>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity

P 0

pancerz21

Użytkownik
Witam, mam takie pytanko, nie miałem nigdy problemow z limitami do teraz. Gram obecnie w Betssonie i nałozono na mnie limit. Musze zmienic buka ale nie chce zeby sytułacja sie powtorzyła. Możecie mi polecic buka w ktorym nie ma limitów ? Jezeli jest taki.
 
M 3

mojtyp

Użytkownik
To tak jak u każdego bukmachera masz coś za coś, lepszy kurs na dane wydarzenie to mniejszy limit, więcej meczy to gorsze kursy itd. Niestety w naturze nić nie ginie i jest coś za coś. Osobiście dodam, że dobrą passe miałem w Expect, mało wydarzeń lecz system jest ok, wygrałem dużo w tydzień stawiając ok 1k PLN i nie miałem nigdy, żadnego limitu by grać dalej.
 
P 0

pancerz21

Użytkownik
Coral -a co moglibyscie powiedzie o tym bukmacherze? grał ktos ? jest chyba bogata oferta , kursy tez ok, tylko pytanie o te limity
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Coral limituje ale raczej nie od razu - także powinieneś pograć troche. To samo bet365 - też zanim rzucą limity pograsz spokojnie pare miesięcy.
Ja polecam Pinnacle bo tam głównie gram już pare lat i oferta jest dla mnie wystarczająca i nigdy nie miałem najmniejszego problemu z tym bukiem - najsolidniejsza firma na rynku.Sbobet też jak najbardziej w porządku.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
witam , jak rzuca limit , to jak to wyglada? kwotowo czy ilosciowo? gdy jest limit to ile mozna postawic max forsy?
Bukmacherzy różnie limitują. Jedni za wygrywanie, inni po prostu gdy ktoś gra za większe stawki (niekoniecznie wygrywa). Po prostu nie możesz obstawić więcej kasy niż przydzieli Ci limitu. Na niektórych bukach można podejrzeć maksymalną stawkę na dane zdarzenie, to już wszystko jest indywidualne.
Są też limity na zdarzenie, już niezależnie od gracza. Głównie dotyczą niszowych sportów (np. piłka plażowa) bądź konkretnych zdarzeń (np. handicapy) co dużo kasy postawić nie możesz.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec tego , że relacja PLN do € wg dzisiejszego kursu sprzedaży to 4.22:1 to warto rozważyć za i przeciw , czy nie warto otworzyć konta właśnie w € , gdyż pozwoli to grać i później ew. mieć limity ( liczone w zł ) w kwocie te 4 razy większej ...
Bo limit do np. 100€ ma inny wymiar niż limit do 100zł ????
Oczywiście € to tylko przykład , bo z punktu widzenia interesu samego grającego , trzeba ( najlepiej jest ) otwierać konto w tej samej walucie np. U$ w jakiej ma się konto w banku , aby uniknąć przewalutowania.

.
 
K 43

krak

Użytkownik
Wobec tego , że relacja PLN do € wg dzisiejszego kursu sprzedaży to 4.22:1 to warto rozważyć za i przeciw , czy nie warto otworzyć konta właśnie w € , gdyż pozwoli to grać i później ew. mieć limity ( liczone w zł ) w kwocie te 4 razy większej ...
Bo limit do np. 100€ ma inny wymiar niż limit do 100zł ????
Oczywiście € to tylko przykład , bo trzeba otwierać konto w tej samej walucie np. U$ w jakiej ma się konto w banku.
Niekoniecznie. Ja mam konto w banku tylko w złotówkach, a w Marathonie gram w euro. Przewalutowanie następuje na linii Marathon - Skrill.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Wobec tego , że relacja PLN do € wg dzisiejszego kursu sprzedaży to 4.22:1 to warto rozważyć za i przeciw , czy nie warto otworzyć konta właśnie w € , gdyż pozwoli to grać i później ew. mieć limity ( liczone w zł ) w kwocie te 4 razy większej ...
Bo limit do np. 100€ ma inny wymiar niż limit do 100zł ????
Oczywiście € to tylko przykład , bo trzeba otwierać konto w tej samej walucie np. U$ w jakiej ma się konto w banku.
Mylisz się. Buki z którymi miałem styczność a mam konta prawie wszędzie limituja do określonej kwoty , niezależnie od waluty. Limit jest i tak dany w walucie bazowej , najczęsciej EUR , potem jest to tylko przez nich przeliczane np na PLN.
Niekoniecznie. Ja mam konto w banku tylko w złotówkach, a w Marathonie gram w euro. Przewalutowanie następuje na linii Marathon - Skrill.
Owszem da się tak grać ale tracisz wtedy sporo na tym przewalutowaniu + złodziejskich prowizjach Skrill.
Najlepszym sposobem grania na buku w obcej walucie uzywając konta w PLN jest karta kredytowa. Obciążenia i zwroty na kartę liczonę są po dokładnie tym samym kursie. Tracimy ( lub zyskujemy ) wtedy jedynie na wahaniach kursów walut.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Niekoniecznie. Ja mam konto w banku tylko w złotówkach, a w Marathonie gram w euro. Przewalutowanie następuje na linii Marathon - Skrill.
To &quot;trzeba&quot; w moim wpisie - nie dotyczyło wcale wymogu u buka , a jedynie samego interesu gracza , aby nie było potrzebne to o czym właśnie piszesz , czyli przewalutowanie , które nie jest potrzbne gdy mając bankowe konto w € założymy u buka konto także w €.
 
K 43

krak

Użytkownik
Przecież i tak musimy dokonać przewalutowania. Przelewając środki z konta w złotówkach na konto prowadzone w euro. Można ewentualnie spróbować zaoszczędzić na wymianie walut i kupować w kantorach internetowych.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
A ja mam pytanie czy mogę dostać jakieś limity/bana jeżeli będę obstawiał kilka kuponów z tych samych meczy, no bo w końcu buk wyczuje że to jakiś system.
I drugie pytanie czy u jakiegoś buka można grać kupon ze stawką niższa niż 2 zeta ??
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
A ja mam pytanie czy mogę dostać jakieś limity/bana jeżeli będę obstawiał kilka kuponów z tych samych meczy, no bo w końcu buk wyczuje że to jakiś system.
I drugie pytanie czy u jakiegoś buka można grać kupon ze stawką niższa niż 2 zeta ??
Buk absolutnie nie da Ci limitu a nawet od czasu do czasu sypnie bonusami lojalnościowymi.

Z podkreślonych sformułowań, bukmacher, jak i każdy regularnie zarabiający gracz, wiedzą, że taka grę będziesz jedynie sponsorował bukmachera.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
a ja mam pytanie do osób grający live w bet365 jak to z tymi limitami u Nich jest? pytam osoby które grają w przedziale 100-5000 PLN za zakład live

pytanie powiązane z http://forum.bukmacherskie.com/f118/za-co-dostaliscie-limit-na-koncie-bet365-84507.html
Jeśli grasz rynki na które w pre-play jest limit np. 200e, a na live tuż po rozpoczęciu wydarzenia, na ten sam rynek jest wyższy limit, np. 3400e i grasz jest za stawkę znacznie większa niż ta pierwotnie dostępna w grze pre-play to są spore szanse że się zainteresują.
 
Do góry Bottom