>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Live BlackJack

adriano321 0

adriano321

Użytkownik
Witam, zastanawiam się nad zagraniem w BlackJacka Live, u buka bet365. Nie wiem dokładnie jak to wygląda na żywo bo nigdy w to nie grałem i tak samo nie byłem w prawdziwym kasynie. Interesuje mnie kiedy krupier tasuje karty? Podejrzewam że nie co rozdanie? Czy ktoś grał w Live? jakie są jego odczucia w odróżnieniu z software&#39;ową wersją BJ.

Jaką najdłuższa serię wygraną przez krupiera widzieliście?
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Ja nie gralem, ale obserowalem sobie kiedys gre w Black Jacka live w expekcie i wiekszosc przegrywala i to duzo. Tylko ze to byl multihand i moze dlatego. Ja bym sobie chetnie wyprobowal strategie BJ na livie zeby sprawdzic jak to sie ma do podkreconych softow w kasynach, ale tylko na pojedynczym stoliku bo inni gracze troche przeszkadzaja.
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
A co masz za problem zagrać na live ? Talia kart (reguły znasz) rozdaj sobie 50 razy i mi wyszło że byłbym na plus, a 6 razy maksymalnie &quot;krupier&quot; wygrał z rzedu.
 
A 0

adiena123

Użytkownik
Jezeli chodzi o live blackjacka to odradzam bet365, polecam za to expekt. Na bet365 zagralem tylko 10 rozdan, kazde przegralem, moze dlatego odradzam ???? poza tym strasznie biedne to video, nie ma glosu. Na expekcie wyglada to duzo lepiej, wygralem tam nawet troche kasy. Tasowanie odbywa sie co kilkanascie rund, choc oczywiscie zalezy to od ilosci graczy. W grze jest chyba 6 talii. Co 15 min zmiana dealera. Pozdrawiam
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
W Mansion.com jest fajny BlackJack live ;) Wygrałem 50euro (stawka duża... bo 25€, ale wydaje się być bardzo w porządku)
W każdym razie polecam.
 
Do góry Bottom