>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Listopad 2012 w nPower Championship

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Doberman pozwólże się nie zgodzę z tobą...
Barnsley FC potrzebuje punktów i to jest prawda ale czy zdobędzie je z Cardiff? tutaj raczej obstawiałbym o2,5 ;)
Co do lisów to każda passa ma swój koniec (tak jak i dla SW)
SW dysponuje składem nie wiele gorszym od Leicester i kiedyś muszą zacząć wygrywać.
Ale to jest moje prywatne zdanie, a każdy ma swoje ????
 
S 0

signori

Użytkownik
Sheffield gra totalny piach od 4 kolejki. Wygrali od tamtej pory tylko 2 razy z Ipswich i Petrborough i nawet w tych meczach nie potrafili zdominować rywali. Reszta to w pełni zasłużone przegrane lub szczęśliwe remisy. Na kursie Watford w domu i Cardiff na wyjeżdzie. To chyba nie jest dobry moment stawiać na ich przełamanie. Nie zmienia moich odczuć ich dobry skład na papierze ani sympatia jaką ich darzę.
 
S 0

signori

Użytkownik
Co do jutra:
Sheffield Wed-Watford
Sheffield mozolnie oczyszcza się z problemu kontuzji w zespole (wraca Lines i prawdopodobnie O&#39;Grady) a w Watford mają z tym teraz duży problem.Ikechi Anya,Almen Abdi,Lloyd Doyley,Nyron Nosworthy,Neuton to znaczące ubytki. SW jest pod presją ale jak nie obudzą się nagle jutro to w obecnej formie stać ich co najwyżej na remis z osłabionym Watfordem. Dla mnie 1X2.
Middlesbrough-Huddersfield
Chciałemstawiać pewnie na przełamanie gospodarzy po wpadce ze ślizgaczami z Bristolu ale mimo dwóch ważnych absencji w lini pomocy Huddersfield (Clayton i Southern)- odpycha mnie trochę absencja za kartki Leadbittera w Middlesbrough. Jak dla mnie spokojne 1X.
Barnsley-Burnley
Obie ekipy bez problemu z kontuzjami czy kartkami. Goście strasznie himeryczni. Stawiam remis na przełamanie. Między nimi nie było go od 4 lat.
Hull-Crystal Palace
Tutaj bym dał obie strzelą.Hull w tym sezonie gra bardzo ofensywnie. Goście mimo absencji za kartki super strzelca Glenna Murraya (15 goli) udowodnią że bez niego też potrafią strzelać. Co do wyniku to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby CP wygrywało wszystko bez trenera a przyszedł Holloway i 2 wtopy pod rząd ale stawiać na to nie będę.
Ipswich-Nottm Forest
Jak dla mnie czysta dwójka. Nie obchodzi mnie to że Ipswich grać będzie bez Reo Cockera ani że drgnął w tą drużynę coś dobrego trener McCarthy. Nottm w tym momencie gra na wyższym piętrze i to powinno być trochę za wysoko dla pewniaka do spadku.
Wolves-Milwall
Dam dwójke. U Wilkow plaga kontuzji jakiej nie ma żadna inna drużyna ligi. Aż żal wszystkich wymieniać, warto tylko dodać że do Peszki i jego kumpli z rehabilitacji dołączył lider drużyny w golach i asystach Bakary Sako. Kolegi samego nie chciał puścić Doumbia (również ważne ognniwo) i już ćwiczą razem. Wolverhampton przegrało 4 z ostatnich 5 spotkań.
Derby-Cardiff
Obie ekipy bez problemów ze składem. Gospodarze mnie nie przekonują w ogóle a goście mnie nie przekonują na wyjazdach. Stawiam na remis.
Charlton-Peterborough
Stawiałbym na Charlton ale podobno ich trener może coś mieszać ze składem bo priorytetem jest mecz derbowy z Milwall w sobotę. Odpuszczam.
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Ipswich - Nottingham Forest 3:1
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Millenium


