>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Listkiewicz: nikt się mnie z PZPN nie pozbędzie

peja 1

peja

Użytkownik
Kasa , kasa i jeszcze raz kasa.

Kim był kiedyś Listkiewicz ?? Sędzią
Z kim jest najwięcej problemów ?? Z sędziami , działaczami.

Sędzia u nas w kraju zarabia całe życie.

Lato - kiedyś lubiłem kolesia , teraz gada tak jak Tomaszewski - słuchać sie nie da.

Wsiąść kogoś kto ma pojęcie - nawet zza granicy - żeby porządził z 10-15 lat , kiedy armia emerytów usunie się w cień.

a moze prezesem w związku byc nie obywatel tego kraju ? :-D
 
markus 0

markus

Użytkownik
Listek nie jedno spotkanie ustawil, zapewne wiele mozna byloby mu zarzutow postawic za okres kiedy byl sedzia ;]
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jak był sędzią może tak, może jeszcze nie ale za samo to co wyrabia w związku powinien parę ładnych lat oglądać świat przez kraty.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
a moze prezesem w związku byc nie obywatel tego kraju ? :-D
Chodzi mi własnie o to by prezesem został nie-Polak tak na 10-15 lat.
Nie wiem jak u nich pisze , bo może tylko Polak ma być prezesem
Za 10-15 lat dziadki powinny usunąć się w cień , gdyby rządził ktoś zza granicy.
Wogóle UEFA , FIFA - żart jeden.
Blatter - Szwajcar , a dobrze to Niemcom robi.
Platini - a komentowaniem by się zająć nie mógł. Kasa też spora.
Polska potrzebuje te 30-40 lat by były przemiany - w polityce to samo.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Rozwalił mnie J. Tomaszewski : Prezesem PZPN-u powinien zostać Walter.No k.... mać ma chłopak niezły humor... ???? ????
w jednej z ankiet chyba na onecie, w pytaniu kto miałby zostać prezesem tej popieprzonej instytucji - ankietowani bodajże dali 30%(najwięcej) Marcinkiewiczowi...
Ja rozumiem, że pan Kaziu jak był premierem za czasów PiS zrobił naprawdę dużo, ale bez przesady ... PZPN to zupełnie co innego.. I pan Kaziu cudotwórca niestety nie dałby rady...
Kto na kandydata? KONONOWICZ ???? nie będzie niczego i h** ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Tylko ktoś to musi zacząć i poukręcać łby tym złodziejom bo inaczej się nie da. Kaczory próbowały coś zrobić ale kolesie Listkiewicza z FIFA ich postraszyły zawieszeniem, w Polsce zrobił się lament że nie zagramy na EUR08 i wycofali komisarza z PZPN a to moim zdaniem jest jedyna droga do oczyszczenia związku bo tak to będziemy mieli to samo co teraz przez kolejne kilkadziesiąt lat
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Moim zdaniem Premier i Prezydent powinien zrobić &quot;format&quot; w PZPN
Dokładnie. Nawet jeśli zabiorą nam EURO2012 to jest za komisarzem w związku bo to jedyna nadzieja dla polskiej piłki. Niestety moim zdaniem Tusk nie ma jaj i o czymś takim nawet nie pomyśli.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dokładnie. Nawet jeśli zabiorą nam EURO2012 to jest za komisarzem w związku bo to jedyna nadzieja dla polskiej piłki. Niestety moim zdaniem Tusk nie ma jaj i o czymś takim nawet nie pomyśli.
a czy w ogóle rząd może się mieszać w takie sprawy?! zadajmy sobie takie pytanie....
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
A dlaczego nie?! Oczywiście kolesie Listkiewicza będą go bronić i mogą nas zawiesić na rok - dwa ale to wszystko. Strata niewielka a korzyść może być naprawdę duża.
Poza tym jak pisałem Kaczory już to zrobiły tylko przestraszyły się lamentów które się pojawiły jak się okazało że możemy nie zagrać na EURO i niestety się z tego wycofali.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
a czy w ogóle rząd może się mieszać w takie sprawy?! zadajmy sobie takie pytanie....
w Europejskiej piłce mieliśmy taki przypadek już. Było to w Rosji. Putin zrobił totalne czystki w związku piłkarskim, wprowadził kompetentne osoby a skutki tego widać było na ME, każdy wie ile rosyjska reprezentacja osiągnęła.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Odnośnie możliwości stracenia EURO, szybka ankieta:

- wolicie w 2012 roku 2 tygodni igrzysk (jeszcze chleba i będzie jak w cesarstwie rzymskim) lecz w zamian za to przez jakieś najbliższe 10 lat akceptowanie syfu, ciągłych kompromitacji w polskim światku piłkarskim (głównie klubowym)?
- stracenie Euro a w zamian spłukanie w toalecie PZPNu, wprowadzenie młodych, przedsiębiorczych ludzi którzy co prawda nie strzelili 7 bramek na mundialu ale wiedzą co znaczy słowo &quot;inwestycja&quot; i &quot;rozwój&quot;, najlepiej ludzi z zagranicznym doświadczeniem znających zachodnie rozwiązania - a potem pogoń za np. Czechami czy Rosją?

To, że będziemy mieć to Euro nie zmieni nic, zepsuta ryba nawet z nowymi ślicznymi łuskami będzie dalej śmierdzieć.
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
2 opcja
ja jestem przeciwnikiem Euro 2012 - dla mnie to śmiech na sali.
Kraków i Chorzów na liście rezerwowej , a jakieś miast bez tradycji piłkarskich za przeproszeniem [Gdańsk i Wrocław] , które nic nie robią pchają sie dzwiami i oknami.
Kiedy Wrocław i Gdańsk miały ostatnio drużynę w 1 lidze ??
Ile w ostatnich latach Wisła zdobyła tytułów mistrzowskich ??
Cieszyłbym sie jakbyśmy zwalili całe Euro razem w Ukrainą , zarosną stadiony we Wrocławiu i Gdańsku.
Wole oglądać Euro w Anglii czy we Włoszech niż u nas - na mecze i tak sie dostaną w 80% działacze , więc bye bye z biletami.
Cały ten cyrk sie nie znośny robi.
 
Do góry Bottom