>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litwa - Polska [25 marca 2011r] - mecz towarzyski

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
[20:30] Litwa - Polska
3,50 3,30 2,10
Już w piątek reprezentacja Polski zagra w Kownie z Litwinami. Z Naszego obozu kilka niepokojących wiadomości. Na pewno nie zagra Tytoń więc awaryjnie Franz powołał Wojciecha Kaczmarka z Cracovii. Wobec kontuzji Szczęsnego i Fabiańskiego warto się zastanowic czy warto pogłębiac konflikt z Borucem ? Mnie osobiście sprawa irytuje bo jak selekcjoner może mówic w taki sposób do zawodnika, ale po Smudzie wszystkiego można się spodziewac...
Wracając do kontuzji to nie zagra też Jeleń. Kontrowersyjnych wydaje się też kilka powołań i kilka absencji w składzie.
Mnie najbardziej razi brak Kaźmierczaka ze Śląska i Małeckiego. Nie wiem natomiast co robi w kadrze Cezary Wilk ?
Zapraszam do dyskusji na temat meczu i podawania ewentualnych typów na to spotkanie popartych rzeczowymi argumentami ;)
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Wydaje mi się że w tym meczu Polacy wyjdą rezerwowym składem, a ten podstawowy wyjdzie w meczu z Grecją. Bo jest to o wiele mocniejszy rywal. A więc stawianie na Polaków jutro nie ma za bardzo sensu ????
Co do Boruca to jestem za tym aby wrócił do kadry.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do Boruca to jestem za tym aby wrócił do kadry.
Ale nie wróci. Smuda chyba ze 4 razy to powiedział jasno i na temat. Akurat z bramkarzami ma to szczęście, że ma duży wybór. A Boruc też jest trochę głupi, bo ominie go impreza nie byle jaka. Euro w ojczyźnie.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ale nie wróci. Smuda chyba ze 4 razy to powiedział jasno i na temat. Akurat z bramkarzami ma to szczęście, że ma duży wybór. A Boruc też jest trochę głupi, bo ominie go impreza nie byle jaka. Euro w ojczyźnie.
Boruc głupi ? Chyba dyzma ... bierze bramkarzy co NIGDY NIE BRONILI na MŚ CZY ME a nie chce doswiadczonego bramkarza obytego w dużych imprezach. To tak samo jakby teraz Hiszpania wzięła de gea bo przyszłościowy a casillas ława . Boruc wypił fakt , dziwne że peszko wrócił chociaż też pił i dziwne że ci co pili do dzisiaj grają w kadrze ... są równi i równiejsi . No ale jak ktoś powołuje amatorów typu glik czy dudka to dużo nie można od niego żądać . Chociaż to jedno kto będzie bronił to tak tylko na 3 mecze więcej nie jest przewidziane
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Boruc głupi ? Chyba dyzma ...
Obydwoje są siebie warci. Ale to jednak trener ma przewagę, bo ma głos decydujący. Więc Boruc zamiast udzielać wywiadu w którym krytykował Smudę powinien podkulić ogon za picie i siedzieć cicho. Sam jest sobie winien jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Obydwoje są siebie warci. Ale to jednak trener ma przewagę, bo ma głos decydujący. Więc Boruc zamiast udzielać wywiadu w którym krytykował Smudę powinien podkulić ogon za picie i siedzieć cicho. Sam jest sobie winien jak dla mnie.
Jak masz absynenta trenera to tak jest ... wiadomo piwko przed czy po meczu mozna ale dyzma ma swoje wymyslone regulaminy których nikt nie zna . Szkoda że są równi i równiejsi w kadrze ale odbije mu się to czkawką podczas euro gdzie MAX bedzie 1pkt oraz ostatnie miejsce .
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak masz absynenta trenera to tak jest ... wiadomo piwko przed czy po meczu mozna
Bądź, co bądź, trener jest jaki jest, ale z tym piwkiem PRZED MECZEM chyba się zapędziłeś. U nas w reprezentacji zazwyczaj na jednym piwku się nie kończy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak masz absynenta trenera to tak jest ... wiadomo piwko przed czy po meczu mozna ale dyzma ma swoje wymyslone regulaminy których nikt nie zna . Szkoda że są równi i równiejsi w kadrze ale odbije mu się to czkawką podczas euro gdzie MAX bedzie 1pkt oraz ostatnie miejsce .
Piwko przed meczem ?? No to powiem Ci ciekawa teza. Wiesz różnica między Peszko a Borucem jest taka, że Peszko cicho siedział i przeprosił. Natomiast Borubar brylował w mediach i udzielał wywiadów krytykując Smudę. Nie jestem wielkim obrońcą Smudy, ale Boruc sam sobie to Euro przegrał głupim kozaczeniem. A że akurat bramkarzy paru mamy to sobie Smuda mógł zakozaczyć i z Boruca zrezygnować.