Ipswich jak na razie najgorsza drużyna w Championship jeśli chodzi o strzelone gole - zaledwie 14 , jak i stracone gole- aż 39. Drużyną z czołówki nie potrafi urwać punktów min. porażki 5:0 z Crystal Palace czy też 6:0 z Leicesterem. Dlatego też nie wierzę by przełamali z się z Nottingham, które dobrze ostatnio sobie radzi. Kilka remisów ale z drużynami z czołówki ( min. z Leicesterem,Middlesbrough i Crystal Palace) sprawiło, że teraz z jedną z najgorszych drużyn będą chcieli sięgnąć po 3 punkty. Może za wcześnie na takie stwierdzenia ale w kontekście walki o pierwszą trojkę oni taki mecz muszą wygrać. Ponadto za drużyną gości przemawia też statystyka ostatnich 5 meczy między tymi drużynami, wszystkie te 5 meczy wygrało Nottingham. Myślę, że kurs zachęca do zagrania 2 w tym spotkaniu, pozdrawiam.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Zupełnie zapomniałem, że dziś kolejna kolejka. Coś jednak wybiorę, ale zwięźlej niż zwykle ????
Brighton - Bristol City
Lewy obrońca Wayne Bridge może dziś nie zagrać mając problem z łydką i do ogłoszenia składów nie będzie wiadome, czy uda się poprawić jego stan. Do zdrowia powrócił inny obrońca - Adam El-Abd, więc tylko skrzydłowy Vicente jest jedynym graczem, który na 100% nie zagra. U gości trwa walka o obrońcę Matthew Batesa, który nabawił się lekkiego urazu w ostatnim meczu. Danny Wilson może wyjść w pierwszej 11 przy ciągłych kontuzjach obrońców Bristol City - Stephen McManus, Lewin Nyatanga i Greg Cunningham. Oprócz nich nie zagrają: Jon Stead, Cole Skuse i Jody Morris. Pomimo świetnej gry Bristolu (a raczej beznadziejnej M&#39;boro) w ostatnim meczu, faworytem są tu gospodarze, choć myślę, że coś strzelą i tak.
Brighton @ 1.57 ✅ 2-0
over 2.5 @ 1.80 ⛔
BTS @ 1.83 ⛔
Hull - Palace BTS @ 1.66 ⛔ 0-0
Charlton - Peterborough over 2.5 @ 1.65 ⛔ 2-0 // nie stawiam więcej na szybko
 
