli żaden analityk tego nie widzi

To jest najlepszy buk najlepiej przyjmuje jak się zna ich system

A w fortunie to jak proszę za 200 kupon jest analizowany zawsze w sts jest jeszcze większy problem do 1000 zawsze dzwoni kupon analizowany ucinaja kursy

A wy nie odpisujcie na pytanie jakie są limity na wygrane w sts do 50.000 jak to nie o to chodzi a o stawkę
Podsumowanie

Najlepszy buk to toto mix wiem bo znam w 100% toto mix sts i fortunę
Grając za 1000 tą samą kombinacje w toto podchodzę i mam kupon od ręki

W fortunie przyjmą ale od 2-5 min

W sts to ostatnio system wyrzucił mi jedno zdarzenie z kuponu w innych pozmniejszal kurs i nadal nie pozwolił grać tego jednego zdarzenia. Po godzinie było one znowu dostępne.tak utrudnili aby wybrać co innego z oferty.teraz nie dzwonial wszystko robi analityk i dostaje do akceptacji manualnej przed kompem

Powtarzam nie ma to jak akceptacja z automatu co jest w toto. Jak jest coś w ofercie to łyka chyba że przed podejściem i w klepaniem kuponu zablokowali zdarzenie z powodu innego gracza

Jak macie pytania pytajcie
 
N 196

nicks

Użytkownik
A testuje etoto tam to za 5 pln w niedzielę o 11 rano czekałem na akceptację 3 x po 300 sekund na początku ich działalności grałem na błąd w ofercie .Pierw odmawiali pozniekj przyjęli.
Nigdzie nie dzwonią zawsze sprawdza system tj analityk i pani puszczajaca kupon nie ma na to wplywu
Stawki do 2000 gralem na jedną kombinacje niedawno.już się poprawili czekałem około 100 sek. System odlicza i przyjęli bez obniżek kursu.ale tylko w tedy jak odrazu Pani pisała że chce za 2000 i widział to analityk. System sam dzieli kupon na kilka aby progu podatku nie przekroczyć
Innym razem jak podeszlem do kasy zagrałem jedną kombinacje za 900 a później znowu za 500 to już za te 500 były kursy ucietę o 20 %. Strasznię się boją wtop. 1000 traktują bardzo poważnie i robią spadki kursów ale widzę w tym buku potencjał
Nie testowalem u nich tej opcji negocjowania kursów ale.na stronie jest napisane że od 1000 max 3 zdazenia można negocjować kursy.
W etoto także mam znajoma( pracowała w innym buku na kasie) teraz ma swój etoto także na franszczyznie) i powiedziała mi że od 300 wprowadzi mi kursy W systemie do negocjacji i jest tak że zawsze dadzą tyle samo co ma polska konkurencja a kursami że ich strony w tym przypadku się nie sugerujemy.tam ich nie zmianią .Poprostu pisze emaila do centrali co chcemy zagrać i czekamy na indywidualną odpowiedź dla nas.
Nie miałem czasu i chęci tego testować a pewnie niedługo to zrobię
Ostattnio więcej gram w sieci. Ale mam ten komfort że jestem od 10 lat profesjonalnie w branży .do toto mix mogę dzwonić i laska zagra mi zawsze za ile chce ufa mi bo zawsze przyjdę i oddam $$$.
Podobnie mam w fortunie i mógłbym tak w etoto. Sts to kpiną ale się dogadamy jak trzeba
Tyle moich doświadczeń na dziś
Pozdr
Mam w pytanie znacie kogoś z centrali? Pewnie nie bo to krąg zamknięty .same buce i amatorzy.ost jeden był w orange sport i fachure zgrywał .pseudo reklamę robił
 
N 196

nicks

Użytkownik
Aha mądrze się a sam konkretnie nie odpowiedziałem
W toto mixie na jedną kombinacje 3 zdarzeń max przyjęli mi do 4-5 tys pln
Aby mógł dalej grać musiałem dodać do kombinacji kolejne zdarzenie nawet za 1.1
Bądź trochę zmienić kobinacje z meczu na 1.set itp kursy nie spadały i tak w tym przypadku
W sts przyjęli też max do 4 kafli
Najwięcej na jedną kombinację kilku zdarzeń bez problemowo było w fortunie
Sysyem przyjmował do 8 tys pln aby grać dalej trza zmienić kombinację.
Pani wykonała tel do &quot;właściciela&quot;punktu (był na franszczyznie) czy chce przyjąć a resztę robił system
Odnośnie blokowan zdazen raz w toto zablokowali zdarzenie po stawce za 5 tys na nba
A tak były spadki w toto zawsze ale po zagraniu.na kuponie miałem ok
W fortunie naprzyklad do 4 tys było ok kolejne 4 już zanizone jak na stronie
Podaje wam tylko przykłady i nie które gry jakie robiłem ale zregoly tak wyglądały
Jeżeli szedles do ziemniaka coś spadło albo zablokowali to byłem ja ????
Wiem że chłopaki grali za 50.000 w sts ale to trza powiedzieć Pani aby zadzwoniła i się spytała i dali odpowiedź odrazu czy nie obniżą kursy bo kuponów trza 100 wydrukować.wie Odp najlepiej mieć odrazu
Znajomy grał singla też za 12.000 i to samo zrobił
A więc za duże kwoty da się zagrać ale w inny sposób.może pozwolą może odmówią
I tu jest przewaga nad netowymi netowe buki do kontr dużych stawek z ziemniaków
Pozdr
 
N 196

nicks

Użytkownik
Żadne bajki
Każdy był bądź jest na fali
Gram około 11 lat
Co coś niewiarygodnego napisałem?
To jest 10 % moich doświadczeń
Ty nie wiesz co to są &quot;bajki&quot;
 
N 196

nicks

Użytkownik
Aha zaczynałem około 2001 roku stawiając za 2 pln wygrywając 4
I zadowolony puszczalem 2x2 i w tedy &quot;zachorowalem&quot;
Pamiętam jak w toto mixie można było zagrać z 6 opcji do jednego meczu nba
Tylko handicap meczu z zw meczu nie można było łączyć i tak za 2 pln przewidzialem wszystko
Finał New Yersey z Lakersami nba około 2002r?
Przez te sytuację uwierzyłem w siebie.a najlepsze jaja były w toto jak zaczynali na starym systemie
Codzienie tylko 50 zdrz i do wyboru 1x2 i kupon do automatu jak w d.lotku
Jak widzisz nie odpuscilem.za bardzo wzielem to do siebie
Pozdr
 
Do góry Bottom