Swoją droga mam nadzieję, że jutro Polska wygra ;) Litwa bez m.in. Sernasa. Trener chce zaoszczędzić ich przed spotkaniem eliminacyjnym. Więc Polacy mają szansę zawalczyć i wygrać. Choć pewności nie ma dlatego osobiście gram ten mecz z podpórką. Kurs marny, ale gdzieś na podbicie czemu nie.
⚽ Litwa - Polska --&gt; X2 - 1,30
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
W profesjonalnym futbolu piwko przed meczem i po powinno być zakazane bezwzględnie. Głównie ze względu na zdrowie. Przed takim wysiłkiem wypicie piwa przyspieszy powstawanie wszelkich dolegliwości związanych z krążeniem oraz inne problemy. Wypicie bezpośrednio po to zmniejszenie wydajności organizmu i przyspieszenie innych niewłaściwych procesów. Dopiero na drugi dzień lub jeśli mecz był wcześnie na wieczór, można troszkę wypić. Pomijam już fakt, że większa ilość alkoholu niż 0,5 litra piwa jest coraz bardziej szkodliwa. Kto nie dba o zdrowie, to oczywiście go ta kwestia nie dotyczy

Zgadzam się jednak, że Boruc mimo swojego kozaczenia powinien wrócić. Pamiętamy go zarówno z MŚ 2006 i ME 2008. Ma doświadczenie, chce błyszczeć na dużych piłkarskich imprezach, bo mimo różnych minusów to człowiek sukcesu. No ale wiadomo, że jego charakter Smudzie nie leży, więc nie daję większych szans na jego powołanie. Zgadzam się z Dawczanem, że Boruc mógł się ugrzecznić i nie świrować. Odrobina pokory napewno by mu nie zaszkodziła, a na Euro by się bardzo przydał

Litwa bez największych gwiazd, te szykowane na mecz z Hiszpanią. Boisko FBK w fatalnym stanie. Nie tylko nierówne, ale miejscami można zauważyć trochę błota.
Polska powinna wygrać, ale bardziej bym się skłaniał ku underowi
 