S 0

signori

Użytkownik
Leicester wygrało 5 z ostatnich 7 spotkań na wyjezdzie z Leeds. Drużyna Warnocka nie była lepsza od Crystal Palace moim zdaniem w ostatnim meczu i drugi raz z mocną drużyną się nie ślizną. Nie pomoże im szejk ani trener motywator. Ja stawiam na Leicester.
Co do Brightonu to po ostatniej kolejce odechciało mi się grać spotkań z udziałem Bristolu na jakiś czas. Nie chciałbym dzisiaj przeżyć Dejavu. Tym bardziej że to masówka a takie w championship często płatają figle. Ale grającym to życzę jak najlepiej.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wolverhampton v Millwall
(Dodatkowy handicap azjatycki)
Typ: Millwall +0.5 @ 1.65 bet365 ✅ 0-1 :spokodfhgfh: Generalnie wszystko zgodnie z planem ????
(Dodatkowy handicap azjatycki)
Typ: Millwall 0.0 @ 2.125 bet365 ✅
(Suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.80 bet365 ⛔
Spotkanie dwóch zespołów będących w diametralnie różnej dyspozycji, co dobitnie pokazuje wykres ich formy w obecnym sezonie, na którym linie obu zespołów biegną w zupełnie przeciwnym kierunku. W ostatnich 8 meczach Wolverhampton zdobyło tylko 3 punkty na 24 do zdobycia (0-3-5), co jest najgorszym wynikiem w lidze. Katastrofalne wyniki spowodowały niesłychany zjazd w dół tabeli z 3. miejsca po 10 kolejce na 17. po ostatnim meczu. W dokładnie odwrotnym kierunku podróżował Millwall (5-3-0), co przełożyło się na aż 18 punktów w tym okresie. Mało tego, goście od 11 kolejek są niepokonani. Po mizernym początku sezonu pozwoliło im to awansować 22. miejsca po 9. kolejce na 6 miejsce gwarantujące udział w playoffach. Trzeba przyznać, że różnica w formie obu zespołów aż bije po oczach. Najlepszym przykładem na tą różnicę była ostatnia kolejka nPower Championship. Wilki po szybkim objęciu prowadzenia w meczu z Nottingham Forest po raz kolejny nie umiały utrzymać prowadzenia i ulegli lepszym piłkarsko gościom (1-2). Za to Millwall w wyjazdowym meczu ze spadkowiczem z Premier League Blackburn, jednym z najbogatszych klubów w Champinship, mimo praktycznie wszystkich statystyk na korzyść gospodarzy, potrafili skutecznie wypunktować gospodarzy w 2 połowie i zgarnąć całą pulę (0-2). Na dodatek podopieczni trenera Solbakkena wystąpią dzisiaj mocno osłabieni. Do zawieszonego kapitana zespołu Karla Henry’ego mogą dołączyć najlepszy strzelec zespołu Bakary Sako (7 goli), a także ważny pomocnik Tongo Doumbia, którzy obaj narzekają na urazy i zmęczenie. W zespole gości nie wystąpi tylko zawieszony za kartki skrzydłowy James Henry. Oba zespoły są zdecydowanie overowe w tym sezonie. Aż 2/3 meczów Millwall zakończyło się wynikami powyżej 2.5 goli (średnio 3.22 na mecz), Wolves nie są zbytnio w tyle ze średnią 2.72 goli w meczu. Wszystkie te statystyki i formy zespołów wróżą otwarty mecz okraszony kilkoma golami. Wydaje mi się, że buki popełniły tutaj błąd zdecydowanie przeceniając możliwości gospodarzy, prawdopodobnie licząc na przełamanie. Szczerze mówiąc nie bardzo przemawiają do mnie teorie o „przełamywaniu niekorzystnych serii”, czy teksty, że „zła passa musi się w końcu odwrócić” itd. Zaklinanie rzeczywistości nie najlepiej sprawdza się w ocenie siły zespołów. Liczy się aktualna forma i jakość gry, a te aspekty przemawiają zdecydowanie za gośćmi.
 
S 0

signori

Użytkownik
Kompromitacja Sheffield Wednesday. Trener do wylotu. Jak można dawać zawodnikowi który wraca po kontuzji, nie jest w rytmie meczowym wykonywać jedenastkę po pół godzinie gry w tak ważnym momencie i w ich sytuacji??!! Z formą dalej na bakier bo byli w tym meczu po prostu słabsi. Co by z nimi Watford zrobił w pełnym składzie?
Dejavu jednak jest, tylko drużyny się pozmieniały. Middlesbrough z ostatniej soboty zastąpiło Nottm Forest. Też 1-3, z tą różnicą że dzisiaj wynik był ku (prawdopodobnie nie tylko) mojemu zdziwieniu w pełni zasłużony. Ipswich było lepsze i to ono chciało to wygrać.Przyciemniło chyba trochę mój obraz zwycięstwo Nottm z &quot;rezerwami&quot; Wolverhampton 3 dni temu.Zdania nie zmieniam. Ipswich będzie jednym z fawarytów do awansu z League 1 w przyszłym sezonie. Bolton w sobotę sprowadzi ich na ziemię.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dziś przerobiona już liga polska, francuska, holenderska, dwie hiszpanskie wiec brak czasu powoduje ze kontuzjowanych podaje bez liczby spotkan oraz bramek. Kto bedzie zainteresowany to sobie doszuka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom