>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

List z kodem

S 0

sabziroo

Użytkownik
Witam, jakiś czas temu przeniosłem się BaH&#39;u na bet365 i słyszałem że ma przyjść list z kodem aktywacyjnym ale skan dowodu wysłałem parę dni temu, i moje pytanie ile czeka się na ten list? Bo już trochę czasu minęło i dalej go nie dostałem? Może to spowodowane tym że wcześniej nie wysłałem skanu dowodu?
Dzięki za odp, miejmy nadzieje że w tym tygodniu dojdzie ;D bo przydałoby się wypłacić parę zł :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, jakiś czas temu przeniosłem się BaH&#39;u na bet365 i słyszałem że ma przyjść list z kodem aktywacyjnym ale skan dowodu wysłałem parę dni temu, i moje pytanie ile czeka się na ten list? Bo już trochę czasu minęło i dalej go nie dostałem? Może to spowodowane tym że wcześniej nie wysłałem skanu dowodu?
Hej,
List przychodzi do 5-7 dni.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Witam, jakiś czas temu przeniosłem się BaH&#39;u na bet365 i słyszałem że ma przyjść list z kodem aktywacyjnym ale skan dowodu wysłałem parę dni temu, i moje pytanie ile czeka się na ten list? Bo już trochę czasu minęło i dalej go nie dostałem? Może to spowodowane tym że wcześniej nie wysłałem skanu dowodu?

Dzięki za odp, miejmy nadzieje że w tym tygodniu dojdzie ;D bo przydałoby się wypłacić parę zł :p
można aktywować konto otrzymując kod aktywacyjny na maila. ja tak zrobiłem (choć list również do mnie przyszedł) także nie ma co się stresować, tam wszystko dobrze działa ????
 
Do góry Bottom