M 1

maticmg

Użytkownik
sam jestem ciekaw co Franz wykombinuje ...
nie będę grał tego meczu aż do momentu potwierdzenia składu ????
Ale z tego co wiem nie zagra biegający po polskich boiskach najlepszy napastnik litwinów Sernas którego trener oszczędzi na późniejsze mecze
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/reprezentacja/
myślę ze będę wieczorem wstanie zagrać czyste zwycięstwo Polaków o ile franz zestawi skład tak jak ja bym to widział ;) resztę dopiszę jutro chyba że temat się wyczerpie ;)
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Litwa - Polska
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bwin
Dla Litwinów dzisiejsze spotkanie jest bardzo prestiżowe. Pierwszy raz zagrają u siebie w Kownie z reprezentacją Polski, do tej pory graliśmy z Litwą 7-krotnie ale ani razu na Litwie! Do tej pory Biało-Czerwoni wygrywali z Litwą 3-razy, raz górą byli Litwini a 3 razy mieliśmy remis. Będzie to prestiżowe spotkanie dla Litwinów nie tylko dlatego, że zagrają u siebie, ale również dlatego, że spora liczba zawodników z tego kraju reprezentuje barwy polskich klubów. W kadrze jest ich, aż siedmiu Andrius Skerla, Tadas Kijanskas (obaj Jagiellonia Białystok), Vytautas Andriuskevicius (Lechia Gdańsk), Mindaugas Panka, Darvydas Sernas (obaj Widzew Łódź), Dominykas Galkevicius (Zagłębie Lubin) i Tadas Labukas (Arka Gdynia).
Ponadto trzeba pamiętać, że jest to oficjalny sprawdzian przed meczem z Hiszpanią i osobiście nie wierzę by Litwini mieli potraktować mecz z Polską jakoś ulgowo, bo nie oszukujmy się Litwa nie walczy o awans z Hiszpanią, Litwa walczy o 2. miejsce w grupie i dla nich kluczowymi będą starcia z Czechami u siebie i Szkocją na wyjeździe. Hiszpania raczej w tej grupie podobnie jak w eliminacjach do MŚ 2010 zgromadzi komplet punktów.
Czy my natomiast gramy jakiś wybitny futbol? Czy nasza gra jest już na takim poziomie byśmy mogli mówić, że mamy reprezentację na Euro? Według mnie nie. Przecież już nawet mecz z Norwegią wygrany 1-0 pokazał, że tej drużynie jeszcze sporo brakuje, by móc rywalizować z najlepszymi. Raz do roku wyjdzie na takie spotkanie jak z Wybrzeżem Kości Słoniowej ale to jest za mało. Litwini natomiast to reprezentacja w Polsce dość niedoceniana, ale to my a nie Litwa skompromitowaliśmy się w starciu z Hiszpanią! To Litwa w ostatnich latach robi niesamowity postęp awansując ciągle w rankingu FIFA, to Litwa ma reprezentację, której nie musi się wstydzić bo potrafią naprawdę rozegrać niezłe mecze.
U nas natomiast jest chaos. Franciszek Smuda raz mówi to by drugiego dnia samemu sobie zaprzeczyć (Melikson). Jego powołania są dość dziwne. Miejsce w kadrze mają tacy zawodnicy jak Roger Guerreiro, Szymon Pawłowski, Cezary Wilk, Hubert Wołąkiewicz czy nawet Michał Kucharczyk, który przecież nic wielkiego jak do tej pory nie osiągnął, bo jedynie pojawia się na boisku w barwach Legii. Powołania dla Polonistów ,którzy przecież są bez formy a w kadrze jest miejsce dla, aż 3. Nie ma natomiast zawodników wyróżniających się w polskiej Ekstraklasie jak Kazimierczak czy Małecki.
Pamiętam również o wielkich problemach w bramce u Smudy. Trójka Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny i Przemysław Tytoń są kontuzjowani a są to bramkarze 1-3 w hierarchii Smudy, bronić będzie zapewne Grzegorz Sandomierski. Brakuje również Ireneusza Jelenia, Sebastiana Boenischa, Tomasza Bandrowskiego i Adama Matuszczyka. Myślę, że naprawdę warto zagrać po niezłym kursie Litwę, która według mnie piłkarsko wcale słabsza od naszych &quot;Orłów&quot; nie jest i mogą pokusić się przed własną publicznością o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Piwko przed meczem ?? No to powiem Ci ciekawa teza. Wiesz różnica między Peszko a Borucem jest taka, że Peszko cicho siedział i przeprosił. Natomiast Borubar brylował w mediach i udzielał wywiadów krytykując Smudę. Nie jestem wielkim obrońcą Smudy, ale Boruc sam sobie to Euro przegrał głupim kozaczeniem. A że akurat bramkarzy paru mamy to sobie Smuda mógł zakozaczyć i z Boruca zrezygnować.

