>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity wyplat z bankomatow dla kont VIP? Jakie?

S 674

slukasz123

Użytkownik
Czesc, nie moge znalezc limitow wyplat z bankomatow dla poszczegolnych poziomow VIP. Kiedys bylo tutaj https://www.skrill.com/pl/program-vip/ a teraz nie ma albo nie widze. Pomozcie ????
Na najmniejszym poziomie vipa jaki ja mam masz limit 3300 ale to zalezne jest od kursu euro ok 3200 zawsze wyplacisz...Na wyzszych poziomach masz wiecej ale 3 tys zawsze wyplacisz...Wiec chyba ci tyle wystarczy chyba ze wyplacasz gruuuubiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Na najmniejszym poziomie vipa jaki ja mam masz limit 3300 ale to zalezne jest od kursu euro ok 3200 zawsze wyplacisz...Na wyzszych poziomach masz wiecej ale 3 tys zawsze wyplacisz...Wiec chyba ci tyle wystarczy chyba ze wyplacasz gruuuubiej ????
Dzieki, to dobra wiadomosc! Z tym, ze jezeli ktos wie konkretnie jakie to sa kwoty to bede wdzieczny. Po prostu nie chce miec niespodzianki, ze nagle potrzebuje pieniadzy a tutaj spotykam sie z limitem ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Limit limitami, ale szczerze to ile wam udało się maksymalnie wypłacić z polskiego bankomatu? Nie wiem czy ja mam niefart, ale max 4500zł udało mi się jednorazowo wypłacić. Kolejne wypłaty z tego bankomatu nie powiodły się. Dodam, że tak miałem kilka razy, więc o teorii, że bankomat nie miał kasy nie można mówić.
 
A 44

ab178

Użytkownik
No Vip - 250e, Bronze - 750e, Silver - 1500e, Gold - 3000e, Diamond - 5000e.
Osobiście korzystam z bankomatów BKOBP, 4000zł / tranzakcja, wypłacałem 20k także problem leży pewnie po stronie bankomatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 36

rafal919

Użytkownik
Limit limitami, ale szczerze to ile wam udało się maksymalnie wypłacić z polskiego bankomatu? Nie wiem czy ja mam niefart, ale max 4500zł udało mi się jednorazowo wypłacić. Kolejne wypłaty z tego bankomatu nie powiodły się. Dodam, że tak miałem kilka razy, więc o teorii, że bankomat nie miał kasy nie można mówić.
Kilka dni po dostaniu nowej karty udało mi się wypłacić 3x 6000zl w trzech różnych bankomatach obok siebie (galeria handlowa)
A mam silver, więc teoretycznie powinno mi pozwolić wypłacić wyłącznie raz.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja też pod limit wypłacałem. Trzeba też pamiętać że bankomat może max 40 banknotów na raz &#39;wyrzygać&#39; a czy ma 200tki czy 50tki należy sprawdzić empirycznie.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
No Vip - 250e, Bronze - 750e, Silver - 1500e, Gold - 3000e, Diamond - 5000e.
Osobiście korzystam z bankomatów BKOBP, 4000zł / tranzakcja, wypłacałem 20k także problem leży pewnie po stronie bankomatu.
Dzieki ????
Ja też pod limit wypłacałem. Trzeba też pamiętać że bankomat może max 40 banknotów na raz &#39;wyrzygać&#39; a czy ma 200tki czy 50tki należy sprawdzić empirycznie.
Tak jak mowisz, ja mam bankomat PKO BP pod domem przy banku tak wiec jest regularnie uzupelniany. Kiedy potrzebowalem duza kase to wyplacalem po 40 banknotow. Lepsza beka jest jak chce sie skorzystac z wplatomatu. Jak wrzucisz 40 banknotow to maszyna glosno mieli to minute ???? ludzie sie patrza wtedy jak na kosmite..
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 10

klakier007

Użytkownik
Panowie żeby nie zakładać nowego tematu to chce sie upewnic odnośnie tego Skrill VIP. Aby uzyskać ten najniższy status VIP bronze to muszę ze skrilla wydać na rzecz buków(partnerów handlowych) czy mieć przychody z buka na skrill (dla bronze jest to 6k Euro w kwartale)
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Liczą się depozyty do buków, ale brązowy skrill obecnie niewiele daje. Warto powalczyć o silvera, niestety nie jest to łatwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brązowy w sumie nic nie daje, tak jak kolega wspomniał dopiero silver, bodajże 15k euro, pozniej utrzymac tez ciezko, ja do konca kwartalu by utrzymac musze 10k powpłacac
 
Do góry Bottom