Swoją droga mam nadzieję, że jutro Polska wygra ;) Litwa bez m.in. Sernasa. Trener chce zaoszczędzić ich przed spotkaniem eliminacyjnym. Więc Polacy mają szansę zawalczyć i wygrać. Choć pewności nie ma dlatego osobiście gram ten mecz z podpórką. Kurs marny, ale gdzieś na podbicie czemu nie.
⚽ Litwa - Polska --&gt; X2 - 1,30
Co za różnica czy przeprosił czy nie ? Dyzma mówił na samym początku kto będzie pił NIGDY NIE ZAGRA W REPREZENTACJI !!! Chociaz z drugiej strony rzuca słowa na wiatr i nigdy nie przywiązuje dużej wagi . Czego też mam się spodziewać po trenerze który nie potrafi porządnie się wysłowić tylko eee yyy . Co do meczu to trochę niski kurs 1,3 zeby grać 2x . Nie wiadomo kto będzie bronić czy wyjdzie gwiazda serie A glik no i czy w ataku zagra piłkarz lepszy od torresa ????
 
bb06 0

bb06

Użytkownik
Litwa wyjdzie dzisiaj w słabszym składzie mecz z Hiszpanią we wtorek muszą oszczędzać Semberasa Sernasa Stankeviciusa
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
W tym meczu stawiam na Polskę. Jak to powiedział Skerla: ważniejszy jest mecz z Hiszpanami, przeciwko Polsce raczej nie zagra najsilniejszy skład i też tak uważam. Dla Polaków kązdy mecz jest jak mecz na mistrzostwach gdyz selekcja zaczyna sie juz zazebiac, we wczesniejszych meczach Polacy pokazali ze moga wygrac nawet z trudniejszymi rywalami jak Norwegia czy WKS. Litwini moga wyjsc z innymi ustawieniem inna taktyka gdyz dla nich priotytem jest mecz z Hiszpania. W rperezentacji Polski zobaczymy z pewnoscia trojka z Borussi Dortmund, ktora w bundeslidze jak wiemy radzi sobie znakomicie. Na pewno bedzie chcial sie pokazac Kamil Grosicki ktorego umiejetnosci znaja juz chyba wszyscy w Polsce. W Litwie nie ma jakis tam gwiazd z pierwszego zdarzenia dla tego stawiam na Polakow A oto przewidywane sklady na ten mecz:
LITWA: Karcemarskas, Kijanskas, Zaliukas, Skerla, Andrisukevicius , Galkevicius, Panka, Mikolinuas, Cesnaukis, Cesnauskis, Danilevicius
POLSKA: Małkowski, Piszczek, Glowacki, Glik, Sadlok, Dudka, Murawski, Mierzejewski, Grosicki, Błaszczykowski, Lewandowski
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co myślicie o under 2-5 w tym spotkaniu? Kurs w granicach 1.6-1.70. Raczej dużego pola rażenia z przodu nie mamy, poza Lewandowskim. Grosicki mimo wszystko mnie nie przekonuje. Błaszczykowski prawą stroną powinien szarpać. Dudka i Murawski to raczej defensywni zawodnicy.
Litwini bardziej nastawiają się na mecz z Hiszpanią. Boisko, a raczej murawa z tego co mi wiadomo do najlepszych nie należy.
Kurs 1.63 w Expekt można chyba za drobne zagrać.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co myślicie o under 2-5 w tym spotkaniu? Kurs w granicach 1.6-1.70. Raczej dużego pola rażenia z przodu nie mamy, poza Lewandowskim. Grosicki mimo wszystko mnie nie przekonuje. Błaszczykowski prawą stroną powinien szarpać. Dudka i Murawski to raczej defensywni zawodnicy.
Litwini bardziej nastawiają się na mecz z Hiszpanią. Boisko, a raczej murawa z tego co mi wiadomo do najlepszych nie należy.
Kurs 1.63 w Expekt można chyba za drobne zagrać.
Też się zastanawiałem nad tym typem ale różnie może być. Skoro Litwini mają już w głowie mecz z Hiszpanią to zapewne będą grać z kontry niż konstruować zmasowane ataki byleby wygrać. Nasi kopacze nieraz z roztargnienia i z niezorganizowania w obronie mogą sobie nie poradzić ze zneutralizowaniem takich kontrataków, poza tym nasz bramkarz to również niepewny punkt całego zespołu więc z interwencjami różnie może być. Gdyby Polska grała tradycyjnym składem można by było śmiało under 2.5 postawić ale dzisiaj mocno się nad tym zastanowię.
Poza tym tak jak wspomniałeś , murawa z tego co się okazuje dosyć nieciekawa, możemy być świadkami masy błędów przez co okazje do jakiegoś przypadkowego gola rosną.
Generalnie popieram typ under 2.5 i zapewne go zagram ale za drobne więc ze stawką bym uważał.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Zagralbym under 2.5 gdyby, ale slyszalem, ze Litwini maja dzisiac testowac ustawienia obrony przed Hiszpania i nie wiem co z tego moze wyjsc. Biorac pod uwage rezerwowy sklad Litwy, w tym szczegolnie brak Sernasa, i dwa mecze reprezentacji Polski bez straconego gola to wole zagrac:
Litwa nie strzeli @ 2.62
Polska DNB @ 1.57
 
K 0

karol89

Użytkownik
Patrząc na przynależność klubową, każdego zawodnika
z osobna to widzę zlepek Ekstraklasy kontra czołówka Bundesligi. Stawiam na Polaków, choć boisko z tego co wiem pozostawia wiele do życzenia. Nie jest to mecz o stawkę, ale jak widzę S. Peszko w składzie to gęba mi się uśmiecha.
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
POWODY, DLA KTÓRYCH WYGRAMY

Większość reprezentacji europejskich wznowi w najbliższych dniach batalię o udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Polacy jako współgospodarze turnieju, nie muszą martwić się o kwalifikacje. Nie znaczy to jednak, że nasze Orły będą odpoczywać.


W piątek wieczorem podopieczni Franciszka Smudy zagrają towarzysko z Litwinami, a w przyszłym tygodniu z Grecją. BetClic jak zwykle przygotował dla Was szeroki wachlarz możliwości typowania zdarzeń na litewsko-polską konfrontację. W ostatnim spotkaniu z Litwą, dwa lata temu na zgrupowaniu w Portugalii, padł remis 1:1. Powtórka takiego wyniku w piątek, oznaczałaby dla tych, którzy trafiliby poprawnie dokładny rezultat pomnożenie stawki razy 6,00. Podopieczni Franciszka Smudy udowodnili już w tym roku, ze potrafią wygrywać. W meczu z Norwegią , po Bramce Roberta Lewandowskiego zwyciężyliśmy 1:0. Było to opłacalne dla wielu typerów BetClic. Za samą wygraną Polski BetClic wypłacił swoim uzytkownikom ponad 50 000 zł! Na wynik 1:0 postawiło wówczas 247 graczy, którzy w efekcie wygrali łącznie prawie 10 000 zł. Tym razem kurs na 1:0 dla Polski wynosi 6,00.


Mecz Polaków na Litwie powinien zostać rozstrzygnięty na naszą korzyść z kilku powodów. Pierwszym z nich jest fakt, iż Litwini nie są zbyt wymagającym przeciwnikiem. Po drugie, Litwa przygotowuje się do arcyważnego dla siebie meczu z Hiszpanami. Sądzimy, że nasi wschodni sąsiedzi zagrają zachowawczo i potraktują mecz z Polską bardziej sparingowo, niż poważnie. Po trzecie, mimo, że w szerokiej kadrze Litwy znalazło się aż 7 piłkarzy grających na co dzień w Ekstraklasie, to przecież trzonem naszej reprezentacji są zawodnicy grający w ligach zachodnich.


Zwycięstwo Polski wycenione jest w BetClic po kursie 2,15, remis na 3,10, a wygrana gospodarzy na 3,25.

http://www.youtube.com/watch?v=R76XXE_y5kI&amp;amp;feature=player_detailpage
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom